Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
επισκεφθηκα την κυρια με το περιβοητο μασσαζ ,μην ειμαστε αχαριστοι , για τις υπηρεσιες που προσφερει ειναι πολλοι αψογοι για εμενα βεβαια και την συνηστω ανεπιφυλαχτα 
 

dasahead

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα πηρα τη Μαρια από τις Γουβες που το τηλεφωνακι της παιζει εδω μεσα. Μου αφιερωσε πολυ χρονο και κουβεντουλα. Σχετικα δεν ειναι πολυ ακριβη. Με ενοχλησε που φανηκε να εχει πολυ δουλεια και τα τηλεφωνα δεν σταματησαν να χτυπανε.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
λοιπον χθες επισκεφθηκα τον παππου στην αμμουδαρα εχει δυο τεμαχια μετρια milf χονρουλες οχι τιποτα σπουδαια πραγματα πηρα την αννα την χονδρουλα {υποψι η πιο αδυνατηαπο τις δυο}για τα κιλα τις τρογεται χωρις τιποτα ιδιαιτερη περιποιηση κουβεντρουλα  για  τα  χρηματα που δινεις χιλιες φορες σε ενα μπουρδελο  
Να 'σαι καλα φιλε για την ενημερωση,μακαρι να ενημερωνε και κανενας αλλος πότε πότε.Αν πετυχεις καμια καλη στον παππού ενημερωσε μας.Γενικώς φερνει συχνα καραμπάζα,αλλά ποτε πότε καλες.Τωρα τελευταία και στα μπουρδελακια(2)στο κεντρο φερνει μερικες.Ειχα πετυχει μια καλη μαυρομαλλα και ψιλοκαλη στο κρεβατι πριν μερικες ημερες,αλλα δεν την ξαναπετυχα μετα που εψαξα...
 

dasahead

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Να 'σαι καλα φιλε για την ενημερωση,μακαρι να ενημερωνε και κανενας αλλος πότε πότε.Αν πετυχεις καμια καλη στον παππού ενημερωσε μας.Γενικώς φερνει συχνα καραμπάζα,αλλά ποτε πότε καλες.Τωρα τελευταία και στα μπουρδελακια(2)στο κεντρο φερνει μερικες.Ειχα πετυχει μια καλη μαυρομαλλα και ψιλοκαλη στο κρεβατι πριν μερικες ημερες,αλλα δεν την ξαναπετυχα μετα που εψαξα...
Πρεπει να ειμαστε εδω μεσα αλληλεγγυοι οι απανταχουντες καυλιαρηδες κρητικοι. Να πληροφορουμε για τις παγιδες και τα μπαζα που κυκλοφορουν. Επειδη δεν υπαρχει ανταγωνισμος οπως ειναι στην Αθηνα μας εχουν ξεσκισει στις τιμες και στις κακες υπηρεσιες. Αντιταχθειτε!
 

dispirgeo

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Προτείνω να διαμαρτυρηθούμε και να κανουμε και εμείς κατάληψη στην Περιφέρεια  :2funny:
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Σημερα πηρα τη Μαρια από τις Γουβες που το τηλεφωνακι της παιζει εδω μεσα. Μου αφιερωσε πολυ χρονο και κουβεντουλα. Σχετικα δεν ειναι πολυ ακριβη. Με ενοχλησε που φανηκε να εχει πολυ δουλεια και τα τηλεφωνα δεν σταματησαν να χτυπανε.
Για πες μας λιγο για τις υπηρεσιες.. εμεινε στο μασαζ η προχωρησε σε τιποτα περισσοτερο? :think:
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
λοιπον χθες επισκεφθηκα τον παππου στην αμμουδαρα εχει δυο τεμαχια μετρια milf χονρουλες οχι τιποτα σπουδαια πραγματα πηρα την αννα την χονδρουλα {υποψι η πιο αδυνατηαπο τις δυο}για τα κιλα τις τρογεται χωρις τιποτα ιδιαιτερη περιποιηση κουβεντρουλα  για  τα  χρηματα που δινεις χιλιες φορες σε ενα μπουρδελο  
η αληθεια ειναι οτι ο παππους εχει πολυ καιρο να φερει κατι αξιολογο...
τελευταια φορα που θυμαμαι κατι ηταν αρκετους μηνες πριν..
εκτοτε οχι μονο φερνει μπαζα αλλα ζητανε και περισσοτερα στο δωματιο μεσα για να σου κανουν αυτα που πριν θεωρουνταν μεσα στην τιμη..
αισχοςςςςς :tickedoff:
 

dasahead

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Για πες μας λιγο για τις υπηρεσιες.. εμεινε στο μασαζ η προχωρησε σε τιποτα περισσοτερο? :think:
Στο παιζει και χυνεις στο τελος. Απο κει και περα απο οτι καταλαβα οτι πληρωνεις παιρνεις.
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Like
24
Πόντοι
0
Italida Στης Ριτσας??Ωραιο αστειο,χαχα!!!!!
Μονο κατι βαρελοειδεις μαυρεσ εχει!!!!!!
μην το γελας η κατερινα που ειναι στο μεσα απο το μπαρ στην αρχη μου ελεγε οτι ηταν απο την ιταλια ,μετα βγηκε αλβανιδα χα..χα..
για τις μαυρες δεν ειναι ολες χοντρες εχει και καλες αλλα οχι παντα
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2006
Μηνύματα
33
Like
24
Πόντοι
0
Italida Στης Ριτσας??Ωραιο αστειο,χαχα!!!!!
Μονο κατι βαρελοειδεις μαυρεσ εχει!!!!!!
μην το γελας η κατερινα που ειναι στο μεσα απο το μπαρ στην αρχη μου ελεγε οτι ηταν απο την ιταλια ,μετα βγηκε αλβανιδα χα..χα..
για τις μαυρες δεν ειναι ολες χοντρες εχει και καλες αλλα οχι παντα
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
μην το γελας η κατερινα που ειναι στο μεσα απο το μπαρ στην αρχη μου ελεγε οτι ηταν απο την ιταλια ,μετα βγηκε αλβανιδα χα..χα..
για τις μαυρες δεν ειναι ολες χοντρες εχει και καλες αλλα οχι παντα
ΟΙ περισσοτερες ειναι χοντρο Milf
εγω προσωπικα δεν βρισκω κατι το ενδιαφερον σε αυτο το μαγαζι...
κατι καλο στα κοκκινα σπιτακια εντος των τοιχων?
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
παιδια τι παιζει στα 2 σπιτακια στην παραλια?
 

psolas1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Αναφορά Ηράκλειο έστω και με καθυστέρηση

Πήγα στο μπουρδελάκι του πεζόδρομου στο Ηράκλειο και δοκίμασα αρχικά την τατιανα.
Φαίνεται μεγάλη σε ηλικία δεν μπορώ να πω με σιγουρία πόσο αλλα το πρόσωπο της είναι κάπως σπασμένο.Σώμα πολύ μέτριοοο.Έχει λίγα περιτά κιλά.Στήθος μέτριο προς καλό.
Εμφάνιση ενα 5,5-6/10.
Υπηρεσίες:Τυπικά χάδια στην αρχή για 10-20 δευτερόλεπτα και μετά σκουφάκι και στοματικό.Υπομονετική στο τσιμπούκι.Μετά απο 3 λεπτά περίπου ξάπλωσε για να την πάρω σε ιεραποστολικό οπού συμμετειχε μόνο με κάποια χάδια και μικρούς αναστεναγμούς.Μετά απο 7-8 λεπτά σε ιεραποστολικο με τελειώσε με τσιμπούκι και με χαιρέτισε ευγενικά και έφυγε βιαστικά αφού είχε αργήσει και 1-2 λεπτά περίπου.
Περίμενα και το κάτι παραπάνω αλλα όχι και τελείως άσχημα.Ίσως στις καλές της να αποδίδει ακόμα καλύτερα.Ήταν και λίγο κουρασμένη εκείνη την μέρα.
Καλό θα ήταν να αποσυρθεί πάντως να δούμε φρέσκο αίμα και μικρές κοπέλες!


Μετά πήγα στην επόμενη βάρδυα κατά το βράδυ στο ίδιο μπουρδελάκι όπου πέτυχα την Ναταλυ.
Εμφανιση 7/10
Φαίνεται μικρή αρκετά.19 με 20 ίσως!
Και γενικώς οι όλες τις κινήσεις την δείχνουν για πρωτάρα σχετικά στο επάγγελμα.
Υπηρεσίες:Δεν ξέρω παιδία οι υπηρεσίες της αντικειμενικα σε τι επίπεδο κυμαίνονται αλλά την πέτυχα σε μια από τις σπάνιες ίσως φάσεις που πετυχαίνεις τανα.
Μέσα στις κάβλες της πραγματικά μου επιτέθηκε με το που μπήκε στο δωμάτιο τρίβωντας το στήθος της στο πρόσωπο μου.Με διάφορα προστυχόλογα όπως χοντροψωλαρά μου εσύ με έφτιαξε αμέσως και μου πέρασε σκουφάκι για στοματικό.Στην διάρκεια του στοματικού με κοιτούσε πρόστυχα στα μάτια και ομολογώ ότι έχασα την μπάλα καθώς είχα ακούσει γενικά μέτρια λόγια για αυτήν εως και άσχημα.
Δεν μου έκανε ούτε 20 δευτερόλεπτα στοματικό.Ανέβηκε από μόνη της από πάνω χωρίς να με ρωτήσει και άρχισε να κοπανιέται για κανένα 6-7λεπτο.Είχε αρχίσει να ιδρώνει καθώς μικρά βογκητά της ξέφευγαν και ένιωσα οτί θα έχυνα οπότε την διέκοψα και της ζήτησα να γυρίσει σε πισοκολητό.
Εκεί πραγματικά μπόρεσα και την σφυροκόπησα ανελεήτα για ώρα...ίσως και 7-8 λεπτά καθώς η τσατσά φώναζε από κάτω.
Αυτή είχε  κοκκινίσει και φαίνοταν να ζορίζεται.Όσο την γαμούσα ρυθμικά τα βογγητά της δυνάμωναν περισσότερο μέχρι που άφησε να της φύγε μια μακρόσυρτη κραυγή που παίζει να ακούστηκε μέχρι το σαλόνι.Ενοείται οτι με 2-3 τραβήγματα τα άδειασα και εγώ όλα μέσα της.
Έμεινε κανενα 2λεπτο ξαπλωμένη μπρούμυτα καθώς εγώ την χαίδευα και αυτή χαρούμενη με παινεύε με δίαφορα προστυχόλογα.Η τσατσα φώναξε για τρίτη φορά από κάτω οπότε όσο πιο γρήγορα μπορούσε σηκώθηκε και βγήκε έξω από το δωμάτιο παίρνοντας και ένα ρολό χαρτί για σκουπιστεί από τον ένα τόνο ιδρώτα που είχε πάνω της.Λαχανιασμένη του θανατά ακουγόταν απέξω...
Καθώς έφευγα ένας μεγάλος λεκές υγρών της κοπέλας καμάρωνε στα σεντόνια :o
Καθώς έβγαινα από το δωμάτιο την άκουγα να σιγοσφυρίζει με κέφι και με ξεπροβάλε μέχρι έξω από το μπουρδέλο φιλώντας με στο λαιμό.

Γενικα πιστεύω οτί πέρα από αυτην την σπάνια και έξοχη εμπειρία οι υπηρεσιές της δεν πρέπει να ναι πάνω του μετριού (αν έχετε όρεξη να την δουλέψετε καλά ίσως να γίνεται και πολύ καλή).


Περιμένω ανάλογες εμπειρίες συναγωνιστές!Είναι καιρός να ζωντανέψουμε το θρεντ μας επί της ουσιάς!Με συχνή και αναλυτική ενημέρωση και ανταλαγή πουτανοεμπειριών!






 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
συναγωνιστες παιζει τιποτα καλο αυτο το διαστημα στα κοκκινα σπιτακια
εχει μεινει η ενημερωση μας πισω τελευταια...
για να βαλουμε τα δυνατα μας... ;)
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Γεια χαρα παιδες, ειπα να μπω κι εγω στην παρεα. Εχει παει κανεις στο Σπυρο ρε παιδια τελευταια?
Ξερει κανεις αν εχει καμμια βυζαρου πουθενα, πεθαναμε στις αβυζες. 
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
ο σπυρος θελει 80 ευρω...
υπερβολικα μου φαινονται γιατι η ποιοτητα εχει πεσει αισθητα,,,
δεν εχει κατι το αξιολογο τουλαχιστον μεχρι την παρασκευη που πηγα. :booty:
 

dasahead

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα απο της Ρίτσας. Δεν θυμάμαι στη ζωή μου να νιωσω χειροτερα με γυναικα. Πηρα μια μαυρουλα ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΕ 50ε που δεν με αφηνε να ακουμπαω τιποτα και εφτυνε στην πιπα πανω στα πλακακια... Στο γαμησι, μονο στα ορθια, με ρωτησε στο πρωτο λεπτο αν εχυσα. Φυσικα δεν εχυσα καθολου. Τραγικο
 

pmanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
η ναταλια ειναι απλα οτι χειροτερο...away!!!
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Μόλις γύρισα απο της Ρίτσας. Δεν θυμάμαι στη ζωή μου να νιωσω χειροτερα με γυναικα. Πηρα μια μαυρουλα ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΕ 50ε που δεν με αφηνε να ακουμπαω τιποτα και εφτυνε στην πιπα πανω στα πλακακια... Στο γαμησι, μονο στα ορθια, με ρωτησε στο πρωτο λεπτο αν εχυσα. Φυσικα δεν εχυσα καθολου. Τραγικο
Αφου το εχουμε πει οτι δεν αξιζει να χαλαμε τα λεφτα μας για τις πατσαβουρες που δεν σεβονται ουτε τα ευρω μας ουτε εμας προσωπικα..
μαυρο στη ριτσα...!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom