Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
985
Κριτικές
12
Like
2.762
Πόντοι
736
Πέρασμα σήμερα το ξημέρωμα απο Queens of the north.
Το μαγαζί γεμάτο μέχρι 6 το πρωί που έφυγα σίγουρα.
Πολλά νέα κορίτσια εξ Ουκρανίας.
Κάποιες παλοιές και επιπλέον είναι και το Μολδαβό Άτι με την κωλάρα που έκανε λεσβ σόου.
Είχαμε αναφερθεί και με link fb πρίν απο 6 μήνες όταν έπαιζε στo AQ.
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
165
Like
130
Πόντοι
1
Μετά από ένα χρόνο πέρασα από dream girls bar.

Πολλές γνωστές από παλιά, Τζένιφερ, Μόνικα (μαυρουλα), κρυσταλ, φλορι...
Εύκολα βρίσκεις σεξακι εκεί με 50-100.

Το highlight ήταν μια Ουκρανή, Ελίζα. Παγκόσμιας κλάσης υπερμουναρος. 1,80 μυθικό σώμα (σιλικόνη δυστυχώς όμως και πολλά τατουαζ). Όταν με πλησίασε στο τραπέζι μου κόπηκε η ανάσα. Δεν ανήκει σε στριπ αυτή η high class γυναίκα.
Μου είπε δεν κάνει κάτι έξτρα εκτός από handjob στο πριβέ και μου ζήτησε να είμαι gentle με το σώμα της στο χορό. Αυτή αν έκανε έξτρα δε θα προλάβαινε να χτίζει σπίτια.

Γαμησι με τη σταθερή αξία Τζένιφερ και καπάκι Τριγγέτα για δοκιμή με κάποια από τις καινούργιες κοπελίτσες.
Κάηκε το παπαρι μου από τα γαμησια και τους χορούς, καλή βραδιά :)
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
985
Κριτικές
12
Like
2.762
Πόντοι
736
Πέρασμα απο Queens of the North,Σάββατο βράδυ κοντά στις 3 ώρα.
Το μαγαζί φίσκα και τα κορίτσια δεν πέρνανε ανάσα.
Γιατί όλα τα υπέρκαυλα εξ Ουκρανίας πρέπει να έχουν παιδί και να είναι χωρισμένες απο τα 24 τους και μετά πρέπει να βρούν άλλον να τους μεγαλώσει το παιδί.
Με το που μπήκαμε μέσα το σκυλί του πολέμου Μιλένα μύρισε το μπαγιόκο και πλάκωσε στο τραπέζι ώστε να μην προλάβει άλλη να κλέψει την λεία απο το στόμα της.
Κάτσαμε με τον φίλο μέχρι τις 6 όπου και πάλι είτανε φίσκα. Μπαλαμούτιασα ένα Ρωσσιδάκι με όνομα Γιάννα,η οποία μου είπε ότι είναι πορνοστάρ,αλλά όταν άρχισα να τις πιάνω τα κωλομάγουλα δυσανασχέτησε,παρόλο που τις πείρα ποτό και το κατάπιε σαν νεροφίδα(εγκού πίνω τόνικ). Όταν τις πέταξα για το πότε θα γυρίσουμε εμείς οι δύο ταινία,μου απάντησε ότι πλέον δεν κάνει τέτοια. Εξεπλάγειν και για παραλίγο να την περάσω και για πουτάνα.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
985
Κριτικές
12
Like
2.762
Πόντοι
736
Χαχαχα ωραίος ρε φίλε έκλαψα!
Εγώ έκλαψα με αυτά που άκουσα και είδα.
Να την έβλεπες πως το ξεκώλιασε το ποτό.
Ποιό σιγά ρε μωρό της λέω.
Έκω ανάψει απο το κορό και την πίστα στο στυλο.
Κατάλαβες μεσιέ η γκόμενα ξεδίψασε και στο 5 λεπτο τσίμπησε μεροκάματο που άλλοι εργάζονται 5 ώρες.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
985
Κριτικές
12
Like
2.762
Πόντοι
736
Ξέρει κανας παίχτης να μου πεί σε PM ,για το σκοπιανό μωρό εν ονόματι Κατερίνα εξ Σκοπίων απο AQ.
Έπαιξε πολύ επιθετικό marketing σήμερα το πρωί,χουφτώνοντας τσαπού και άρχιζε να μου αναλύει τον τιμοκατάλογο.
Δεν είχα προετοιμαστεί για τόσο σκληρό τε τα τέ.
 

Jon Snow

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
3
Like
10
Πόντοι
0
Μετά από ένα χρόνο πέρασα από dream girls bar.

Πολλές γνωστές από παλιά, Τζένιφερ, Μόνικα (μαυρουλα), κρυσταλ, φλορι...
Εύκολα βρίσκεις σεξακι εκεί με 50-100.

Το highlight ήταν μια Ουκρανή, Ελίζα. Παγκόσμιας κλάσης υπερμουναρος. 1,80 μυθικό σώμα (σιλικόνη δυστυχώς όμως και πολλά τατουαζ). Όταν με πλησίασε στο τραπέζι μου κόπηκε η ανάσα. Δεν ανήκει σε στριπ αυτή η high class γυναίκα.
Μου είπε δεν κάνει κάτι έξτρα εκτός από handjob στο πριβέ και μου ζήτησε να είμαι gentle με το σώμα της στο χορό. Αυτή αν έκανε έξτρα δε θα προλάβαινε να χτίζει σπίτια.

Γαμησι με τη σταθερή αξία Τζένιφερ και καπάκι Τριγγέτα για δοκιμή με κάποια από τις καινούργιες κοπελίτσες.
Κάηκε το παπαρι μου από τα γαμησια και τους χορούς, καλή βραδιά :)
Φίλε αυτές όλες παίζουνε και για έξω? Η τρως άκυρο?
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
165
Like
130
Πόντοι
1
Φίλε αυτές όλες παίζουνε και για έξω? Η τρως άκυρο?
Δε ρώτησα αλλά από τα χρόνια που πηγαίνω σε στριπ δύσκολα αν δε σε εμπιστεύονται.
Αν πας συχνά και σε μάθουν και δεν έχουν οικογένεια/γκόμενο, άνετα πιστεύω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom