Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

malistaz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
212
Πόντοι
1
εχει δοκιμασει κανεις?
υπαρχει σε ολα τα σιτε
και στις κριτικες αγγελιες αλλα με αλλο κινητο!!
60 θελει ακατεβατα
ή 80 αυταχιρκο που εμενα δεν με ενδιαφερει

Αυτή παίζει να δούλευε Λαμουρ ένα φεγγάρι, μου είχε δώσει κινητο και ΦΒ δήθεν για "καφέ", αλλά δεν ασχολήθηκα. 2 φωτό, από αυτες που έχει κάτι μου λένε πάντως...
Ωραία γυναίκα, μοντελέ φάση, πρόσωπο wardog, ρουμάνα συστήθηκε και έτσι φαινόταν από το κάτω/πίσω σύστημα (πολύ δυνατό κατ'εμέ). Μπορεί να κάνω καμία καταδρομική και να ενημερώσω, αν και στο πριβέ φάνηκε να θέλει να σου ροκανίσει το χρόνο...

Ξαναλεω, μπορεί να μην είναι η ίδια
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
354
Like
419
Πόντοι
21
εντοπιστηκε αυτη που δουλευαι παλια στα δειλινα
με το ταττου της ΑΕΚ στην πλάτη
δεχεται κατοικον
οποιος θελει π.μ.

φιλε δε μπορω να σου στειλω pm,αν μπορεις στειλε μου το τηλεφωνο. Την θυμαμαι οταν δουλευε στα δειλινα. Τωρα θα ειναι milfοκατασταση.
 

samio

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2012
Μηνύματα
45
Like
89
Πόντοι
0
Αυτήν την γνωρίζω πολύ καλά την λένε Αθηνά, δεν λέει και πολλά αλλά είναι φθηνή έμενα με 25 κάθομαι για 2 φορές  :)
 

V1968

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μπορώ να έχω και εγώ το τηλ της ελένης; Αν δεν σε πειράζει μου το στέλνεις. Ευχαριστώ
 

phoenix2121

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2015
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
και εγω τα ιδια...δεν μπορω να στειλω pm,αν δεν σου κανει κοπο στειλε κ σε μενα το τηλεφωνο της αεκτζου και το τηλεφωνο της 50αρας που δουλευει κοντα στα παραλιακα μαγαζακια
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
αν μπορεις στειλε τα τηλ. και σε μενα
 

phoenix2121

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2015
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Αυτήν την γνωρίζω πολύ καλά την λένε Αθηνά, δεν λέει και πολλά αλλά είναι φθηνή έμενα με 25 κάθομαι για 2 φορές  :)
    2 φορες;;;ε στειλτο ρε φιλε γτ απο τοτε που φυγαμε απο Αθηνα εχουμε πεινασει εδω..
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Μάγκες το δικό μου το inbox ΄φρακαρε,λίγο υπομονή να σβησω κανα μηνυμα κ στελνω σε ολους.Μια ερώτηση μονο η Ελένη ή η Αθηνα ειναι η Αεκτζού
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα,

Χρονια στη γυρα στο Ηρακλειο αλλα τωρα ειπα να γραψω και εγω να δουμε τι θα γινει...
Πηγα Σπυρο 2 φορες τον περασμενο μηνα...δυστυχως κλειστα...κατεβηκα πήγα και απο την πόρτα που βγαίνεις μετα την ηρωική κατάθεση (παλια και αγαπημενη συνηθεια) αλλα όλα κλειστα και ενα ξύλο στην πόρτα καρφωμένο. Μηπως γνωρίζει κανεις αν υπάρχει άλλη είσοδο αφου λετε ότι ειναι ανοικτος??
 

dra ri

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
εντοπιστηκε αυτη που δουλευαι παλια στα δειλινα
με το ταττου της ΑΕΚ στην πλάτη
δεχεται κατοικον
οποιος θελει π.μ.
file mou an den sou einai kopos stile kai se mena pm me to till ase pou eimai kai aektzis opote ena parapano endiaferon gia tin periptosi to exo ;)
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
file mou an den sou einai kopos stile kai se mena pm me to till ase pou eimai kai aektzis opote ena parapano endiaferon gia tin periptosi to exo ;)
τι γινεται ρε αδερφια? Μια εβδομαδα αρρωστησα και κυκλοφορουν τηλεφωνα? ασε που οι ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ εκδηλωθηκαν, τελικα ειμαστε πολλοι!!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Λοιπόν ανοίγω καινουρια συζητηση στην παρεα.Εμαθα απο γειτονα πρόσφατα οτι πισω απο το μποδοσακειο κοντα δημοτικο parking υπαρχουν 2 φοιτητριούλες,μια ξανθιά κ μια μελαχροινη που συγκατοικούν και λόγω οικονομικης στενότητας,με το καταλληλο χαρτζιλικακι,προσφερουν κοινωνικό εργο.Ξέρει κανεις κανα τηλεφωνο?
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Λοιπόν ανοίγω καινουρια συζητηση στην παρεα.Εμαθα απο γειτονα πρόσφατα οτι πισω απο το μποδοσακειο κοντα δημοτικο parking υπαρχουν 2 φοιτητριούλες,μια ξανθιά κ μια μελαχροινη που συγκατοικούν και λόγω οικονομικης στενότητας,με το καταλληλο χαρτζιλικακι,προσφερουν κοινωνικό εργο.Ξέρει κανεις κανα τηλεφωνο?

Που τα ξετρυπωνεις? :rockon:
 

a.tsimi

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
παλικάρια όποιος έχει το τήλ της αεκτζού  ας στείλει πμ να δούμε τι γίνεται με αυτήν γτ δέν την  είχα τιμήσει στα δειλινά...
σας ευχαριστω!!!!
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
για φοιτητρια ειχα ακουσει και εγω κατι αλλα οχι με σιγουρια... οποιος ξερει ας στειλει κανενα pm να κανουμε κανενα γουστο
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
349
Like
290
Πόντοι
21
Να ρωτησω παιδια.Που ειναι επιτελους αυτος ο  παππους που ακουω συνεχεια;
Υ.Γ και εδω αν μπορειτε τηλεφωνο για φοιτητριες.Ευχαριστω
 

EuroGomenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
48
Like
44
Πόντοι
0
Ετσι δώστε τηλέφωνα στον πεινασμένο , για καλό πληρωμένο έρωτα, στον Ηρακλειώτικο λαό... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom