Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε φιλε vaso δωσε και σε εμας τα φωτα σου, Τριτη που ειναι καλα?

βασικα τριτη,τεταρτη,δευτερα οπου και να πας θα περασεις καλυτερα γιατι 1)θα κατσεις σαν ανθρωπος 2)θα εχεις καλυτερη προσοχη και συμπεριφορα απο τα γκαρσονια λογω λιγοτερου κοσμου και τριτον και κυριοτερον 3)οι κορασιδες θα διψουν για τον "καθημερινο"επιουσιο τους και αυτο αν ξερει ο πελατης πως να το διαχειριστει μπορει να αποβει τεραστιο κερδος..
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Καλημέρα σε όλους

Νέος στο σαιτ και ζητώ επειγόντως την βοήθεια σας.
Λόγω διαμονής στο εξωτερικό και πολύ πρόσφατης επιστροφής στα πάτρια εδάφη έχω χάσει τελείως επαφή με τον ευγενή χώρο των στριπς στην μαμά πατρίδα.
Την Παρασκευή όμως παίζει μπάτσελορ και έχω καταμπερδευτεί απο όλα τα σχόλια (εντάξει, υποκειμενικά είναι τα σχόλια, το καταλαβαίνω αυτό), αφήστε που οι παλιοί σύντροφοι έχουν αποσυρθεί εδώ και καιρό...

Κατ' αρχάς, αξίζει να κλείσεις τραπέζι; Θα σε περιποιηθούν ή θα σε γδάρουν επειδή ξέρουν ότι είσαι για μπάτσελορ;
Δεύτερον, η παρέα ξέρω ότι σίγουρα θα γουστάρει...φραπεδούμπες....Ποιό είναι το καλύτερο μαγαζί αυτή την εποχή για απόλυτο χαβαλέ και κορίτσια έτοιμα για όλα;

Ας πούμε, το GR λέει σπέσιαλ μπάτσελορ κτλ. είναι όντως σπέσιαλ ή μούφες μάρκετινγκ;

Σύντροφοι παρακαλώ διαφωτίστε με!!

Baby Gold φιλε!!!
Αν πας δες αν βγηκε και το προγραμμα της εξεταστικης στην Παντειο :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Baby Gold φιλε!!!
Αν πας δες αν βγηκε και το προγραμμα της εξεταστικης στην Παντειο :2funny: :2funny:

το οποιο προγραμμα εξεταστικης θα λεει...

28/8(επιστροφη σειλας απο διακοπες)
29/8(η σειλα εφαγε ομελετα με ελειες καλαμων στις 12 το μεσημερι σε εστιατοριο πολυτελεστατου αθηναικου ξενοδοχειου)
30/8(η σειλα εκανε μπανιο στον αστερα βουλιαγμενης)
31/8(η σειλα εφαγε ψαρακι σε φοβερη ψαροταβερνα)
1/9(η σειλα εχει ρεπο)
2/9.....
3/9.....
4/9.....
5/9.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

alexis33at

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
βασικα τριτη,τεταρτη,δευτερα οπου και να πας θα περασεις καλυτερα γιατι 1)θα κατσεις σαν ανθρωπος 2)θα εχεις καλυτερη προσοχη και συμπεριφορα απο τα γκαρσονια λογω λιγοτερου κοσμου και τριτον και κυριοτερον 3)οι κορασιδες θα διψουν για τον "καθημερινο"επιουσιο τους και αυτο αν ξερει ο πελατης πως να το διαχειριστει μπορει να αποβει τεραστιο κερδος..
εισαι μεγιστος σε ευχαριστω πολυ, θα ηθελα λιγο τα φωτα σου ακομα, αν μπορεις να μου εξηγησεις λιγο το 3, τη διαχειρηση, και μεταξυ princess και diamond dolls τι θα διαλεγες?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εισαι μεγιστος σε ευχαριστω πολυ, θα ηθελα λιγο τα φωτα σου ακομα, αν μπορεις να μου εξηγησεις λιγο το 3, τη διαχειρηση, και μεταξυ princess και diamond dolls τι θα διαλεγες?

θα διαλεγα το princess μαλλον για αδιευκρινιστους λογους..και δεν ειμαι μεγιστος,απλος κοπτης του λουμιδη ειμαι.
 

alexis33at

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
θα διαλεγα το princess μαλλον για αδιευκρινιστους λογους..και δεν ειμαι μεγιστος,απλος κοπτης του λουμιδη ειμαι.
ευχαριστω πολυ vaso, αυριο θα στειλω αναφορα, υπαρχει που προσεχουμε η αποφευγουμε στο princess?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ευχαριστω πολυ vaso, αυριο θα στειλω αναφορα, υπαρχει που προσεχουμε η αποφευγουμε στο princess?

αποφευγουμε να εχουμε πολλα λεφτα μαζι μας και δεν αποφευγουμε να χουφτωνουμε τις στριπτιζες την ωρα που μας προτινουν να πιουν ενα ποτο μαζι μας...!!!!
 

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Η Σειλα φαντάζομαι είναι το αστέρι του Gold; Φραπεδούμπες σερβίρει;
Αμόκ σασ έχει πιάσει με αυτή όμως έτσι; Τόσο καλή είναι;

Καμμιά άλλη προτεινόμενη για σιγουράτζα Φραπεδάκι (κατόπιν σχετικής συννενοήσεως βεβαίως βεβαίως) απο Gold; 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ευχαριστω πολυ vaso, αυριο θα στειλω αναφορα, υπαρχει που προσεχουμε η αποφευγουμε στο princess?

βεβαια στο diamond θα βρειτε περισσοτερες γυναικες για να ασχοληθειτε,αλλα θα σας παει πιο ακριβα μαλλον.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
το οποιο προγραμμα εξεταστικης θα λεει...

28/8(επιστροφη σειλας απο διακοπες)
29/8(η σειλα εφαγε ομελετα με ελειες καλαμων στις 12 το μεσημερι σε εστιατοριο πολυτελεστατου αθηναικου ξενοδοχειου)
30/8(η σειλα εκανε μπανιο στον αστερα βουλιαγμενης)
31/8(η σειλα εφαγε ψαρακι σε φοβερη ψαροταβερνα)
1/9(η σειλα εχει ρεπο)
2/9.....
3/9.....
4/9.....
5/9.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Vaso αυτο λεγεται χτυπημα κατω απο την ζωνη!!!
Ξερεις εχουμε τις αδυναμιες μας και εμεις...
Καποιοι αλλοι εχουν ενα ξανθο μωρο βγαλμενο απο υπολογιστη!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vaso αυτο λεγεται χτυπημα κατω απο την ζωνη!!!
Ξερεις εχουμε τις αδυναμιες μας και εμεις...
Καποιοι αλλοι εχουν ενα ξανθο μωρο βγαλμενο απο υπολογιστη!!!

σε πειραζω μπρε..
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Η Σειλα φαντάζομαι είναι το αστέρι του Gold; Φραπεδούμπες σερβίρει;
Αμόκ σασ έχει πιάσει με αυτή όμως έτσι; Τόσο καλή είναι;

Καμμιά άλλη προτεινόμενη για σιγουράτζα Φραπεδάκι (κατόπιν σχετικής συννενοήσεως βεβαίως βεβαίως) απο Gold; 

Εχει πολλα αστερια το μαγαζι!!! Φραπε σερβιρουν οι περισσοτερες. Καποιες και με καλαμακι! Ποιες ειναι expert στο service μονο ο Βασος ξερει. Εγω αποφευγω το φραπε γιατι λερωνει.
 

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Paracelsus σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου φίλε, πραγματικά πολύτιμη και μου φαίνεται ότι Baby Gold θα είναι το μαγαζί επιλογής για την Παρασκευή.

Προτείνεις να κλείσω τραπέζι ή όχι; Έχει καλούς prive χώρους;

Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια, εύχομαι οι Θεοί (ή Θεές)του strip να σε έχουν πάντα καλά

να δίνεις τα φώτα σου.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Paracelsus σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου φίλε, πραγματικά πολύτιμη και μου φαίνεται ότι Baby Gold θα είναι το μαγαζί επιλογής για την Παρασκευή.

Προτείνεις να κλείσω τραπέζι ή όχι; Έχει καλούς prive χώρους;

Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια, εύχομαι οι Θεοί (ή Θεές)του strip να σε έχουν πάντα καλά

να δίνεις τα φώτα σου.
κλεισε τραπεζι και πεσ οτι ειναι μπατσελορ γιατι μετα δε θα βρισκεις που να κατσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom