Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

WaveringRad823

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
19
Like
25
Πόντοι
0
Παίδες την Παρασκευη θα περασουμε με τους κολλητους απο το μαγαζι. Αν καποιος ξερει για prive τι γινεται και ποσο ας στειλει ενα μηνυμα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
νομιζω στο Athens , πολυ δυσκολα θαρθουν στο τραπεζι...
Αυτο γινοτανε παντα διοτι η νοοτροπια που ειχε ξεμεινει απο τις παλιες καλες εποχες ηταν "σου κανουμε και καλα την ιδιαιτερη τιμη να σε ανεχτουμε στο μαγαζι μας με το υφος των χιλιων καρδιναλιων κλπ και δεν βαζουμε μυαλο με την τωρινη κατασταση. Ο αλλος πια το σεβεται το χρημα και δεν το πεταει. Οι γκομενες βρεξει χιονιδει το μεροκαματο θα το παρουν εχουν και καβατζα τους εξωτερικους πελατες (οποιος μου λεει οτι το 99% δεν κανει και καλα βυξιτες προφανως ειναι τρολλ η μαγαζοπρομοτορας) και δεν τις προβληματιζει. Συμβουλη σε ολους τους συναγωνιστες: τα ιδια λεφτα (ισως λιγο παραπανω) θα σας παρουν βυζιτα οποτε μην τα δινετε σε στριπ.
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Αξιαγάπητοι διαχειριστές του site,

Δεν βρίσκω τρόπο να σας απευθυνθώ αλλιώς για αυτό και γράφω σε αυτό το νήμα.

Βάλτε σας παρακαλώ μια καταχώρηση για το Queens of the north μια καταχώρηση πήγα εχθές πρώτη φορά
και θα ήθελα να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου να έχουν όλοι οι συναγωνιστές μια ιδέα περίπου τι παίζει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Φιλικά,
Κονκισταδόρ
 

mellor

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2017
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Αξιαγάπητοι διαχειριστές του site,

Δεν βρίσκω τρόπο να σας απευθυνθώ αλλιώς για αυτό και γράφω σε αυτό το νήμα.

Βάλτε σας παρακαλώ μια καταχώρηση για το Queens of the north μια καταχώρηση πήγα εχθές πρώτη φορά
και θα ήθελα να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου να έχουν όλοι οι συναγωνιστές μια ιδέα περίπου τι παίζει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Φιλικά,
Κονκισταδόρ
για πες ρε συναγωνιστή τι παίζει, γιατί δεν έχει γράψει κανείς και είναι και στη γειτονιά :p
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
για πες ρε συναγωνιστή τι παίζει, γιατί δεν έχει γράψει κανείς και είναι και στη γειτονιά :p
να πω εγω που πηγα την προηγουμενη Κυριακη... ο χωρος πολυ μικρος, καπως συνοικιακος. κοπελες νομιζω 5-6, μετρια πραγματα. θα ξαναπηγαινα μονο αν εμενα στη γειτονια και δεν ειχα καλυτερη επιλογη (πχ golden queens).

υγ1: το μονο καλο ο χωρος που γινονται οι χοροι ειναι αρκετα prive απο το κυριως club και δεν φαινεσαι σε ολο το μαγαζι

υγ2:δεν βρηκα την Αφροδιτη με το piercing στο στηθος που ανεφερε καποιος παραπανω , ρωτησα αλλα μου ειπαν πως δεν υπαρχει καποια τετοια κοπελα εκει
 
  • Like
Αντιδράσεις: rageo

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
για πες ρε συναγωνιστή τι παίζει, γιατί δεν έχει γράψει κανείς και είναι και στη γειτονιά :p
Καλή Φασούλα, πιο ακριβά από δυτικά πάρτε πορτοφόλια (10€ ο χορός). Ξανθό αγγελάκι η Πολινα, προσωπικη αγαπημένη η Ρουσλάνα πανύψηλη Ουκρανα μοντελέ μελαχρινή με ονειρική κωλαρα. Υπόλοιπες δεν πρόσεξα είσοδο 10€ είσοδος με ποτό + 1 χορό, όμορφος χώρος μικρή πίστα εξυπηρετικό προσωπικό.
 

FBI Strip Show-LIDO

Strip Club
Εγγρ.
1 Δεκ 2021
Μηνύματα
2
Like
6
Καλησπέρα στην παρέα!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως στο FBI Strip Show (LIDO), Μιχαλακοπούλου52, Αθήνα, έχουμε προσθέσει δύο νέες προσφορές:

Κυριακή έως και Πέμπτη
1 ΠΟΤΟ + 1 ΧΟΡΟΣ με μόλις 15€

αρκεί οι ενδιαφερόμενοι να μας στείλουν προσωπικό μήνυμα στη σελίδα μας στο Facebook ή στη σελίδα μας στο Instagram με τον κωδικο "SEXY"

SEXY.jpg

Επίσης,

κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ και ΤΡΙΤΗ

1 ΦΙΑΛΗ + 5 ΧΟΡΟΙ με μόλις 100€ (προσφορά ανά 5 άτομα)

στέλνοντας προσωπικό μήνυμα με τον κωδικό "FBI"

G-_Current-Work_FBI_Social-Media_NOV6.jpg


Σας περιμένουμε!
 

Stavr0s

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
17
Like
31
Πόντοι
0
Πηγα και εγω την βολτα μου απο το Golden Queens. Στην εισοδο μου ζητησανε το πιστοποιητικο. Το μαγαζι γεματο κυριως με πιτσιρικια σε καποια φαση ηταν σχεδον ολοι οι καναπεδες για χορο γεμάτοι. Ηταν εκει και Εβελινα που παιζει στις τσοντες μαζι με 2 αλλες Ρουμανες αλογα. Απο κοπελες ξεχωρισα:
- Χριστινα ξανθια ρουμανα με ραστα μαλλι και φυσικο στηθος
- Αλεξια Τζαμαικανη φωτια
- Ινες μελαχροινο ρωσιδακι
- Μονικα μιλφ απο Ουγγαρια
- Μαγια ξανθια με απιστευτες ρωγες
- Νταρια μελαχροινη μαλλον απο Ουκρανια
- Νταρια ξανθια μιλφακι
Να σε ρωτήσω μια που πηγαίνεις σε στριπτίζ μήπως θυμάσαι πριν αρκετά χρόνια μια μελαχρινη μολνταβεζα με ονομα βικυ με μεγάλο στήθος.
Εχει δουλέψει στο baby O και στο baby gold
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Καλησπέρα στην παρέα!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως στο FBI Strip Show (LIDO), Μιχαλακοπούλου52, Αθήνα, έχουμε προσθέσει δύο νέες προσφορές:

Κυριακή έως και Πέμπτη
1 ΠΟΤΟ + 1 ΧΟΡΟΣ με μόλις 15€

αρκεί οι ενδιαφερόμενοι να μας στείλουν προσωπικό μήνυμα στη σελίδα μας στο Facebook ή στη σελίδα μας στο Instagram με τον κωδικο "SEXY"

SEXY.jpg

Επίσης,

κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ και ΤΡΙΤΗ

1 ΦΙΑΛΗ + 5 ΧΟΡΟΙ με μόλις 100€ (προσφορά ανά 5 άτομα)

στέλνοντας προσωπικό μήνυμα με τον κωδικό "FBI"

G-_Current-Work_FBI_Social-Media_NOV6.jpg


Σας περιμένουμε!
Α ξεκίνησαν οι προσφορές
Καλό αυτό...
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Να σε ρωτήσω μια που πηγαίνεις σε στριπτίζ μήπως θυμάσαι πριν αρκετά χρόνια μια μελαχρινη μολνταβεζα με ονομα βικυ με μεγάλο στήθος.
Εχει δουλέψει στο baby O και στο baby gold
Δεν μου θυμιζει κατι..
 

kologeros25

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2021
Μηνύματα
8
Like
7
Πόντοι
0
καλησπερα. οποιος γνωριζει απο αλκατραζ θελω τ φωτα του. καμια καλη προταη απο κοπελα για χορο ή για πριβεδακι και αν ξερετε τι παιζει απο τιμες...ευχαριστω
Φιλαράκι δεν ξέρω αν σου απάντησε κανείς, πήγα πριν κανένα μήνα Αλκατράζ με 2 φίλες και το πριβέ ήταν 50 για την τύπισσα που πήρα και 50 για τον τύπο που πήραν τα κοριτσιά (50χ2) γιατί τον πήραν ταυτόχρονα και οι 2!
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Φιλαράκι δεν ξέρω αν σου απάντησε κανείς, πήγα πριν κανένα μήνα Αλκατράζ με 2 φίλες και το πριβέ ήταν 50 για την τύπισσα που πήρα και 50 για τον τύπο που πήραν τα κοριτσιά (50χ2) γιατί τον πήραν ταυτόχρονα και οι 2!
Και ως συνήθως το πριβέ δεν έλεγε τίποτα...Ειδικά στο Alcatraz
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
139
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
1
Φιλαράκι δεν ξέρω αν σου απάντησε κανείς, πήγα πριν κανένα μήνα Αλκατράζ με 2 φίλες και το πριβέ ήταν 50 για την τύπισσα που πήρα και 50 για τον τύπο που πήραν τα κοριτσιά (50χ2) γιατί τον πήραν ταυτόχρονα και οι 2!
Αν θες πες μας πιο χορευτη και κοπελα προτιμισατε και αν ειχατε καλο service...μποπεις να στειλεις και πμ αν εχεις προβλημα να τα γραψεις σε κοινη Θεα...Καλο βραδυ
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως στο FBI Strip Show (LIDO), Μιχαλακοπούλου52, Αθήνα, έχουμε προσθέσει δύο νέες προσφορές:

Κυριακή έως και Πέμπτη
1 ΠΟΤΟ + 1 ΧΟΡΟΣ με μόλις 15€

αρκεί οι ενδιαφερόμενοι να μας στείλουν προσωπικό μήνυμα στη σελίδα μας στο Facebook ή στη σελίδα μας στο Instagram με τον κωδικο "SEXY"

SEXY.jpg

Επίσης,

κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ και ΤΡΙΤΗ

1 ΦΙΑΛΗ + 5 ΧΟΡΟΙ με μόλις 100€ (προσφορά ανά 5 άτομα)

στέλνοντας προσωπικό μήνυμα με τον κωδικό "FBI"

G-_Current-Work_FBI_Social-Media_NOV6.jpg


Σας περιμένουμε!
δεκα ευρω εχει ο χορος ?
 

kologeros25

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2021
Μηνύματα
8
Like
7
Πόντοι
0
Αν θες πες μας πιο χορευτη και κοπελα προτιμισατε και αν ειχατε καλο service...μποπεις να στειλεις και πμ αν εχεις προβλημα να τα γραψεις σε κοινη Θεα...Καλο βραδυ
Φίλε δεν θύμαμαι όνοματα γιατί ήμουνα λίγο ζάντα αλλά το παλικάρι ήταν Έλληνας και είχε τατουάζ μπάτμαν κάτω στη κοιλιά οπότε δεν θα είναι δύσκολον να εντοπίσεις.

Η κοπέλα ήταν κοντούλα με ξανθά μαλλιά άλλα χωρίς όνομα δεν πρόκειται να βρεις άκρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom