Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
πω πω... πηρε φωτια το forum!!!

Λοιπον... στην παραλιακη δεν παιζει να μην τα δεις τα δυο μαγαζακια...κανουνε μπαμ...ειναι πανω στην παραλιακη ακριβως στον κυκλικο κομβο που ειναι πριν το καφε ΜΑRE οπως πας απο Παγκρητιο Σταδιο προς Λιμανι. Αν και ειχα παει πολυ παλια τα τελευταια χρονια δεν παω γιατι η παραλιακη εχει πλεον πολυ κοσμο ολες τις ωρες και δεν λεει.

Για Παπαναστασιου δεν ξερω να σας πω.. παλαιοτερα ειχε ενα μπαρακι καπου που ισως κατι να επαιζε.. αλλα οχι στα σιγουρα... αλλα δεν ξερω αν υπαρχει ακομα...

Στην Αηνικολιωτη ποτε θα μας ξαναρθει η Σελινα να ξεχαρμανιασουμε????

Για πειτε... τι αλλο καλο παιζει αυτο τον καιρο? Εχω καιρο να ακουσω για τα μαγαζακια πισω απο τον Αγιο Μηνα ...μεσα στα μεζεδοπωλεια... τι παιζει? Υπαρχει ακομα η Τατιανα?Το αλλο με τις ροζ πορτες μαλλον εχει κλεισει ε?

Ειδα και κατι city tours τελευταια εδω αλλα δεν διαβασα και πολυ καλες κριτικες οποτε δεν δοκιμασα...

Αυτα!!! Αντε να ανεβαινει λιγο και το Ηρακλειο... οι χανιωτες μας εχουν παρει μονοτερμα στο forum... εχουν ανοιξει λογαριασμο με μαγαζι της Αθηνας και ανεβοκατεβαινει κοσμος ΑΑ!!!!
 

EuroGomenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
48
Like
44
Πόντοι
0
Γεια ας συντρόφια, δεν εχω να σας πω κατι νερότερο  λογο αποχής απο τα ντελα , η Συλβια,που αναφεραμε πιο πριν,  μια χαρα το κοριτσάκι το τιμάει το 35αρι , από τις λίγες φορές που δεν έχω κλάψει τα λευτα μου στο ηράκλειο. οποιος εχει νεοτερα ασ ενημερώσει τον κοσμο...
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Καλησπερα συναγωνιστες!
Στο λιμανι να σας ενημερωσω στο αριστερο κοκκινοσπιτο παιζει ενα fit βουλγαρακι,με ωραιο κωλαρακι στο σαλοναρισμα,μικρο βυζι και μετρια μουτρα!Αποπνεει μια ξινιλα και δεν κανει extra οποτε δεν την τιμησα.... :dancing:
Ειναι εναλαξ με την Λιλυ,η οποια θα παρει συνταξη απο το συγκεκριμενο οικο οπως φαινεται....!Ξανθο κοντοπουτανο εκ Ρουμανιας,ελαφρως ζουμπουρλουδα,ουτε αυτη εξτραδακια,ουτε καν πιπα ακα...
Για το δεξι κοκκινοσπιτο εγραψα προσφατα μια κριτικη,για οποιον ενδιαφερεται.... :knockinb:
 

katalagaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2012
Μηνύματα
48
Like
42
Πόντοι
0
γεια σας και απο μενα παιδια.το μαγαζι του σπυρου που υπηρχε παλιοτερα τι εγινε εκλεισε??παιζει τιποτα ακομα εκει??
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Τελευταια φορα ακουσα γι αυτο πριν κανα 6μηνο,με τις γνωστες τσιμπιμενες ταριφες,το γνωστο cult χωρο και σχετικη ποικιλια,μπαζα και αστερια ανακατα....
Τωρα μαλλον κανει "διακοπες" σε καποιο ιδρυμα λογω παραεμποριου...
Δεν ξερω αν του το δουλευει κανεις αλλος το μαγαζι...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Εχουμε και λεμε.Ο σπυρος δουλευει απλα αλλαξε η εισοδος,ειναι μεσα μεσα στο στενό πισω απο τις γλαστρες.Στου παππου δεν εχει κατι για να καταλαβεις τωρα οτι κατι παιζει,καθονται ολοι μεσα στην αυλη στην ξυλοσομπα.Μόνο κατι πατσαβουροσκυλα μικρα που βγαινουν απο την αυλη και γαβγιζουν.Τα μαγαζιά στην παραλιακή τα βρίσκεις πανεύκολα ειναι κατω απο την τεραστια πινακίδα των μινωικών πριν φτασεις στο κυκλικό της Γιαμαλάκη.Εγώ δεν πατάω εκεί γτ ειχα αρπάξει σταφυλόκοκο πριν πολλά χρόνια συν οτι με ενα ταλιρο παραπανω βρισκεις καλυτερα μαγαζιά
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
Καλημερα παιδες! για δωστε πληροφοριες πως παμε στο Σπυρο...
 

EuroGomenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
48
Like
44
Πόντοι
0
είναι να μην σου μπει στο μυαλό να πας για τσαρκα ...
Συντρόφια μετα που πειρε έστω και για λιγο λίγο τα πάνω του εδω το thread και διαβαζα τα ποστ , ειπα να παω και εγω την τσαρκα να δω τι παιζει. τσάρκα σήμερα το βράδυ , στα δειλινά κλειστό , στην αϊνηκολιότη ενα μικρο μελαχρινό συμπαθητικό κορμακι αλλα στο σαλονάρισμα ειχε μια έκφραση βαρεμάρας και σαπίλας , ουτε γεια δεν είπε  και την πόρτα για το σαλόνι με τα βίας την πέρασε ,ε δεν ήθελε και πολύ σκέψη μακρια!!! το εόμενο στην παραλιακή στο δεξί σπίτι , η γνωστή παρακμή μεσα , η κοπέλια απο την αλλη ... Μαρία εκ μολδαβίας μου είπε ,δεν παιρνω και όρκο, με ένα μεγάλο τατού στην κοιλία ,καλό σαλοναρισμα με νάζι τοσο οσο χρειάζεται. Από κορμι  πολύ καλό  , κώλος τούμπανο  για :kissass: βυζάκι πολύ μικρο μέση λεπτή  κοιλιά επίπεδη ωραίο δέρμα  γενικά καθαρή ( και ναι μάγκες δε μύριζε το κλασσικό πατσουλί ) το πρόσωπο τπτ το ιδιαίτερο. Στον αγώνα είναι μια χαρά τα τιμάει τα λευτά της ,ίσως λίγο άγαρμπα τα προκαταρκτικά ,  :pipa1: καλή , στησίματα άψογα ειδικά στα 4 .
Στο άλλο δίπλα δε πήγα αφου μετα από τον αγώνα δεν είχα όρεξη για περαιτέρω βόλτες.

Αυτό τα ολίγα συντρόφια...
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
Εχουμε και λεμε.Ο σπυρος δουλευει απλα αλλαξε η εισοδος,ειναι μεσα μεσα στο στενό πισω απο τις γλαστρες.Στου παππου δεν εχει κατι για να καταλαβεις τωρα οτι κατι παιζει,καθονται ολοι μεσα στην αυλη στην ξυλοσομπα.Μόνο κατι πατσαβουροσκυλα μικρα που βγαινουν απο την αυλη και γαβγιζουν.Τα μαγαζιά στην παραλιακή τα βρίσκεις πανεύκολα ειναι κατω απο την τεραστια πινακίδα των μινωικών πριν φτασεις στο κυκλικό της Γιαμαλάκη.Εγώ δεν πατάω εκεί γτ ειχα αρπάξει σταφυλόκοκο πριν πολλά χρόνια συν οτι με ενα ταλιρο παραπανω βρισκεις καλυτερα μαγαζιά

Και εχει παει κανενας προσφατα στου Σπυρου? Εχω να πατησω απο τον Σεπτεμβρη που ειχε μια Αννα και μια Ελενα, επαιρνα παντα την Αννα γιατι μου εκανε τα γουστα. Ξερεις να μας πεις τι παιζει εκει?
Και στου παππου εχω δυο χρονια να πατησω, εκει τι λεει το εμπορευμα?
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Και εχει παει κανενας προσφατα στου Σπυρου? Εχω να πατησω απο τον Σεπτεμβρη που ειχε μια Αννα και μια Ελενα, επαιρνα παντα την Αννα γιατι μου εκανε τα γουστα. Ξερεις να μας πεις τι παιζει εκει?
Και στου παππου εχω δυο χρονια να πατησω, εκει τι λεει το εμπορευμα?
Ουτε εγω εχω παει,απεχω απο το αθλημα απο το Νοεμβρη
Εγω λεω να αρχισουμε να μαζευουμε υπογραφες για να ξανακατεβει απο Αθηνα η Σελινα στο μαγαζι της Αηνικολιωτη..

Εδω δειτε ...

www.thessalias136.com/girls/selina]http://www.thessalias136.com/girls/selina[/url]

τι μουναρος!!!!!!
Εχασαμε τετοιο εργαλείο?Ω ρε φιλε.
 

MG-42

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
111
Κριτικές
13
Like
47
Πόντοι
11
Ναι... μουναρος!!

Πως θα γινει να μαθουμε ποτε θα μας ξαναρθει???
 

nick gagalaki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
paides an mporei na mou stilei esto kai pm pou einai o periboitos papous pou ollo diavazo kai o spyros varethika to lamour kai ta mpourdela opios exei tin kalosini ,,,,,,
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Φιλε μου ειναι στην Αμουδαρα,σε κατι στενα που μονο με GPS μπορεις να το βρεις...οτι και να σου πουμε δεν θα βγαλεις ακρη...!
Ασε που πρεπει να πας και ψιλοσυστημενος...δεν ειναι το κλασσικο κοκκινοσπιτο ξερεις....
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Εγω λεω να αρχισουμε να μαζευουμε υπογραφες για να ξανακατεβει απο Αθηνα η Σελινα στο μαγαζι της Αηνικολιωτη..

Εδω δειτε ...

www.thessalias136.com/girls/selina]http://www.thessalias136.com/girls/selina[/url]

τι μουναρος!!!!!!
Παιδια μην τρελαινεστε,πολυ photoshop,κωλος με ψιλοχαλαρωση,βυζι πλαστικο με ουλες απο κατω λογω φτηνης επεμβασης και οχι και οτι καλυτερο στο κρεβατι...!Ενταξη,μπαζο δεν τη λες αλλα δεν ειναι και για υπογραφες το θεμα...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Παιδια μην τρελαινεστε,πολυ photoshop,κωλος με ψιλοχαλαρωση,βυζι πλαστικο με ουλες απο κατω λογω φτηνης επεμβασης και οχι και οτι καλυτερο στο κρεβατι...!Ενταξη,μπαζο δεν τη λες αλλα δεν ειναι και για υπογραφες το θεμα...
Ok δεκτή η ενσταση αλλα οταν πληρωνεις τριανταρες και πενηνταρες σε αλλα μαγαζιά για γυναικες επιπεδου μεταξουργειου,αυτή θεωρείται οπτικώς VFM
 

Lambros78

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
1
Ναι... μουναρος!!

Πως θα γινει να μαθουμε ποτε θα μας ξαναρθει???

Εμένα πάντως την άλλη φορά που τους ρώτησα μου είπαν ότι θα έρθει πάλι το καλοκαίρι... Υπομονή μέχρι τότε ;)
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Εμένα πάντως την άλλη φορά που τους ρώτησα μου είπαν ότι θα έρθει πάλι το καλοκαίρι... Υπομονή μέχρι τότε ;)
Απο το Πάσχα και μετά τιγκαρει στο μουνί όλο το νησί,τι να την κανουμε τοτε?Οι μισοί θα δουλεύουνε και οι αλλοι μισοί θα πηδαν τουριστριες
 

Lambros78

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
1
Απο το Πάσχα και μετά τιγκαρει στο μουνί όλο το νησί,τι να την κανουμε τοτε?Οι μισοί θα δουλεύουνε και οι αλλοι μισοί θα πηδαν τουριστριες

Χαχαχαχα δεν έχεις και άδικο  :2funny:
 

nolimatz44

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Η Συλβια πραγματι χαριτωμενη,αλλα απο service τι λεει?Την εχει παρει κανεις συναγωνιστης να μας πει καμια γνωμη?
γλικο μουνακι η συλβια, εχι κολαρα ενω εινε λεπτη (γαμω τα στισιματα στα 4), βυζι μικρο αλλα πουτανιαρικο με μιτερη ρογα. πολυ καλη. αξιζε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom