Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

tex.trail

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ συνάδερφοι ρίχνω το φταίξιμο μόνο στους επιχειρηματίες του κώλου με όλη τη σημασία της λέξης αφού θέλουν να βγάζουν χρήμα, πολύ χρήμα, χωρίς να επενδύουν και χωρίς να εξοπλίζουν τα μαγαζιά τους με τα ανάλογα εργαλεία – τεμάχια.
Είχαν βλέπετε καλομάθει με τους μαλάκες τους πελάτες τους να τα χώνουν αλλά η κρίση βλέπετε έχει και τα καλά της, επί τέλους οι πελάτες αρχίσανε να μετράνε τα λεφτά που ξοδεύουν και να μην τους πιάνουν κορόιδα τα μαγαζιά.

Σε καμιά περίπτωση όμως (πείτε με μαλάκα αν θέλετε) δεν ρίχνω φταίξιμο στα τεμάχια που στις περισσότερες περιπτώσεις είναι κορασίδες από πολύ φτωχές περιοχές του πλανήτη που απλά στην απελπισία τους κάνουν ένα γενναίο βήμα να ξενιτευτούν και να δουλέψουν σε δύσκολες και πολλές φορές απάνθρωπες συνθήκες. Μη ξεχνάμε ότι είναι άνθρωποι. Να κάθονται με τον κάθε μαλάκα και ανώμαλο να ακούνε τις μαλακίες τους και να τους πιάνουν το κώλο και όλα τα λοιπά να τις πιέζουν τα αφεντικά να αρχίσουν τις φραπεδιές και όλα τα λοιπά (γιατί σας βεβαιώνω ότι τα αφεντικά το επιδιώκουν και το επιβάλουν).
Θα μου πείτε άσε ρε φίλε που θα λυπηθούμε τις καριόλες αλλά ας σκεφτούμε όλοι μας τις υποχωρήσεις που αναγκάζονται όλοι να κάνουν για να εξασφαλίσουν το μεροκάματο τους ακόμα και στις δικές μας ζωές που καμία σχέση δεν έχουν με τα δικά τους.
Εγώ καταλαβαίνω ότι πολλοί από μας τις θεωρούμε όλες καριόλες και πάμε εκεί να εκμεταλλευτούμε όσο περισσότερα μπορούμε γιατί και καλά πληρώνουμε οπότε καλά κάνουμε. Πόσοι δεν πάνε στα μαγαζιά αυτά και παίρνουν μόνο το ποτάκι τους αλλά κάνουν το κομμάτι τους αφού και μάτι παίρνουν τους χορούς και τα live shows που προσφέρουν τα μαγαζιά αλλά σίγουρα θα χουφτώσουν τζάμπα αφού ως γνωστόν τα τεμάχια στην προσπάθεια τους να βγάλουν το μεροκάματο επιτρέπουν και προτρέπουν αρκετά.

Δεν είναι έκπληξη λοιπόν με τον τρόπο που πολλοί φερόμαστε οι περισσότερες κορασίδες να μας θεωρούν λυσσάρηδες και μαλάκες. Δεν είναι περίεργο λοιπόν ότι μόλις βρουν την ευκαιρία πολλές αλλά όχι όλες θα μας πιούνε το αίμα και θα κατεβάζουν τα σφηνάκια λες και φάγανε σαρδέλες. Δεν είναι λοιπόν περίεργο ότι μας φέρονται σαν πενηντάευρα.
Δεν είναι τυχαίο ότι αν τους φερθείς σαν άνθρωπος ότι θα σε σεβαστούν και αυτές αλλά πάλι θα με πείτε μαλάκα. Προσωπικά έχω ξοδέψει αρκετά χρήματα στα ιδρύματα αλλά ποτε πολλά και πάντα με μέτρο και σας διαβεβαιώ έχω κάνει το κέφι μου και έχω περάσει καλά.
Σε τελική βρέ παιδιά όταν μπαίνουμε εκεί ξέρουμε ότι η δουλειά των τεμαχίων είναι να μας οδηγήσουν σε κατανάλωση ποτών αφού έτσι βγάζουν το μεροκάματο τους και δεν θα πρέπει να περιμένουμε να συναντήσουμε κορασίδες που ψάχνουν να βρούν γκόμενο η τον έρωτα της ζωής τους.
Τα είπα και ξαλάφρωσα αν και είμαι σίγουρος ότι αρκετοί θα συμφωνήσετε αλλά περισσότεροι θα με κράξετε για την άποψη μου για τις κορασίδες αλλά σε τελική δεν με ενδιαφέρει.
Αυτά (που είσαι Νοκια?)
Για μια ακομη φορα συμφωνω απολυτα με τα περισσοτερα απο τα γραφομενα σου φιλε,και καποια απο αυτα τα εχω γραψει κι εγω παλιοτερα.Χαιρομαι που βλεπεις και τις δυο οψεις του νομισματος.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
το άθλημα θέλει συνειδητοποίηση για να μην κάνεις μαλακίες και υπερβολές που ο χώρος και ο χρόνος σε προτρέπει. η συνειδητοποίηση όμως για όλους έρχεται μετά από μαλακίες και υπερβολές. όταν φτάσεις να καταλάβεις 2 πράγματα και να μην είσαι έρμαιο της όποιας ψυχοσωματικής σου κάβλας (ή όπως αλλιώς θέλετε να το πείτε), θα πηγαίνεις πια πολύ αραιά ή καθόλου..

υ.γ. ο μανοςπαραλίας ωραία τα λέει.. 
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Κατά κανόνα, δεν παίζει αυτό.
Απόλυτα σωστό αυτό. Εάν ψάχνεις έρωτα εκεί μέσα, είσαι για δέσιμο. Εάν ψάχνεις για να γαμήσεις εκεί μέσα, πάλι είσαι για δέσιμο. Με τα ίδια λεφτά που θα χαλάσεις εκεί μέχρι να γαμήσεις, περνάς ζάχαρη με ένα CG όπου εγγυημένα θα γαμήσεις, θα σου πει και ευχαριστώ και θα βγάλεις και γούστα.

Προσωπικά, δεν τις λυπάμαι καθόλου. Πολλοί και πολλές έχουν βρεθεί σε δύσκολη θέση στην ζωή τους και τα κατάφεραν χωρίς να ξεβρακωθούν και χωρίς να ελπίζουν στο πόσο μαλάκας είναι ο άλλος που τις κερνάει sprite. Χιλιάδες τα παραδείγματα. Δεν τις κατακρίνω όμως, άλλωστε αφού κάποιοι τους τα χώνουν πολύ καλά κάνουν και τα τσεπώνουν. Αλλά δεν θα τις λυπηθώ που τις πιάνει η κρίση, έλεος δλδ!
ολ δε μάνυ! :)  :rockon:  :rockon:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Κατά κανόνα, δεν παίζει αυτό.
Απόλυτα σωστό αυτό. Εάν ψάχνεις έρωτα εκεί μέσα, είσαι για δέσιμο. Εάν ψάχνεις για να γαμήσεις εκεί μέσα, πάλι είσαι για δέσιμο. Με τα ίδια λεφτά που θα χαλάσεις εκεί μέχρι να γαμήσεις, περνάς ζάχαρη με ένα CG όπου εγγυημένα θα γαμήσεις, θα σου πει και ευχαριστώ και θα βγάλεις και γούστα.

Προσωπικά, δεν τις λυπάμαι καθόλου. Πολλοί και πολλές έχουν βρεθεί σε δύσκολη θέση στην ζωή τους και τα κατάφεραν χωρίς να ξεβρακωθούν και χωρίς να ελπίζουν στο πόσο μαλάκας είναι ο άλλος που τις κερνάει sprite. Χιλιάδες τα παραδείγματα. Δεν τις κατακρίνω όμως, άλλωστε αφού κάποιοι τους τα χώνουν πολύ καλά κάνουν και τα τσεπώνουν. Αλλά δεν θα τις λυπηθώ που τις πιάνει η κρίση, έλεος δλδ!

Συναγωνιστή Yorgo σε καμία περίπτωση λύπηση, ξέρουν πολύ καλά που βρίσκονται και γιατί.
Είμαι ο πρώτος που τους τα χώνει σε κάθε ευκαιρία που μου δίνεται για τον τρόπο που πολλές δουλεύουν και για το ότι δεν σέβονται συχνά τα χρήματα που χαλάμε οι πελάτες.
Είναι λίγες αυτές που ακόμα και αν έχει πολύ δουλειά αλλά και όταν δεν έχει καθόλου δουλειά σέβονται τα χρήματα μας και αφιερώσουν αρκετό χρόνο μαζί μας ως ένδειξη εκτίμησης για  τα την προσωπικότητας μας και για τα χρήματα αυτά. Να ξοδέψεις τα χρήματα σου αλλά να μην σε ξεπετάξει η καριόλα στο άψε σβήσε για να πάει στον επόμενο πελάτη να προλάβει να βγάλει και άλλες καρτούλες.
Όλοι μας ,λίγο η πολύ, αφού φύγουμε από τα μαγαζιά σκεφτόμαστε ότι πάλι ξοδέψαμε πολλά για αυτό που εισπράξαμε τουλάχιστον ας φροντίζουν να σέβονται λίγο το χρόνο που ξοδεύουν για τη καύλα μας. Αλλά και πάλι εδώ οι μαγαζάτορες είναι πιεστικοί και τις ενθαρρύνουν  να μας ξεπετάνε το γρηγορότερο…
Άλλωστε ρε παιδιά τον χρόνο τους αγοράζουμε αλλά δυστυχώς ούτε οι περισσότερες κορασίδες αλλά σίγουρα ούτε τα μαγαζιά το καταλαβαίνουν…. Συγνώμη δεν θέλουν να το καταλάβουν.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
κλειστό είναι..
μπορεί βέβαια σε μερικους μήνες να ανοίξει κ' πάλι..
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Κατά κανόνα, δεν παίζει αυτό.
Απόλυτα σωστό αυτό. Εάν ψάχνεις έρωτα εκεί μέσα, είσαι για δέσιμο. Εάν ψάχνεις για να γαμήσεις εκεί μέσα, πάλι είσαι για δέσιμο. Με τα ίδια λεφτά που θα χαλάσεις εκεί μέχρι να γαμήσεις, περνάς ζάχαρη με ένα CG όπου εγγυημένα θα γαμήσεις, θα σου πει και ευχαριστώ και θα βγάλεις και γούστα.

Προσωπικά, δεν τις λυπάμαι καθόλου. Πολλοί και πολλές έχουν βρεθεί σε δύσκολη θέση στην ζωή τους και τα κατάφεραν χωρίς να ξεβρακωθούν και χωρίς να ελπίζουν στο πόσο μαλάκας είναι ο άλλος που τις κερνάει sprite. Χιλιάδες τα παραδείγματα. Δεν τις κατακρίνω όμως, άλλωστε αφού κάποιοι τους τα χώνουν πολύ καλά κάνουν και τα τσεπώνουν. Αλλά δεν θα τις λυπηθώ που τις πιάνει η κρίση, έλεος δλδ!

Οτι και να γραψετε / γραψουμε ολοι μας θα ειναι και σωστο και λαθος.

Πολυ απλα διοτι προσπαθείτε να ομαδοποιησετε μια κατηγορία ανθρώπων και να προσδώσετε σε αυτες συγκεκριμένα χαρακτηριστικά.


Η καθε μια που θεωρειτε εσεις πουτανα εκει μεσα (και καλα κανετε δουλεια τους ειναι) για εναν συγκεκριμενο μπορει να ειναι κυριλε και ποιο ξηγημενη απο πολλα καλλα κοριτσακια.

Οι μισες πουλανε αγαπες και φουμαρα και οι αλλες μισες γαμιουνται και πιπωνονται.

Δεν βλεπω κατι κακο σε αυτο.

 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Οτι και να γραψετε / γραψουμε ολοι μας θα ειναι και σωστο και λαθος.

Πολυ απλα διοτι προσπαθείτε να ομαδοποιησετε μια κατηγορία ανθρώπων και να προσδώσετε σε αυτες συγκεκριμένα χαρακτηριστικά.


Η καθε μια που θεωρειτε εσεις πουτανα εκει μεσα (και καλα κανετε δουλεια τους ειναι) για εναν συγκεκριμενο μπορει να ειναι κυριλε και ποιο ξηγημενη απο πολλα καλλα κοριτσακια.

Οι μισες πουλανε αγαπες και φουμαρα και οι αλλες μισες γαμιουνται και πιπωνονται.

Δεν βλεπω κατι κακο σε αυτο.

σωσταααααά
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Και μιας και το θέμα του thread είναι ημερήσια ενημέρωση για strip-club έχει κάποιος συναγωνιστή πρόταση για φραπεδοκρεατικό σίγουρο για απόψε το βράδυ??? Για να σας ακούσω...έλα λεμε !
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
κοίτα, δοκιμασμένο δεν είναι..καθώς δεν γουστάρω την όλη φάση..του 10λεπτου..όμως τα μάτια μου είναι αδιάψευστος μάρτυρας..

2 φορές έχω πάρει πριβέ στο συγκεκριμένο μαγαζί...την πρώτη ήταν χωρίς κουρτίνα...κ είδα μόνο χειροκίνηση...την δεύτερη είχε μπει το κουρτινάκι,τότε είχα πάρει σερί 3 ή 4 πριβέ..και έπαιζαν τα κλαρίνα κ τα βιολιά στο φουλ...

Κάτσε ρε αρχηγέ, άρα έχεις δοκιμάσει, αφού έκανες 3 - 4 πριβέ!Κατάλαβα καλά η με μπέρδεψε ο πεταλωτής?Αν όντως έχεις δοκιμάσει μπορείς να προτείνεις τεμάχιο?Merci εκ των προτέρων
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Α..το πριβέ μου ήταν μόνο τρίψιμο κορμιών..τίποτα άλλο... :rockon:

Εγώ θα έπαιρνα την Μαρλέν...μόνο κ μόνο επειδή είναι πουτανόφατσα...αλλά κ καλό παιδί..μιας κ την έχω γνωρίσει εκτός...(κάνει κ παρτούζες..κ καλές πίπες)!!

Γενικώς...βλέπεις ποιά σου κάνει κλικ...έρχεται...την ρωτάς τι παίζει...αν δεν παίζει...της λες γειά σου κ πας παρακάτω... :dancing:

Μαρλέν εεεεε :think: εκτός από πουτανόφατσα έχει και καυλωτικό ονοματάκι...οκ mate θα δοκιμάσω και θα σου πω!thnkx
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
προσοχή μόνο στους δρόμους έχει πολλή αστυνομία απόψε.. ;) 
εγώ ήπια το ποτάκι μου νωρίς νωρίς και στα γρήγορα αφού πέρασα να πω ενα γεια
στη διεύθυνση και στα κορίτσια.. :rockon: (όχι του λίδο όμως).. :sunglasses:
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
προσοχή μόνο στους δρόμους έχει πολλή αστυνομία απόψε.. ;) 
εγώ ήπια το ποτάκι μου νωρίς νωρίς και στα γρήγορα αφού πέρασα να πω ενα γεια
στη διεύθυνση και στα κορίτσια.. :rockon: (όχι του λίδο όμως).. :sunglasses:

[/qu

Κάνε και εσύ την πρότασή σου αδελφέ
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδιά είδα ταμπέλα του Afrodite (μικρό Συγγρού παράδρομος) αναμμένη και την πόρτα κλειστή χωρίς την παλιά επιγραφή "ανακαίνιση".
Ξέρεις κανείς τι παίζει?? (αν άνοιξε πείτε κ τίποτα που είδατε μέσα αν ξέρετε-μην δώσουμε το 10ρι έτσι),thnks!!
 

Sealord

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Οτι και να γραψετε / γραψουμε ολοι μας θα ειναι και σωστο και λαθος.

Πολυ απλα διοτι προσπαθείτε να ομαδοποιησετε μια κατηγορία ανθρώπων και να προσδώσετε σε αυτες συγκεκριμένα χαρακτηριστικά.


Η καθε μια που θεωρειτε εσεις πουτανα εκει μεσα (και καλα κανετε δουλεια τους ειναι) για εναν συγκεκριμενο μπορει να ειναι κυριλε και ποιο ξηγημενη απο πολλα καλλα κοριτσακια.

Οι μισες πουλανε αγαπες και φουμαρα και οι αλλες μισες γαμιουνται και πιπωνονται.

Δεν βλεπω κατι κακο σε αυτο.

Παιδια να σας πω την γνωμη μου αν δεν σας πειραζει,παρ'ολο που δεν γνωριζομαστε.

Πολλα απο τα κοριτσια που δουλευουν στα μαγαζια αυτα,ουτε πουτανακια ειναι ουτε γαμιουνται.Καποιες φυσικα τα κανουν ολα.Στην Ελλαδα πολλοι πανε στα στριπτιζαδικα και θελουν να τους παρουν πιπα,να τους τον παιξουν και δεν ξερω και εγω τι αλλο.

Στο μεταξυ απο πραγματικες δηλωμενες πουτανες και Call Girls ,αλλο τιποτα!!! Δεν καταλαβα ποτε το νοημα του να σου τον παιζουν δημοσιως σε ενα Prive και να πληρωνεις 50 και 55 Ευρω ενω με λιγα χρηματα παραπανω μπορεις να γαμησεις επισημως και με σφραγιδα,ισαξιες σε ομορφια κοπελες και χωρις να παρακαλας κιολας................αυτο πραγματικα για εμενα ειναι ανεξηγητο.

Αγαπες και φουμαρα πουλανε για τις κερασουμε κανενα ποτο και να βγαλουν λεφτα και μεροκαματο ( πραγμα πολυ δυσκολο πλεον ),και φυσικα επειδη ειναι γυναικες και οχι ρομποτ,και αυτες πολλες φορες μπορει να γουσταρουν καποιον και ποσες απο αυτες δεν εχουν σχεσεις με πρωην πελατες τους και μαλιστα σοβαρες σχεσεις.

Εγω προσωπικα προτιμαω 1.000 φορες τις στριπτιζουδες που πολλοι τις λετε πουτανακια,απο τα πραγματικα πουτανακια Ελληνακια που κυκλοφορουν μεθυσμενα και πρεζομενα στα Club των Αθηνων γαμιουνται με οποιον βρουν μπροστα τους και στο τελος στο παιζουν και κυριες!

Πολλα απο τα κοριτσια που δουλευουν στα μαγαζια ειναι πραγματικα καλα κοριτσια και καθολου πουτανακια.

Αυτα απο εμενα φιλοι.  
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Επιστροφή στις κακές συνήθεις και πέρασμα το Σάββατο που μας πέρασε από Αλκατράζ, Ανατολή και Πρίνσες...!!!  ;)
Αλκατράζ, γινόταν χαμός σε σημείο που φύγαμε εντός 30 λεπτών αφού αυτή η πολυκοσμία και η αποπνικτική ατμόσφαιρα από το τσιγάρο δεν υποφερόταν!
Με το ζόρι έβλεπες να προχωρήσεις λόγω της κάπνας!
Υπερβολικός κόσμος και είχα αρκετό καιρό αν δω το μαγαζί τόσο γεμάτο!
Φουλ ρόστερ με όλες τις γνωστές αλλά πρόλαβα να μιλήσω μόνο με την λατρεμένη μου Σονίτα και την κούκλα Αλεξάνδρα!
Αχ, τι γυναίκα και αυτή...!!!

Έπειτα πέρασμα από Ανατολή όπου με έβαλαν να πληρώσω είσοδο λόγου ότι θα φέρουν καινούρια τεμάχια!
Πρώτη φορά πληρώνω είσοδο σε αυτό το μαγαζί και δεν μου έκατσε καλά αφού είμαι γνωστός αλλά δεν ήθελα να θέσω θέμα!
Μέσα πίκρα τα πράγματα!
Χάλια όλες μην ρωτάτε, δεν αξίζει!
Ας φέρουν τα καινούρια κορίτσια, ας ρίξουν ένα καθάρισμα στο μαγαζί και τα ξαναλέμε!

Πρίνσες, καλύτερα να πας σε ένα κωλόμπαρο ή στις μαυρούλες!
Καλύτερες θα βρεις!
Χάλια όλες!
Μόνο η Μέλα έμεινε και είναι ίσως η πιο όμορφη εκεί μέσα αλλά τι να την κάνεις που έχει την εντύπωση ότι βρίσκεται σε κλαμπάκι και μόνο κέρασμα σε ποτά θέλει!
Σε στριπ είσαι κούκλα!
Α, και μια Μανταλίνα είδα ή οποία ήταν αρκετά ευχάριστη! Ως εκεί!
Υπήρχε και ένα άλλο ξανθό, όμορφο μικρό αλλά δεν ήρθε ποτέ στο τραπέζι! Ήταν αλλού!

Το Bad Ladies δεν άνοιξε αφού πέρασα και το είδα κλειστό!
Επίσης πέτυχα και Ίνγκα και Λίντα που περιμένουν να ανοίξει ξανά οπότε κλειστό!
Αυτά!


Latin Boy...!!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Την Ελένα από το Πρίνσες που ήταν μέχρι τα μέσα Σεπτεμβρίου εκεί, ξέρεις κάποιος που θα την βρω?  :think:
Μελαχρινή, κοντή, παιδική φατσούλα, Ρουμανάκι, αρκετά τρελούτσικη στη συμπεριφορά!
Την έχασα και την ψάχνω!
Όποιος ξέρει ας στείλει να μου πει!  ;)
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Παιδιά είδα ταμπέλα του Afrodite (μικρό Συγγρού παράδρομος) αναμμένη και την πόρτα κλειστή χωρίς την παλιά επιγραφή "ανακαίνιση".
Ξέρεις κανείς τι παίζει?? (αν άνοιξε πείτε κ τίποτα που είδατε μέσα αν ξέρετε-μην δώσουμε το 10ρι έτσι),thnks!!
..ένας συνδυασμός του afrodite (πριν κλείσει) και του diamond dolls με λίγο καλύτερο και αμεσότερο σέρβις...
15άρι είναι και όχι 10άρι αλλά με 2 ποτά εντός της τιμής. 
..για να κάτσεις παραπανω (?) μπας και κεράσεις κανένα ποτάκι και τα κορίτσια!.. 
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Την Ελένα από το Πρίνσες που ήταν μέχρι τα μέσα Σεπτεμβρίου εκεί, ξέρεις κάποιος που θα την βρω?  :think:
Μελαχρινή, κοντή, παιδική φατσούλα, Ρουμανάκι, αρκετά τρελούτσικη στη συμπεριφορά!
Την έχασα και την ψάχνω!
Όποιος ξέρει ας στείλει να μου πει!  ;)

ναι ρε συναγωνιστες, που πηγε αυτο το κοντοπουτανο?

και εγω θελω να το ξετρυπωσω........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom