Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.238
Like
34.841
Πόντοι
9.931
Ευτυχως τυπε εσυ ο Αινσταιν τα καταλαβες ολα και τη ξεμπροστιασες....το οτι θεωρεις πανεξυπνη κινηση μια κοπελα να εκδιδεται κυριολεκτικα αλλα και μεταφορικα στο Instagram για να βγαζει λεφτα απο τους αυνανες του διαδικτυου δειχνει τη καταντια της ανθρωπινης κοινωνιας.
Δηλαδη αν μια γυναικα ειναι αναμεσα στο να κονομαει χιλιάδες ευρω το μηνα διαφημίζοντας και προωθώντας ρουχα και καλλυντικά στο Instagram η να δουλεύει υπάλληλος σε ρουχαδικο με τρεις και εξήντα, θα πρέπει να επιλέξει το υπαλληλίκι επειδη ειναι ποιο τιμιο;;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.950
Like
14.408
Πόντοι
3.656
Ρε τύποι


Αν αντί για 2χιλιαρικα την ώρα επαιρνε 80 η 100 θα την εκτιμούσαμε ως λειτούργημα και θα ήταν κλεισμένη (με την εμφάνιση που έχει σήμερα) μέχρι το 2060 που ακόμα θα την λέγατε gilf.

Τώρα επειδή παίζει σε άλλο κύκλο και πορτοφόλι είναι για τον πουτσο. Και είναι πιο κυριλέ η σπυροπούλου που καθόταν στο υποβρύχιο τον κοντομηνά.

Καμία από αυτές δεν είναι καθηγήτρια πανεπιστημίου αλλά δεν κατέστρεψε και τη χώρα επειδή βγάζει χρήμα από το insta με τους χορηγούς της. Τι να πουν και οι πρεζέμποροι και οι άριστοι πολιτικοί δηλαδή που τους κλέβει τη δόξα
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.714
Κριτικές
99
Like
14.553
Πόντοι
25.186
Μερικοί πραγματικά δεν έχετε καταλάβει τον ρόλο της Τούνη.Η τύπισσα είναι πανέξυπνη και πολύ μπροστά σε σκέψη από τα περισσότερα σχόλια εδώ μέσα.Μια μέτρια γκόμενα κατάφερε να είναι στα φώτα της δημοσιότητας σε σταθερό τέμπο.Να έχει χορηγούς, να βγάζει χρήμα, να κάνει τόσα πράγματα που πολλές πιο μουναρες και με μεγαλύτερη προοπτική δεν μπόρεσαν να αναδειχθούν.Η τύπισσα ξέρει τι κάνει, για ποιο λόγο το κάνει, σε πιο timing το κάνει και τι θέλει να πετύχει.Εγώ της βγάζω το καπέλο.Είναι η καλύτερη μάνατζερ του εαυτού της.Θεωρείτε τυχαίο αυτό με τον θηλασμο?Ηταν αυθορμητο?χαα Μην τρελαθούμε.Για να προκαλέσει ποικιλοτρόπως το έκανε.Η θεωρείτε την φώτο με το κόκκινο μαγιό που είναι στο όριο να φανεί η μουναρα της ότι δεν το είδε στη φωτογράφηση και το έβαλε από βιασυνη?Την θεωρείτε τόσο αφελής καποιοι?Εγω της δίνω respect γιατί εξελίχθηκε χωρίς να έχει τις προοπτικές αλλά είχε το μυαλό να προμοταρει τον εαυτό της και να της πατήσει όλες.
Πολυ σωστα τα εγραψες.
Οπως ειχε πει ο Τζερεμι Αιρονς στην ταινια" MARGIN CALL" οταν παρθηκε η απόφαση να ξεφορτωθουν όσο -όσο τα ομολογα-σκουπίδια των στεγαστικων δανειων πριν το παρει χαμπαρι ο κοσμος οτι ειναι μηδαμινης αξιας και ενω οι αλλοι και κυρίως ο Κεβιν Σπέισι ειχαν ηθικές αναστολές

"Πουλαμε σε μια ελευθερη αγορα και σε αγοραστες που ειναι πρόθυμοι να αγοράσουν σκουπίδια"

υγ Πάντως το οτι ολα τα ειδησεογραφικά ΜΜΕ της Χωρας ασχολουνται στην πρώτη σελίδα τους και διπλά σε σοβαρές ειδήσεις με την Τούνη,ειναι δειγμα ξεπεσμου και καταντιας μας συνολικά.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.802
Like
24.652
Πόντοι
6.256
Δηλαδη αν μια γυναικα ειναι αναμεσα στο να κονομαει χιλιάδες ευρω το μηνα διαφημίζοντας και προωθώντας ρουχα και καλλυντικά στο Instagram η να δουλεύει υπάλληλος σε ρουχαδικο με τρεις και εξήντα, θα πρέπει να επιλέξει το υπαλληλίκι επειδη ειναι ποιο τιμιο;;
Εσυ δηλαδη εχεις καταλαβει οτι η συγκεκριμενη βγαζει απο ρουχα ολες αυτες τις χιλιαδες ευρω που ξοδευει για να πηγαινει στις Μαλδιβες και στο Ντουμπαι;

Τρια πουλακια καθονταν....
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.238
Like
34.841
Πόντοι
9.931
Εσυ δηλαδη εχεις καταλαβει οτι η συγκεκριμενη βγαζει απο ρουχα ολες αυτες τις χιλιαδες ευρω που ξοδευει για να πηγαινει στις Μαλδιβες και στο Ντουμπαι;

Τρια πουλακια καθονταν....
Εντάξει τυπε κάνει φουλ βίζιτες και σπρώχνει και κόκα ταυτόχρονα.

Τέσσερα πουλάκια κάθονταν και παίζανε φλογέρα...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.802
Like
24.652
Πόντοι
6.256
Εντάξει τυπε κάνει φουλ βίζιτες και σπρώχνει και κόκα ταυτόχρονα.

Τέσσερα πουλάκια κάθονταν και παίζανε φλογέρα...
Όχι τυπε πουλάει φορεματακια στη Θεσσαλονίκη και βγάζει εκ από το Instagram... Όλα καλά στο συννεφακι σου;
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
Όχι τυπε πουλάει φορεματακια στη Θεσσαλονίκη και βγάζει εκ από το Instagram... Όλα καλά στο συννεφακι σου;
πάντως είναι μοναδική περίπτωση σαύρας και συγχρόνως στόκου που βγάζει εκατομμύρια, το απόλυτο success story, άλλες εποχές καθαρίστρια το μάξιμουμ.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.432
Κριτικές
1
Like
35.562
Πόντοι
6.256
Screenshot_2023-08-11-21-08-11-651_com.instagram.android.jpg
Μεγαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααλο μπάζο
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.802
Like
24.652
Πόντοι
6.256
πάντως είναι μοναδική περίπτωση σαύρας και συγχρόνως στόκου που βγάζει εκατομμύρια, το απόλυτο success story, άλλες εποχές καθαρίστρια το μάξιμουμ.
Μπα υπάρχουν δεκάδες τέτοιες ψωλες στο Instagram που βγάζουν και περισσότερα λεφτά...η κατάντια της εποχής μας.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
1
Like
7.044
Πόντοι
1.056
Παιδια και γω ενας μέτριος ειμαι και βγαζω εκατομμύρια στην χωρα των ευκαιρειων,Ελλαδα.

Στήνω καναλι στο YouTube ,Τικ Τοκ,ανοιγω ινστα,να σας πω πως τα κατάφερα.Προσεχως δισεκατομμυριούχος Ελληνας απ τα Φιλιατρά :confused:

Τι;Δεν με πιστεύεται;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.802
Like
24.652
Πόντοι
6.256
βγαζει απο πολλες πλευρες,γιαυτο την θεωρω και ειναι πανεξυπνη,γιατι εκανε πολλα πραγματα σε σωστο ταιμινγκ.Και απο ρουχα παιρνει καποια λεφτα και απο χορηγους,και απο τα σοσιαλ,και απο ριαλιτι που εχει παει εχει παρει λεφτα καιι απο φωτογραφησεις και απο πολλα πραγματα,θες να βαλεις και αυτο που σε βολευει?Βαλτο.Οταν εισαι στην καρδια του σταρ συστεμ,με τοσους πειρασμους,συναναστρεφεσαι με πααρα πολυ κόσμο,υπαρχει φλερτ,γνωριμίες,συμφωνιες,ανταλλαγματα,χιλια 2 ,οποτε εμεσσα ή αμεσσα μπορει να υπαρχει και αυτο που λες.Και εσυ το ιδιο θα εκανες αν ησουν γυναικα και στην θεση τους και ασε τις μ@λακιες μεταξυ μας.
Δεν ειναι ολες οι γυναικες πουτανες ουτε ολοι οι ανδρες μαλακες σαν και σενα να τις αποθεωνουν τυπε....δεν ειναι το χρημα το παν σε αυτη τη γαμημενη ζωη!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
Δεν ειναι ολες οι γυναικες πουτανες ουτε ολοι οι ανδρες μαλακες σαν και σενα να τις αποθεωνουν τυπε....δεν ειναι το χρημα το παν σε αυτη τη γαμημενη ζωη!
σωστα ειναι τα λεφτα και το μουνι

αλλα οι γυναικες εχουν ηδη μουνι οποτε μενει μονο να βγαλουν με καποιον τροπο λεφτα

και τι ποιο ευκολο βγαζουν λεφτα με το μουνι τους

τα εξηγω ωραια? :zfuck:
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
εσεις που εκθειαζετε αυτο το πραγμα μπορειτε να μου πειτε ποια θα ηταν η σωστη απαντηση στην ερωτηση Μαμα τι σου κανουν αυτοι οι ανθρωποι και φωναζεις? που ηταν ο μπαμπας να σε βοηθησει?
αν για τα λεφτα καποιος ανθρωπος ,ανδρας η γυναικα χανει την αξιοπρεπεια του ειναι τουλαχιστον για λυπηση.....
θα ηταν πολυ πιο τιμιο να γινοταν πορνοσταρ.....αυτη ομως η κλαψομουνια για προσωπικες στιγμες την ωρα που την παρτουζωναν τουλαχιστον 2 και ηξερε οτι την τραβουσαν και βιντεο ειναι πολυ......
πιο πολυ ομως απορω με τον αντρα της.....ποσο σιγουρος ειναι οτι ολο αυτο εχει σταματησει?
αληθεια τι δουλεια κανει αυτος? τι θα απαντουσε αν τον ρωτουσαν ποσα θελει η γυναικα σου για να την παρτουζοσουμε?
η ηθικη καταπτωση και η ελλειψη αξιων ειναι που εχουν δωσει ωθηση στο ινσταγκραμ,ονλιφανς κτλ.....και η καταντια δεν εχει σταματημο.....η αλλη χωνει στο πατο της οτι της ζητησεις για δεκα-εικοσι ευρω αλλα δεν ειναι πουτανα αλλα content creator......
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.714
Κριτικές
99
Like
14.553
Πόντοι
25.186
εσεις που εκθειαζετε αυτο το πραγμα μπορειτε να μου πειτε ποια θα ηταν η σωστη απαντηση στην ερωτηση Μαμα τι σου κανουν αυτοι οι ανθρωποι και φωναζεις? που ηταν ο μπαμπας να σε βοηθησει?
αν για τα λεφτα καποιος ανθρωπος ,ανδρας η γυναικα χανει την αξιοπρεπεια του ειναι τουλαχιστον για λυπηση.....
θα ηταν πολυ πιο τιμιο να γινοταν πορνοσταρ.....αυτη ομως η κλαψομουνια για προσωπικες στιγμες την ωρα που την παρτουζωναν τουλαχιστον 2 και ηξερε οτι την τραβουσαν και βιντεο ειναι πολυ......
πιο πολυ ομως απορω με τον αντρα της.....ποσο σιγουρος ειναι οτι ολο αυτο εχει σταματησει?
αληθεια τι δουλεια κανει αυτος? τι θα απαντουσε αν τον ρωτουσαν ποσα θελει η γυναικα σου για να την παρτουζοσουμε?
η ηθικη καταπτωση και η ελλειψη αξιων ειναι που εχουν δωσει ωθηση στο ινσταγκραμ,ονλιφανς κτλ.....και η καταντια δεν εχει σταματημο.....η αλλη χωνει στο πατο της οτι της ζητησεις για δεκα-εικοσι ευρω αλλα δεν ειναι πουτανα αλλα content creator......
Ενταξει λογικά το βιντεο δεν ηταν δικο της,το εκανε εσκεμμενα.
Αφου δεν φαινεται προσωπο και δεν μπορουμε να ξερουμε αν ειναι αυτη,γιατι δεν το διεψευσε?Να ελεγε απλά δεν ειμαι εγω?

Εσας αν σας δειχνει ενα βιντεο που δεν φαινεται τιποτα και δεν σε αναγνωριζει κανενας,γιατι να βγεις και να πεις "Ναι εγω ειμαι"?Εκτός αν εισαι περήφανος για αυτο.
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.238
Like
34.841
Πόντοι
9.931
Ενταξει λογικά το βιντεο δεν ηταν δικο της,το εκανε εσκεμμενα.
Αφου δεν φαινεται προσωπο και δεν μπορουμε να ξερουμε αν ειναι αυτη,γιατι δεν το διεψευσε?Να ελεγε απλά δεν ειμαι εγω?

Εσας αν σας δειχνει ενα βιντεο που δεν φαινεται τιποτα και δεν σε αναγνωριζει κανενας,γιατι να βγεις και να πεις "Ναι εγω ειμαι"?Εκτός αν εισαι περήφανος για αυτο.
Το οτι την τραβαγανε βιντεο δεν το ηξερε, λογικα ηταν λιωμα και το μισο σωμα της ηταν μεσα στο τζιπ δεν ειχε οπτικη επαφη με το τι γινεται εξω απο αυτο.
Δεν μπορούσε να αφήσει την φημολογία να οργιάζει και την κατάσταση να διαιωνίζεται αν ειναι η Τουνη η οχι στο βιντεο, βγηκε ειπε ειμαι εγω και σχεδον ολες οι γυναικες της συμπαραστάθηκαν.
Αν το αρνιόταν θα ηταν χειρότερο γιατι απο τον σωματοτυπο, το μαλλι και την φωνη καταλαβαίνει καποιος οτι ειναι αυτη, επισης ειχαν κυκλοφορήσει και φωτο που ειναι γυμνη στο πισω καθισμα του τζιπ και κοιμάται μετα το γαμιση που εφαγε, σε αυτες φαίνεται και το χαρακτηριστικο τατουάζ που εχει κανει.
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
535
Like
661
Πόντοι
86
πάντως είναι μοναδική περίπτωση σαύρας και συγχρόνως στόκου που βγάζει εκατομμύρια, το απόλυτο success story, άλλες εποχές καθαρίστρια το μάξιμουμ.
Με τέτοιο πατο δύσκολα βρίσκεις καθαρίστρια
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.202
Like
3.450
Πόντοι
456
starpress.JPG


Επάνω αριστερά έχει και μία είδηση για την τουνάρα:angel:
Άντε τώρα να είσαι η τουνάρα και να βλέπεις πως εισαι στο ίδιο πρωτοσέλιδο με τον μερακλή που παστούρωσε το άλογο:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom