Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μέχρι τότε εγώ ποτέ δεν θα καταλάβω τι σκατά μάγκας είναι αυτός που πουλάει μαγκιά με τα φράγκα κάποιου άλλου... :sunglasses: :sunglasses:

σήμερα κάποιοι γαμάνε με το πορτοφόλι και όχι με το πουλί τους.

η χειρότερη κατηγορία είναι αυτοί που γαμάνε με το πορτοφόλι κάποιου άλλου.


Ούτε κι εγώ καταλαβαίνω τι εννοεί ο ποιητής...

Περσόνα...μάθε μας ωραία πράγματα...πες μας για μάγκες κ λεφτά ρε....
 

Επισκέπτης
ο αριστοτέλης δε γαμούσε με το πορτοφόλι αλλά με το πουλί του.

σήμερα κάποιοι γαμάνε με το πορτοφόλι και όχι με το πουλί τους.

η χειρότερη κατηγορία είναι αυτοί που γαμάνε με το πορτοφόλι κάποιου άλλου.

με απλά λόγια άλλο κάνω μαγκιές και άλλο είμαι μάγκας.

όπως και άλλο κάνω πουστιές και άλλο είμαι πούστης......

ναι καλα :jerking:
Αν δεν εχεις slk και βιλα...αρχιδιαααα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Μήπως κάποιοι που πάνε σε strip,χαλάνε 30 euro και μετά τα κλαίνε, περιμένουν να έχουν την ίδια αντιμετώπιση με αυτούς που χαλάνε χοντρά λεφτά από το μαγαζί;;
 

Επισκέπτης
Μήπως κάποιοι που πάνε σε strip,χαλάνε 30 euro και μετά τα κλαίνε, περιμένουν να έχουν την ίδια αντιμετώπιση με αυτούς που χαλάνε χοντρά λεφτά από το μαγαζί;;

και αυτοι που χαλανε τα χοντρα ακομα και αν γαμανε παλι μαλακες ειναι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μήπως κάποιοι που πάνε σε strip,χαλάνε 30 euro και μετά τα κλαίνε, περιμένουν να έχουν την ίδια αντιμετώπιση με αυτούς που χαλάνε χοντρά λεφτά από το μαγαζί;;

σαφώς και όχι.
στους τελευταίους παίρνουν και τα σώβρακα στο τέλος. Αλλά τους φέρονται σαν βασιλιάδες....

Μαλακα ασπρούλη όσο έχεις αυτό το αβατάρ κάνω απεργία ποστ με παράθεση δικών σου.
 

Επισκέπτης
σαφώς και όχι.
στους τελευταίους παίρνουν και τα σώβρακα στο τέλος. Αλλά τους φέρονται σαν βασιλιάδες....

Μαλακα ασπρούλη όσο έχεις αυτό το αβατάρ κάνω απεργία ποστ με παράθεση δικών σου.

Γιατι ρε μαλακα?Ξερεις ποσο αρεσει καταρχην ο ογκος στις στριπτηζουδες?με 15ευρω παω και την βγαζω ολο το βραδυ στο μαγαζι και με εχουν στα ωπα ωπα.
Τιποτα δεν γουσταρουν περισσοτερο απο τον ογκο στα χερια μου και την κοιλιτσα μου για μαξιλαρακι.
 

Επισκέπτης
ποιό πολύ από το αβατάρ του δε γίνεται.

ρε μλκα ενταξει ξεκωλα τωρα αντε γαμησου...
δηλαδη τι?τοσο λιπωμενος δειχνω?τοσο με αδικει η φωτο?
Ενταξει οκ εχω λιγο κοιλια αλλα απο ογκο ειμαι πολυ φορτωμενος.Λιγο γραμμωση θα κανω σε κανενα μηνα και ειμαι οκ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Γιατι ρε μαλακα?Ξερεις ποσο αρεσει καταρχην ο ογκος στις στριπτηζουδες?με 15ευρω παω και την βγαζω ολο το βραδυ στο μαγαζι και με εχουν στα ωπα ωπα.
Τιποτα δεν γουσταρουν περισσοτερο απο τον ογκο στα χερια μου και την κοιλιτσα μου για μαξιλαρακι.

καλά τα λές..
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Τελικά ποιοι δεν είναι μαλάκες?
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
Συμφωνα με ασφαλεις πληροφοριες απο πρωην Lolites, το σαββατο 5 δεκεμβριου ανοιγει το νεο Lolita, :rockon: :rockon: :rockon:. Συγγρου 150 θα εχει και παταρι.Τωρα αν μου λενε μαλακιες δεν φερω καμια ευθυνη.
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνα με ασφαλεις πληροφοριες απο πρωην Lolites, το σαββατο 5 δεκεμβριου ανοιγει το νεο Lolita, :rockon: :rockon: :rockon:. Συγγρου 150 θα εχει και παταρι.Τωρα αν μου λενε μαλακιες δεν φερω καμια ευθυνη.
Κάτι είχα ακούσει κι έγω από πρώην Lolites...Μακάρι... :rockon: :rockon: :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Συμφωνα με ασφαλεις πληροφοριες απο πρωην Lolites, το σαββατο 5 δεκεμβριου ανοιγει το νεο Lolita, :rockon: :rockon: :rockon:. Συγγρου 150 θα εχει και παταρι.Τωρα αν μου λενε μαλακιες δεν φερω καμια ευθυνη.

ΣΤΟ πρώην ΗΧΟΔΡΟΜΙΟ που τραγουδούσε η άντζελα :2funny:.
 

rakomelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως κάποιοι που πάνε σε strip,χαλάνε 30 euro και μετά τα κλαίνε, περιμένουν να έχουν την ίδια αντιμετώπιση με αυτούς που χαλάνε χοντρά λεφτά από το μαγαζί;;

έλα όμως που και εγώ με 30 ήμουν και μια χαρά την έβγαλα...το θέμα φίλε μου είναι να βλέπεις τα πάντα απο απόσταση και να στροφάρεις.....

σας φιλώ μπουρδελιάρηδες ;)
 

Επισκέπτης
έλα όμως που και εγώ με 30 ήμουν και μια χαρά την έβγαλα...το θέμα φίλε μου είναι να βλέπεις τα πάντα απο απόσταση και να στροφάρεις.....

Σωστός...κι εγώ με την παρέα μου...με 25άρια πηγαίνουμε...στα μαγαζιά...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
έχουν γιομίσει τα κωλόμπαρα με φτωχομπινέδες πρίγκηπες και άπορους οικονομικούς μετανάστες της Γερμανίας

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom