Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
γλικο μουνακι η συλβια, εχι κολαρα ενω εινε λεπτη (γαμω τα στισιματα στα 4), βυζι μικρο αλλα πουτανιαρικο με μιτερη ρογα. πολυ καλη. αξιζε
αμα εβγαζε και την τριχα απ' το βυζί θα ήταν καλύτερη
 

nick gagalaki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου ειναι στην Αμουδαρα,σε κατι στενα που μονο με GPS μπορεις να το βρεις...οτι και να σου πουμε δεν θα βγαλεις ακρη...!
Ασε που πρεπει να πας και ψιλοσυστημενος...δεν ειναι το κλασσικο κοκκινοσπιτο ξερεις....
ox kala gia ta stena eimai ditethimenos na ta psaxo an exo mia eikona pos miazei apo exo to magazi tora gia to na paw sistimenos den to vlepo gt akres den exo kai ypotheto pos den tha me sistisei kaneis apo edo mesa........pali kokinospita kai piasokole sto diamonts kai sto lamour dld gamo to irakleio gamo.....


* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 

takaroskkk

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Απο το Πάσχα και μετά τιγκαρει στο μουνί όλο το νησί,τι να την κανουμε τοτε?Οι μισοί θα δουλεύουνε και οι αλλοι μισοί θα πηδαν τουριστριες
Έχει κανει κάνας συναγωνιστής "τανο-τσαρκα" πρόσφατα στη πόλη, να μας προτείνει κάνα αξιόλογο "κομματι"???
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον παιδια προς ενημερωση  κοντα στα παραλιακα σπιτια τις Σκορδηλων στην οδο 1878 στο 35 στην πολυκατοικια στον πεμπτο οροφο λειτουργει ένα μπουρδελο με μια ΠΕΝΗΝΤΑΡΑ με το ονομα ΕΙΡΗΝΗ η οποια δεν αξιζει τιποτα απαξιοτικη σε όλα , την παζαριασα στα Δεκαπέντε τα λυπάμαι στην κυριολεξια , για οποιο ενδιαφεται και για να μην την πατηση άλλος συναγωνιστης το τηλεφωνο είναι 694....600
 

takaroskkk

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον παιδια προς ενημερωση  κοντα στα παραλιακα σπιτια τις Σκορδηλων στην οδο 1878 στο 35 στην πολυκατοικια στον πεμπτο οροφο λειτουργει ένα μπουρδελο με μια ΠΕΝΗΝΤΑΡΑ με το ονομα ΕΙΡΗΝΗ η οποια δεν αξιζει τιποτα απαξιοτικη σε όλα , την παζαριασα στα Δεκαπέντε τα λυπάμαι στην κυριολεξια , για οποιο ενδιαφεται και για να μην την πατηση άλλος συναγωνιστης το τηλεφωνο είναι 694....600
Έχει κανει κάνας συναγωνιστής ολοκληρωμενη "τανο-τσαρκα" πρόσφατα στη πόλη, να μας προτείνει κάνα αξιόλογο "κομματι"???
 

kaulas788

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
37
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπον παιδια προς ενημερωση  κοντα στα παραλιακα σπιτια τις Σκορδηλων στην οδο 1878 στο 35 στην πολυκατοικια στον πεμπτο οροφο λειτουργει ένα μπουρδελο με μια ΠΕΝΗΝΤΑΡΑ με το ονομα ΕΙΡΗΝΗ η οποια δεν αξιζει τιποτα απαξιοτικη σε όλα , την παζαριασα στα Δεκαπέντε τα λυπάμαι στην κυριολεξια , για οποιο ενδιαφεται και για να μην την πατηση άλλος συναγωνιστης το τηλεφωνο είναι 694....600

ναι φιλε πηγα και εγω μου ζητησε 20 αλλα μολις την ειδα δε τα εδωσα γιατι ειναι μπαζο ρε τελειως......
ξερει κανεις καμια αλλη που να τα περνει αλλα οχι σε μπορδελο γιατι ειναι δυσκολο να πηγαινουμε εκει?????
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
ναι φιλε πηγα και εγω μου ζητησε 20 αλλα μολις την ειδα δε τα εδωσα γιατι ειναι μπαζο ρε τελειως......
ξερει κανεις καμια αλλη που να τα περνει αλλα οχι σε μπορδελο γιατι ειναι δυσκολο να πηγαινουμε εκει?????
μπορψ να παω ?? κτυπαω ουδουνι? πως ακριβως γινεται?
 

nolimatz44

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
μπορψ να παω ?? κτυπαω ουδουνι? πως ακριβως γινεται?
ρε συναγωνιστες πολι μετρια πραματα στο ηρακλειο εχουμε. ας ερχωντουσαν οραιες γκομενες και ας πληρωναμε και 40 και 50 για απλο
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα,

Χρονια στη γυρα στο Ηρακλειο αλλα τωρα ειπα να γραψω και εγω να δουμε τι θα γινει...
Πηγα Σπυρο 2 φορες τον περασμενο μηνα...δυστυχως κλειστα...κατεβηκα πήγα και απο την πόρτα που βγαίνεις μετα την ηρωική κατάθεση (παλια και αγαπημενη συνηθεια) αλλα όλα κλειστα και ενα ξύλο στην πόρτα καρφωμένο. Μηπως γνωρίζει κανεις αν υπάρχει άλλη είσοδο αφου λετε ότι ειναι ανοικτος??

Επίσης αν θέλει καποιος και εχει το τηλ της κυρίας στην πολυκατοικια ας μου το στειλει σε μύνημα ή ας το γραψει εδω μιας και θα ήθελα να παω και εγω να δω τι παιζει...
 

letsaros

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Λοιπον παιδια προς ενημερωση  κοντα στα παραλιακα σπιτια τις Σκορδηλων στην οδο 1878 στο 35 στην πολυκατοικια στον πεμπτο οροφο λειτουργει ένα μπουρδελο με μια ΠΕΝΗΝΤΑΡΑ με το ονομα ΕΙΡΗΝΗ η οποια δεν αξιζει τιποτα απαξιοτικη σε όλα , την παζαριασα στα Δεκαπέντε τα λυπάμαι στην κυριολεξια , για οποιο ενδιαφεται και για να μην την πατηση άλλος συναγωνιστης το τηλεφωνο είναι 694....600


Φιλε μηπως μπορεις να μου στειλεις το τηλ για την Ειρηνη της πολυκατοικιας? να δουμε τι παιζει??
 

nasargi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
και σε εμενα σε pm παρακαλω
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
οποιος θελει το τηλ θα το στειλω καθως κι ακομα ενα απο αλλη κοπελα εκτος απο τον(φιλο σε εισαγωγικα )
που του εστειλα το τηλ και την ξεφτιλισε την Ειρηνη σαμπως δεν εχουμε κριση να φυγωμε αν δεν μας αρεσει δεν μας κραταει με το ζορι μονο πουλαμε εξυπναδα μην τη πατησει κανεις αλλος....
 

nick gagalaki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
οποιος θελει το τηλ θα το στειλω καθως κι ακομα ενα απο αλλη κοπελα εκτος απο τον(φιλο σε εισαγωγικα )
που του εστειλα το τηλ και την ξεφτιλισε την Ειρηνη σαμπως δεν εχουμε κριση να φυγωμε αν δεν μας αρεσει δεν μας κραταει με το ζορι μονο πουλαμε εξυπναδα μην τη πατησει κανεις αλλος....
file mou sou exo stilei mnm exei erthei?
 

nick gagalaki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=nick gagalaki  link=topic=23.msg6121600#msg6121600 date=1424611639]
file mou sou exo stilei mnm exei erthei?
[/quote]σορρυ κυριε admin ξεχασα τα ελληνικα
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
Το μηνυμα εχει ερθει αλλα εσυ  δεν μπορεις να παρεις γραφει δεν υπαρχης πουθενα !
καλυτερα αλαξε λογαριασμο mail nick η επικοινωνησε με τη διευθηνση ...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Λοιπον παιδια προς ενημερωση  κοντα στα παραλιακα σπιτια τις Σκορδηλων στην οδο 1878 στο 35 στην πολυκατοικια στον πεμπτο οροφο λειτουργει ένα μπουρδελο με μια ΠΕΝΗΝΤΑΡΑ με το ονομα ΕΙΡΗΝΗ η οποια δεν αξιζει τιποτα απαξιοτικη σε όλα , την παζαριασα στα Δεκαπέντε τα λυπάμαι στην κυριολεξια , για οποιο ενδιαφεται και για να μην την πατηση άλλος συναγωνιστης το τηλεφωνο είναι 694....600
Πωωωω ρε μαλακα καφρίλα.Ρε μάγκες δεν παλεύεστε...και μετα αναρωτιεστε γιατι κανεις δεν ενημερώνει,καθιστε σε κανα κωλόκαφενειο κει περα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom