Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Eνα ειναι πλεον το hit που παιζει σε ολα τα μαγαζια απο Κυριακη εως Πεμπτη..

- Δεν εχω φρα..
   για να κερα..
   αν θες τουλα..
   ελα Πρια..

Σε μουσικη Α.Πανου

Αυτα..

     
     

Αθάνατα  τραγούδια  .
Ως  προς  την ενημέρωση  τώρα
Χαμένη  κυρία  με  μεγάλα  προσόντα  που κάποιοι την ψαχνουνε  στη  Συγγρού, καλό θα  ήταν να  αναζητηθεί  μετά  τη  διασταύρωση  Πειραιώς  με  Πέτρου  Ράλλη .

Εγώ  στη  θέση  τους  θα  αναζητούσα  τη  Βίκυ .

Βέβαια δεν ξλερω  πως  στέκουνται  τώρα  τα  προσόντα  γιατί της  ταχει χιλιοκουδουνίσει ο καραφλοχοντρέλας .
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Αθάνατα  τραγούδια  .
Ως  προς  την ενημέρωση  τώρα
Χαμένη  κυρία  με  μεγάλα  προσόντα  που κάποιοι την ψαχνουνε  στη  Συγγρού, καλό θα  ήταν να  αναζητηθεί  μετά  τη  διασταύρωση  Πειραιώς  με  Πέτρου  Ράλλη .

Εγώ  στη  θέση  τους  θα  αναζητούσα  τη  Βίκυ .

Βέβαια δεν ξλερω  πως  στέκουνται  τώρα  τα  προσόντα  γιατί της  ταχει χιλιοκουδουνίσει ο καραφλοχοντρέλας .
Σειρά σε πρόλαβα ! Εννοείς την παλαιά Βικτώρια ; Βλέπε ενημερωσή μου στο αντίστοιχο θρέντ. Ποιός είναι ο τύπος ;
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σειρά σε πρόλαβα ! Εννοείς την παλαιά Βικτώρια ; Βλέπε ενημερωσή μου στο αντίστοιχο θρέντ. Ποιός είναι ο τύπος ;

O καραφλοχοντρέλας  είναι  ένας  κατά  βάσιν καλός  τύπος  , ο οποίος  ρέπει  δυστυχώς  προς  την ηλιθιότητα  και  την  κουτοπονηρία . Θα  τον συναντήσεις  σε  διάφορα  «κλάμπ » να  βάνει χέρι στις  πουτές , χωρίς  να  κερνά  πουτά  , και  μετά  αυτός  τις  βάζει  να  του  χαϊδευουνε  το κάμπριο . Πίνει  κακής  ποιότητος  μπύρα . Έχει εμμονές με  τα  αμφιβόλου ποιότητος  αστεία  και  εδώ  ισχυρίζεται ότι χαιδεύει  μόνο  μπουτάκι και χεράκι  και  εν τέλει  εισπράττει φιλί στο μέτωπο .

Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες  τον θέλουν ήρωα  θρυλικών σκηνικών  σε  πανδοχεία  γνωστής  τοποθεσίας  , αλλά  ο  κερατάς  αυτός  καρατά  τα  κονέ  του  αυστηρά  για  την πάρτυ  του .

Σε  κάλυψα , ή  να  σου  δώσω  και το ΑΦΜ του ?
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Και αλλού πικραμένοι, έρημοι και μελαγχολικοί!!!  :think:

«Το Παρίσι δεν ξενυχτάει πια»

NAFTEMPORIKI.GR Πέμπτη, 5 Νοεμβρίου 2009 11:11

Η πόλη του φωτός κινδυνεύει να καταντήσει «πόλη της νύστας» προειδοποιούν οι παράγοντες της νυχτερινής ζωής του Παρισιού, σύμφωνα με αίτηση που υπέγραψαν 9.500 άτομα με την προσδοκία να φτάσει στα χέρια του υπουργείου Πολιτισμού.

Ο πάλαι πότε θρύλος της νυχτερινής ζωής, με τις φημισμένες χορεύτριες του Moulin Rouge και τα κλαμπ των Ηλυσίων Πεδίων έχει πάρει την κατιούσα, καταγγέλλουν τραγουδιστές, DJ, μουσικοί και ιδιοκτήτες νυχτερινών κέντρων.

Τις ευθύνες για την «παρακμή» του νυχτερινού Παρισιού αποδίδουν στον υπερβάλλοντα ζήλο των νομοθετών που έχει οδηγήσει σε αδιέξοδο πολλές επιχειρήσεις της μεταμεσονύκτιας ζώνης που συνθέτουν τον ιδιαίτερο χαρακτήρα του Παρισιού.

Σύμφωνα με την αίτηση που κυκλοφόρησε τον περασμένο μήνα από φορέα που εκπροσωπεί τη βιομηχανία ηλεκτρονικής μουσικής, πρέπει να ληφθούν «έκτακτα» μέτρα προκειμένου να διακοπεί η πτωτική πορεία της γαλλικής πρωτεύουσας.
 

Επισκέπτης
Στη Γαλλία το πρόβλημα είναι η νομοθεσία...

Στην Ελλάδα η ανομία...η βλακεία κ η απληστια...
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Στη Γαλλία το πρόβλημα είναι η νομοθεσία...

Στην Ελλάδα η ανομία...η βλακεία κ η απληστια...

Αρμοδιότητα υπουργείου πολιτισμού στο Παρίσι...

Αρμοδιότητα "δημοσίας τάξεως" στην Αθήνα, ή αλιώς "Προστασίας του πολίτη"...(να φάνε και οι... "προστάτες" απ' το κύκλωμα...)
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Ανεβαίνοντας τη Συγγρού, χαμηλά από παραλία, έπιασε το μάτι μου νέα φωτεινή πινακίδα:

"Scirocco Live Sex Show"
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Πλακα κανεις...
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ανεβαίνοντας τη Συγγρού, χαμηλά από παραλία, έπιασε το μάτι μου νέα φωτεινή πινακίδα:

"Scirocco Live Sex Show"
Απ'ότι έμαθα σήμερα από πρώην Λολιτισες στο MOUSSES κάπου εκέι χαμηλά στη Συγγρού κοντά στον ιππόδρομο θα ανοίξει νέο μαγαζί, σε παλιό μπουζουκσίδικο, λογικά το αφεντικό του Λολίτα.Μάλλον αυτό θα εννοείς...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Απ'ότι έμαθα σήμερα από πρώην Λολιτισες στο MOUSSES κάπου εκέι χαμηλά στη Συγγρού κοντά στον ιππόδρομο θα ανοίξε
ι νέο μαγαζί, σε παλιό μπουζουκσίδικο, λογικά το αφεντικό του Λολίτα.Μάλλον αυτό θα εννοείς...

δεν είναι το αφεντίκ του λολίτα,ο παλιός ιδιοκτήτουρας του ...ρόκο πρέπει να ναι..
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Ποτε ανοιγει ??
Αντε να δουμε... 
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Το Τεσσερα ανοιξε παλι ??
Μια απο τα ιδια?..
 

Επισκέπτης
Το Τεσσερα ανοιξε παλι ??
Μια απο τα ιδια?..

Κάπου είχε γραφτεί οτι το άνοιξε ο κ.Τάκης...δεν το άνοιξε αυτός όπως έμαθα...αλλά ο κ.Θεόδωρος (Moulin Blue κλπ)...;)

Άρα ακόμη μεγαλύτερη μούφα...ο τύπος έχει/μετέχει σε 4 strip-clubs πλέον...;)

Άντε ρε παίχτη...να τα 100στήσεις...:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Κάπου είχε γραφτεί οτι το άνοιξε ο κ.Τάκης...δεν το άνοιξε αυτός όπως έμαθα...αλλά ο κ.Θεόδωρος (Moulin Blue κλπ)...;)

Άρα ακόμη μεγαλύτερη μούφα...ο τύπος έχει/μετέχει σε 4 strip-clubs πλέον...;)

Άντε ρε παίχτη...να τα 100στήσεις...:cheesy: :cheesy: :cheesy:
Ιλλουζιονς, Μουλεν Μπλου, Κλεοπατρα & Τεσσερα ?? 
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Παιχταρά μου...δεν ξέρω..εγώ περαστικός είμαι...και πάντα πελάτης...

Πελατεεεεες μου...

Παω για ποτακια με το στριπακι. Στον γυρισμο θα περασω και μια Αλκα. να κοψω κινηση.

Καληνυχτα / Καλημερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom