Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

-Θες ένα χιλιάρικο ?

-Όχι,έχω γκόμενο...

-Θέλεις τρία χιλιάρικα ?

-Και με ενάμιση θα δεχόμουν...


***Φανταστικός διάλογος...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Αυριο νομιζω ανοιγει το νεο Sirocco (live sex theater) !
 

Επισκέπτης
Γαμα τα.. :huh:  :huh:
Live shows δε βλεπω τελευταια ν'ανοιγουν κ ανησυχω... :cheesy:  :grin:  :sunglasses:  

Mην ανησυχείς...όσο βλέπουν τις παραστάσεις μόνοι τους...ίσως να βάλουν μυαλό...

κι αν δεν βάλουν...στα παπάρια μας...

ερημιά & φτώχεια στο ριτόρνο χθες...ερημιά & φτώχεια και στο λίντο...(που ήταν γεμάτο απο τουρίστες που είχαν γαμήσει στο ιντερκοντινενταλ το απογευμα)...λίγο καλύτερα στο γκολντ...αλλα κι εκεί φτωχομπινεδιάρικα...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Κι εγω πιστευω δεν τραβαει το πολυ θεατραλε !
Στο Αλκα δουλεψε κατα καποιο τροπο λογω χωρου (κυριολεκτικα), dj, ρουμανομουναρων, χορων απλων οπου διεξαγονταν πισω απο την υποτιθεμενη κουρτινα σε συνδυασμο παντα με τα εντεχνα ρουμανοπεσιματα στους πελατες για καβλαντα κ πουτο ! 
Πιο ποιοτικα ακομα δε βαστα το ταλαιπωρημενο στομαχι μας !
Εγω θα παω παντως να δω!.. :sunglasses:  :sunglasses:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Κατι ετοιμαζεται στον χωρο του παλιου Sierra. Δεν ξερω ομως αν προκειται για κωλομπαρο ή στριπτιζ... :sunglasses:  :sunglasses:  :sunglasses:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Επισκεψη στην Αμφιθεας. Το μαγαζι βαραει μυγες τις περισσοτερες μερες απ'οτι καταλαβα κ δικαιολογημενα.. Οι κοπελες που δουλευουν δεν ειναι πολλες, εμφανισιμες οι περισσοτερες αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο (με 1-2 εξαιρεσεις), ο χωρος αχαρος και αβολος κατα τη γνωμη μου , το μαγαζι ειναι απολυτα 'ενιαιο' (κ να κλασεις ακομα θα το παρουν χαμπαρι ολοι εκει μεσα), οι χοροι τυπικοι κ ντεκαφ, το κερασμα ποτου βαρετο αφου ανακυκλωνονται κλισε και ανοητες ατακες (Γενικο Φαινομενο) , ορισμενες την εχουνε δει ντιβες,δεν εχει που δεν εχει δουλεια θελουν πολλες καρτες χορου κ πριβε ( :huh:  :huh:  :jerking:), η μουσικη τελος σου παιρνει τ'αυτια κ τα βιντεοκλιπ ασχετα με το στριπ σοου δεν θεωρω οτι προσθετουν κατι.. Κανενας χαρακτηρας κ προσανατολισμος σε τουτο εδω το ιδρυμα συναγωνιστες. Αν θελει πελατες σηκωνει βελτιωση κ μαλιστα ριζικη! 
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Επισκεψη στην Αμφιθεας. Το μαγαζι βαραει μυγες τις περισσοτερες μερες απ'οτι καταλαβα κ δικαιολογημενα.. Οι κοπελες που δουλευουν δεν ειναι πολλες, εμφανισιμες οι περισσοτερες αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο (με 1-2 εξαιρεσεις), ο χωρος αχαρος και αβολος κατα τη γνωμη μου , το μαγαζι ειναι απολυτα 'ενιαιο' (κ να κλασεις ακομα θα το παρουν χαμπαρι ολοι εκει μεσα), οι χοροι τυπικοι κ ντεκαφ, το κερασμα ποτου βαρετο αφου ανακυκλωνονται κλισε και ανοητες ατακες (Γενικο Φαινομενο) , ορισμενες την εχουνε δει ντιβες,δεν εχει που δεν εχει δουλεια θελουν πολλες καρτες χορου κ πριβε ( :huh:  :huh:  :jerking:), η μουσικη τελος σου παιρνει τ'αυτια κ τα βιντεοκλιπ ασχετα με το στριπ σοου δεν θεωρω οτι προσθετουν κατι.. Κανενας χαρακτηρας κ προσανατολισμος σε τουτο εδω το ιδρυμα αγαπητοι συναγωνιστες. Αν θελει πελατες σηκωνει βελτιωση κ μαλιστα ριζικη!! 
1)το number one δηλαδή?
2)απαράδεκτο οι χοροί να είναι ντεκάφ και όσον αφορά το δεύτερο γι'αυτό και γω προσωπικά σπάνια κερνάω ποτό
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
1. Ναι,το athens number one εννοω δεν υπαρχει αλλο εκει.
2. Οι χοροι κ τα ποτα εξαρτωνται απο τις κοπελες αλλα κ απο την πολιτικη του καθε μαγαζιου. Μπορει ντεκαφ χορος να σε φτιαχνει περισσοτερο κ μπορει επισης πανω στο ποτο να πεις κατι ενδιαφερον-ευχαριστο (οχι ουσιωδες ετσι κι αλλιως αυτο το ευχαριστο πληρωνεις - το θεμα ειναι να δικαιολογει την 'υπαρξη' του)...   
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
1. Ναι,το athens number one εννοω δεν υπαρχει αλλο εκει.
2. Οι χοροι κ τα ποτα εξαρτωνται απο τις κοπελες αλλα κ απο την πολιτικη του καθε μαγαζιου. Μπορει ντεκαφ χορος να σε φτιαχνει περισσοτερο κ μπορει επισης πανω στο ποτο να πεις κατι ενδιαφερον-ευχαριστο (οχι ουσιωδες ετσι κι αλλιως αυτο το ευχαριστο πληρωνεις - το θεμα ειναι να δικαιολογει την 'υπαρξη' του)...   
Και να μην έλεγες για την Αμφιθέας εκεί πάλι θα πήγαινε το μυαλό μου από την περιγραφή που έκανες(ειδικά με τα άσχετα video clip).Στο μόνο με το οποίο δε συμφωνώ μαζί σου είναι ως προς το χώρο του μαγαζιού,τον οποίο τον θεωρώ συμπαθητικό αλλά μέχρι εκεί.Κατ'άλλα συμφωνώ απολύτως μαζί σου....για το 2) έχεις απόλυτο δίκιο και εκεί είναι η ουσία του πράγματος,αλλά έχω να σου πω ότι όσο παραμένει ο ίδιος μαλάκας ιδιοκτήτης στο εν λόγω ίδρυμα τα πράγματα θα μένουν ίδια.....ο συγκεκριμένος τύπος(Μάνος λέγεται) είναι ένας χοντρός που κοιμάται σε έναν από τους καναπέδες του μαγαζιού και έχει εφαρμόσει ένα τελείως αντί-στριπ και ντεκαυλέ σύστημα στο μαγαζί του...δλδ να τρώει απλά τα λεφτά στα κερασμένα ποτά με βαρετές γκόμενες νεροφίδες και να γίνονται χοροί του πουριτανού(άκουσον άκουσον)...ενώ έχει ακουστεί πως έχει βάλει και κάμερες στα πριβέ για να ελέγχει τί γίνεται :bigdick:
Υ.Γ:Ο dj είναι ο ίδιος σπαστικός που μιλάει ακατάπαυστα????

Υ.Γ1:Επίσης και ο μετρ ο χοντρός είναι πολύ μαλάκας
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Δεν τα προσεξα ολα αυτα που περιγραφεις, το μαγαζι γενικα ειναι απαραδεκτον!  :) 
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Δεν τα προσεξα ολα αυτα που περιγραφεις, το μαγαζι γενικα ειναι απαραδεκτον!  :) 
Θα σου έλεγα και άλλα βρώμικα από κει μέσα(λόγω του ότι κάποτε είχα προσφέρει υπηρεσίες εκεί μέσα) αλλά νομίζω πως δεν είναι πρέπον και αυτά άλλωστε δεν θα έπρεπε να αφορούν πελάτες του μαγαζιού αλλά κάποιους άλλους.
Υ.Γ:Είναι και τραγικός ο λόγος που δεν πουλάει το μαγαζί του αυτός ο Μάνος(διότι όπως όλοι ξέρουμε το εν λόγω ίδρυμα βαράει μύγες ακόμη και τα Π/Σ/Κ και είχε προτάσεις να το πουλήσει ή να το έχει εξ ημισίας αλλά είχε αρνηθεί).
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Θα σου έλεγα και άλλα βρώμικα από κει μέσα(λόγω του ότι κάποτε είχα προσφέρει υπηρεσίες εκεί μέσα) αλλά νομίζω πως δεν είναι πρέπον και αυτά άλλωστε δεν θα έπρεπε να αφορούν πελάτες του μαγαζιού αλλά κάποιους άλλους.
Υ.Γ:Είναι και τραγικός ο λόγος που δεν πουλάει το μαγαζί του αυτός ο Μάνος(διότι όπως όλοι ξέρουμε το εν λόγω ίδρυμα βαράει μύγες ακόμη και τα Π/Σ/Κ και είχε προτάσεις να το πουλήσει ή να το έχει εξ ημισίας αλλά είχε αρνηθεί).
Δε χρειαζεται να μου αναφερεις αλλα γιατι πολυ απλα δε με ενδιαφερουν.. ;) 
Εγω ως φτωχος πλην τιμιος, σεμνος κ ταπεινος πελατακος των στριπ εγραψα τη γνωμη μου!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Δε χρειαζεται να μου αναφερεις αλλα γιατι πολυ απλα δε με ενδιαφερουν.. ;) 
Εγω ως φτωχος πλην τιμιος, σεμνος κ ταπεινος πελατακος των στριπ εγραψα τη γνωμη μου!
Ναι ρε συ εννοείται....απλά τα είπα όλα αυτά για να δείξω πως συνήθως το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom