Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
278
Like
764
Πόντοι
81
Μα να βγάζεις δεκάδες χιλιάρικα το μηνα και να ταξιδεύεις με Ryanair;; Ξεφτιλα! Η μονη δικαιολογία υπάρχει αν δεν πετάνε αλλες εταιρείες απευθείας απο Θεσσαλονίκη για Λονδίνο.
Είπε στα σοαιαλ ότι η παρέα ήθελε ryanair,για τι την πέρασες ολόκληρη θέα του ινστα; Να περιμένει στην ουρά της πιο τελειωμένης εταιρείας ενώ πριν δύο ώρες ανέβαζε φωτογραφίες από τα ψώνια που έκανε στο κοσμικό Λονδίνο στα Βαλεντίνο και στους άλλους ναούς της μόδας;.... Εδώ να πούμε όπου παρέα ένας αντρακλας που έκλαιγε χειρότερα από την του άρα επειδή έφαγαν πόρτα οι φιλενάδες του...:cum::cum::cum:
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
1
Like
6.990
Πόντοι
1.056
Ρε ολόκληρη Τουνάρα έκανε την τιμή στην Ryan να ταξιδέψει μαζί της και δεν βγήκε ο πιλότος αυτοπροσώπως να την συναντήσει στο check in .
Μαύρο στους κωλόβλαχους τους Εγγλέζους.
Ειναι στα χέρια μας,του αγωνιστή Ελλην δηλαδή,να κλείσουμε αεροδρόμια διαδηλώνοντας υπέρ της influencιο της καρδιάς μας...

Δεν γίνεται να τρώει μπουλιγκ η πατάρα η Τουναρα.
Είπε στα σοαιαλ ότι η παρέα ήθελε ryanair,για τι την πέρασες ολόκληρη θέα του ινστα; Να περιμένει στην ουρά της πιο τελειωμένης εταιρείας ενώ πριν δύο ώρες ανέβαζε φωτογραφίες από τα ψώνια που έκανε στο κοσμικό Λονδίνο στα Βαλεντίνο και στους άλλους ναούς της μόδας;.... Εδώ να πούμε όπου παρέα ένας αντρακλας που έκλαιγε χειρότερα από την του άρα επειδή έφαγαν πόρτα οι φιλενάδες του...:cum::cum::cum:
Ο Μπιγαλιτσος ηταν
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.751
Κριτικές
1
Like
5.728
Πόντοι
2.356
γιατι εχω την εντυπωση οτι εχει προηγουμενα η ραηαν με την τουνη και βρηκε την ευκαιρια να την εκδικηθει?

πρεπει να τους ειχε δυσφημισει στο παρελθον και τωρα ηρθε η ωρα της πληρωμης αν θυμαμαι καλα....
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
438
Κριτικές
2
Like
793
Πόντοι
81
γιατι εχω την εντυπωση οτι εχει προηγουμενα η ραηαν με την τουνη και βρηκε την ευκαιρια να την εκδικηθει?

πρεπει να τους ειχε δυσφημισει στο παρελθον και τωρα ηρθε η ωρα της πληρωμης αν θυμαμαι καλα....
Σιγά μην ασχοληθεί και ο Elon musk γιατί δεν έκανε like η τουνάρα .
Πιο λογικό μου ακούγεται ότι κάπου είχε αράξει, πήγε με κάνα στυλάκι, ξέρεις ποία είμαι εγώ κι έφαγε πόρτα.
Άρχισε το κλάμα αφενός γιατί έτσι έχει μάθει, αφετέρου με αυτό τον τρόπο πουλάει , αφού κι έτσι βρίσκεται στην επικαιρότητα
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.751
Κριτικές
1
Like
5.728
Πόντοι
2.356
Σιγά μην ασχοληθεί και ο Elon musk γιατί δεν έκανε like η τουνάρα .
Πιο λογικό μου ακούγεται ότι κάπου είχε αράξει, πήγε με κάνα στυλάκι, ξέρεις ποία είμαι εγώ κι έφαγε πόρτα.
Άρχισε το κλάμα αφενός γιατί έτσι έχει μάθει, αφετέρου με αυτό τον τρόπο πουλάει , αφού κι έτσι βρίσκεται στην επικαιρότητα
μονο που ζητωντας "κανσελ" σιγουρα η ραηαν ερ θα βγει πατημα να την αρμεξει για αυτο κατεβασε τα μισα καντηλια αρον αρον γιατι αυτοι δε χαριζουν φραγκο πουθενα!!!
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
544
Like
2.407
Πόντοι
446
Δεν ξέρω τι έκανε και αν έφταιγε η τουνη αυτή τη φορά αλλά η συγκεκριμενη εταιρεία είναι η χειρότερη. Πουλάει 2 και 3 φορές την κάθε θέση και όποιος προλάβει τους υπόλοιπους τους αφήνουν απέξω χωρίς καν εξήγηση και χωρίς επιστροφή χρημάτων,τα αεροπλάνα τους δεν τα λες και καθαρά για την ακρίβεια μέσα στη βρομα είναι ,πολλές φορές έχουν καθυστερήσεις ωρών τα παράπονα είναι πολλά και μάλιστα όχι μόνο από Ελλάδα.Να την πάθει όμως κάποιος που αναγκαστικά παίρνει πτήση τσίρκο λόγο χρημάτων το καταλαβαίνω αλλά ρε τουναρα με τα λεφτά που βγάζεις τι δουλειά έχεις και πετάς με αυτό το τσιρκο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom