Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.446
Πόντοι
6.305
Είχα 30' για σκότωμα  και  πέρασα  από  το Moulin Bleu..Δε γράφω κριτική γιατι δεν έχει νόημα.Προφανώς αντί για ποτά οι θαμώνες προσφέρουν στις <<κοπέλες>> σουβλάκια και πίτσες.Αηδία και μόνο αηδία.Ξεχειλωμένες κοιλιές, πεσμένα στήθη, κυτταρίτιδα στο φουλ.1-2 αδύνατες αλλά και αυτές μέτριες.
Αν κοπέλες όπως αυτές που είδα είναι κατάλληλες για στριπ ,εγώ αυτή τη στιγμή θα έπρεπε να πρωταγωνιστώ στη νέα ταινία του Bond!
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Είχα 30' για σκότωμα  και  πέρασα  από  το Moulin Bleu..Δε γράφω κριτική γιατι δεν έχει νόημα.Προφανώς αντί για ποτά οι θαμώνες προσφέρουν στις <<κοπέλες>> σουβλάκια και πίτσες.Αηδία και μόνο αηδία.Ξεχειλωμένες κοιλιές, πεσμένα στήθη, κυτταρίτιδα στο φουλ.1-2 αδύνατες αλλά και αυτές μέτριες.
Αν κοπέλες όπως αυτές που είδα είναι κατάλληλες για στριπ ,εγώ αυτή τη στιγμή θα έπρεπε να πρωταγωνιστώ στη νέα ταινία του Bond!

Ε τι περιμενες και συ απο το Moulin Bleu, εδω αλλα που υποτιθεται οτι ειναι καλυτερα και εχουν κατι πατσολες, το Χαιδαρι δεν θα εχει?
Πανε τα παλια μεγαλεια  :cheesy:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
γιατι παλια ήταν καλά????
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Είχα 30' για σκότωμα  και  πέρασα  από  το Moulin Bleu..Δε γράφω κριτική γιατι δεν έχει νόημα.Προφανώς αντί για ποτά οι θαμώνες προσφέρουν στις <<κοπέλες>> σουβλάκια και πίτσες.Αηδία και μόνο αηδία.Ξεχειλωμένες κοιλιές, πεσμένα στήθη, κυτταρίτιδα στο φουλ.1-2 αδύνατες αλλά και αυτές μέτριες.
Αν κοπέλες όπως αυτές που είδα είναι κατάλληλες για στριπ ,εγώ αυτή τη στιγμή θα έπρεπε να πρωταγωνιστώ στη νέα ταινία του Bond!
πολι καλο μαγαζι εκι θα παο να φαο
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το  πρίνσες  και  το Αφροδιτάκι  ξανάνοιξαν ?
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
καμια προτασουλα για σημερα?? Lido, Bady O Gold ή Ανατολή? :think:
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λέω για Ανατολή το Σαββατοκύριακο. Πήγα πρόσφατα και πέρασα σούπερ με την Λίντα την Τσέχα. Θα ξαναπάω... Και το μαγαζί είναι μια χαρά.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κανένα νέο για το RASPUTIN έχουμε?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Λέω για Ανατολή το Σαββατοκύριακο. Πήγα πρόσφατα και πέρασα σούπερ με την Λίντα την Τσέχα. Θα ξαναπάω... Και το μαγαζί είναι μια χαρά.

όταν λές πέρασες καλά με την λεγάμενη τί εννοάς ακριβώς?

υ.γ.πολύ φορτηγατζίδικη φωνή έχει για την εμφάνισή της..
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
όταν λές πέρασες καλά με την λεγάμενη τί εννοάς ακριβώς?

υ.γ.πολύ φορτηγατζίδικη φωνή έχει για την εμφάνισή της..

Εννοώ ότι η κοπέλα είναι απόλαυση. Η φωνή δεν με ενόχλησε τόσο... Είχα εστιάσει σε άλλα πράγματα... Πολύ επικοινωνιακή, τρυφερή, συνέχεια χάδια και καλός χορός στο πριβέ με 50 ευρώ, όπου ήρθαμε ακόμα πιο κοντά...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εννοώ ότι η κοπέλα είναι απόλαυση. Η φωνή δεν με ενόχλησε τόσο... Είχα εστιάσει σε άλλα πράγματα... Πολύ επικοινωνιακή, τρυφερή, συνέχεια χάδια και καλός χορός στο πριβέ με 50 ευρώ, όπου ήρθαμε ακόμα πιο κοντά...

κατάλαβα. Άρα δεν κάνει για πριβέ με ανθρώπους με πάθη.. :2funny:
 

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κατάλαβα. Άρα δεν κάνει για πριβέ με ανθρώπους με πάθη.. :2funny:

Χα, Χα, Χα... Καταλαβαίνω... Γούστα είναι αυτά. Εγώ στο στριπτιζάδικο γουστάρω πιο "ζευγαρέ" φάση... Δεν ξέρω γιατί. Αλλά για προχώ γούστα, όχι, δεν νομίζω ότι είναι... Φιλάει υπέροχα πάντως!
 

Επισκέπτης
Εννοώ ότι η κοπέλα είναι απόλαυση. Η φωνή δεν με ενόχλησε τόσο... Είχα εστιάσει σε άλλα πράγματα... Πολύ επικοινωνιακή, τρυφερή, συνέχεια χάδια και καλός χορός στο πριβέ με 50 ευρώ, όπου ήρθαμε ακόμα πιο κοντά...

Χτυστε πολυκατικιες οπως την μπελα απο ρασπουτιν με χουρο που κανουνε τα κουριτσια.. προσφεροντας αερογαμιες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

cube

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
ποιο μαγαζι εχει τα πρωτεία αυτη την εποχη ωστε να παμε να αραξουμε με την παρεα το σουκου?
αγαπητοι χυστιδες παρακαλω βοηθηστε λιγακι
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.713
Like
10
Πόντοι
16
Χτυστε πολυκατικιες οπως την μπελα απο ρασπουτιν με χουρο που κανουνε τα κουριτσια.. προσφεροντας αερογαμιες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Τι σε πειράζει σε τι πουτάνες και για τι υπηρεσίες ξοδεύει ο άλλος ρε τύπε;
Να κερνάει ελλεηνίδες το καταλαβαίνω γιατί τις κακομαθαίνει και δυσκολεύει την ζωή και των άλλων. Αλλά εδώ ποιο είναι το πρόβλημα σου;
 

Επισκέπτης
Τι σε πειράζει σε τι πουτάνες και για τι υπηρεσίες ξοδεύει ο άλλος ρε τύπε;
Να κερνάει ελλεηνίδες το καταλαβαίνω γιατί τις κακομαθαίνει και δυσκολεύει την ζωή και των άλλων. Αλλά εδώ ποιο είναι το πρόβλημα σου;
 

το προβλημα μου ειναι οτι οι πυρφοροι καταστρεφουνε την πιατσα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
και εκτος απο αυτο ειναι παγκωσμια η φιμη του μαλακα ελληνα με τα χιλιαδες ευρω που τα πεταει σε αερογαμιες κανοντας πλουσια καποια τσολια που εχουνε αποκτησει την νεοτροπια της ελεηνιδας αφου εχουνε μυριστει οτι τετοια αγαμια που πευτει εδω ειναι φεμονομενικα σπανιο.. αλλα απο το να τα δινουνε στης χωντροκολες ελεηνες,ελεηνιδες καλητερα να τους τα τρωνε οι μουναρες με αερογαμιες.. εμενα στα αρχιδια μου στην τελικη. μετα απο λιγο καιρο ξερω οτι αυτες θα γαμιονται για ενα 20 αρικακι το πολυ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom