Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vassias47

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
 

το προβλημα μου ειναι οτι οι πυρφοροι καταστρεφουνε την πιατσα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
και εκτος απο αυτο ειναι παγκωσμια η φιμη του μαλακα ελληνα με τα χιλιαδες ευρω που τα πεταει σε αερογαμιες κανοντας πλουσια καποια τσολια που εχουνε αποκτησει την νεοτροπια της ελεηνιδας αφου εχουνε μυριστει οτι τετοια αγαμια που πευτει εδω ειναι φεμονομενικα σπανιο.. αλλα απο το να τα δινουνε στης χωντροκολες ελεηνες,ελεηνιδες καλητερα να τους τα τρωνε οι μουναρες με αερογαμιες.. εμενα στα αρχιδια μου στην τελικη. μετα απο λιγο καιρο ξερω οτι αυτες θα γαμιονται για ενα 20 αρικακι το πολυ...

Δόξα τω Θεώ, όσα λεφτά έχω ξοδέψει σε στριπτιζάδικα, έπιασαν τόπο... Η αερογαμία είναι για τους αερογαμιάδες...
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Δόξα τω Θεώ, όσα λεφτά έχω ξοδέψει σε στριπτιζάδικα, έπιασαν τόπο... Η αερογαμία είναι για τους αερογαμιάδες...

+1000000000000000000

Όσοι δεν γαμάνε είναι όσοι δεν μπορούν ή δεν θέλουν να γαμίσουν. Στην τελική αν γουστάρουν έτσι δικαίωμα τους. Από το να φουσκώνουν τα μυαλά του κάθε εγχώριου μπάζου καλύτερα
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
 

το προβλημα μου ειναι οτι οι πυρφοροι καταστρεφουνε την πιατσα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
και εκτος απο αυτο ειναι παγκωσμια η φιμη του μαλακα ελληνα με τα χιλιαδες ευρω που τα πεταει σε αερογαμιες κανοντας πλουσια καποια τσολια που εχουνε αποκτησει την νεοτροπια της ελεηνιδας αφου εχουνε μυριστει οτι τετοια αγαμια που πευτει εδω ειναι φεμονομενικα σπανιο.. αλλα απο το να τα δινουνε στης χωντροκολες ελεηνες,ελεηνιδες καλητερα να τους τα τρωνε οι μουναρες με αερογαμιες.. εμενα στα αρχιδια μου στην τελικη. μετα απο λιγο καιρο ξερω οτι αυτες θα γαμιονται για ενα 20 αρικακι το πολυ...

:rockon: :rockon: :rockon: 
Είσαι πού σωστό αδελφέ μου!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ποιο μαγαζι εχει τα πρωτεία αυτη την εποχη ωστε να παμε να αραξουμε με την παρεα το σουκου?
αγαπητοι χυστιδες παρακαλω βοηθηστε λιγακι

χύστη!τρέχα κίνκυ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Για λεγε το μενου προεδρε και τι προτεινει ο σεφ ? :)

το μενού έχει...

1)αναστασία(ύαινα πρώην εύα ρασπούτιν)
2)κίτυ(πίθηκας πρώην τζαμιλιάνα σουρινάμ ρασπούτιν)
3)σόφι(φασιανός εσθονικής προέλευσης)
4)κρυστάλ(βουλγαρικός ποιμενικός από την πόλη κωλοτούρλα πρώην κατρίν βεβαίως βεβαίως του γκόλντ)
5)ηλέκτρα(αλβανική γατούλα πρώην πρινσέςς)
6)λορένα(μαυροθαλασσίτικη φασολάδα με σιλικόνη ρουμανικής προέλευσης)
7)μπόνι(ή αλλιώς η εσθονική κωλοτρυπίδα στην ελλάδα)
8)κάτια(έτερη χώστρια του ΄πλαστικού λοστού εις το χωνί της μπόνι)

και αρκετές άλλες....ο σέφ προτείνει να αποφύγετε τις ύαινες που ζούν μαζί με σουριναμέζους πίθηκες και τρώνε φασιανούς.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.195
Πόντοι
46.232
εγώ θέλω την Ευα...........
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
επισκεψη για τις αναγκες του site το μαγαζι απο τα πιο παρακμιακα ουσιαστικα το strip το εχουν κοψει.κανονικο κωλομπαρο με 7 ευρω το ποτο 10 ο απλος χορος ενω οι κυριες προσφερουν και σεξ σε τιμες studio.Δυο μαυρες ειχε οταν πηγα και αλλη μια λευκη πιο μεγαλης ηλικιας.οι κοπελες καναν τα παντα για να της γαμησεις.Ο κοσμος ελαχιστος και σε ερωτηση μου αν εχει αλλες κοπελες μου ειπανε οτι λειπουν για διαφορους λογους.αυτα.
 

Επισκέπτης
επισκεψη για τις αναγκες του site το μαγαζι απο τα πιο παρακμιακα ουσιαστικα το strip το εχουν κοψει.κανονικο κωλομπαρο με 7 ευρω το ποτο 10 ο απλος χορος ενω οι κυριες προσφερουν και σεξ σε τιμες studio.Δυο μαυρες ειχε οταν πηγα και αλλη μια λευκη πιο μεγαλης ηλικιας.οι κοπελες καναν τα παντα για να της γαμησεις.Ο κοσμος ελαχιστος και σε ερωτηση μου αν εχει αλλες κοπελες μου ειπανε οτι λειπουν για διαφορους λογους.αυτα.

για το κινκυ η για το lido μηλας?
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Αυτη η βλαχοφατσα η βανεσσα του λιντο με το τρελο σωμα βεβαια δουλευει ακομα εκει αραγε?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Αυτη η βλαχοφατσα η βανεσσα του λιντο με το τρελο σωμα βεβαια δουλευει ακομα εκει αραγε?

ρε σύ από πότε έχεις να πάς σε στριποχτυπιτάδικο? απο τα πριν τρία έτης ναούμε? :2funny: έχει γίνει τώρα μοντέλο σόου γούμαν στα τουρκοβούνια της ρουμουνίας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom