Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
321
Κριτικές
20
Like
1.351
Πόντοι
5.220

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Μέχρι πρίν 3 σάββατα ήταν 80€ το διπλό πριβέ πάντως.

Κάποτε 70 μετά 80 και τώρα το πήγαν 90 ....καλά....
Δε πήγα εγώ προσωπικά. Έχω ξενερώσει με τις γυφτολατίνες. Δε λέω φυσικά ότι όλες είναι φόλες. Πιθανώς ορισμένες για πούτσο και ένα άδειασμα είναι ικανοποιητικές. Μπορώ να μιλήσω αποκλειστικά για τα δικά μου γούστα. Αυτό για τις τιμές το ανέφερα μιας και πήγε γνωστός μου για λατινογαμήσι και η τιμή ήταν 90 για το διπλό και 50 για το απλό.
Ίσως σου λένε ότι από τη στιγμή που έχουμε φέρει φουλ λατίνες και όλες σερβίρουν μπριζόλα θα το ανεβάσουμε 10 και παίρνει η μπάλα και το απλό πριβέ. Και 100 θα το πάνε αν συνεχίσουν έτσι.
Αλλά μάλλον σκέφτονται και τον πελάτη :confused: Ότι δηλαδή δε θα χρειάζεται να "κυνηγάνε" τον γνωστό κουτοπόνηρο, που πάρα πολλές φορές αποφεύγει να δώσει ρέστα και το παίζει ότι ξεχάστηκε :confused:
 

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
376
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
21
Δε πήγα εγώ προσωπικά. Έχω ξενερώσει με τις γυφτολατίνες. Δε λέω φυσικά ότι όλες είναι φόλες. Πιθανώς ορισμένες για πούτσο και ένα άδειασμα είναι ικανοποιητικές. Μπορώ να μιλήσω αποκλειστικά για τα δικά μου γούστα. Αυτό για τις τιμές το ανέφερα μιας και πήγε γνωστός μου για λατινογαμήσι και η τιμή ήταν 90 για το διπλό και 50 για το απλό.
Ίσως σου λένε ότι από τη στιγμή που έχουμε φέρει φουλ λατίνες και όλες σερβίρουν μπριζόλα θα το ανεβάσουμε 10 και παίρνει η μπάλα και το απλό πριβέ. Και 100 θα το πάνε αν συνεχίσουν έτσι.
Αλλά μάλλον σκέφτονται και τον πελάτη :confused: Ότι δηλαδή δε θα χρειάζεται να "κυνηγάνε" τον γνωστό κουτοπόνηρο, που πάρα πολλές φορές αποφεύγει να δώσει ρέστα και το παίζει ότι ξεχάστηκε :confused:
Αυτό το τελευταίο δεν βγάζει νόημα. Εκτός εάν 90 στο πούλησε η κοπέλα ή ο πονηρός...
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Αυτό το τελευταίο δεν βγάζει νόημα. Εκτός εάν 90 στο πούλησε η κοπέλα ή ο πονηρός...
Δε μου πούλησαν τίποτα. Έγραψα κάτι που μου μετέφερε κάποιος που πήγε τη Παρασκευή. Και μου είπε ότι το μικρό ήταν 50, το μεγάλο 90. Ίσως τον "έπιασαν" μαλάκα, ίσως και το ανέβασαν. Ισχύει δεν ισχύει ίδωμεν φίλοι μου :hi:
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Παιδιά επειδή ξέρω τι παίζει μου έχει συμβεί κ εμένα το διπλό πριβέ ξεκινάει απ' 80 ευρώ κ πάει όσο ζητήσει η κοπέλα φίλος μου πλήρωσε πριν καιρό 100 ευρώ ( δεν ήταν ούτε Πάσχα ούτε Χριστούγεννα που ανεβαίνει η ταρίφα) το μαγαζί παίρνει Φιξ πόσο τα 40 που θέλει απλώς ανεβαίνουν τα λεφτά της κοπέλας .. εμένα η Άντζι απ' Γκόλντεν που πήγα πριν ένα μήνα μου ζήτησε 100 ευρώ όταν την ρώτησα και είπα όχι το έριξε στ 90 έφυγα κ όταν ξανάρθε στ τραπέζι για τον φίλο μου μου έιπε έλα πάμε με 80 τελικά και πέρασε ο φίλος μου μαζί της ..
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Δε πήγα εγώ προσωπικά. Έχω ξενερώσει με τις γυφτολατίνες. Δε λέω φυσικά ότι όλες είναι φόλες. Πιθανώς ορισμένες για πούτσο και ένα άδειασμα είναι ικανοποιητικές. Μπορώ να μιλήσω αποκλειστικά για τα δικά μου γούστα. Αυτό για τις τιμές το ανέφερα μιας και πήγε γνωστός μου για λατινογαμήσι και η τιμή ήταν 90 για το διπλό και 50 για το απλό.
Ίσως σου λένε ότι από τη στιγμή που έχουμε φέρει φουλ λατίνες και όλες σερβίρουν μπριζόλα θα το ανεβάσουμε 10 και παίρνει η μπάλα και το απλό πριβέ. Και 100 θα το πάνε αν συνεχίσουν έτσι.
Αλλά μάλλον σκέφτονται και τον πελάτη :confused: Ότι δηλαδή δε θα χρειάζεται να "κυνηγάνε" τον γνωστό κουτοπόνηρο, που πάρα πολλές φορές αποφεύγει να δώσει ρέστα και το παίζει ότι ξεχάστηκε :confused:
Γυφτολατινες που στις χώρες τους γαμιουνται μόνο για φαγητό ποτό...
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
258
Like
166
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες
μηπως εχει παει κανεις FBI προσφατα
να κανει καμια ενημερωση?
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
672
Κριτικές
1
Like
1.299
Πόντοι
206
όταν λες καλά δηλ. τί εννοείς??? γιατί εγώ είχα πάει τον περασμένο Μάϊο και είδα 4 γυναίκες 3 σερβιτόρους και 4 κουνούπια.
Πέτυχα στο Legend μια Ουκρανή πολύ καλή από πλευράς εμφάνισης, της έδειξα την ίδια ευγένεiα που μου έδειξε και εκείνη και πέρασα πολύ καλά. Από ΒΠ θα περάσω και από Queens of the North σύντομα, γιατί βλέπω μερικές πολύ ωραίες φωτογραφίες στο facebook. Όσο και να ζορίσουν τα πράγματα, όλο και κάτι θα υπάρχει πάντα στον ορίζοντα.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
672
Κριτικές
1
Like
1.299
Πόντοι
206
όταν λες καλά δηλ. τί εννοείς??? γιατί εγώ είχα πάει τον περασμένο Μάϊο και είδα 4 γυναίκες 3 σερβιτόρους και 4 κουνούπια.
Αμ εκεί είναι τα ωραία για τον λίγο καιρό που θα παραμείνει ανοικτό. Ούτε πολυκοσμία, ούτε τίποτα. Πιο prive και από prive κατάσταση. Λίγα ποτά κέρασμα, κάνας-δυο απλοί χοροί, ένα prive μεγάλο και με 200 ευρώ βγήκε μια πολύ ωραία βραδιά.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
356
Like
247
Πόντοι
21
Κατάλαβα... Για το πούτσο και αυτό... Ευχαριστώ για την ενημέρωση :hi:Ίσως κάνω το επικό κασκαντεριλίκι Caissa > Babylon ΚΑΙ τη μεγαλύτερη φόλα για κλείσιμο, FBI. Μετά παίρνω τη Κηφισίας για σπίτι ρίχνοντας μπινελίκια στη διαδρομή.
Πέτυχα στο Legend μια Ουκρανή πολύ καλή από πλευράς εμφάνισης, της έδειξα την ίδια ευγένεiα που μου έδειξε και εκείνη και πέρασα πολύ καλά. Από ΒΠ θα περάσω και από Queens of the North σύντομα, γιατί βλέπω μερικές πολύ ωραίες φωτογραφίες στο facebook. Όσο και να ζορίσουν τα πράγματα, όλο και κάτι θα υπάρχει πάντα στον ορίζοντα.
Mηπως την λέγανε εμιλυ την Ουκρανή που πέτυχες?Ήτανε 20αρα σε ηλικία?
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Mηπως την λέγανε εμιλυ την Ουκρανή που πέτυχες?Ήτανε 20αρα σε ηλικία?
Πάντως εγώ που πήγα στο Legend αρχές Σεπτέμβρη δεν υπήρχε Έμιλυ και σίγουρα καμία πολύ ωραία και πιτσιρίκα Ουκρανή. Οι Ουκρανές που είδα ήταν οι κλασικές η Eddie και η Milena με τα άθλια βρωμοτατουάζ που τις είχαν φέρει από Athens και North. Όπως είπα ήταν άθλια η κατάσταση. Δε ξέρω πότε πήγε ο συναγωνιστής, αλλά από ότι κατάλαβα, είχε πάει σε προγενέστερη ημερομηνία από εμένα.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
672
Κριτικές
1
Like
1.299
Πόντοι
206
Mηπως την λέγανε εμιλυ την Ουκρανή που πέτυχες?Ήτανε 20αρα σε ηλικία?
Κάνουν ένα πράγμα σαν rotation. Κάποιες μπορεί μόνο το Σάββατο να πηγαίνουν για ενίσχυση σε κάποιο από τα καταστήματα στα βόρεια. Μερικές είναι πολύ εμφανίσιμες γυναίκες και όχι απαραίτητα πιτσιρίκες. Είναι κρίμα να βρίσκονται μέσα στην μπίχλα και την καγκουριά του Golden που δεν χωράς να περάσεις, πιέζει και τις ίδιες η κατάσταση αυτή, πρέπει να δουλεύουν γενικά πιο ποιοτικά και πιο χαλαρά τέτοιες γυναίκες. Πάντως ήταν μεγαλύτερη γυναίκα, δεν ήταν αυτή που λες μάλλον. Από Ουκρανές πάντως πιστεύω ποτέ δεν θα ξεμείνουμε τελείως. Πάντα θα υπάρχουν έστω και λίγες διάσπαρτες εδώ και εκεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αν και έχω κάποια χρόνια στον αγοραίο έρωτα , δεν είχα ξανά πάει ποτέ σε στριπ. Έτσι αποφάσισα να πάω τη Πέμπτη στις μούσες και χθες το βράδυ έγραψα κριτική η οποία δεν έχει ανέβει ακόμα. Που μπορώ να απευθυνθώ για να τη δημοσιεύσουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom