Νέα

Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
153
Like
161
Πόντοι
1
Άρα φίλε μου δλδ πέρασες καλά;βυζι έχει;μπες σε λιγο παραπάνω λεπτομέρειες αν μπορείς


Αφού ρε φίλε απάντησα πως δν έχει..
Επισης απάντησα πως πέρασα καλά. Λέτε για λεπτομέρειες ξανά κ ξανά κ μόνο το ε1 της κοπέλας δν μ είπατε να γράψω.
Βυζι δν έχει, καλή κ στο ενεργητικό κ στο παθητικό και πιπα καλή. Θες παραπάνω λεπτομέρειες; πηγαίνετε κ εσείς να δείτε λεπτομέρειες. Δν ξέρω τι άλλες λεπτομέρειες θέλετε αλλα ε1 και αμκα της κοπέλας δν έχω
 

Arc_Tan

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, καιρό παρακολουθώ τις συζητήσεις και θα ήθελα να εκφράσω την γνώμη μου για τις εμπειρίες μου με trans στο Ηράκλειο.
Έχω δοκιμάσει αρκετές (ενεργητικός είμαι) αλλά ρε παιδιά σαν την Έλλη δεν έχει... Θεωρώ ότι είναι η καλύτερη στο Ηράκλειο, την έχω πάρει 2 φορές και θα την ξανατιμήσω πολύ σύντομα, μόλις τα οικονομικά μου πάνε καλύτερα. Τρομερή πίπα, φιλιά με γλώσσα και απίστευτο γαμήσι. Δυστυχώς λόγω φοβερής κάβλας κάθε φορά που τη βλέπω δεν μπορώ να την πάρω πολύ ώρα καθώς χύνω σχετικά γρήγορα.
 

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
139
Κριτικές
5
Like
351
Πόντοι
281
Αφού ρε φίλε απάντησα πως δν έχει..
Επισης απάντησα πως πέρασα καλά. Λέτε για λεπτομέρειες ξανά κ ξανά κ μόνο το ε1 της κοπέλας δν μ είπατε να γράψω.
Βυζι δν έχει, καλή κ στο ενεργητικό κ στο παθητικό και πιπα καλή. Θες παραπάνω λεπτομέρειες; πηγαίνετε κ εσείς να δείτε λεπτομέρειες. Δν ξέρω τι άλλες λεπτομέρειες θέλετε αλλα ε1 και αμκα της κοπέλας δν έχω
Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις;έχεις δει πως γίνονται οι κριτικές εδώ στο bou ή τώρα εγγράφηκες;
Όταν λέμε λεπτομέρειες εννοούμε να πεις:την πήρα έτσι την πήρα αλλιώς την πήρα δε ξέρω κ γώ πως.εριξα ένα πουτσο δυο πουτσους 18 πουτσους.εκατσα μια ώρα 5 ώρες,πλήρωσα 100 ευρώ πλήρωσα 1000.
Αλλά άστο γιατί θα αρχίσεις παλι τις ειρωνίες για ε1 σα 15 χρόνων παιδι
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
153
Like
161
Πόντοι
1
Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις;έχεις δει πως γίνονται οι κριτικές εδώ στο bou ή τώρα εγγράφηκες;
Όταν λέμε λεπτομέρειες εννοούμε να πεις:την πήρα έτσι την πήρα αλλιώς την πήρα δε ξέρω κ γώ πως.εριξα ένα πουτσο δυο πουτσους 18 πουτσους.εκατσα μια ώρα 5 ώρες,πλήρωσα 100 ευρώ πλήρωσα 1000.
Αλλά άστο γιατί θα αρχίσεις παλι τις ειρωνίες για ε1 σα 15 χρόνων παιδι
T λες ρε φίλε; εγώ θα σε καυλωσω δλδ και θα σ πω κ τι έκανα; μήπως έχεις δει εσύ λεπτομέρειες ή εγγράφηκες τώρα; όλοι εδώ γράφουμε τιμές, τι κάνει, τι δεν κάνει, αν έχει ωραίο κωλο, βυζια, σώμα, πιπα αν παίρνει με ή χωρίς.
Κανείς δν κάνει αναπαράσταση τι στάσεις πήρε.
Αν θες άνοιξε κάνα βιβλίο ερωτικού περιεχομένου να καυλωσεις εκεί.
Εγώ έγραψα αρκετά για την κοπέλα, είπα πως είναι ενεργοπαθητικη οπότε καταλαβαίνει κανείς πως κάναμε διαφορα. Θες να δοκιμάσεις; πάνε πλήρωσε κ μάθε περισσότερα.
 

Arc_Tan

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Γνωριζει καποιος;
Νομιζω ειχε και παλια αγγελια, αλλα με αλλο ονομα.
Την είχα πάρει πέρυσι με ένα 50άρικο στο χώρο της, πίπα με προφυλακτικό, πολύ καλός κώλος και άντεχε το σφυροκόπημα στα τέσσερα. Μου είπε στο τέλος ότι της αρέσουν οι αγριάδες και της είπα ότι θα το έχω στα υπόψιν για την επόμενη φορά... Ίσως κάποια στιγμή να την επισκεφτώ ξανά
 

Arc_Tan

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Επίσης θα ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μου με την Diamanda K η οποία έρχεται Ηράκλειο συχνά πυκνά.
Ωραίο σιλικονατό βυζάκι, πίπα δυνατή χωρίς καπότα και γενικά κάνει ότι μπορεί για να σε κάνει να χύσεις. Τα έχει τα χρονάκια της αλλά την θεωρώ αρκετά τίμια...
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
139
Like
175
Πόντοι
1
Επίσης θα ήθελα να μοιραστώ την εμπειρία μου με την Diamanda K η οποία έρχεται Ηράκλειο συχνά πυκνά.
Ωραίο σιλικονατό βυζάκι, πίπα δυνατή χωρίς καπότα και γενικά κάνει ότι μπορεί για να σε κάνει να χύσεις. Τα έχει τα χρονάκια της αλλά την θεωρώ αρκετά τίμια...
Έχω βρεθεί 3 φορές με την διαμάντια την πρώτη ήταν τόσο σούπερ που θα το θημαμε χρόνια. Απίστευτη στο γαμησι και πολύ καυλιάρα πάνε χρόνια βέβαια από τοτε
 

nikk2023

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2023
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Έχω βρεθεί 3 φορές με την διαμάντια την πρώτη ήταν τόσο σούπερ που θα το θημαμε χρόνια. Απίστευτη στο γαμησι και πολύ καυλιάρα πάνε χρόνια βέβαια από τότε

Είναι Ηράκλειο ρε παιδιά; Δεν μπορώ να βρω τέτοιο προφίλ στο κανεσεξ
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
139
Like
175
Πόντοι
1

nikk2023

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2023
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Αα οκ άρα θα ψάχνουμε ίσως βρεθεί κάτι καλό. Ίσως ξανά έρθει η Silvi. Έχω ακούσει καλά λόγια αλλά δεν ξέρω πότε θα κατευει Ηράκλειο.
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
139
Like
175
Πόντοι
1
Αα οκ άρα θα ψάχνουμε ίσως βρεθεί κάτι καλό. Ίσως ξανά έρθει η Silvi. Έχω ακούσει καλά λόγια αλλά δεν ξέρω πότε θα κατευει Ηράκλειο.
Trans. Και καλή στο Ηράκλειο δεν θα έλεγα ότι είναι συχνό φαινόμενο δυστυχώς.
 

PETROSANAL1

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2016
Μηνύματα
157
Like
199
Πόντοι
1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom