Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Δυστυχώς αυτά παίζουν παντού, να βλέπεις τώρα τύπους να πέφτουν στα γόνατα και να εκμηδενίζουν τους εαυτούς τους για να τους δώσει λίγη προσοχή μια υπερψωνάρα που κανονικά θα έπρεπε να της έχεις ρίξει δυο γαμωσταυρίδια και να πας παρακατω.

Χαχα αφού είναι μαλακες
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Σιγά μην παρεκαλεσουμε τις τζουδες..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Θα τις πληρώνουμε κ θα τις παρακαλάμε κιόλας..τη δουλειά τους πρέπει να κάνουν κ μεις τη δική μας..οποία γουστάρει οποία δε γουστάρει η επόμενη..αυτές χάνουν όχι εμείς.. δόξα το θεό στριπτιτζουδες πολλές..
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Υπερβολές και μισογυνισμός, σαν να σου λεω οτι οταν παω στον γιατρο επειδή του δινω μια περιουσια μπορω να του βρίζω και την μανα άμα αργεί να με εξετάσει. Είπαμε να μην τις έχουμε και θεότητες αλλά άμα μου πας εκει και οποια βλεπεις λες αυτοματως "αα καλως την καριολα" μην περιμένεις και αυτές να σου ξηγηθούν όπως θες απλά επειδή πληρώνεις.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Υπερβολές και μισογυνισμός, σαν να σου λεω οτι οταν παω στον γιατρο επειδή του δινω μια περιουσια μπορω να του βρίζω και την μανα άμα αργεί να με εξετάσει. Είπαμε να μην τις έχουμε και θεότητες αλλά άμα μου πας εκει και οποια βλεπεις λες αυτοματως "αα καλως την καριολα" μην περιμένεις και αυτές να σου ξηγηθούν όπως θες απλά επειδή πληρώνεις.


Εμείς τις έχουμε θεοποίηση..δεν φταίνε αυτές..ούτε τις βρίζω ούτε τις παρακαλαω..δεν ζητάω τρέλα πράγματα..αλλά δεν μου αρέσει η ψευτομαγκια τους.. επειδή είμαι όμορφη μπορώ να έχω οποιον θέλω..αυτά αλλού..
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21

Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.
Υπάρχουν λαμόγια, υπάρχουν ξινές και ψωνισμένες, υπάρχουν ντόμπρες και σωστές επαγγελματίες και μέχρι εκεί και στο δείχνουν έντιμα, υπάρχουν και κάποιες λίγες και λίγο μεγαλύτερες που ψαχνουν γαμπρό, υπάρχουν και φιλότιμες, ''καλά παιδιά'' κλπ κλπ κλπ

Όλα παίζουν. 

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι μια στατιστική.
πχ, εγώ έχω καταλάβει ότι σε μαγαζιά τύπου αλκατράζ, και γενικά σε μαγαζιά του δεκάρικου είναι περισσότερες στατιστικά οι ''ψωνισμένες''  και δύσκολο να βρεις φιλότιμη.
Σε μαγαζιά με τάλιρο έχεις καλύτερες πιθανότητες να πετύχεις κάποιες σωστές.

Από κει και πέρα είναι θέμα χημείας, θέμα πόσο συχνός πελάτης είσαι κλπ
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Είναι και θέμα πόσο ορθολογιστής και πραγματιστής είσαι.

Εγώ πχ είμαι στο έπακρο. Παραπάνω καίγεσαι.

Εννοώ, ότι παρόλο που είμαι λίγο ''αγκαλίτσας'' , είμαι τόσο ορθολογιστής, που μόνο αν μου φερθεί σωστά κάποια, μπορεί να ''τσιμπήσω'', και με την πρώτη στραβή που θα κάνει, τα παίρνω στο κρανίο και από κει και πέρα τρώει το φτύσιμο της ζωής της.
(θέλω να με γουστάρουν για να γουστάρω για να το πω απλα. Μπορεί να το πείτε εγωισμό, αλλά δεν είναι . Είναι πραγματισμός και ορθολογισμός.)

Τώρα, αν κάποιος δεν το χει αυτό, και τσιμπάει με το φτύσιμο, ή με το να του το παίζει η άλλη δύσκολη ή να του κάνει το μαρτύριο της σταγόνας.... ε τότε... μακριά από στριπτιζάδικα γιατί κάποια θα τον μαδήσει σίγουρα.

Πάνω απ όλα πραγματισμός: Περνάς καλά... συνεχίζεις να πηγαίνεις.
                          Σε ζόρισαν.... εξαφανίζεσαι και πας αλλού.
                          Σε ζόρισαν λίγο, φεύγεις για λίγο καιρό, ή ψάχνεις καινούριες στον ίδιο χώρο και φτύνεις εκείνη που σε ζόρισε

Σαν τις κάρτες,
όποια κάνει κάτι λάθος, παίρνει κίτρινη κάρτα,
όποια κάνει μεγάλα λάθη παίρνει κόκκινη και αποβολή.

Ε με όποια είναι σωστή, οκ, θα το ρισκάρεις λίγο, μπορεί και να πικραθείς λιγάκι στο τέλος, αλλά βρε αδελφέ, θα περάσεις και καλά για αρκετό καιρό.
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Έτσι όπως τα λέει ο Μπάμπης είναι, από όλα υπάρχουν, ο κυριότερος λόγος που αποφεύγω τα μαγαζιά του 10ρικου και τυπου αλκατραζ ειναι επειδή ακριβώς εκεί συνήθως θα βρεις ψωνισμένες. Οι μαζεμένες και καλούλες δύσκολα να επιβιώσουν στον ανταγωνισμό. Είναι τέτοιο το lifestyle τους που έτσι συμπεριφέρονται, δεν φταίνε αυτές. Αντιθέτως σε μαγαζιά τύπου Αθενς-Γκολντεν οι ψωνισμένες είναι περιορισμένες. Τις αναγνωρίζεις αμέσως και ουστ, βγάζεις την καρτούλα σου και πας παρακάτω. Η πλειοψηφία συνήθως είναι πιτσιρίκες που είτε θέλουν να ξεφύγουν από την μιζέρια της χώρας τους, είτε να γυρίσουν τον κόσμο και η δουλειά τους δίνει ένα καλό μέσον για να το πετύχουν. Δόξα τον θεό τα τελευταία 2 χρόνια που πάω συστηματικά δεν μου έχουν τύχει μεγάλες καριόλες, όσες μου έτυχαν κατάλαβαν από την αρχή ότι δεν και απομακρύνθηκαν μόνες τους. Τώρα είμαι κωλοφαρδος, κάνω κάτι καλά, δεν ξέρω, στο τέλος της ημέρας περνάω καλά και όσο συνεχίζω να περνάω καλά θα πηγαίνω να παίρνω και την δόση μου :happy:
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Έτσι όπως τα λέει ο Μπάμπης είναι, από όλα υπάρχουν, ο κυριότερος λόγος που αποφεύγω τα μαγαζιά του 10ρικου και τυπου αλκατραζ ειναι επειδή ακριβώς εκεί συνήθως θα βρεις ψωνισμένες. Οι μαζεμένες και καλούλες δύσκολα να επιβιώσουν στον ανταγωνισμό. Είναι τέτοιο το lifestyle τους που έτσι συμπεριφέρονται, δεν φταίνε αυτές. Αντιθέτως σε μαγαζιά τύπου Αθενς-Γκολντεν οι ψωνισμένες είναι περιορισμένες. Τις αναγνωρίζεις αμέσως και ουστ, βγάζεις την καρτούλα σου και πας παρακάτω. Η πλειοψηφία συνήθως είναι πιτσιρίκες που είτε θέλουν να ξεφύγουν από την μιζέρια της χώρας τους, είτε να γυρίσουν τον κόσμο και η δουλειά τους δίνει ένα καλό μέσον για να το πετύχουν. Δόξα τον θεό τα τελευταία 2 χρόνια που πάω συστηματικά δεν μου έχουν τύχει μεγάλες καριόλες, όσες μου έτυχαν κατάλαβαν από την αρχή ότι δεν και απομακρύνθηκαν μόνες τους. Τώρα είμαι κωλοφαρδος, κάνω κάτι καλά, δεν ξέρω, στο τέλος της ημέρας περνάω καλά και όσο συνεχίζω να περνάω καλά θα πηγαίνω να παίρνω και την δόση μου :happy:


Γκόλντεν πήγα εχθες..Αντρέα κ Μιρελα φοβερές..οι άλλες μέτριες..Λίγος κόσμος..
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311

mellor

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2017
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Μαν ξέρεις πότε θα γίνει αυτό? Ή μήπως έχει γίνει ήδη?
Aν και δεν έχω πάει ο ίδιος στο Princess να δω, ενημερώθηκα ότι ήδη από χθες ξεκίνησε το νέο μαγαζί με το ρόστερ του Ρασπούτιν που, πράγματι, έκλεισε.
 

Juvano85

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
47
Like
34
Πόντοι
0
Εχτες τιν νιχτα περασα απο Αλκατραζ αλλα απογοιτυτικα παρα πολλα εχτος απο τα κλασικα shows τα υπολιπα μεταξη μετριου προς κακο
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
 Επιστρφή στα γνωστά λημέρια του golden μετά από απουσία μερικών εβδομάδων, παρέα χθες με τον φίλο Τζωρτζ.

Ικανοποιητική βραδιά με τα γνωστά στανταράκια μου Αναλία για ξεκίνημα, Ντορίνα για επίλογο και ενδιάμεση πλαισίωση από Εμανουέλα και την τσαχπινο στρουμφίτα Ναταλία που αν και χορογραφικά :P :P :P  ενδιαφέρουσα, θέλει λίγο περισσότερη διάρκεια στο χορό για να γίνει ικανοποιητική. Μόνο λάθος η επιλογή της Νικόλ γία έναν μονο στο τέλος, που χωρίς να φταίει η κοπέλα, δυστυχώς δεν μου κανει πλέον καθόλου κλικ.

Ο Ζωρζ ικανοποιημένος όπως κατάλαβα από τη Βικτώρια αλλά απογοητευμένος από μια καινούρια ομορφη κοπέλα αλλά αεροχορεύουσα βάσει της περιγραφής του, και το γεγονός ότι η αγαπημένη του Άντρια ήταν αρκετά απασχολημενή ώστε δεν μπόρεσε να του δώσει σημασία.

Εγώ πάντως πέρασα καλά, και καθώς το golden μου πέφτει και κοντά, φαίνεται να επανέρχεται σαν μια από τις πρώτες επιλογές για το υπόλοιπο του χειμώνα
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Πέρασμα αστραπή από το Dream. Πολύ υποτονικό κλίμα, χωρίς κάτι ενδιαφέρον. Δε ξέρω αν φταίει ότι έχω αλλού το μυαλό μου ή το μαγαζί έχει πέσει ..
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Πέρασμα αστραπή από το Dream. Πολύ υποτονικό κλίμα, χωρίς κάτι ενδιαφέρον. Δε ξέρω αν φταίει ότι έχω αλλού το μυαλό μου ή το μαγαζί έχει πέσει ..





Είναι εκεί η βαρεμενη η Ραμόνα???
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Πέρασα και εγώ από γκόλντεν χθες, πολύς κόσμος, είχα καιρό να το πετύχω τόσο γεμάτο. Χορούς δεν πήρα γιατί οι κοπέλες μου ήταν απασχολημένες. Απόλαυσα όμως ένα τρομερό σκηνικό, όπου σηκώθηκε να χορέψει μία καινούρια κοπέλα του μαγαζιού και από κάτω ήταν μια παρέα από πιτσιρίκες και μία από αυτές τύφλα στο μεθύσι ανέβηκε στην σκηνή και από απλό σόλο χορό είδαμε λεσβιακό. Light μεν χωρίς να ξεγυμνωθεί η μικρή, αλλά έμεινε με τα εσώρουχα και έδωσε τρελό πόνο με την χορεύτρια. Μακάρι η μικρή να γίνει τακτική πελάτισσα και να το ξανά δούμε το σκηνικό!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom