Νέα

iPhone 4S 16gb - Θεσσαλονικη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GetYouBarbara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Λογω αγορας oneplus one, πουλαω το παλιο μου iphone. ειναι το 4S με 16gb αν δεν κανω λαθος. τεσπα οποιο και να ειναι, το δινω για 190ε. χερι με χερι. αα ξεχασα να πω, εχω χασει τον φορτιστη του κινητου και ειναι με 16% μπαταρια μονο. οποιος το θελει ας βρει απο μονος του και φορτιστη για να το δουμε το κινητο πως δουλευει κτλπ. δινεται και δωρο μια ωραια θηκη που του εχω. Επικοινωνια μεσω PM.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
και πως το κρατας στο 16%;
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
και τωρα ανοίγει;
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Λογω αγορας oneplus one, πουλαω το παλιο μου iphone. ειναι το 4S με 16gb αν δεν κανω λαθος. τεσπα οποιο και να ειναι, το δινω για 190ε. χερι με χερι. αα ξεχασα να πω, εχω χασει τον φορτιστη του κινητου και ειναι με 16% μπαταρια μονο. οποιος το θελει ας βρει απο μονος του και φορτιστη για να το δουμε το κινητο πως δουλευει κτλπ. δινεται και δωρο μια ωραια θηκη που του εχω. Επικοινωνια μεσω PM.
κλεμμενο
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
το αϊφονι δεν κραταει πάνω από μια ημέρα ακόμα και αν δεν χρησιμοποιεί κανείς... κάτι δεν παει καλα...
 
OP
OP
GetYouBarbara

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
ουτε καν. *το ειχα αγορασει απο γερμανο με πακετο συνδεσης στο ονομα μου απο το carrefour θεσσαλονικης, παιζει να βρω και την αποδειξη.
το αϊφονι δεν κραταει πάνω από μια ημέρα ακόμα και αν δεν χρησιμοποιεί κανείς... κάτι δεν παει καλα...
τυπε το εχω κλειστο,οποτε κραταει οσο θες. η μπαταρια οντως δεν κραταει πανω απο μερα αν ασχολεισαι με apps κτλπ. αυτος ειναι και ενας απο τους λογους τους οποιους πηγα στο oneplus one
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
δηλαδή χωρίς φορτιστή τωρα αν πας να το ανοίξεις, ξεκινά; χλωμό...
 
OP
OP
GetYouBarbara

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
δηλαδή χωρίς φορτιστή τωρα αν πας να το ανοίξεις, ξεκινά; χλωμό...
ναι ρε τυπε ξεκινα... δεν την εχει φαει ολη την μπαταρια. ενας φορτιστης ποσο να κανει? 15ευρω?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
έχω ακριβως το ίδιο τηλέφωνο και τελειώνει η μπαταρία χωρίς να το πάρω χαμπάρι...
 
OP
OP
GetYouBarbara

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Λογω αγορας oneplus one, πουλαω το παλιο μου iphone. ειναι το 4S με 16gb αν δεν κανω λαθος. τεσπα οποιο και να ειναι, το δινω για 190ε. χερι με χερι. αα ξεχασα να πω, εχω χασει τον φορτιστη του κινητου και ειναι με 16% μπαταρια μονο. οποιος το θελει ας βρει απο μονος του και φορτιστη για να το δουμε το κινητο πως δουλευει κτλπ. δινεται και δωρο μια ωραια θηκη που του εχω. Επικοινωνια μεσω PM.

- Δεν είσαι σίγουρος ποιο μοντέλο είναι,
- Δεν έχεις κουτί (δεν το αναφέρεις),
- Δεν έχεις φορτιστή,
- Δεν έχεις απόδειξη αγοράς,
- Η μπαταρία είναι στο 16%.
Πως γίνεται να ήταν το "παλιό κινητό σου" και να μην έχεις φορτιστή; Πως το φόρτιζες ρε μαν μέχρι να πάρεις το One+;  :think: :think:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
- Δεν είσαι σίγουρος ποιο μοντέλο είναι,
- Δεν έχεις κουτί (δεν το αναφέρεις),
- Δεν έχεις φορτιστή,
- Δεν έχεις απόδειξη αγοράς,
- Η μπαταρία είναι στο 16%.
Πως γίνεται να ήταν το "παλιό κινητό σου" και να μην έχεις φορτιστή; Πως το φόρτιζες ρε μαν μέχρι να πάρεις το One+;  :think: :think:
:dancing:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Α και κάτι άλλο μαν. Τα ακουστικά τα έχεις ή τα έχασες κι αυτά;  :think:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τα ακουστικά τα θέλω, έχασα τα δικά μου και κάνουν πάνω από 30 ευρώ τα original...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πήρα sony...
 
OP
OP
GetYouBarbara

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
- Δεν είσαι σίγουρος ποιο μοντέλο είναι,
- Δεν έχεις κουτί (δεν το αναφέρεις),
- Δεν έχεις φορτιστή,
- Δεν έχεις απόδειξη αγοράς,
- Η μπαταρία είναι στο 16%.
Πως γίνεται να ήταν το "παλιό κινητό σου" και να μην έχεις φορτιστή; Πως το φόρτιζες ρε μαν μέχρι να πάρεις το One+;  :think: :think:

Για να σου απαντησω στις ερωτησεις σου.
- Ειναι το 16GB μαυρο χρωμα.
- Κουτια δεν κραταω απο τιποτα που αγοραζω.
- Φορτιστη τον εχασα επειδη με την δουλεια ταξιδευω. Δεν ασχοληθηκα να παρω αλλο γιατι ειχα στα χερια μου το oneplus one.
- Αποδειξη αγορας ισως και να την βρω. θα το ψαξω.
- Η μπαταρια τωρα που κοιταξα ειναι στο 12% :P παιζει κανα ρολο?

Επισης αν το κινητο ηταν κλεμμενο, δεν θα μπορουσα να ξερω τον κωδικο του παλιου ιδιοκτητη για να το ανοιγοκλεινω, επισης μεσα το κινητο εχει φωτογραφιες και βιντεο με εμενα απο πολυ πολυ παλια, λετε να εκλεβα κινητο και να καθομουν να περασω ποσες φωτογραφιες απο ταξιδια με την οικογενεια μου κτλπ ? Τεσπα δεν ειναι κλεμμενο το κινητο, μπορει να αποδειχθει αυτο με ενα τηλεφωνημα στον γερμανο-vodafone που μου το ειχαν πουλησει με συμβολαιο. Βασικα ισως θα πρεπει να αγορασω εγω εναν φορτιστη μιας και θελω να κανω και backup φωτος/βιντεο. το κινητο εννοειτε οτι αν καποιος το θελει θα το κανουμε format κτλπ για να μην εχει στοιχεια μου.

Οσο για τα ακουστικα παιζει και να τα εχω. Πρεπει να το κοιταξω και αυτο, νομιζω τα εχω παντως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom