Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
δυστυχως με τα τελευταια μετρα που ανακοινωθηκαν δεν φαινονται καλα τα πραματα..με τον περιορισμο στην πληροτητα,ειδικα τα μικροτερα μαγαζια θα δεινοπαθησουν,αλλα και στα μεγαλυτερα βλεπω αυξηση τιμων και περιορισμο προσφορων...
Πάμε και βλέπουμε. Όσο ποίο αισιόδοξα γίνεται. Δεν νομίζω να το πάνε 15 πόση παράταση να δώσουν
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
176
Κριτικές
14
Like
1.188
Πόντοι
371
Έναρξη 15/7 είτε σαν αμιγείς χώροι με 60% πληρότητα, είτε σαν μικτοί με 25% πληρότητα. Αυτό στα μικρά μαγαζιά όπως το Caissa θα μειώσει πολύ τα περιθώρια κέρδους. Το Athens και το golden που μαζεύουν μικρές ηλικίες... θα είναι λογικά ολοι χωρίς εμβόλιο ακόμα... Θα είναι δύσκολη η αρχή.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Έναρξη 15/7 είτε σαν αμιγείς χώροι με 60% πληρότητα, είτε σαν μικτοί με 25% πληρότητα. Αυτό στα μικρά μαγαζιά όπως το Caissa θα μειώσει πολύ τα περιθώρια κέρδους. Το Athens και το golden που μαζεύουν μικρές ηλικίες... θα είναι λογικά ολοι χωρίς εμβόλιο ακόμα... Θα είναι δύσκολη η αρχή.χ

Έναρξη 15/7 είτε σαν αμιγείς χώροι με 60% πληρότητα, είτε σαν μικτοί με 25% πληρότητα. Αυτό στα μικρά μαγαζιά όπως το Caissa θα μειώσει πολύ τα περιθώρια κέρδους. Το Athens και το golden που μαζεύουν μικρές ηλικίες... θα είναι λογικά ολοι χωρίς εμβόλιο ακόμα... Θα είναι δύσκολη η αρχή.
Ναι λες και θα μας ανοίξουν. Ψεύτες σκουπίδια όλοι. Εκει που έλεγα θα τους ψηφίσω αλήθεια 3τη κατα σειρά παράταση να φύγουν όλοι από εδώ ας παραιτηθούν δε μου αρέσει να βρίζω ούτε εντάσεις τετιο είδους αλλα δε πάει άλλο δε δέχομαι να μας λένε συνέχεια άσχετα και να το αναβάλουν σα πιτσιρικά 15 Χρόνη το πρώτο ραντεβού της επειδή ντρέπετε. ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΦΤΕΜΕ ΡΕ!! ΝΑ ΚΆΝΟΥΝ ΓΛΈΝΤΙ ΣΤΗΝ ΙΚΑΡΊΑ ΠΟΔΉΛΑΤΟ ΠΆΡΝΗΘΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΒΑΦΤΊΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΉ ΤΟΥ ΚΥΡΊΟΥ ΑΔΩΝΗ ΕΊΝΑΙ ΚΑΛΑ. Να ξεκαθαρίσω δεν υποστηρίζω καμια πολίτη οργάνωση. Αλλα τετια θα έχουμε οταν έχουμε υπουργό άνθρωπο που διαφιμιζε νανογυλεκα. Ας έχουμε όλοι υπομονή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Ναι λες και θα μας ανοίξουν. Ψεύτες σκουπίδια όλοι. Εκει που έλεγα θα τους ψηφίσω αλήθεια 3τη κατα σειρά παράταση να φύγουν όλοι από εδώ ας παραιτηθούν δε μου αρέσει να βρίζω ούτε εντάσεις τετιο είδους αλλα δε πάει άλλο δε δέχομαι να μας λένε συνέχεια άσχετα και να το αναβάλουν σα πιτσιρικά 15 Χρόνη το πρώτο ραντεβού της επειδή ντρέπετε. ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΦΤΕΜΕ ΡΕ!! ΝΑ ΚΆΝΟΥΝ ΓΛΈΝΤΙ ΣΤΗΝ ΙΚΑΡΊΑ ΠΟΔΉΛΑΤΟ ΠΆΡΝΗΘΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΒΑΦΤΊΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΉ ΤΟΥ ΚΥΡΊΟΥ ΑΔΩΝΗ ΕΊΝΑΙ ΚΑΛΑ. Να ξεκαθαρίσω δεν υποστηρίζω καμια πολίτη οργάνωση. Αλλα τετια θα έχουμε οταν έχουμε υπουργό άνθρωπο που διαφιμιζε νανογυλεκα. Ας έχουμε όλοι υπομονή.
:confused::2funny:
 

Golden Queens

Strip Club
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
60
Like
84
It's official! THE TIME HAS... CUM! WE ARE BACK!
?
14 ΙΟΥΛΙΟΥ
?
και λίγο μετά τις 00:00, το Golden Queens θα είναι ξανά κοντά σας, γεμάτο πολλές πολλές εκπλήξεις!
Σας λείψαμε; Τότε δεν θέλετε να το χάσετε!
?


206984316_126473029631337_8675266751375761220_n.jpg
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
It's official! THE TIME HAS... CUM! WE ARE BACK!
?
14 ΙΟΥΛΙΟΥ
?
και λίγο μετά τις 00:00, το Golden Queens θα είναι ξανά κοντά σας, γεμάτο πολλές πολλές εκπλήξεις!
Σας λείψαμε; Τότε δεν θέλετε να το χάσετε!
?


206984316_126473029631337_8675266751375761220_n.jpg
Ναι καλα όλα αυτά αλλα καθηστε να σας αφήσουν επιτέλους να ανοίξετε γιατι όλο παράταση δίνουν. (μας λείψατε!!)
 

AristosArtemidis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Ξερει κανενας τιποτα? Μπορει να ανοιξει αυριο ή τους βαζει ολους να ανοιξουν στις 15 Ιουλιου????
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Έναρξη 15/7 είτε σαν αμιγείς χώροι με 60% πληρότητα, είτε σαν μικτοί με 25% πληρότητα. Αυτό στα μικρά μαγαζιά όπως το Caissa θα μειώσει πολύ τα περιθώρια κέρδους. Το Athens και το golden που μαζεύουν μικρές ηλικίες... θα είναι λογικά ολοι χωρίς εμβόλιο ακόμα... Θα είναι δύσκολη η αρχή.
Παντως , τα στριπτιζαδικα ειναι τα πιο αδικημενα... ολα τα αλλα σεξομαγαζα εχουν ανοιξει εδω και καιρο... Τα στριπ τα εχουν γα....σει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε νομίζω να ανοίγει κάτι πιο μπροστά από τους υπόλοιπους
μακαρι να ανοιξουν το συντομωτερο
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Δε νομίζω να το αργήσουν ποιο πολύ από τις 15 την τελευταία δηλαδή ανακοίνωση. Πόσο πια;; και εντομεταξυ τα υπαίθρια οτι να ναι κλαμπ που ναι ολα τα 15χρονα ξέρω γω ο ένας πάνω στον άλλον δεν πειράζει και αντίθετα στα στριπ δεν έχει ούτε το μισο του μισού κόσμο που έχουν τα αλλα ήμαστε καθιστοι οσο ήμαστε σε κοινό χώρο και παρό ολα αυτά εμείς κλειστά αυτοί ανοιχτά?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Δε νομίζω να το αργήσουν ποιο πολύ από τις 15 την τελευταία δηλαδή ανακοίνωση. Πόσο πια;; και εντομεταξυ τα υπαίθρια οτι να ναι κλαμπ που ναι ολα τα 15χρονα ξέρω γω ο ένας πάνω στον άλλον δεν πειράζει και αντίθετα στα στριπ δεν έχει ούτε το μισο του μισού κόσμο που έχουν τα αλλα ήμαστε καθιστοι οσο ήμαστε σε κοινό χώρο και παρό ολα αυτά εμείς κλειστά αυτοί ανοιχτά?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️
Σωστο !!! ειναι αδικο... κοντευει να περασει το καλοκαιρι χαχα !!! κι αυτοι οι ανθρωποι , χανουν τρομερα λεφτα...
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
Σωστο !!! ειναι αδικο... κοντευει να περασει το καλοκαιρι χαχα !!! κι αυτοι οι ανθρωποι , χανουν τρομερα λεφτα...
Ε λογικό.Αυτοι ειδικά στη Συγγρού δουλεύουν με τουρίστες από τα χοτελ
 
  • Like
Αντιδράσεις: scola

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom