Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
ναι ρε συναγωνιστες, που πηγε αυτο το κοντοπουτανο?

και εγω θελω να το ξετρυπωσω........

Μιλάμε για την ίδια?  :think:
Που ήταν παλιά Ανατολή και στο Ιλούσιονς αν θυμάμαι καλά?
Μελαχρινή, ευχάριστη και όλο τρέλα!
Εγώ έχασα το κινητό της και τώρα την ψάχνω σαν χαζός!  :jerking:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μιλάμε για την ίδια?  :think:
Που ήταν παλιά Ανατολή και στο Ιλούσιονς αν θυμάμαι καλά?
Μελαχρινή, ευχάριστη και όλο τρέλα!
Εγώ έχασα το κινητό της και τώρα την ψάχνω σαν χαζός!  :jerking:

τσιγκανορουμανα με μακρι μαλλι κοντουλα μεγαλο καυλι

σωστα?
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
τσιγκανορουμανα με μακρι μαλλι κοντουλα μεγαλο καυλι

σωστα?

Σωστά!
Δεύτερη φορά που την ψάχνω αφού όταν έφυγε από Ανατολή, πάλι την έψαχνα και έτυχε μια μέρα να πάω Πρίνσες και τσα μετά από σχεδόν κανένα 10μήνο που είχα να την δω, η σκύλα με θυμόταν!
Μου έδωσε το κινητό της αλλά άλλαξα συσκευή και την έχω φάει στον κώλο!
Έχω χάσει όλα τα μπουρδελο-στριπο-κινητά!  :2funny: :2funny: :2funny:
Άμα μάθεις πάντως κάτι ή μάθω θα σου στείλω!
Καλή κοπέλα!
Την είχες πηδήξει ή απλά είχες μείνει στα εντός?  :think:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Σωστά!
Δεύτερη φορά που την ψάχνω αφού όταν έφυγε από Ανατολή, πάλι την έψαχνα και έτυχε μια μέρα να πάω Πρίνσες και τσα μετά από σχεδόν κανένα 10μήνο που είχα να την δω, η σκύλα με θυμόταν!
Μου έδωσε το κινητό της αλλά άλλαξα συσκεύ και την έχω φάει στον κώλο!
Έχω χάσει όλα τα μπουρδελο-στριπο-κινητά!  :2funny: :2funny: :2funny:
Άμα μάθεις πάντως κάτι ή μάθω θα σου στείλω!
Καλή κοπέλα!
Την είχες πηδήξει ή απλά είχες μείνει στα εντός?  :think:

δεν εχω κανει τπτ αλλα ειναι στα σιγουρα υποψην

φοβερο τεμαχιο

στεειλε μου πμ για την μεχρι σημερα εμπειρια σου απο το τεμαχιο παρακαλω για να ξερω

αν ειναι ελλαδα θα τη βρω αν οχι θα σου πω
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Σωστά!
Δεύτερη φορά που την ψάχνω αφού όταν έφυγε από Ανατολή, πάλι την έψαχνα και έτυχε μια μέρα να πάω Πρίνσες και τσα μετά από σχεδόν κανένα 10μήνο που είχα να την δω, η σκύλα με θυμόταν!
Μου έδωσε το κινητό της αλλά άλλαξα συσκεύ και την έχω φάει στον κώλο!
Έχω χάσει όλα τα μπουρδελο-στριπο-κινητά!  :2funny: :2funny: :2funny:
Άμα μάθεις πάντως κάτι ή μάθω θα σου στείλω!
Καλή κοπέλα!
Την είχες πηδήξει ή απλά είχες μείνει στα εντός?  :think:

Μόλις μίλησα με κολλητή της και μου είπε πως σταμάτησε τη δουλεία γιατί έχει παντρευτεί πριν λίγο καιρό
Το χάσαμε το κορμί φιλέ
(τουλάχιστον μέχρι νεωτέρας χάχα)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
δεν εχω κανει τπτ αλλα ειναι στα σιγουρα υποψην

φοβερο τεμαχιο

στεειλε μου πμ για την μεχρι σημερα εμπειρια σου απο το τεμαχιο παρακαλω για να ξερω

αν ειναι ελλαδα θα τη βρω αν οχι θα σου πω

Εντάξει, φοβερό τεμάχιο δεν τη λες μιας που αν την είχες δει έστω και για λίγο έξω από το μαγαζί θα έβλεπες ότι είναι πολύ κοντή και ο κώλος της ήταν ένα κλικ πριν τον πεις μεγάλο και φαρδύ!
Απλά στο μαγαζί με τα τακούνια έδειχνε πιο ψηλή και με καλύτερο πίσω μέρος!
Επίσης είναι απίστευτος χαρακτήρας, αρκετά τρελή και πολύ ομιλητική!
Όμορφο πρόσωπο και για εμένα είχε από τα καλύτερα στήθη που είχα αγγίξει, φιλήσει, γλύψει κτλ...!!!  :rockon:
Πολύ ευαίσθητες οι ρώγες της!

Παντρεύτηκε?
Πλάκα κάνεις?
Πότε πρόλαβε αφού αυτή μέχρι τα τέλη Αυγούστου μια χαρά κυκλοφορούσε έξω μόνη της και μάλιστα είχε κάνει και ταξίδι στην Ιταλία με πελάτη της και έψαχνε μήπως και φύγει για εξωτερικό διότι εδώ δεν είχε αρκετή δουλειά!
Με ποια μίλησες?
Με τη Τζίνα ή  την άλλη τη Ρουμάνα, αδύνατη που κάνανε παρέα όταν ήταν στο Πρίνσες?
Πάντως Ελλάδα είναι...!!!
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Εντάξει, φοβερό τεμάχιο δεν τη λες μιας που αν την είχες δει έστω και για λίγο έξω από το μαγαζί θα έβλεπες ότι είναι πολύ κοντή και ο κώλος της ήταν ένα κλικ πριν τον πεις μεγάλο και φαρδύ!
Απλά στο μαγαζί με τα τακούνια έδειχνε πιο ψηλή και με καλύτερο πίσω μέρος!
Επίσης είναι απίστευτος χαρακτήρας, αρκετά τρελή και πολύ ομιλητική!
Όμορφο πρόσωπο και για εμένα είχε από τα καλύτερα στήθη που είχα αγγίξει, φιλήσει, γλύψει κτλ...!!!  :rockon:
Πολύ ευαίσθητες οι ρώγες της!

Παντρεύτηκε?
Πλάκα κάνεις?
Πότε πρόλαβε αφού αυτή μέχρι τα τέλη Αυγούστου μια χαρά κυκλοφορούσε έξω μόνη της και μάλιστα είχε κάνει και ταξίδι στην Ιταλία με πελάτη της και έψαχνε μήπως και φύγει για εξωτερικό διότι εδώ δεν είχε αρκετή δουλειά!
Με ποια μίλησες?
Με τη Τζίνα ή  την άλλη τη Ρουμάνα, αδύνατη που κάνανε παρέα όταν ήταν στο Πρίνσες?
Πάντως Ελλάδα είναι...!!!

Όχι μου τα είπε μια άλλη ρουμάνα κολλητή της

Η Τζίνα είναι Ρουμανία έχει εξετάσεις στο πανεπιστήμιο

Και αυτό αξιογάμητο τεμάχιο
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Εντάξει, φοβερό τεμάχιο δεν τη λες μιας που αν την είχες δει έστω και για λίγο έξω από το μαγαζί θα έβλεπες ότι είναι πολύ κοντή και ο κώλος της ήταν ένα κλικ πριν τον πεις μεγάλο και φαρδύ!
Απλά στο μαγαζί με τα τακούνια έδειχνε πιο ψηλή και με καλύτερο πίσω μέρος!
Επίσης είναι απίστευτος χαρακτήρας, αρκετά τρελή και πολύ ομιλητική!
Όμορφο πρόσωπο και για εμένα είχε από τα καλύτερα στήθη που είχα αγγίξει, φιλήσει, γλύψει κτλ...!!!  :rockon:
Πολύ ευαίσθητες οι ρώγες της!

Παντρεύτηκε?
Πλάκα κάνεις?
Πότε πρόλαβε αφού αυτή μέχρι τα τέλη Αυγούστου μια χαρά κυκλοφορούσε έξω μόνη της και μάλιστα είχε κάνει και ταξίδι στην Ιταλία με πελάτη της και έψαχνε μήπως και φύγει για εξωτερικό διότι εδώ δεν είχε αρκετή δουλειά!
Με ποια μίλησες?
Με τη Τζίνα ή  την άλλη τη Ρουμάνα, αδύνατη που κάνανε παρέα όταν ήταν στο Πρίνσες?
Πάντως Ελλάδα είναι...!!!

Έλληνα παντρεύτηκε και ήταν μαζί αρκετό καιρό και σωστά είναι Ελλάδα
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Όχι μου τα είπε μια άλλη ρουμάνα κολλητή της

Η Τζίνα είναι Ρουμανία έχει εξετάσεις στο πανεπιστήμιο

Και αυτό αξιογάμητο τεμάχιο

Λείπει αρκετό καιρό αυτή!
Έχω να τη δω από το καλοκαίρι!
Τρομερό στήθος, απίστευτος κώλος αλλά φάτσα για σακούλα!
Καλή κοπελίτσα και αυτή!
Αγάμητη δεν μέχρι στιγμής αφού είναι καθώς πρέπει!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

antipa

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.307
Like
2
Πόντοι
16
Υπάρχει ακόμα κόσμος που πάει σε αυτά τα μαγαζιά; :think:
ΗΡΩΕΣ! ΑΞΙΟΙ!!!  :rockon:
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Βρεθηκα για καποιες δουλειες στη καλαματα και ειπα να το εκμεταλευτω πινοντας ενα ποτακι στο στριπτιτζαδικο της πολης το gold.

με το που μπηκα μεσα *αδειο το μαγαζι

μπηκαν στη σειρα ολες και πριν προλαβω να πιω το ποτο ερχοταν μια-μια .... στη σειρα για 10-15 γκομενες.....μου ζαλησαν τα  @@

σε μια φαση αρχισα να τους λεω οχι δεν θελω χωρο. αν μου κανεις πιπα θα τα βρουμε....δεν επαιρνε καμια.

ερχεται μια καθεται πανω μου , μου λεει 10ευρω χωρος, 20 πριβε....της λεω τι θα κανουμε, τελειωτικο μου λεει....οκ λεω ....παμε....αρχιδια τι τελειωτικο και παπαριες. της λεω ψεματα μου ειπες και εγω θελω να σε πηδηξω πως θα γινει ; μου λεει θα με κερνας ποτα μεχρι να κλεισει το μαγαζι και θα φυγουμε μαζι...της λεω καλα αστο.

ολες οι κοπελες απο ρουμανια ηταν 20-25 χρονων. τιμη ποτου 10
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΑ ΚΩΛΟΧΑΝΕΙΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ!!!!!!!



παιδιά σας γράφω αυτή τη στιγμή από φρανκφούρτη απο το ξενοδοχείο όπου έχουν παρέλθει μόλις μερικές ώρες από την εκπλήρωση ενός μετεφηβικού μου ονείρου,να επισκεφθώ δηλ.αυτό τον επίγειο σεξουαλικό παράδεισο της ελληνικής και πάσης εθνικότητας ψωλής!τα λόγια είναι περιττά!το μόνο που θα σας πώ πώς από εδώ και πέρα δεν πρόκειται να ξαναγράφω ρόστερ για τα κωλομπουρδέλα,κωλοστούντιο και κωλοσωληνάδικα του κώλου στην ελλάδα και θα ασχολούμαι μόνο με αυτά τα ευρωπαικά,τα σεβάσμια ψωλοτροφεία τα οποία σέβονται απίστευτα το κάθε ευρώ που τους δίνεις και κάνεις τα πάντα μα σχεδόν τα πάντα.Ότι μπορείτε να φανταστείτε μπορείτε να κάνετε...από παρτούζες,από πίπες και γαμήσια σε τσοντοσινεμά ενώ ο άλλος δίπλα κοιμάται για να ξεκουραστεί και να οδηγήσει ξεκούραστος προς τον προορισμό του,από να παίρνεις μάτι απίστευτα πουτανάκια που χορεύουν,έρχονται και σου παίζουν μαλακία ενώ πίνεις το χότ τσοκολέιτ σου στο μπάρ μέχρι το να φάς σνίτσελ βιεννουά,χόφμαν,λουκάνικα με σαλάτες,φρούτα , να κάνεις τζακούζι για χαλάρωμα ,να σου κάνει μασάζ αράπακλας(ρίαλ όμως) απόο το να βγείς έξω στη πισίνα να γαμήσεις και να συμμετέχεις σε λάιβ τσόντα και μετά να χύσεις τη λεγάμενη στη μάπα στο πλάι της πισίνας μέχρι μέχρι μέχρι.......Και σκεφτείτε ότι το σάββατο στις 30.10.2010 εχει και χαλογουήν πάρτυ όπου αναμένεται απίστευτος κόσμος από παντου!έχει πολλά και ωραία μουνιά αλλά αυτή η σάνυ η γερμανίδα που μας επισκέφτεται κάθε καλοκαίρι στην κρέτα είναι κάτι το ασύλληπτο.Για αυτή την μουνάρα θα σκάγαμε 500 ευρώ για δίωρο σε εναν ξενέρωτο χωρο σε δωμάτιο ξενοδοχείο ενώ εδώ της γαμάς τον αδόξαστο για 50 ευρώ ΜΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!τέρμα τα ψέμματα εδώ είναι η αρχή και το τέλος!Δεν πρόκειται να ξαναεπισκεφτώ με την συχνότητα που έκανα στο πρόσφατο παρελθόν όλα τα ψευτογαμίδια που μας πλασάρουν στην αθήνα.Θα μαζεύω λεφτά και κάθε τρίμηνο-τετράμηνο(να μή πώ και νωρίτερα) θα σκάω εδώ να χύνω ακαταύπαστα ευρωπαικές μούνες εξ ιταλίας,γερμανίας,τσεχίας και τα συναφή.Παιδιά έχει και μιά μαύρη άλλο να σου λέω και άλλο να την βλέπεις......Συνολικά γάμησα 5 μουνιά έχυσα 3 φορές στη μάπα,έκανα όσα μπάνια ήθελα,έφαγα ότι ήθελα(σταφύλια,καρπούζι,ροδάκινο,μπανάνα,σνίτσελ),ήπια 3 ζεστες σοκολάτες,7 μίνεραλ γουώτερ,2 νερά με χυμό μήλου,3 εσπρέσσο!ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακάρι να είχα 5 ψωλές απάνω μου να γαμάνε όλες και πάλι λίγες θα ταν!!!!!!!!!
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΑ ΚΩΛΟΧΑΝΕΙΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ!!!!!!!



παιδιά σας γράφω αυτή τη στιγμή από φρανκφούρτη απο το ξενοδοχείο όπου έχουν παρέλθει μόλις μερικές ώρες από την εκπλήρωση ενός μετεφηβικού μου ονείρου,να επισκεφθώ δηλ.αυτό τον επίγειο σεξουαλικό παράδεισο της ελληνικής και πάσης εθνικότητας ψωλής!τα λόγια είναι περιττά!το μόνο που θα σας πώ πώς από εδώ και πέρα δεν πρόκειται να ξαναγράφω ρόστερ για τα κωλομπουρδέλα,κωλοστούντιο και κωλοσωληνάδικα του κώλου στην ελλάδα και θα ασχολούμαι μόνο με αυτά τα ευρωπαικά,τα σεβάσμια ψωλοτροφεία τα οποία σέβονται απίστευτα το κάθε ευρώ που τους δίνεις και κάνεις τα πάντα μα σχεδόν τα πάντα.Ότι μπορείτε να φανταστείτε μπορείτε να κάνετε...από παρτούζες,από πίπες και γαμήσια σε τσοντοσινεμά ενώ ο άλλος δίπλα κοιμάται για να ξεκουραστεί και να οδηγήσει ξεκούραστος προς τον προορισμό του,από να παίρνεις μάτι απίστευτα πουτανάκια που χορεύουν,έρχονται και σου παίζουν μαλακία ενώ πίνεις το χότ τσοκολέιτ σου στο μπάρ μέχρι το να φάς σνίτσελ βιεννουά,χόφμαν,λουκάνικα με σαλάτες,φρούτα , να κάνεις τζακούζι για χαλάρωμα ,να σου κάνει μασάζ αράπακλας(ρίαλ όμως) απόο το να βγείς έξω στη πισίνα να γαμήσεις και να συμμετέχεις σε λάιβ τσόντα και μετά να χύσεις τη λεγάμενη στη μάπα στο πλάι της πισίνας μέχρι μέχρι μέχρι.......Και σκεφτείτε ότι το σάββατο στις 30.10.2010 εχει και χαλογουήν πάρτυ όπου αναμένεται απίστευτος κόσμος από παντου!έχει πολλά και ωραία μουνιά αλλά αυτή η σάνυ η γερμανίδα που μας επισκέφτεται κάθε καλοκαίρι στην κρέτα είναι κάτι το ασύλληπτο.Για αυτή την μουνάρα θα σκάγαμε 500 ευρώ για δίωρο σε εναν ξενέρωτο χωρο σε δωμάτιο ξενοδοχείο ενώ εδώ της γαμάς τον αδόξαστο για 50 ευρώ ΜΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!τέρμα τα ψέμματα εδώ είναι η αρχή και το τέλος!Δεν πρόκειται να ξαναεπισκεφτώ με την συχνότητα που έκανα στο πρόσφατο παρελθόν όλα τα ψευτογαμίδια που μας πλασάρουν στην αθήνα.Θα μαζεύω λεφτά και κάθε τρίμηνο-τετράμηνο(να μή πώ και νωρίτερα) θα σκάω εδώ να χύνω ακαταύπαστα ευρωπαικές μούνες εξ ιταλίας,γερμανίας,τσεχίας και τα συναφή.Παιδιά έχει και μιά μαύρη άλλο να σου λέω και άλλο να την βλέπεις......Συνολικά γάμησα 5 μουνιά έχυσα 3 φορές στη μάπα,έκανα όσα μπάνια ήθελα,έφαγα ότι ήθελα(σταφύλια,καρπούζι,ροδάκινο,μπανάνα,σνίτσελ),ήπια 3 ζεστες σοκολάτες,7 μίνεραλ γουώτερ,2 νερά με χυμό μήλου,3 εσπρέσσο!ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακάρι να είχα 5 ψωλές απάνω μου να γαμάνε όλες και πάλι λίγες θα ταν!!!!!!!!!

ΑΞΙΙΙΙΙΙΟΟΟΟΟΟΣ
 

Le_Roi 1982

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Like
10
Πόντοι
1
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΑ ΚΩΛΟΧΑΝΕΙΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ!!!!!!!



παιδιά σας γράφω αυτή τη στιγμή από φρανκφούρτη απο το ξενοδοχείο όπου έχουν παρέλθει μόλις μερικές ώρες από την εκπλήρωση ενός μετεφηβικού μου ονείρου,να επισκεφθώ δηλ.αυτό τον επίγειο σεξουαλικό παράδεισο της ελληνικής και πάσης εθνικότητας ψωλής!τα λόγια είναι περιττά!το μόνο που θα σας πώ πώς από εδώ και πέρα δεν πρόκειται να ξαναγράφω ρόστερ για τα κωλομπουρδέλα,κωλοστούντιο και κωλοσωληνάδικα του κώλου στην ελλάδα και θα ασχολούμαι μόνο με αυτά τα ευρωπαικά,τα σεβάσμια ψωλοτροφεία τα οποία σέβονται απίστευτα το κάθε ευρώ που τους δίνεις και κάνεις τα πάντα μα σχεδόν τα πάντα.Ότι μπορείτε να φανταστείτε μπορείτε να κάνετε...από παρτούζες,από πίπες και γαμήσια σε τσοντοσινεμά ενώ ο άλλος δίπλα κοιμάται για να ξεκουραστεί και να οδηγήσει ξεκούραστος προς τον προορισμό του,από να παίρνεις μάτι απίστευτα πουτανάκια που χορεύουν,έρχονται και σου παίζουν μαλακία ενώ πίνεις το χότ τσοκολέιτ σου στο μπάρ μέχρι το να φάς σνίτσελ βιεννουά,χόφμαν,λουκάνικα με σαλάτες,φρούτα , να κάνεις τζακούζι για χαλάρωμα ,να σου κάνει μασάζ αράπακλας(ρίαλ όμως) απόο το να βγείς έξω στη πισίνα να γαμήσεις και να συμμετέχεις σε λάιβ τσόντα και μετά να χύσεις τη λεγάμενη στη μάπα στο πλάι της πισίνας μέχρι μέχρι μέχρι.......Και σκεφτείτε ότι το σάββατο στις 30.10.2010 εχει και χαλογουήν πάρτυ όπου αναμένεται απίστευτος κόσμος από παντου!έχει πολλά και ωραία μουνιά αλλά αυτή η σάνυ η γερμανίδα που μας επισκέφτεται κάθε καλοκαίρι στην κρέτα είναι κάτι το ασύλληπτο.Για αυτή την μουνάρα θα σκάγαμε 500 ευρώ για δίωρο σε εναν ξενέρωτο χωρο σε δωμάτιο ξενοδοχείο ενώ εδώ της γαμάς τον αδόξαστο για 50 ευρώ ΜΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!τέρμα τα ψέμματα εδώ είναι η αρχή και το τέλος!Δεν πρόκειται να ξαναεπισκεφτώ με την συχνότητα που έκανα στο πρόσφατο παρελθόν όλα τα ψευτογαμίδια που μας πλασάρουν στην αθήνα.Θα μαζεύω λεφτά και κάθε τρίμηνο-τετράμηνο(να μή πώ και νωρίτερα) θα σκάω εδώ να χύνω ακαταύπαστα ευρωπαικές μούνες εξ ιταλίας,γερμανίας,τσεχίας και τα συναφή.Παιδιά έχει και μιά μαύρη άλλο να σου λέω και άλλο να την βλέπεις......Συνολικά γάμησα 5 μουνιά έχυσα 3 φορές στη μάπα,έκανα όσα μπάνια ήθελα,έφαγα ότι ήθελα(σταφύλια,καρπούζι,ροδάκινο,μπανάνα,σνίτσελ),ήπια 3 ζεστες σοκολάτες,7 μίνεραλ γουώτερ,2 νερά με χυμό μήλου,3 εσπρέσσο!ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακάρι να είχα 5 ψωλές απάνω μου να γαμάνε όλες και πάλι λίγες θα ταν!!!!!!!!!

Συμπολεμιστη, TOTAL RESPECT!! Εγω ισως προγραμματισω Ευρωπαικη εξορμηση προς ανοιξη μερια Bristol via Amsterdam και στην επιστροφη μεσω Frankfurt.
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια να σας πω την γνωμη μου αν δεν σας πειραζει,παρ'ολο που δεν γνωριζομαστε.

Πολλα απο τα κοριτσια που δουλευουν στα μαγαζια αυτα,ουτε πουτανακια ειναι ουτε γαμιουνται.Καποιες φυσικα τα κανουν ολα.Στην Ελλαδα πολλοι πανε στα στριπτιζαδικα και θελουν να τους παρουν πιπα,να τους τον παιξουν και δεν ξερω και εγω τι αλλο.

Στο μεταξυ απο πραγματικες δηλωμενες πουτανες και Call Girls ,αλλο τιποτα!!! Δεν καταλαβα ποτε το νοημα του να σου τον παιζουν δημοσιως σε ενα Prive και να πληρωνεις 50 και 55 Ευρω ενω με λιγα χρηματα παραπανω μπορεις να γαμησεις επισημως και με σφραγιδα,ισαξιες σε ομορφια κοπελες και χωρις να παρακαλας κιολας................αυτο πραγματικα για εμενα ειναι ανεξηγητο.

Αγαπες και φουμαρα πουλανε για τις κερασουμε κανενα ποτο και να βγαλουν λεφτα και μεροκαματο ( πραγμα πολυ δυσκολο πλεον ),και φυσικα επειδη ειναι γυναικες και οχι ρομποτ,και αυτες πολλες φορες μπορει να γουσταρουν καποιον και ποσες απο αυτες δεν εχουν σχεσεις με πρωην πελατες τους και μαλιστα σοβαρες σχεσεις.

Εγω προσωπικα προτιμαω 1.000 φορες τις στριπτιζουδες που πολλοι τις λετε πουτανακια,απο τα πραγματικα πουτανακια Ελληνακια που κυκλοφορουν μεθυσμενα και πρεζομενα στα Club των Αθηνων γαμιουνται με οποιον βρουν μπροστα τους και στο τελος στο παιζουν και κυριες!

Πολλα απο τα κοριτσια που δουλευουν στα μαγαζια ειναι πραγματικα καλα κοριτσια και καθολου πουτανακια.

Αυτα απο εμενα φιλοι.  

Ωραιος ο φιλος, συμφωνουμε σε αρκετα θεματακια..Δεν ειναι ομως ολες οι Ελληνιδες πουτανακια, υπαρχουν και καλα κουριτσα  :headbang2:
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφοι, για τσεκάρετε το οικείο νήμα του "Ανατολή". Έχουμε νεότερα και φρέσκια κριτική.
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΑ ΚΩΛΟΧΑΝΕΙΑ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ!!!!!!!



δεν πρόκειται να ξαναγράφω ρόστερ για τα κωλομπουρδέλα,κωλοστούντιο και κωλοσωληνάδικα του κώλου στην ελλάδα και θα ασχολούμαι μόνο με αυτά τα ευρωπαικά,τα σεβάσμια ψωλοτροφεία τα οποία σέβονται απίστευτα το κάθε ευρώ που τους δίνεις και κάνεις τα πάντα μα σχεδόν τα πάντα
Εχουν παει φιλοι και τα εχουν ζησει.Οντως ετσι ειναι.
Οπως και η ζωη ειναι πιο φτηνη (π.χ. πινεις μπυρες με κατι σεντς εαν επιστρεφεις το μπουκαλι και αλλα ομορφα)ετσι και ολα τα υπολοιπα και πιο ποιοτικα και φυσικα οι μισθοι διπλασιοι...
Παρτε το χαμπαρι ολοι ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ να ξοδευετε να καταναλωνετε οτιδηποτε σ'αυτο το κωλοσυστημα που εστησαν σ'αυτην τη χωρα!!
ΜΗΝ καταναλωνετε ,μονο ετσι θα αρχισεουν να πεφτουν οι τιμες και ν'άνεβαινει η ποιοτητα.Οσο πουλανε μας γαμανε.
Κι εμεις εχουμε καταχρεωθει σαν ζωα που ημαστε...
Εαν σταματησουν να πουλανε(οτιδηποτε) θα ριξουν τοσο τις τιμες μεχρι που να ξαναπουλησουν.
Οπως οι κυριλε στριπερ αρχιζουν τα τσιμπουκια στις αναδουλειες!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking:


μακάρι να είχα 5 ψωλές απάνω μου να γαμάνε όλες και πάλι λίγες θα ταν!!!!!!!!!
Μεγαλη ατακα ειπες ρε φιλε,μεγαλη ατακα. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom