Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
354
Like
247
Πόντοι
21
όταν λες καλά δηλ. τί εννοείς??? γιατί εγώ είχα πάει τον περασμένο Μάϊο και είδα 4 γυναίκες 3 σερβιτόρους και 4 κουνούπια.
Και 'γώ περίπου τότε είχα πάει αλλά μην ξεχνάς ότι τότε ήτανε στα ανοίγματα του, νομίζω δλδ.Εχει περάσει καμπόσος καιρός μπορεί λέω μπορεί και να έχουν αλλάξει το ρόστερ.Οπως είπε και κάποιος άλλος αυτά αλλάζουν χέρια αυτά κάποιες κοπέλες φεύγουν και έρχονται κάποιες άλλες.Καποιες φορές βέβαια μένουν στα ίδια και στα ίδια.
Πάντως γενικά ναι όταν είχα πάει είχε λίγες κοπέλες και δεν πολυερχοντουσαν παρόλα αυτά 1 2 ήτανε καλές γκόμενες.
Είχα πετύχει και την Σοφία που ήτανε παλιά στο άθενς εκεί την μπαλαρινα.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
354
Like
247
Πόντοι
21
Αν δεν έχουν τουλάχιστον κάποιες καλές Ουκρανές εγώ φράγκο δεν δίνω ειλικρινά. Και δεν με νοιάζει και καθόλου. Στα Βόρεια προάστια μεχρι στιγμής καλά πηγαίνουν πάντως τα πράγματα αν και εχω να πάω στα strip τους από τον προηγούμενο Αύγουστο.
Καλά το north queens κατ εμε δεν λεει τπτ ειδικα σαν χωρος ειναι δραμα
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
42
Like
7.834
Πόντοι
4.666
Επειδή μένω Κηφισιά είχα περάσει μια βόλτα από το Legend αρχές του μήνα περίπου για να δω τι παίζει. ΑΙΣΧΟΣ τύποι μου
εμ για αυτό μου έκανε εντύπωση το άνωθεν σχόλιο του συμφορουμιστή...
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Δηλαδή περίπου 8-9 γκόμενες επιπέδου 3 και χειρότερα. Πραγματικά τίποτα αξιόλογο ώστε να θέλει κάποιος να δαπανήσει χρήματα. Φυσικά γούστα είναι αυτά. Να το πούμε και αυτό.
Το προσωπικό ευγενέστατο αλλά τι να το κάνεις αν οι γκόμενες είναι τριτοτέταρτες και συνταξιούχες?
Επίσης ο χώρος κατ εμέ θυμίζει μαυσωλείο. Είναι και η περιοχή ερημική, φουλ καλτίλα η φάση. Σου έρχοναι και οι Zombie strippers και "δένει" το γλυκό
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
354
Like
247
Πόντοι
21
Δηλαδή περίπου 8-9 γκόμενες επιπέδου 3 και χειρότερα. Πραγματικά τίποτα αξιόλογο ώστε να θέλει κάποιος να δαπανήσει χρήματα. Φυσικά γούστα είναι αυτά. Να το πούμε και αυτό.
Το προσωπικό ευγενέστατο αλλά τι να το κάνεις αν οι γκόμενες είναι τριτοτέταρτες και συνταξιούχες?
Επίσης ο χώρος κατ εμέ θυμίζει μαυσωλείο. Είναι και η περιοχή ερημική, φουλ καλτίλα η φάση. Σου έρχοναι και οι Zombie strippers και "δένει" το γλυκό
Xaxaxa
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δηλαδή περίπου 8-9 γκόμενες επιπέδου 3 και χειρότερα. Πραγματικά τίποτα αξιόλογο ώστε να θέλει κάποιος να δαπανήσει χρήματα. Φυσικά γούστα είναι αυτά. Να το πούμε και αυτό.
Το προσωπικό ευγενέστατο αλλά τι να το κάνεις αν οι γκόμενες είναι τριτοτέταρτες και συνταξιούχες?
Επίσης ο χώρος κατ εμέ θυμίζει μαυσωλείο. Είναι και η περιοχή ερημική, φουλ καλτίλα η φάση. Σου έρχοναι και οι Zombie strippers και "δένει" το γλυκό
Kaisa λεει τπτ?
Να παίξουμε λίγο ρωσική ρουλέτα...
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Xaxaxa
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Kaisa λεει τπτ?
Να παίξουμε λίγο ρωσική ρουλέτα...
Caissa έχω να πάω πολύ καιρό, άρα δε μπορώ να πω. Τελευταία φορά που είχα πάει πάντως είχε και εκεί τις κλασικές
:zombie: γυφτολατίνες. Θα μου έκανε εντύπωση πάντως αν έχει φέρει ωραία, φρέσκα μουνάκια Ουκρανορωσίδες. Μακάρι, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα είναι φόλα. Αν κάποιος θέλει λατίνες, καλύτερα να πάει Golden δηλαδή και να γαμήσει με 90
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
354
Like
247
Πόντοι
21
Caissa έχω να πάω πολύ καιρό, άρα δε μπορώ να πω. Τελευταία φορά που είχα πάει πάντως είχε και εκεί τις κλασικές
:zombie: γυφτολατίνες. Θα μου έκανε εντύπωση πάντως αν έχει φέρει ωραία, φρέσκα μουνάκια Ουκρανορωσίδες. Μακάρι, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα είναι φόλα. Αν κάποιος θέλει λατίνες, καλύτερα να πάει Golden δηλαδή και να γαμήσει με 90
Ti διάολο υπάρχει κανένα καλό μέρος?
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
354
Like
247
Πόντοι
21
Θέλεις να σου πω Alcatraz? (που προσωπικά δε το γουστάρω). Αμφιβάλλω, για αυτό θα απαντήσω με ένα ΟΧΙ, δεν υπάρχει
Άστο αυτό τα χούμε πει είναι άρπα κόλλα αυτό το μαγαζί.Δεν μπορεί να μην υπάρχει ρε φίλε πάντως έλεος
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Άστο αυτό τα χούμε πει είναι άρπα κόλλα αυτό το μαγαζί.Δεν μπορεί να μην υπάρχει ρε φίλε πάντως έλεος
Σκέφτομαι να πάω Babylon την επόμενη εβδομάδα να δω και εκεί τι παίζει γιατί έχω να πάω καιρό. Αλλά γενικά την έχω βαρεθεί τη φάση. Μένω και μακριά από τα κωλομάγαζα. Να πάω μέχρι εκεί και να φάω φόλα... Λέω να πάω κάνα Athens Queens ΜΠΑΣ και υπάρχει τίποτα καινούργιο και αν δε μετά να τσεκάρω Babylon....
Θα πήγαινα κατευθείαν Babylon δηλαδή, μιας και πιστεύω ότι θα είναι για τον πούτσο το Athens, αλλά στο Athens, μιας και έχω αφήσει πολλά λεφτά γενικά και με ξέρουν, θα αράξω καναπέ να πιω το ποτό μου χαλαρά, όσο κόσμο και να έχει. Babylon, στο μπαρ θα τη βγάλω στάνταρ Σάββατο βράδυ. Που δε με νοιάζει δηλαδή αρκεί να έχει τίποτα αρκετά καλό
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.758
Κριτικές
23
Like
3.035
Πόντοι
3.820
Σκέφτομαι να πάω Babylon την επόμενη εβδομάδα να δω και εκεί τι παίζει γιατί έχω να πάω καιρό. Αλλά γενικά την έχω βαρεθεί τη φάση. Μένω και μακριά από τα κωλομάγαζα. Να πάω μέχρι εκεί και να φάω φόλα... Λέω να πάω κάνα Athens Queens ΜΠΑΣ και υπάρχει τίποτα καινούργιο και αν δε μετά να τσεκάρω Babylon....
Θα πήγαινα κατευθείαν Babylon δηλαδή, μιας και πιστεύω ότι θα είναι για τον πούτσο το Athens, αλλά στο Athens, μιας και έχω αφήσει πολλά λεφτά γενικά και με ξέρουν, θα αράξω καναπέ να πιω το ποτό μου χαλαρά, όσο κόσμο και να έχει. Babylon, στο μπαρ θα τη βγάλω στάνταρ Σάββατο βράδυ. Που δε με νοιάζει δηλαδή αρκεί να έχει τίποτα αρκετά καλό
Αthens χειροτερα απο τι 3-4 μηνες πριν..πολλες απουσιες..ειχε φερει 3,4 πιτσιρικες ,απουσες κι αυτες
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86
Αthens χειροτερα απο τι 3-4 μηνες πριν..πολλες απουσιες..ειχε φερει 3,4 πιτσιρικες ,απουσες κι αυτες
Κατάλαβα... Για το πούτσο και αυτό... Ευχαριστώ για την ενημέρωση :hi:Ίσως κάνω το επικό κασκαντεριλίκι Caissa > Babylon ΚΑΙ τη μεγαλύτερη φόλα για κλείσιμο, FBI. Μετά παίρνω τη Κηφισίας για σπίτι ρίχνοντας μπινελίκια στη διαδρομή.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
354
Like
247
Πόντοι
21
Κατάλαβα... Για το πούτσο και αυτό... Ευχαριστώ για την ενημέρωση :hi:Ίσως κάνω το επικό κασκαντεριλίκι Caissa > Babylon ΚΑΙ τη μεγαλύτερη φόλα για κλείσιμο, FBI. Μετά παίρνω τη Κηφισίας για σπίτι ρίχνοντας μπινελίκια στη διαδρομή.
Babylon είχα πάει άμα θες την άποψή μου μην πας. Μέτρια πράγματα. Για κάισσα με κόβω και μένα
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
321
Κριτικές
20
Like
1.351
Πόντοι
5.220
Caissa έχω να πάω πολύ καιρό, άρα δε μπορώ να πω. Τελευταία φορά που είχα πάει πάντως είχε και εκεί τις κλασικές
:zombie: γυφτολατίνες. Θα μου έκανε εντύπωση πάντως αν έχει φέρει ωραία, φρέσκα μουνάκια Ουκρανορωσίδες. Μακάρι, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα είναι φόλα. Αν κάποιος θέλει λατίνες, καλύτερα να πάει Golden δηλαδή και να γαμήσει με 90
Ανέβηκε η τιμή στο διπλό πριβέ ή βάζεις και το ποτό σου μέσα?
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
582
Like
877
Πόντοι
86

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom