Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
παντως απ οτι βλεπω εχεις μπει για τα καλα στην ενημερωση.. μπραβο, συνεχισε ετσι :rockon:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
μονο το μωρο μου τη μονα λιζα μη παρειςςςςςςςςςςςςςςς!
Σήμερα δεν νομίζω να είσαι μόνος σου εκεί...Μόλις αλλάζει η χρονιά επικρατεί πανικός σ'αυτά τα μαγαζιά!Ελπίζω να τη προλάβεις...Μην μας τη πάρει κανένας άλλος.....Καλή χρονιά με υγεία και πολύ Μόνα Λίζα...... :grin:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα ηταν η τελευταια μου επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι (wall st). Μερικα πραγματα:

1) Ενω οι καναπεδες γεμιζαν και αδειαζαν 3-4 φορες, ο τυπος με ειχε στο περιμενε, εμενα που απο τοτε που ανοιξε εχω σκασει πανω απο 600 ευρο σε 4 μερες.
2) Η μονα λιζα που τα εχω δωσει ολα τα λευτα για αυτην ξεκινησε να μου πουλαει προλογο οτι της ελειψα, χαρηκε παρα πολυ που με ειδε κτλ με ειχε στην ξεπετα "να τελειωνω να παω στον επομενο" ουτε ενα γαμημενο χρονια πολλα δεν ειπε, 600+ γαμημενα ευρω ειναι αυτα.
3) Ο dj νομιζε ηταν στο decadance ειχε την μουσικη στο τερμα, ΤΕΡΜΑ ΟΜΩΣ.
4) To γνωστο 15 ευρω στην εισοδο.
5)Οι γκομενες στην πιστα τελειωνανε βιαστικα τον γαμημενο χορο τους να πανε για κονσομασιον και οτι προλαβουν να φανε.
6) ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ, ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΑΗΔΙΑΣΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑΣΑ ΕΜΕΤΟ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ.
7) Το προγραμμα εχει ξεπερασμα της μονας λιζας αν και δυσκολα και επιστροφη στην κοπελα μου  :idiot:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Σημερα ηταν η τελευταια μου επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι (wall st). Μερικα πραγματα:

1) Ενω οι καναπεδες γεμιζαν και αδειαζαν 3-4 φορες, ο τυπος με ειχε στο περιμενε, εμενα που απο τοτε που ανοιξε εχω σκασει πανω απο 600 ευρο σε 4 μερες.
2) Η μονα λιζα που τα εχω δωσει ολα τα λευτα για αυτην ξεκινησε να μου πουλαει προλογο οτι της ελειψα, χαρηκε παρα πολυ που με ειδε κτλ με ειχε στην ξεπετα "να τελειωνω να παω στον επομενο" ουτε ενα γαμημενο χρονια πολλα δεν ειπε, 600+ γαμημενα ευρω ειναι αυτα.
3) Ο dj νομιζε ηταν στο decadance ειχε την μουσικη στο τερμα, ΤΕΡΜΑ ΟΜΩΣ.
4) To γνωστο 15 ευρω στην εισοδο.
5)Οι γκομενες στην πιστα τελειωνανε βιαστικα τον γαμημενο χορο τους να πανε για κονσομασιον και οτι προλαβουν να φανε.
6) ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ, ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΑΗΔΙΑΣΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑΣΑ ΕΜΕΤΟ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ.
7) Το προγραμμα εχει ξεπερασμα της μονας λιζας αν και δυσκολα και επιστροφη στην κοπελα μου  :idiot:

Δυο αποριες..καταρχας τη δουλεια κανεις ρε φιλε εισοδηματιας.. :huh: :dancing: ;)??? και κατα δευτερον γιατι αφησες ή σ'αφησε η κοπελα σου και τραβιεσαι στα στριπ και καις περιουσιες για ποιο λογο χωρισατε..; απορω γιατι τουλαχιστον αποκλειεται να'χε παραπονο οτι δε τη κερναγες αρκετα.. :dancing: :dancing: :dancing:
 

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δυο αποριες..καταρχας τη δουλεια κανεις ρε φιλε εισοδηματιας.. :huh: :dancing: ;)??? και κατα δευτερον γιατι αφησες ή σ'αφησε η κοπελα σου και τραβιεσαι στα στριπ και καις περιουσιες για ποιο λογο χωρισατε..; απορω γιατι τουλαχιστον αποκλειεται να'χε παραπονο οτι δε τη κερναγες αρκετα.. :dancing: :dancing: :dancing:

δεν καιω περιουσιες, απλα τα μαζευω σιγα σιγα και τα τρωω εκει, ουτε σε call girl oυτε τιποτα. ουτε με αφησε η κοπελα μου, αλλο ομως ειναι να βλεπεις την κοπελα σου μετα απο 5-6 χρονια ερωτικα, και αλλο να βλεπεις το δημετρο μωρο να χορευει για παρτυ σου ;X
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
δεν καιω περιουσιες, απλα τα μαζευω σιγα σιγα και τα τρωω εκει, ουτε σε call girl oυτε τιποτα. ουτε με αφησε η κοπελα μου, αλλο ομως ειναι να βλεπεις την κοπελα σου μετα απο 5-6 χρονια ερωτικα, και αλλο να βλεπεις το δημετρο μωρο να χορευει για παρτυ σου ;X

Φίλτατε καταρχήν χρόνια πολλά (αυτά που δε σου είπε η σίμετρη κουκλάρα).

Κατά συνέχεια

Μετά απο 5-6 χρόνια δε σου φαίνεται ερωτικά ούτε η Ελλι Μακφίρσον.

Στα καθ υμάς τώρα

Φρόντισε να μην μπλέξεις με καμιά δίμετρη κουκλάρα για πολλά χρόνια εκτός και εάν μεταναστεύσεις σε χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ.

Ο μέσος όρος στην Ελλάδα είναι τραγικός και μετά θα είσαι μονίμως δυστυχισμένος.

Θα αηδιάζεις δε, όταν θα πηγαίνεις για καφέ ή έξοδο με καμμιά ελληνίδα καθαρίστρια η οποία θα το παίζει Σοφία Λώρεν.

Εκεί λοιπον θα έχεις 2 επιλογές.

Κάνεις το μαλάκα γνωρίζοντας ότι θα είσαι δυστυχισμένος με τη Σοφία Φλώρεν.

Ρίχνεις μπινελίκια "ποιά νομίζεις ότι είσαι μωρή σφουγγαρίστρα" έχεις ιδέα τι σημαίνει ομορφη γυναίκα;

Και στις δύο περιπτώσεις καταλήγεις, ή κακογαμημένος, ή αγάμητος.


Καλή χρονιά - άρτια αφιχθείς από Βίλνιους.

 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Σημερα ηταν η τελευταια μου επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι (wall st). Μερικα πραγματα:

1) Ενω οι καναπεδες γεμιζαν και αδειαζαν 3-4 φορες, ο τυπος με ειχε στο περιμενε, εμενα που απο τοτε που ανοιξε εχω σκασει πανω απο 600 ευρο σε 4 μερες.
2) Η μονα λιζα που τα εχω δωσει ολα τα λευτα για αυτην ξεκινησε να μου πουλαει προλογο οτι της ελειψα, χαρηκε παρα πολυ που με ειδε κτλ με ειχε στην ξεπετα "να τελειωνω να παω στον επομενο" ουτε ενα γαμημενο χρονια πολλα δεν ειπε, 600+ γαμημενα ευρω ειναι αυτα.
3) Ο dj νομιζε ηταν στο decadance ειχε την μουσικη στο τερμα, ΤΕΡΜΑ ΟΜΩΣ.
4) To γνωστο 15 ευρω στην εισοδο.
5)Οι γκομενες στην πιστα τελειωνανε βιαστικα τον γαμημενο χορο τους να πανε για κονσομασιον και οτι προλαβουν να φανε.
6) ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΑΔΙΚΑ, ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΑΗΔΙΑΣΑ ΚΑΙ ΞΕΡΑΣΑ ΕΜΕΤΟ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ.
7) Το προγραμμα εχει ξεπερασμα της μονας λιζας αν και δυσκολα και επιστροφη στην κοπελα μου  :idiot:
Προσοχή μεγάλη θέλουν αυτά τα μαγαζιά!Άκου ούτε χρόνια πολλά..... >:(
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Φίλτατε καταρχήν χρόνια πολλά (αυτά που δε σου είπε η σίμετρη κουκλάρα).

Κατά συνέχεια

Μετά απο 5-6 χρόνια δε σου φαίνεται ερωτικά ούτε η Ελλι Μακφίρσον.

Στα καθ υμάς τώρα

Φρόντισε να μην μπλέξεις με καμιά δίμετρη κουκλάρα για πολλά χρόνια εκτός και εάν μεταναστεύσεις σε χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ.

Ο μέσος όρος στην Ελλάδα είναι τραγικός και μετά θα είσαι μονίμως δυστυχισμένος.

Θα αηδιάζεις δε, όταν θα πηγαίνεις για καφέ ή έξοδο με καμμιά ελληνίδα καθαρίστρια η οποία θα το παίζει Σοφία Λώρεν.

Εκεί λοιπον θα έχεις 2 επιλογές.

Κάνεις το μαλάκα γνωρίζοντας ότι θα είσαι δυστυχισμένος με τη Σοφία Φλώρεν.

Ρίχνεις μπινελίκια "ποιά νομίζεις ότι είσαι μωρή σφουγγαρίστρα" έχεις ιδέα τι σημαίνει ομορφη γυναίκα;

Και στις δύο περιπτώσεις καταλήγεις, ή κακογαμημένος, ή αγάμητος.


Καλή χρονιά - άρτια αφιχθείς από Βίλνιους.

φιλε τι ελεγε πανω?καλη χρονια..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Φίλτατε καταρχήν χρόνια πολλά (αυτά που δε σου είπε η σίμετρη κουκλάρα).

Κατά συνέχεια

Μετά απο 5-6 χρόνια δε σου φαίνεται ερωτικά ούτε η Ελλι Μακφίρσον.

Στα καθ υμάς τώρα

Φρόντισε να μην μπλέξεις με καμιά δίμετρη κουκλάρα για πολλά χρόνια εκτός και εάν μεταναστεύσεις σε χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ.

Ο μέσος όρος στην Ελλάδα είναι τραγικός και μετά θα είσαι μονίμως δυστυχισμένος.

Θα αηδιάζεις δε, όταν θα πηγαίνεις για καφέ ή έξοδο με καμμιά ελληνίδα καθαρίστρια η οποία θα το παίζει Σοφία Λώρεν.

Εκεί λοιπον θα έχεις 2 επιλογές.

Κάνεις το μαλάκα γνωρίζοντας ότι θα είσαι δυστυχισμένος με τη Σοφία Φλώρεν.

Ρίχνεις μπινελίκια "ποιά νομίζεις ότι είσαι μωρή σφουγγαρίστρα" έχεις ιδέα τι σημαίνει ομορφη γυναίκα;

Και στις δύο περιπτώσεις καταλήγεις, ή κακογαμημένος, ή αγάμητος.


Καλή χρονιά - άρτια αφιχθείς από Βίλνιους.
labas rytas!! απο λιετουβα????? sieskinie
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
φιλε τι ελεγε πανω?καλη χρονια..
Ανταποδίδω φίλτατε.

Κρύο και χιονάκι. Γύρω στο μηδέν.

Αστέρια πολλά και συμπεριφορά πολύ καλύτερη απο τις γνωστές μας βλαχορωσίδες.

laimingų Naujųjų Metų
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Ανταποδίδω φίλτατε.

Κρύο και χιονάκι. Γύρω στο μηδέν.

Αστέρια πολλά και συμπεριφορά πολύ καλύτερη απο τις γνωστές μας βλαχορωσίδες.

laimingų Naujųjų Metų

ειναι απιστευτες αυτες οι γυναικες,ακριβως οπως το πες,και κυριως στη συμπεριφορα..εχω πολυ καλες εμπειριες και αναμνησεις..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
θα διαφωνησω οι ρωσσιδες ειναι πιο προσιτες απο τις λιθουανες!!
και πιο συντηρητικες
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
θα διαφωνησω οι ρωσσιδες ειναι πιο προσιτες απο τις λιθουανες!!
και πιο συντηρητικες

Φίλτατε αυτό είναι αντινομία.

Αυτοαναιρείσαι.

Εάν κάποιος είναι πιο συντηρητικός δε γίνεται να είναι πιο προσιτός. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom