Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (8 μέλη και 49 επισκέπτες)

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Καλησπέρα συναγωνιστές! Για δουλειά στο Ηράκλειο για 2 μέρες και κοιτάζω να "περάσω την ώρα μου". Παίζει τίποτα συμπαθητικό αυτές τις μέρες; τατανα, μασάζ μπαρ; ευχαριστώ!
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Απελπισία.. 3 που επισκέφτηκα κλειστα. Τι γινεται σε αυτη τη πολη;
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Προ ημερων ειχε ενα παρα πολλλοι καλο στην Αμουδαρα ΕΛΛΗΝΙΔΑ με το ονομα Αφροδιτι αλλα εφυγε το περασμενο Σαββατο
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Καλά τα λες γιατρέ αλλα η ηρακλειωτικη κοινωνια δεν μπορει να ανεχτεί red light district,δεν ανεχετε καν να πηδαει ο κοσμος εστω και τουριστριες,το πυρφοριλίκι συντηρεί ολη την πολη.Με χορτατους απο σεξ αρσενικους που δεν ξοδευουνε λεφτα για τις χαμουρες,το συστημα καταρρέει.

τα είπες όλα αδερφέ σε μια φράση  :hi:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
τελικά αυτή η σκορδιλών έχει μπουρδέλα ?  :think:
 

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
187
Like
134
Πόντοι
1
τελικά αυτή η σκορδιλών έχει μπουρδέλα ?  :think:

Ναι, πας λιγες σελιδες πισω υπαρχουν φωτογραφιες με τη τοποθεσια, είναι στη παραλιακή ετσι οπως πας προς το γηπεδο στο αριστερο σου χερι, καμια εκατοστι μετρα απο το μουσειο φυσικης ιστοριας. εχει 2

Μεταξυ μας, ειναι γτπ φιλε. μη πας τουλαχιστον στο δεξια που πηγα, πιο γτπ δεν μου ετυχε ποτε των ποτων. η κοπελα σαν νεκρη, ακινητη και στεγνη, δεν τελιωνα με τιποτα παρολιγο να μου πεσει η στυση να πουμε.

Μεχρι τωρα για εμενα η Αινικολιωτη ειναι η καλυτερη επιλογη απο μπουρδελα στο ηρακλειο. σκορδιλων μακρια
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Κανεται μεγαλο λαθος {{{ στο 39 συμφωνο απολυτος η βεργιμαρα σε ολο το μεγαλειο να φανταστηται οτι εφτασαν  μεχρι εδω σε αυτο το σαιτ η χαρι τους που τους εκλεισαν και την σελιδα και μερικη ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΗ  συνεχιζουν και γραφουν στην σελιδα του 43 τοσο ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΙΑ ειναι ]]] ;;;;;;;;;; λοιπον  στο  43  διπλα  τεραστια  διαφορα  ειναι τρεις  η μια καλυτερη απο την  αλλη μεσα σε ολα
αυτο  βεβαια κατα  προσωπικη  μου  κριση απο πελατη σε πελατη αλαζει

Ναι, πας λιγες σελιδες πισω υπαρχουν φωτογραφιες με τη τοποθεσια, είναι στη παραλιακή ετσι οπως πας προς το γηπεδο στο αριστερο σου χερι, καμια εκατοστι μετρα απο το μουσειο φυσικης ιστοριας. εχει 2

Μεταξυ μας, ειναι γτπ φιλε. μη πας τουλαχιστον στο δεξια που πηγα, πιο γτπ δεν μου ετυχε ποτε των ποτων. η κοπελα σαν νεκρη, ακινητη και στεγνη, δεν τελιωνα με τιποτα παρολιγο να μου πεσει η στυση να πουμε.

Μεχρι τωρα για εμενα η Αινικολιωτη ειναι η καλυτερη επιλογη απο μπουρδελα στο ηρακλειο. σκορδιλων μακρια
 

Lambros78

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
1
Κανεται μεγαλο λαθος {{{ στο 39 συμφωνο απολυτος η βεργιμαρα σε ολο το μεγαλειο να φανταστηται οτι εφτασαν  μεχρι εδω σε αυτο το σαιτ η χαρι τους που τους εκλεισαν και την σελιδα και μερικη ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΗ  συνεχιζουν και γραφουν στην σελιδα του 43 τοσο ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΙΑ ειναι ]]] ;;;;;;;;;; λοιπον  στο  43  διπλα  τεραστια  διαφορα  ειναι τρεις  η μια καλυτερη απο την  αλλη μεσα σε ολα
αυτο  βεβαια κατα  προσωπικη  μου  κριση απο πελατη σε πελατη αλαζει

Παίζει καμία καινούργια εκεί η ειναι οι ίδιες μήπως ξέρεις;
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Γεια και χαρα στην παρεα!

Εχουμε πληροφορηση για το τι κυκλοφορει συτες τις μερες στην Αηνικολιωτη?

Επισης περναω συχνα τωρα τελευταια λογω δουλειας απο το Καρφουρ στην Αμμουδαρα το βραδυ και γινεται κανονικο πεζοδρομιο με μαυρουλες. Εχει γαμησει κανεις εκει? Και αν ναι.. που τις φορτωνετε και πατε?? Απο τιμες τι παιζει? Ενταξει... δεν ειναι και οτι καλυτερο... αλλα ακουσα για 5 ευρω πιπα και με 10 γαμησι... οποτε με 35 που θελει στα μπουρδελα του Ηρακλειου θα γαμας την μαυρουλα ολο το βραδυ,...
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Επισης περναω συχνα τωρα τελευταια λογω δουλειας απο το Καρφουρ στην Αμμουδαρα το βραδυ και γινεται κανονικο πεζοδρομιο με μαυρουλες. Εχει γαμησει κανεις εκει? Και αν ναι.. που τις φορτωνετε και πατε?? Απο τιμες τι παιζει? Ενταξει... δεν ειναι και οτι καλυτερο... αλλα ακουσα για 5 ευρω πιπα και με 10 γαμησι... οποτε με 35 που θελει στα μπουρδελα του Ηρακλειου θα γαμας την μαυρουλα ολο το βραδυ,...
Και τα παρασημα δωρεαν, μην ξεχνας.... :2funny:
 

Συνημμένα

  • _.jpg
    _.jpg
    95,7 KB · Εμφανίσεις: 37

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
χαχαχα... το 'πιασα!

στα υπολοιπα μαγαζακια παιζει τιποτα? στην Γραμβουσης τι παιζει? Εχω να δω κριτικη απο το 2012... δεν μπαινοβγαινει κανεις εκει πλεον?
 

Γαμιόρκ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια τιποτα νεο απο αφρικη μερια? τι παιζει με τις μαυρουλες? εχουμε και κριση ειναι σαν να ψωνιζεις απο το lidl!
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
παιδια τιποτα νεο απο αφρικη μερια? τι παιζει με τις μαυρουλες? εχουμε και κριση ειναι σαν να ψωνιζεις απο το lidl!
Χθεσινοβραδυνη τσαρκα ψιλοαπογοητευση....
Απο μαυρουλες τιποτα στο πανκρητιο αμουδαρα....(ασε που οταν εχει κατι ειναι συνηθως κατι σαυρες....)
Ο πιπης κλειστος...Η ριτσα αδεια με 2 γριες....
Πικρα και παρακμη...
Παλι στο L amour κατεληξα....
 

nikoszerakhs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες οσο αναφορα την σκορδυλων...επειδη πολλοι μπερδευονται και ψαχνουν στους παραλληλους και στα στενα ( οπως εγω  :headbang: ) ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΕΝΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ...ΟΠΩΣ ΠΑΣ ΠΡΟΣ ΚΟΥΛΕ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΣΟΥ ΧΕΡΙ....διπλα διπλα δυο μπουρδελακια....ειναι παραλληλος αλλα ειναι κολλητα  και στο ιδιο υψος με τον κανονικο δρομο...ακριβως διπλα απο κατι γραφεια...το μονο κακο ειναι οτι σε ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ...οτι αυτοκινητο περανει...οτι καφετερια και γραφειο υπαρχει εκει τριγυρο σε βλεπουν....εγω που επισκεφτηκα το αριστερο μπουρδελακι 2 φορες πρωινες ωρες εμεινα ευχαριστημενος....μια βουλγαρα μαρια τη λεγανε...βυζαρες....ευγενικη...καλο 69...εαν εισαι καυλομενος και εχεις να γαμησεις καρο χυνεις στο 5λεπτο...σιγουρα η αινικολιωτη στην χανιοπορτα ειναι καλυτερο αλλα και αυτο μια χαρα με εξυπηρετησε....απλα ηθελα να το ξεκαθαρισω σε οσους ψαχνουν και ψαχνουν και δεν μπορουν να το βρουν...ειναι ακριβως πανω στον παραλιακο!....γιαυτο κανεις δεν το βρισκει..επειδη ολοι ψαχνουν στα στενα....
 

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Αναμενεται ενημερωση φια τα σπιτακια του ηρακλειου εντος ημερων γιατι το ηρακλειο εχει σιγησει. :s&m_1: :s&m_1: :S :S
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
να με παλι πισω στην παρεα
πραμα καλο τηλεφωνακι?
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
Αινικολιωτη υπαρχει ενδιαφερον θεμα. Βικυ, κοντουλα αδυνατη οχι κοκαλιαρα, ξανθια με ωραιο βυζι και με υπεροχη θεα στα 4
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom