Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Είσαι μάλλον καθυστερημένος, δεν πειράζει.
Γιατί αν είχες λίγο μυαλό θα έβλεπες πόσες μαλακιες λες.
Το μαγαζί από τις 12 είναι τίγκα γεμάτο, δεν προλαβαίνουν τα τραπέζια να γεμίζουν, και επειδή κάποιοι γράφουμε αυτά που βλέπουμε, μας κάνεις υπαλλήλους.

Στο μεταξύ είσαι τόσο χαζουλης που λες κάποιον υπάλληλο μαγαζιού που βρίσκεται σε άλλη χώρα από τη χώρα διαμονής του.
Άντε περαστικά μικρέ. :jerking:
Ενταξει αρχηγε μου αφου εισαι σε αλλη χωρα και τα βλεπεις ολα με διακτινισμο οπως στο σταρ τρεκ σωστος. Γιατι πολλοι συναγωνιστες εδω λενε οτι βαραει μυγες καθημερινες. Μαζι με την καρτα χοπου σου δινουνε και μυγοσκοτωστρα με σπρει
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Παντως στο Αλκα ΠΣΚ εχει ουρα εξω απο την εισοδο και διωχνουν κοσμο οι πορτιερηδες. Ερχονται στα χερια οι πελατες ποιος θα πρωτομπει μεσα μη χασουνε το θεαμα. Και μετα ξυπνησατε
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Ενταξει αρχηγε μου αφου εισαι σε αλλη χωρα και τα βλεπεις ολα με διακτινισμο οπως στο σταρ τρεκ σωστος. Γιατι πολλοι συναγωνιστες εδω λενε οτι βαραει μυγες καθημερινες. Μαζι με την καρτα χοπου σου δινουνε και μυγοσκοτωστρα με σπρει
Τώρα το γύρισες το παραμύθι;
Δηλαδή παραδέχεσαι ότι το ΠΣΚ είναι γεμάτα τα τραπέζια και τώρα βρήκες να πεις για τις καθημερινές;

Έλα ξεφτίλα όσο μιλάς, γελάνε και οι πέτρες. :badair:
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Παιδες εχει βγει κανεις εξω σε ραντεβου με
στριπερ?Και αν ναι πως το εχει διαχειριστει?
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Παιδες εχει βγει κανεις εξω σε ραντεβου με
στριπερ?Και αν ναι πως το εχει διαχειριστει?
Γαμουσα μια στριπερ πριν 3 χρονια απο αλκα. Βγαιναμε για ποτακι κ επεφτε πουτσα μετα , μετριο προσωπο αλλα καβλα σωμα. Χαλαρος αδερφε μου τπτ ιδιαιτερο, ποτακι πηγαινε την οπως θα βγαζες οποιαδηποτε γκομενα , μη το πας απο περιφερειακο να σαι ζεστος αν τη θες για πηδουλο μονο κ να την αγγιζεις συχνα να της δειξεις οτι τη γουσταρεις . Δε το παιζουν μυξοπαρθενες, μην απομακρυνεσαι απο το θεμα λοιπον καθολη τη διαρκεια του ραντεβου .
Μην επιδιωξεις σχεσεις με τετοιες αν θες γνωμη μου, εμενα με σχολασε γιατι μου πε οτι ηθελε κατι πιο σταθερο στη ζωη της , στα τετοια μου παντρεμενος ημουν κιολας κ ηξερε οτι μονο για σεξ την ηθελα. Να τη κανεις να νιωθει ανετα μαζι σου, πειραζε τη με πλακιτσα να νιωθει ανετα κ αν δε γουσταρει να μιλαει για τα της δουλειας μη γινεσαι φορτικος
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Το νέο κατάστημα είναι 4 φορές μεγαλύτερο παρόλα αυτά κάθε μέρα γεμίζει,απλα παίρνεις τηλ και κλείνεις τραπέζι
Κατάλαβα καλύτερα να αποφύγω το σκ
Θα πάω καθημερινή αν ειναι
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
Παιδες εχει βγει κανεις εξω σε ραντεβου με
στριπερ?Και αν ναι πως το εχει διαχειριστει?
Όχι μεγάλα ανοίγματα, όχι δώρα και κράτα χαμηλό προφιλ.
Πήγαινε το προς το φιλικό, δείξε ότι θες να την γνωρίσεις. Άλλωστε το γνωρίζει ότι βγήκες επειδή θες να την σφυρίξεις.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
362
Like
255
Πόντοι
21
Γαμουσα μια στριπερ πριν 3 χρονια απο αλκα. Βγαιναμε για ποτακι κ επεφτε πουτσα μετα , μετριο προσωπο αλλα καβλα σωμα. Χαλαρος αδερφε μου τπτ ιδιαιτερο, ποτακι πηγαινε την οπως θα βγαζες οποιαδηποτε γκομενα , μη το πας απο περιφερειακο να σαι ζεστος αν τη θες για πηδουλο μονο κ να την αγγιζεις συχνα να της δειξεις οτι τη γουσταρεις . Δε το παιζουν μυξοπαρθενες, μην απομακρυνεσαι απο το θεμα λοιπον καθολη τη διαρκεια του ραντεβου .
Μην επιδιωξεις σχεσεις με τετοιες αν θες γνωμη μου, εμενα με σχολασε γιατι μου πε οτι ηθελε κατι πιο σταθερο στη ζωη της , στα τετοια μου παντρεμενος ημουν κιολας κ ηξερε οτι μονο για σεξ την ηθελα. Να τη κανεις να νιωθει ανετα μαζι σου, πειραζε τη με πλακιτσα να νιωθει ανετα κ αν δε γουσταρει να μιλαει για τα της δουλειας μη γινεσαι φορτικος
οχι φιλε εννοειτε σχεσεις οχι.
Καταρχην δεν μπορω οικονομικα να το υποστηριξω ακομα και να θελω.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
οχι φιλε εννοειτε σχεσεις οχι.
Καταρχην δεν μπορω οικονομικα να το υποστηριξω ακομα και να θελω.

οχι φιλε εννοειτε σχεσεις οχι.
Καταρχην δεν μπορω οικονομικα να το υποστηριξω ακομα και να θελω.
ΜΑΚΡΙΑ. Ακόμα και να μπλέξεις μπορεί. Το σίγουρος είναι ότι δε θα βγεί πουθενά την έχω πατήσει...
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.051
Κριτικές
14
Like
15.845
Πόντοι
3.246

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Ρεβιλμιτ μη μιλάς για να μη μιλήσω και εγώ
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Θα ηθελες να μοιραστεις την ιστορια σου?
Ρε φίλε δεν έχω θέμα. Κοίταξα να δείς. Από αυτές τις γυναίκες οι ποίο πολλές έχουν αποκτηθεί από αυτή τη δουλειά μια νοοτροπία εντελώς ψυχρή. Μπορεί να κάνεις τα πάντα αλλά δεν θα το εκτιμήσει ποτέ πραγματικά. Ότι και να κάνεις για εκείνη θα είσαι πάντα ένα συμφέρον. Εγώ είχα ένα τράβηγμα 3 χρόνια ( είχαν μεσολαβήσει κάτι μαλακιες και με άλλες αλλά τίποτα μη φανταστείς). Είχα βοηθήσει σε δύσκολες φάσεις της και γενικά την είχα κορώνα και δυστυχώς ποτέ δε νομίζω ότι θα τη σβήσω από μέσα μου αν κα δε θέλω να τη ξαναδώ καν καλύτερα. Τέλος πάντων μη βγαίνω από το θέμα στο τέλος όταν κάτι που έκανα δεν ήταν σύμφωνη ξαφνικά με έκανε ένα άγνωστο ούτε να γυρίσει να σε κοιτάξει μετά που μαλώσαμε. Επίσης φίλε θα σου πω και το άλλο γιατί μου τα έλεγαν και δεν άκουγα μέχρι να πάθω. Αν πάει καλά είναι χειρότερο γιατί θα είσαι όπου είσαι αλλα αυτή θα είναι εκεί μέσα και ξέρεις πως αν σου πει πως μόνο χορεύει 99%100 σου λέει ψέματα... Πέρα του ότι ι χορός όπως θα ξέρεις δεν είναι και τόσο αθώος. Ότι και να κάνεις μου(αυτή τη φράση μου την έχουν πει 3000 φορές 3000 διαφορετικοί άνθρωποι δεν άκουσα εσύ να είσαι ποίο έξυπνος εδώ από ότι ήμουν) ΜΗΝ δεθείς συναισθηματικα για κανένα λόγο και για αυτό απεφυγε οποιαδήποτε ιστορία ούτε ραντεβού ούτε τίποτα πέρα από αυτά και πέρα από το ότι μπορεί να μπλέξεις άσχημα είναι και το ότι νομίζεις ότι έχεις έλεγχο στο ποσο σοβαρά θα τη δείς αλλά αυτό είναι δύσκολο έως και αδύνατο.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Ρε φίλε δεν έχω θέμα. Κοίταξα να δείς. Από αυτές τις γυναίκες οι ποίο πολλές έχουν αποκτηθεί από αυτή τη δουλειά μια νοοτροπία εντελώς ψυχρή. Μπορεί να κάνεις τα πάντα αλλά δεν θα το εκτιμήσει ποτέ πραγματικά. Ότι και να κάνεις για εκείνη θα είσαι πάντα ένα συμφέρον. Εγώ είχα ένα τράβηγμα 3 χρόνια ( είχαν μεσολαβήσει κάτι μαλακιες και με άλλες αλλά τίποτα μη φανταστείς). Είχα βοηθήσει σε δύσκολες φάσεις της και γενικά την είχα κορώνα και δυστυχώς ποτέ δε νομίζω ότι θα τη σβήσω από μέσα μου αν κα δε θέλω να τη ξαναδώ καν καλύτερα. Τέλος πάντων μη βγαίνω από το θέμα στο τέλος όταν κάτι που έκανα δεν ήταν σύμφωνη ξαφνικά με έκανε ένα άγνωστο ούτε να γυρίσει να σε κοιτάξει μετά που μαλώσαμε. Επίσης φίλε θα σου πω και το άλλο γιατί μου τα έλεγαν και δεν άκουγα μέχρι να πάθω. Αν πάει καλά είναι χειρότερο γιατί θα είσαι όπου είσαι αλλα αυτή θα είναι εκεί μέσα και ξέρεις πως αν σου πει πως μόνο χορεύει 99%100 σου λέει ψέματα... Πέρα του ότι ι χορός όπως θα ξέρεις δεν είναι και τόσο αθώος. Ότι και να κάνεις μου(αυτή τη φράση μου την έχουν πει 3000 φορές 3000 διαφορετικοί άνθρωποι δεν άκουσα εσύ να είσαι ποίο έξυπνος εδώ από ότι ήμουν) ΜΗΝ δεθείς συναισθηματικα για κανένα λόγο και για αυτό απεφυγε οποιαδήποτε ιστορία ούτε ραντεβού ούτε τίποτα πέρα από αυτά και πέρα από το ότι μπορεί να μπλέξεις άσχημα είναι και το ότι νομίζεις ότι έχεις έλεγχο στο ποσο σοβαρά θα τη δείς αλλά αυτό είναι δύσκολο έως και αδύνατο.
Δεν θα γραψω ιστοριες (εχω μπολικες), μιας και ειχα 3 σχεσεις απο στριπ και αρκετες αλλες φασεις. Γενικα θα πω οτι συμφωνω και οι αγαπουληδες ΜΑΚΡΙΑ, ναι υπαρχουν φασεις που γνωρισαν απο εκει τον αντρα της ζωης τους οι κοπελες κλπ, αλλα αυτο ειναι το 1% , υπαρχει αλλο 99% παιδια ...
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Δεν θα γραψω ιστοριες (εχω μπολικες), μιας και ειχα 3 σχεσεις απο στριπ και αρκετες αλλες φασεις. Γενικα θα πω οτι συμφωνω και οι αγαπουληδες ΜΑΚΡΙΑ, ναι υπαρχουν φασεις που γνωρισαν απο εκει τον αντρα της ζωης τους οι κοπελες κλπ, αλλα αυτο ειναι το 1% , υπαρχει αλλο 99% παιδια ...
Ακριβως έτσι. Και το ρίσκο είναι μεγάλο θα βγεις χαμένος αν δεν είσαι το 1% θα χάσεις παρα πολλά λεφτά αλλά το σημαντικότερο είναι ότι θα γίνεις κομμάτια
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Ακριβως έτσι. Και το ρίσκο είναι μεγάλο θα βγεις χαμένος αν δεν είσαι το 1% θα χάσεις παρα πολλά λεφτά αλλά το σημαντικότερο είναι ότι θα γίνεις κομμάτια
Αν τη δαγκωσεις, ευκολα θα γινεις. Ξερουν πως να σε χειριστουν αν δεν γνωριζεις πως λειτουργουν αυτες οι κοπελες
 
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
12
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Για παρασκευή έχετε να προτείνετε καποια καλή επιλογή? (εξαιρουνται Golden + Athens). Τι σημαίνει καλή? => οχι χορούς ξεπέτες και τουλαχιστον μέτρια κορίτσια με διάθεση. Τα διαθέσιμα δεν είναι πολλά (περιπου 100-150e)...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom