Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • Superman.gif
    Superman.gif
    149,7 KB · Εμφανίσεις: 24

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις επέστρεψα  από Mousses και " Κούκλες/ Πειραιά", οπότε πρίν κοιμηθώ είπα να πώ δυό κουβέντες.
Για το Μούσες  αναφέρομαι  στο ειδικό θρέντ..!!!
Εδώ θα πώ για το ΚΟΥΚΛΕΣ/ Πειραιά, το οποίο  επισκέφτηκα 3η  φορά από την άνοιξη.
Ο μαγαζί είναι σχετικά δύσκολο να βρεθεί, άν δεν σ΄ έχουνε ξαναπάει, ή εάν το ψάχνεις μόνος σου, ή άν δεν είσαι Πειραιώτης. Κατά τα λοιπά σαν χώρος είναι τεράστιος ( θυμίζει τα παλαιά  Ελληνάδικα ), πέτρινος πρώην βιομηχανικός χώρος, άρα ψυχρός  και με φούλ  αίρ κοντίσιον ( θέλεις πουλόβερ), το γεγονός δε ότι ουδέποτε γεμίζει κόσμο  το κάνει  ακόμα πιό ψυχρό. Η μουσική είναι εναλλακτική  :2funny:  ( δηλαδη  Ελληνικά, ξένα, παλιά , νεώτερα, χιτάκια ), διαλέγεις και παίρνεις... Οι θαμώνες όταν μερακλωθούν στα ζεϊμπέκικα, ρίχνουν και καμιά  γυροβολιά μόνοι τους  :uglystupid:
Τα κορίτσια below five ( 5- ) άν και ο D.J  έλεγε  ότι οι καλές ήταν διακοπές και έρχονται την άλλη εβδομάδα, οπότε δεν θα ξέρουμε  ποιά να πρωτοδιαλέξουμε !!!!!!!!!! :think:  Ρε  λές ??????
Εν τούτοις  εγώ  και τις  3 φορές που πήγα πέρασα  " ολοκληρωτικά" τέλεια :dancing:
Δηλαδή, το μαγαζί έχει πατάρι, ήσυχο  και  " σκοτεινό" όπου μ'  ένα ( 1 ) πριβέ .....  jerking:
Δεν γνωρίζω τα ταλέντα όλων των κοριτσιών, τρείς όμως που πήρα εγώ ( 1 ξανθιά Ρωσσίδα με καρέ μαλλί, περίπου τον Μάϊο  - που αυτές τις  μέρες λείπει -  ), συν ( 1 ξανθιά Νορβηγίδα, περίπου στα μέσα Ιουνίου, που  σήμερα ήταν εκεί ) και την σημερινή        " έγχρωμη" δυτικοαφρικάνα ( η καλύτερη και πεντακάθαρη που έχω βρεί και δεί  την τελευταία 5ετία ),  μου φέρθηκαν  με το γάντι  :jerking:  και με το παραπάνω :dancing:
Ησυχα κι' ωραία, χωρίς άγχος και ξεπέτα...!!
Μάλιστα  μπορώ να πώ ότι ο χώρος  προσφέρεται  ως " εναλλακτικός" του μασάζ, για τους μασαζιάρηδες !!!
Τέλος, μην σας  πάρω στο λαιμό μου, άν πάτε και διαλέξετε  αυτή που θέλετε, προηγουμένως να τα μιλήσετε και να τα συμφωνήστε, όπως έλεγε και το  παλιό Σμυρναίϊκο τραγούδι.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μόλις επέστρεψα  από Mousses και " Κούκλες/ Πειραιά", οπότε πρίν κοιμηθώ είπα να πώ δυό κουβέντες.
Για το Μούσες  αναφέρομαι  στο ειδικό θρέντ..!!!
Εδώ θα πώ για το ΚΟΥΚΛΕΣ/ Πειραιά, το οποίο  επισκέφτηκα 3η   φορά από την άνοιξη.
Ο μαγαζί είναι σχετικά δύσκολο να βρεθεί, άν δεν σ΄ έχουνε ξαναπάει, ή εάν το ψάχνεις μόνος σου, ή άν δεν είσαι Πειραιώτης. Κατά τα λοιπά σαν χώρος είναι τεράστιος ( θυμίζει τα παλαιά  Ελληνάδικα ), πέτρινος πρώην βιομηχανικός χώρος, άρα ψυχρός  και με φούλ  αίρ κοντίσιον ( θέλεις πουλόβερ), το γεγονός δε ότι ουδέποτε γεμίζει κόσμο  το κάνει  ακόμα πιό ψυχρό. Η μουσική είναι εναλλακτική   :2funny:  ( δηλαδη  Ελληνικά, ξένα, παλιά , νεώτερα, χιτάκια ), διαλέγεις και παίρνεις... Οι θαμώνες όταν μερακλωθούν στα ζεϊμπέκικα, ρίχνουν και καμιά  γυροβολιά μόνοι τους   :uglystupid:
Τα κορίτσια below five ( 5- ) άν και ο D.J  έλεγε  ότι οι καλές ήταν διακοπές και έρχονται την άλλη εβδομάδα, οπότε δεν θα ξέρουμε  ποιά να πρωτοδιαλέξουμε !!!!!!!!!! :think:  Ρε   λές ??????
Εν τούτοις  εγώ  και τις  3 φορές που πήγα πέρασα  " ολοκληρωτικά" τέλεια :dancing:
Δηλαδή, το μαγαζί έχει πατάρι, ήσυχο  και  " σκοτεινό" όπου μ'  ένα ( 1 ) πριβέ .....  jerking:
Δεν γνωρίζω τα ταλέντα όλων των κοριτσιών, τρείς όμως που πήρα εγώ ( 1 ξανθιά Ρωσσίδα με καρέ μαλλί, περίπου τον Μάϊο  - που αυτές τις  μέρες λείπει -  ), συν ( 1 ξανθιά Νορβηγίδα, περίπου στα μέσα Ιουνίου, που  σήμερα ήταν εκεί ) και την σημερινή         " έγχρωμη" δυτικοαφρικάνα ( η καλύτερη και πεντακάθαρη που έχω βρεί και δεί  την τελευταία 5ετία ),  μου φέρθηκαν  με το γάντι  :jerking:  και με το παραπάνω :dancing:
Ησυχα κι' ωραία, χωρίς άγχος και ξεπέτα...!!
Μάλιστα  μπορώ να πώ ότι ο χώρος  προσφέρεται  ως " εναλλακτικός" του μασάζ, για τους μασαζιάρηδες !!!
Τέλος, μην σας  πάρω στο λαιμό μου, άν πάτε και διαλέξετε  αυτή που θέλετε, προηγουμένως να τα μιλήσετε και να τα συμφωνήστε, όπως έλεγε και το  παλιό Σμυρναίϊκο τραγούδι.
Το κουκλες ειναι μαγαζι για πνευστα επι συμφωνια....αλλα εκτος αραμπικα οι αριες ειναι κυριως μπαζομιλφ
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το κουκλες ειναι μαγαζι για πνευστα επι συμφωνια....αλλα εκτος αραμπικα οι αριες ειναι κυριως μπαζομιλφ
Οντως, έτσι είναι. Οπως  προανέφερα  είναι κάτω του ( 5 - ), όμως άν προσέξεις, " παλεύεται" και κάνεις την " δουλειά σου", καλά και " φτηνά". Οπότε εξαρτάται  από την ημέρα  που βρίσκεται ο καθένας και τι θέλει  να πάρει την συγκεκριμένη  στιγμή. Απλό φραπέ, βαπορίσιο, ντεκάφ, φρεντοτσίνο κ.λ.π ? 
Οπότε ανάλογα με την  διάθεση διαλέγεις  και το " καφενείο"  ...!!!  ;)
 

poutaniaris77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παίδες. Εδώ και καιρό έχει γίνει καταχωρήσει ένα στριπτιτζάδικο στο site το οποιο βρίσκεται άνω γλυφάδα. Diamonds & Girls λέγεται. Ξέρει κανεις τίποτα γιατί review δεν υπάρχει
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Γεια σας παίδες. Εδώ και καιρό έχει γίνει καταχωρήσει ένα στριπτιτζάδικο στο site το οποιο βρίσκεται άνω γλυφάδα. Diamonds & Girls λέγεται. Ξέρει κανεις τίποτα γιατί review δεν υπάρχει
εκλεισε
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ηταν στην ανω γλυφαδα,λιγο πιο κατω απο τα γηπεδα της ευρυαλης!εχει κλεισει εδω και αρκετο καιρο!
ετσι οπως πανε λογω ελλειψης αξιολογων επαγγελματιων γυναικων και ρευστου θα κλεισουν και αλλα,οπως εκλεισε το Αμαζων και το Σιερα!!!!!!!!!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ετσι οπως πανε λογω ελλειψης αξιολογων επαγγελματιων γυναικων και ρευστου θα κλεισουν και αλλα,οπως εκλεισε το Αμαζων και το Σιερα!!!!!!!!!!!!!

Άντε με το καλό έχω και προτάσεις
 

Greek Psycho

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Σε κέντρο ακολασίας είχε μετατραπεί γνωστό στριπτιζάδικο της Κηφισιάς, το οποίο προσέφερε -εκτός των άλλων- στους πελάτες του και live sex show! Μετά από αξιολόγηση πληροφοριών ότι στο συγκεκριμένο κατάστημα γίνονταν Σόδομα και Γόμορρα, άνδρες της Ασφάλειας εμφανίστηκαν, χθες τα ξημερώματα, ως πελάτες και διαπίστωσαν με τα μάτια τους τα όργια που λάμβαναν χώρα σε prive δωμάτια, αλλά και πάνω στην πίστα.

Σύμφωνα με την Ασφάλεια, τις πρώτες πρωινές ώρες πραγματοποιήθηκε ζωντανό σόου στο κέντρο του καταστήματος από νεαρό ζευγάρι που επιδιδόταν σε όλες τις στάσεις του κάμα σούτρα. Μάλιστα, κατά τη διάρκεια της συνουσίας υπήρξαν αρκετές σκληρές σκηνές πορνό, που έκαναν το θέαμα άκρως αηδιαστικό.

Ακόμη, διαπιστώθηκε ότι ο ιδιοκτήτης του καταστήματος απασχολούσε νεαρές αλλοδαπές που εκτός από αισθησιακό χορό στην πίστα, προσέφεραν τις «υπηρεσίες» τους έναντι αμοιβής σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους.

Από τους πελάτες-αστυνομικούς, αλλά και συναδέλφους τους που συμμετείχαν στην επιχείρηση, συνελήφθησαν ο υπεύθυνος του καταστήματος που «έκλεινε» τα prive show και τρεις εργαζόμενοι, οι οποίοι δεν είχαν τα απαραίτητα βιβλιάρια υγείας, ενώ κατασχέθηκαν και 441 ευρώ ως προερχόμενα από την «εκμετάλλευση του σώματος των αλλοδαπών γυναικών». Οι συλληφθέντες οδηγήθηκαν, χθες, στον εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Αθηνών.
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
407
Like
16
Πόντοι
1
εχουμε καμμια ενημερωση  που εργαζονται δυο κοριτσαρες ....η λουντμιλα και η ζαρα? thanks guys
 

alexis33at

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα συναδελφοι,

για ποτακι χαλαρο με καλα θεματα σημερα, τι θα προτειναν οι πιο εμπειροι?
ευχαριστω εκ των προτερων
 

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους

Νέος στο σαιτ και ζητώ επειγόντως την βοήθεια σας.
Λόγω διαμονής στο εξωτερικό και πολύ πρόσφατης επιστροφής στα πάτρια εδάφη έχω χάσει τελείως επαφή με τον ευγενή χώρο των στριπς στην μαμά πατρίδα.
Την Παρασκευή όμως παίζει μπάτσελορ και έχω καταμπερδευτεί απο όλα τα σχόλια (εντάξει, υποκειμενικά είναι τα σχόλια, το καταλαβαίνω αυτό), αφήστε που οι παλιοί σύντροφοι έχουν αποσυρθεί εδώ και καιρό...

Κατ' αρχάς, αξίζει να κλείσεις τραπέζι; Θα σε περιποιηθούν ή θα σε γδάρουν επειδή ξέρουν ότι είσαι για μπάτσελορ;
Δεύτερον, η παρέα ξέρω ότι σίγουρα θα γουστάρει...φραπεδούμπες....Ποιό είναι το καλύτερο μαγαζί αυτή την εποχή για απόλυτο χαβαλέ και κορίτσια έτοιμα για όλα;

Ας πούμε, το GR λέει σπέσιαλ μπάτσελορ κτλ. είναι όντως σπέσιαλ ή μούφες μάρκετινγκ;

Σύντροφοι παρακαλώ διαφωτίστε με!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλημέρα σε όλους

Νέος στο σαιτ και ζητώ επειγόντως την βοήθεια σας.
Λόγω διαμονής στο εξωτερικό και πολύ πρόσφατης επιστροφής στα πάτρια εδάφη έχω χάσει τελείως επαφή με τον ευγενή χώρο των στριπς στην μαμά πατρίδα.
Την Παρασκευή όμως παίζει μπάτσελορ και έχω καταμπερδευτεί απο όλα τα σχόλια (εντάξει, υποκειμενικά είναι τα σχόλια, το καταλαβαίνω αυτό), αφήστε που οι παλιοί σύντροφοι έχουν αποσυρθεί εδώ και καιρό...

Κατ' αρχάς, αξίζει να κλείσεις τραπέζι; Θα σε περιποιηθούν ή θα σε γδάρουν επειδή ξέρουν ότι είσαι για μπάτσελορ;
Δεύτερον, η παρέα ξέρω ότι σίγουρα θα γουστάρει...φραπεδούμπες....Ποιό είναι το καλύτερο μαγαζί αυτή την εποχή για απόλυτο χαβαλέ και κορίτσια έτοιμα για όλα;

Ας πούμε, το GR λέει σπέσιαλ μπάτσελορ κτλ. είναι όντως σπέσιαλ ή μούφες μάρκετινγκ;

Σύντροφοι παρακαλώ διαφωτίστε με!!

χωρις πολλα πολλα"χρυσο μωρο" διπλα στο φοιτηταριο και τα τρανσε-τραβε.
 

alexis33at

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
ρε φιλε vaso δωσε και σε εμας τα φωτα σου, Τριτη που ειναι καλα?
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Περαστε μολις σχολασετε απο το γκισε για τα bonus σας κυριε vasos.Αν θελεις ανοιγουμε και τετοιο ιδρυμα μαζι...
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ξεχασα να σου πω ,δωσε τα χαιρετισματα μου στην αντονελα (απχαζια οχι πορτογαλια).Συγκινηθηκα που την ανεφερες στο ροστερ...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ξεχασα να σου πω ,δωσε τα χαιρετισματα μου στην αντονελα (απχαζια οχι πορτογαλια).Συγκινηθηκα που την ανεφερες στο ροστερ...

οντως,τρελλη συγκινηση...η πορτογαλεζα απο το οπορτο! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom