Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εχουν παει φιλοι και τα εχουν ζησει.Οντως ετσι ειναι.
Οπως και η ζωη ειναι πιο φτηνη (π.χ. πινεις μπυρες με κατι σεντς εαν επιστρεφεις το μπουκαλι και αλλα ομορφα)ετσι και ολα τα υπολοιπα και πιο ποιοτικα και φυσικα οι μισθοι διπλασιοι...
Παρτε το χαμπαρι ολοι ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ να ξοδευετε να καταναλωνετε οτιδηποτε σ'αυτο το κωλοσυστημα που εστησαν σ'αυτην τη χωρα!!
ΜΗΝ καταναλωνετε ,μονο ετσι θα αρχισεουν να πεφτουν οι τιμες και ν'άνεβαινει η ποιοτητα.Οσο πουλανε μας γαμανε.
Κι εμεις εχουμε καταχρεωθει σαν ζωα που ημαστε...
Εαν σταματησουν να πουλανε(οτιδηποτε) θα ριξουν τοσο τις τιμες μεχρι που να ξαναπουλησουν.
Οπως οι κυριλε στριπερ αρχιζουν τα τσιμπουκια στις αναδουλειες!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking:


έτσι ακριβώς είναι
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πάθε  φάκιου !
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

Πρόεδρε, η Διεθνής Συναγωνιστική έχει συνέδριο αυτό το ΣΚ εδώ. Τι ώρα να σε παραλάβω από το www.frankfurt-airport.com/content/frankfurt_airport/en.html]Mainhattan[/url]?

Θα έχει σχετικά καλό καιρό, οπότε ευκαιρία να ανοίξουμε την τέντα στο κάρο για να πάρουν χρώμα οι κουρούπες και αέρα οι κοτσίδες μας. Θα σου έχω και μουσική καθ' οδόν από άλλες εποχές, τότε που φορούσαμε ζιβάγκο και κάτι ΔΝΤ, τράπεζες, αγορές κλπ ήταν για εμάς όπως ο σατανάς για την πως την λένε, την τρελή χριστιανή που πλακωνόταν με τον σύντροφο Ψινάκη.

Θα έρθεις να δείξεις και εσύ στοργή στα θύματα του καπιταλιστικού τέρατος που κατέστρεψε τις αγνές σοβιετίες ή θα με αφήσεις πάλι μόνο και έρημο ανάμεσα σε δίμετρα αγάλματα να πίνω σουρωτές και να γκρινιάζω για την σπατάλη ενέργειας στην θερμαινόμενη πισίνα?

[youtube=212,175]9WbKBKima4Q[/youtube]
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καλησπερα τυποι μου!
Το χω στο νου μου καποια στιγμη....
να παω σε καποιο στριπτιτζαδικο (ο μονος λογος που δεν παω αυτη την στιγμη ειναι τα λεφτα)

μπορειτε να με ενημερωσετε για τις τιμες???? Εισοδος.... για να μπορεσεις να χουφτωσεις μια κοπελα...

πρεπει να την κερασεις??? και γενικα να παιξεις μαζι της... χαμουρεμα κτλπ...

ποσο παει το ποτο??? με 1-2 ποτακια ειναι οκ??? αμα την κερασω? Εχει και χορο???

Σε ενα που ειναι στην Μεταμορφωση κοντα στριπτιτζαδικο εχει παει κανεις ????

Ευχαριστω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Καλησπερα τυποι μου!
Το χω στο νου μου καποια στιγμη....
να παω σε καποιο στριπτιτζαδικο (ο μονος λογος που δεν παω αυτη την στιγμη ειναι τα λεφτα)

μπορειτε να με ενημερωσετε για τις τιμες???? Εισοδος.... για να μπορεσεις να χουφτωσεις μια κοπελα...

πρεπει να την κερασεις??? και γενικα να παιξεις μαζι της... χαμουρεμα κτλπ...

ποσο παει το ποτο??? με 1-2 ποτακια ειναι οκ??? αμα την κερασω? Εχει και χορο???

Σε ενα που ειναι στην Μεταμορφωση κοντα στριπτιτζαδικο εχει παει κανεις ????

Ευχαριστω

Εννοεις οτι δεν εχεις παει ποτέ?
Στην μεταμορφωση εννοεις το σταρ?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Καλησπερα τυποι μου!
Το χω στο νου μου καποια στιγμη....
να παω σε καποιο στριπτιτζαδικο (ο μονος λογος που δεν παω αυτη την στιγμη ειναι τα λεφτα)
μπορειτε να με ενημερωσετε για τις τιμες???? Εισοδος.... για να μπορεσεις να χουφτωσεις μια κοπελα...
πρεπει να την κερασεις??? και γενικα να παιξεις μαζι της... χαμουρεμα κτλπ...
ποσο παει το ποτο??? με 1-2 ποτακια ειναι οκ??? αμα την κερασω? Εχει και χορο???
Σε ενα που ειναι στην Μεταμορφωση κοντα στριπτιτζαδικο εχει παει κανεις ????
Ευχαριστω
Πρόσφατα ανέβαινα την Συγγρού και δίψαγα. Και λέω, κάτσε να μπω να πιω το νερό μου με θέα τίποτα κωλαράκια και βυζάκια. Σταματάω λοιπόν σε μία όπερα, πάω να μπω και μου ζητάνε 15 ευρώ είσοδο. Λέω μέσα μου, δεν γαμιέται, νερό με θέα βυζιά και κώλους θα πιω.....δεν βαριέσαι. Μπαίνω λοιπόν και συνειδητοποιώ ότι είμαι ένας εκ των 10 πελατών μέσα στο μαγαζί. Από τους 10 πελάτες, οι 3 ήταν μάλιστα Αγγελικούλες, μεγάλα βουνά της Μάνης που είχαν φορέσει την καλή τους την κουρτίνα. Τι σκατά γύρευαν εκεί μέσα, κατάλαβα αμέσως όταν κοίταξα στην πίστα και είδα να χορογδύνεται ένας ρώσος (κάτι τέτοιο, τύπος με κεφάλι σαν να είχε φάει φτυαριά ήταν). Κάθισα, πήρα το μεταλλικό νεράκι μου και είπα να παρατηρήσω περισσότερο. Δεν πέρασε ένα λεπτό, έρχεται ένα αξιόλογο τεμάχιο και ακολουθεί ο εξής διάλογος:
Τεμάχιο: Πως σε λένε
- Yorgo, εσένα?
Τεμάχιο: Σβετλάνα, Ραμόνα, Καριόλα κάτι τέτοιο (δεν θυμάμαι όνομα)
(σιγή...)
Τεμάχιο: Πόσο χρονών είσαι?
- 45, εσύ?
Τεμάχιο: 23
Τεμάχιο: Πως σε λένε?
- Yorgo, εσένα
Τεμάχιο: Επανάληψη του ονόματός του
Τεμάχιο: Πόσο χρονών είσαι?
- 50, εσύ?
Τεμάχιο: 23
Τεμάχιο: Θα με κεράσεις ποτό?
- Όχι
Τεμάχιο: Γιατί ρε....πως σε λένε?
- Yorgo, δεν θέλω να κεράσω, δεν έχω λεφτά.
Τεμάχιο: Πάμε χορό (όπως: πάμε mercedes?)
- Όχι, δεν έχω λεφτά
Τεμάχιο: Πάμε να σου πάρω μία πίπα?
- Όχι
Τσαντίστηκε, έφυγε. Έφυγα και εγώ.

Ανηφόρισα σε μία φυλακή. Μπήκα μέσα, πλήρωσα πάλι 15 ευρώ. Αρκετός κόσμος, σχεδόν γεμάτο θα έλεγα. Πήρα το μεταλλικό νερό μου. Δεν με ενόχλησε καμία σφίγγα. Παρατηρούσα τριγύρω, κόσμος πολύς, κίνηση καλή. Τα τεμάχια όμως δεν πρόσφεραν πίπες. Ξεκίνησε show. Κάτι κακόμοιρα ανατολικά τεμάχια θα έκαναν δήθεν λεσβιακό. Παρουσιάστηκαν σαν σκύλες με λουρί και τις έσερνε ένα φουσκωτός, πιθανότατα αλβανός αν κρίνω από την φάτσα του. Το λεσβιακό ήταν για τον πέο. Ακόμη χειρότερα, επειδή το show υποτίθεται αφορούσε σκυλάκια, οι καλλιτέχνιδες κάθε τρεις και λίγο σήκωναν το ένα πόδι και έκαναν πως κατουρούσαν. Ερωτικό show σου λέει μετά. Ακόμη καλύτερα, ένα από τα σκυλιά, έφτυσε έναν πελάτη που ο κακομοίρης καθόταν κολλητά στην πίστα, στην μούρη. Αυτός χαμογέλασε... Έλεος.

PS1: 2 νεράκια, 30 ευρώ. Άλλη φορά θα σταματάω σε περίπτερο να δροσιστώ.
PS2: Μπόλντη, τράβα σε κανένα μπουρδελάκι να ξεχαρμανιάσεις και άσε τις μαλακίες.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Πρόσφατα ανέβαινα την Συγγρού και δίψαγα. Και λέω, κάτσε να μπω να πιω το νερό μου με θέα τίποτα κωλαράκια και βυζάκια. Σταματάω λοιπόν σε μία όπερα, πάω να μπω και μου ζητάνε 15 ευρώ είσοδο. Λέω μέσα μου, δεν γαμιέται, νερό με θέα βυζιά και κώλους θα πιω.....δεν βαριέσαι. Μπαίνω λοιπόν και συνειδητοποιώ ότι είμαι ένας εκ των 10 πελατών μέσα στο μαγαζί. Από τους 10 πελάτες, οι 3 ήταν μάλιστα Αγγελικούλες, μεγάλα βουνά της Μάνης που είχαν φορέσει την καλή τους την κουρτίνα. Τι σκατά γύρευαν εκεί μέσα, κατάλαβα αμέσως όταν κοίταξα στην πίστα και είδα να χορογδύνεται ένας ρώσος (κάτι τέτοιο, τύπος με κεφάλι σαν να είχε φάει φτυαριά ήταν). Κάθισα, πήρα το μεταλλικό νεράκι μου και είπα να παρατηρήσω περισσότερο. Δεν πέρασε ένα λεπτό, έρχεται ένα αξιόλογο τεμάχιο και ακολουθεί ο εξής διάλογος:
Τεμάχιο: Πως σε λένε
- Yorgo, εσένα?
Τεμάχιο: Σβετλάνα, Ραμόνα, Καριόλα κάτι τέτοιο (δεν θυμάμαι όνομα)
(σιγή...)
Τεμάχιο: Πόσο χρονών είσαι?
- 45, εσύ?
Τεμάχιο: 23
Τεμάχιο: Πως σε λένε?
- Yorgo, εσένα
Τεμάχιο: Επανάληψη του ονόματός του
Τεμάχιο: Πόσο χρονών είσαι?
- 50, εσύ?
Τεμάχιο: 23
Τεμάχιο: Θα με κεράσεις ποτό?
- Όχι
Τεμάχιο: Γιατί ρε....πως σε λένε?
- Yorgo, δεν θέλω να κεράσω, δεν έχω λεφτά.
Τεμάχιο: Πάμε χορό (όπως: πάμε mercedes?)
- Όχι, δεν έχω λεφτά
Τεμάχιο: Πάμε να σου πάρω μία πίπα?
- Όχι
Τσαντίστηκε, έφυγε. Έφυγα και εγώ.

Ανηφόρισα σε μία φυλακή. Μπήκα μέσα, πλήρωσα πάλι 15 ευρώ. Αρκετός κόσμος, σχεδόν γεμάτο θα έλεγα. Πήρα το μεταλλικό νερό μου. Δεν με ενόχλησε καμία σφίγγα. Παρατηρούσα τριγύρω, κόσμος πολύς, κίνηση καλή. Τα τεμάχια όμως δεν πρόσφεραν πίπες. Ξεκίνησε show. Κάτι κακόμοιρα ανατολικά τεμάχια θα έκαναν δήθεν λεσβιακό. Παρουσιάστηκαν σαν σκύλες με λουρί και τις έσερνε ένα φουσκωτός, πιθανότατα αλβανός αν κρίνω από την φάτσα του. Το λεσβιακό ήταν για τον πέο. Ακόμη χειρότερα, επειδή το show υποτίθεται αφορούσε σκυλάκια, οι καλλιτέχνιδες κάθε τρεις και λίγο σήκωναν το ένα πόδι και έκαναν πως κατουρούσαν. Ερωτικό show σου λέει μετά. Ακόμη καλύτερα, ένα από τα σκυλιά, έφτυσε έναν πελάτη που ο κακομοίρης καθόταν κολλητά στην πίστα, στην μούρη. Αυτός χαμογέλασε... Έλεος.

PS1: 2 νεράκια, 30 ευρώ. Άλλη φορά θα σταματάω σε περίπτερο να δροσιστώ.
PS2: Μπόλντη, τράβα σε κανένα μπουρδελάκι να ξεχαρμανιάσεις και άσε τις μαλακίες.


Γίνονται αυτά στο k.o.??????????  Μάλλον έχω χάσει επεισόδια...

ΥΓ1: Εγώ λέω να ξαναπάς εκεί να δροσιστείς. Στο περίπτερο δεν έχει κωλαράκια και βυζάκια! Έχει φαλάκρες και μουστάκες...
ΥΓ2: Με τόσα που θα χάλαγε εκεί, μπορεί να πάει άνετα και σε στούντιο για ξεχαρμάνιασμα!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Γίνονται αυτά στο k.o.??????????  Μάλλον έχω χάσει επεισόδια...
Πρώτη φορά πήγα, τι να σου πω.

Στο περίπτερο δεν έχει κωλαράκια και βυζάκια! Έχει φαλάκρες και μουστάκες...
Ναι αλλά δεν έχει και σφίγγες αλλά ούτε και σκυλιά που φτύνουν και κατουράνε.
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πρόσφατα ανέβαινα την Συγγρού και δίψαγα. Και λέω, κάτσε να μπω να πιω το νερό μου με θέα τίποτα κωλαράκια και βυζάκια. Σταματάω λοιπόν σε μία όπερα, πάω να μπω και μου ζητάνε 15 ευρώ είσοδο. Λέω μέσα μου, δεν γαμιέται, νερό με θέα βυζιά και κώλους θα πιω.....δεν βαριέσαι. Μπαίνω λοιπόν και συνειδητοποιώ ότι είμαι ένας εκ των 10 πελατών μέσα στο μαγαζί. Από τους 10 πελάτες, οι 3 ήταν μάλιστα Αγγελικούλες, μεγάλα βουνά της Μάνης που είχαν φορέσει την καλή τους την κουρτίνα. Τι σκατά γύρευαν εκεί μέσα, κατάλαβα αμέσως όταν κοίταξα στην πίστα και είδα να χορογδύνεται ένας ρώσος (κάτι τέτοιο, τύπος με κεφάλι σαν να είχε φάει φτυαριά ήταν). Κάθισα, πήρα το μεταλλικό νεράκι μου και είπα να παρατηρήσω περισσότερο. Δεν πέρασε ένα λεπτό, έρχεται ένα αξιόλογο τεμάχιο και ακολουθεί ο εξής διάλογος:
Τεμάχιο: Πως σε λένε
- Yorgo, εσένα?
Τεμάχιο: Σβετλάνα, Ραμόνα, Καριόλα κάτι τέτοιο (δεν θυμάμαι όνομα)
(σιγή...)
Τεμάχιο: Πόσο χρονών είσαι?
- 45, εσύ?
Τεμάχιο: 23
Τεμάχιο: Πως σε λένε?
- Yorgo, εσένα
Τεμάχιο: Επανάληψη του ονόματός του
Τεμάχιο: Πόσο χρονών είσαι?
- 50, εσύ?
Τεμάχιο: 23
Τεμάχιο: Θα με κεράσεις ποτό?
- Όχι
Τεμάχιο: Γιατί ρε....πως σε λένε?
- Yorgo, δεν θέλω να κεράσω, δεν έχω λεφτά.
Τεμάχιο: Πάμε χορό (όπως: πάμε mercedes?)
- Όχι, δεν έχω λεφτά
Τεμάχιο: Πάμε να σου πάρω μία πίπα?
- Όχι
Τσαντίστηκε, έφυγε. Έφυγα και εγώ.

Ανηφόρισα σε μία φυλακή. Μπήκα μέσα, πλήρωσα πάλι 15 ευρώ. Αρκετός κόσμος, σχεδόν γεμάτο θα έλεγα. Πήρα το μεταλλικό νερό μου. Δεν με ενόχλησε καμία σφίγγα. Παρατηρούσα τριγύρω, κόσμος πολύς, κίνηση καλή. Τα τεμάχια όμως δεν πρόσφεραν πίπες. Ξεκίνησε show. Κάτι κακόμοιρα ανατολικά τεμάχια θα έκαναν δήθεν λεσβιακό. Παρουσιάστηκαν σαν σκύλες με λουρί και τις έσερνε ένα φουσκωτός, πιθανότατα αλβανός αν κρίνω από την φάτσα του. Το λεσβιακό ήταν για τον πέο. Ακόμη χειρότερα, επειδή το show υποτίθεται αφορούσε σκυλάκια, οι καλλιτέχνιδες κάθε τρεις και λίγο σήκωναν το ένα πόδι και έκαναν πως κατουρούσαν. Ερωτικό show σου λέει μετά. Ακόμη καλύτερα, ένα από τα σκυλιά, έφτυσε έναν πελάτη που ο κακομοίρης καθόταν κολλητά στην πίστα, στην μούρη. Αυτός χαμογέλασε... Έλεος.

PS1: 2 νεράκια, 30 ευρώ. Άλλη φορά θα σταματάω σε περίπτερο να δροσιστώ.
PS2: Μπόλντη, τράβα σε κανένα μπουρδελάκι να ξεχαρμανιάσεις και άσε τις μαλακίες.


Yorgo, τα σέβη μου.

Στριποκολάδικο 101 σε περίληψη.
Κατάλληλο κείμενο για το οπισθόφυλλο της διατριβής ενός στριπόπληκτου Έλληνα
:2funny:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Ναι αλλά δεν έχει και σφίγγες αλλά ούτε και σκυλιά που φτύνουν και κατουράνε.


Αυτά έχουν τα πρώτα τραπέζια πίστα... Κορόιδα είμασταν εμείς που καθόμασταν γαλαρία στο σχολείο;;;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Γίνονται αυτά στο k.o.??????????  Μάλλον έχω χάσει επεισόδια...

ΥΓ1: Εγώ λέω να ξαναπάς εκεί να δροσιστείς. Στο περίπτερο δεν έχει κωλαράκια και βυζάκια! Έχει φαλάκρες και μουστάκες...
ΥΓ2: Με τόσα που θα χάλαγε εκεί, μπορεί να πάει άνετα και σε στούντιο για ξεχαρμάνιασμα!

Και γινοντουσαν και γινονται πλεον και ποιο ευκολα. Ακομα και απο Εσθονες.

Βεβαια και εγω ενας ταπεινος πελατης ειμαι μπορει να κανω και λαθος.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ρε μοντερετιδες....γιατι μου εχετε κοψει 2 κριτικες για το ερωτικααα;;;;;;;;;;;;;;;  εεεεε;;;;;;;;; :tickedoff:
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Γίνονται αυτά στο k.o.??????????  Μάλλον έχω χάσει επεισόδια...

ΥΓ1: Εγώ λέω να ξαναπάς εκεί να δροσιστείς. Στο περίπτερο δεν έχει κωλαράκια και βυζάκια! Έχει φαλάκρες και μουστάκες...
ΥΓ2: Με τόσα που θα χάλαγε εκεί, μπορεί να πάει άνετα και σε στούντιο για ξεχαρμάνιασμα!
]Η τσιγγανορουμανα Ραμονα στο kinky opera πρωτα απ ολα ειναι ακυρη,ψευτρα και μπαζο μονο μιλαει,πολλα λεει λιγα κανει... oυυυυστττ!! (ξενερωσε εναν βλακακο φιλαρακι μου που πηγε μαζι της...)
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
]Η τσιγγανορουμανα Ραμονα στο kinky opera πρωτα απ ολα ειναι ακυρη,ψευτρα και μπαζο μονο μιλαει,πολλα λεει λιγα κανει... oυυυυστττ!! (ξενερωσε εναν βλακακο φιλαρακι μου που πηγε μαζι της...)
τα ιδια χαλια
και μια ασχημη πολωνεζα που ζητησε κιολας δευτερο prive σε φιλο αν θελει κατι παραπανω(δεν θυμαμαι ονομα)εγω στο στανταρακι μου οπως παντα GRACE περασα μια χαρα,κι εχει ανεβασει πολυ τον πηχη!! :tits:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
]Η τσιγγανορουμανα Ραμονα στο kinky opera πρωτα απ ολα ειναι ακυρη,ψευτρα και μπαζο μονο μιλαει,πολλα λεει λιγα κανει... oυυυυστττ!! (ξενερωσε εναν βλακακο φιλαρακι μου που πηγε μαζι της...)

Συμφωνώ και επαυξάνω και ταυτόχρονα απορώ με το φιλαράκι σου που μέσα σε ωραία και πολλά μουνιά διάλεξε αυτή την πατόλα!Έλεος πιά με τους πατολοαγαπούληδες!!!!!!!σε ένα μαγαζί που σου προσφέρει φοβερά κορμιά και αρκετές μουναρες καυλούμπες όπως κρυστάλ,αλίνα,χριστίνα,λορένα,γκρέυς και άλλες , είναι τουλάχιστον απαράδεκτο να θέλεις αυτό το μπάζο!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ερώτησις..
το ντ.ντολλς άνοιξε ξανά? το αφροδίτη είναι ανοιχτό παράλληλα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ερώτησις..
το ντ.ντολλς άνοιξε ξανά? το αφροδίτη είναι ανοιχτό παράλληλα?

γιες,αλλά δεν πατάει ψυχή ζώσα!ούτε οι κατσαρίδες δεν θέλουν να μπούν εκεί μέσα.Προτιμούν γετονικά σπίτια.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom