Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

τσολιας

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
θα περασω αποψε μια βολτα απο μουσες και θα γραψω αυριο εντυπωσεις.ακουσα πως επεστρεψε απο ρωσσια ενα τεμαχιο και λεω να την παρω πριβε :kissass:
 

τσολιας

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μου ηρθε ενα περιεργο μηνυμα απο τους νταβαδες μαλλον του μαγαζιου οποτε δεν θα πω το ονομα της κοπελας.πηγα παντως αλλα ηταν αγκαζε με μεσηλικα πυρφορο. :pipa2:μια κοπελα απο εκει μεσα μου ειπε οτι οι ρουμανες τα κανουν ολα!αν καποιος ξερει περισσοτερα να μας πει...
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Νομίζω ότι ο κατάλογος χρειάζεται ένα καθάρισμα.....Babes και Tutti Frutti κλειστά από καιρό,όσο για το Roxy strip δεν ήταν ποτέ.....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Xθες εγινε βραδυνη επισκεψη στο LIDO παρεα με Σμηναρχο Μαθιου και αργοτερα στην παρεα προστεθηκε και ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Ηταν αρκετα καλα μπορω να πω, με ωραια μουσικη και αρκετες γυναικες καλου επιπεδου εμφανησιακα.

Το μαγαζι ηταν γεματο απο κοσμο, κυριως απο Αγγλους που ηρθαν για τον αγωνα της Manchester

Η εισοδος ηταν δωρεαν και με τις προσκλησεις μου ειχαμε, πηραμε και δωρεαν μπυρα σε ποτηρι νερου  :S

Το ροστερ ηταν το εξης
Ντιάνα, Λάουρα, Τρέισι, Αλίσα, Εύα/Κρίσταλ, Εύα/Βερόνικα, Καρίνα, Αλία, Τίνα, Άρτεμις, Φλώρη, Ντανιέλα, Ρούμπη, Έρικκα, Έλενα, Λουίζα ντα Μάτα, Γκαμπριέλα, Τζένιφερ, Βικτώρια, Μαρκέλλα.

Εγω πιρφορισα 25 ευρω με τη Ντιανα η οποια ηταν παλια μου γνωστη απ το μαγαζι και ειχε εξαφανηστει για λιγο καιρο.
15 ενα ποτο που την κερασα + 10 εναν απολο χωρο.

Καλα περασα δε μπορω να πω.. βεβαια μαζι με ενα ουισκι που πηρα ακομα(10 ευρω), εφυγα απ το μαγαζι 35 ευρω ελαφρυτερος και δε το χα και πολυ αναγκη  :S

Περισσοτερες λεπτομερειες στη κριτικη που θα ακολουθησει  :cum:

Ωραία ενημέρωση.....και παρέα....από τα καλύτερα παιδιά και οι 2.....όχι μαλάκες......σαν κάτι άλλους!  :thumbsup:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
δυστυχως τερμα τα στριπςςςςςςςςς.........οτι καλο υπηρχε εφυγε για τα ξενα,για ταινιες ;),για δημ.σχεσεις,μεχρι και για δικη της συλλογη φυσικων καλλυντικων.....οτι εμεινε δεν αξιζει με τιποτης...οποτε κανα κωλομπαρο η το φβ που γαμας σιγουρα....αυταααααααα
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μπέρμινχαμ μεριά τύπε;
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
χαχαχαχα...και εκει
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
μια χαρα βασιλακη
να περναμε καλα αν και οπως γραφτηκε πιο πανω το στριπ εχει πεθανει  :S

Δυστυχώς έχει εκλείψει...Σε περασμα απ'το Αλκα τη Παρασκευή απογοητεύτηκα...Τα έχω γράψει και στη κριτική,τα ίδια και τα ίδια...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom