Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (5 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Πράγματι υπόνομος με το που μπαίνεις!Δεν έχει ωραία είσοδο! :(καμία σχέση με το αλκατράζ!
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
μια ψηλη πολυ ξανθια αδυνατη δουλευει και ειναι ρωσσιδα, αν εννοεις αυτην ειναι πολυ ξενερωτη στο ποτο και τον χορο.
Για την μονα λιζα σιγουρο θα χει χορηγο, καθε μερα με διαφορετικα χρυσα χρυσαφικα σκαει μυτη κτλ κτλ, σκεφτομαι να της την πεσω στην ψυχρα, να ζητησω κινητο κτλ κτλ
οχι αυτη που λεω ειναι ακομα πιο αδυνατη  κ ειναι εσθονη..
ναι η ολεσια μ φαινοταν κ μενα με υφακι κ δεν την εχω παρει ποτε χορο ποσο μαλλον ποτο
βασικα πες της για καφε αλλα να σ εχει μαθει καπως, να χεις παει 3-4 φορες ξερω γω
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους..
θα γραψω για την χθεσινη μου εξορμηση στο lido μετα απο παροτρυνση καποιων φιλων να παω μαζι τους..εχω να παω σε στριπτιζαδικο πολλα χρονια απο την εποχη που δουλευε στο lido η τσιλα ..πριν γινει γνωστη μεσω τηλεορασης..και ηταν διδυμο με την τζενιφερ μια αλλη μαυρουλα :tits:...για οσους θυμουνται αυτα.....
δεν πηγαινω διοτι προτιμω να παρω ενα call girl και να κανω τα γουστα μου

λοιπον στο παρασυνθημα τωρα
μπουκαλι 150 ευρω ..χωρις εισοδο
χορος απλος 10 ευρω και πριβε 50...ειχε  και 100 στο δωματιο....
στο πριβε αναλογα την γκομενα ειχε  :pipa1: και  :fuck1:
υπηρχαν και αλλες που ενω ειπαν ολα μεσα στο 50αρικο σε καβλωναν μονο.... και μετα εσκαγες αλλα 50 για  :fuck1: για να μην μεινεις με τον :bigdick: αγκαλια
εγω προσωπικα τιμησα μια που φερνει σε ταυλανδεζα αλλα δεν νομιζω πως ειναι με τατουαζ αρκετα που εχει στο σωμα της...
με το 50αρικο πιπα και γαμησι κανονικα...μην ζητατε ονοματα δεν συγκρατισα μονο και μονο διοτι δεν με ξαναβλεπω στο μερος.....εξηγησα παραπανω ...

2 απο τους δικους μου την πατησαν και πληρωσαν 100 για να χυσουν ... :tickedoff:  βεβαια ας προσεχαν ...πηραν μια κοντη μελαχροινη μιλαγε μονο αγγλικα και δηλωνε βραζιλιανα....εκανε πολλους ατομικους χορους παντως η εν λογω κοπελα....
και μια ξανθια νομιζω απο εσθονια οτι ηταν αν ακουσα καλα ..ωραιο κομματι...αλλα μου εδειχνε στυγνη επαγγελματιας η εκφραση της....
ποτα δεν κερασαμε αλλα εχει 15 το ποτο της κοπελας ..απο διπλανο τραπεζι που ρωτησαμε

στο μαγαζι ηταν 15-20 κοπελες μαξιμουν ..παροτι ακουστηκε απο τον dj θα σας διασκεδασουν σημερα οι 45 κοπελες μας
ειχε σοου στην πιστα αλλα οχι τιποτα το ιδιαιτερο..και οι κοπελες απλα οταν ανεβαιναν για χορο  στην πιστα πιο πολυ σαν μοστραρισμα της καθεμιας εμοιαζε παρα σαν χορος
σαν γκεστ εχτες ειχε την αντριαννα  ρουσο την γνωστη πορνοσταρ που εκανε μονη της και τριαδα 2 σοου

για ρεζουμε οταν ζητησαμε να πληρωσουμε λογαριασμο μας ζητησε και 10 ευρω για δωρο γιορτων :2funny: :2funny: :2funny:
θα μας ξαναδειτε :jerking: :jerking:
 

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
στο lido ειναι μια απο ταυλανδη που γαμιεται για 50 ευρω, αν τη γαμησεις μεχρι και στα ματια aids θα βγαλεις.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Μεγάλη προσοχή θέλει εκεί...Άλλα υπόσχονται άλλα κάνουν στο prive,άντε να βγάλεις άκρη πάνε τα λεφτά πεταμένα!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Ε ρε καψούρα με τη Μόνα Λίζα  :cheesy:.Σε βλέπω με το που αλλάζει ο χρόνος στο wall strip καρφωτός!
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
μπορει να περασω κι εγω  απο κει σημερα καμια ωριτσα να δω τι παιζει
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
στο lido ειναι μια απο ταυλανδη που γαμιεται για 50 ευρω, αν τη γαμησεις μεχρι και στα ματια aids θα βγαλεις.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτή πρέπει να την έχει πάρει ο μισός πληθυσμός που έχει περάσει από το Λίντο...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους..
θα γραψω για την χθεσινη μου εξορμηση στο lido μετα απο παροτρυνση καποιων φιλων να παω μαζι τους..εχω να παω σε στριπτιζαδικο πολλα χρονια απο την εποχη που δουλευε στο lido η τσιλα ..πριν γινει γνωστη μεσω τηλεορασης..και ηταν διδυμο με την τζενιφερ μια αλλη μαυρουλα :tits:...για οσους θυμουνται αυτα.....
δεν πηγαινω διοτι προτιμω να παρω ενα call girl και να κανω τα γουστα μου


στο μαγαζι ηταν 15-20 κοπελες μαξιμουν ..παροτι ακουστηκε απο τον dj θα σας διασκεδασουν σημερα οι 45 κοπελες μας
Σιγά να μην δουλεύει κ κανένας λόχος από στριπτιτζούδες...

Μας κοροιδεύουν όσο δεν πάει...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Ιδιαίτερα ο dj λέει ότι του έρθει...!Χορεύει για παράδειγμα μία γεμάτη και τη λέει κουκλάρα!Ότι θέλεις ακούς εκεί!
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
στο lido ειναι μια απο ταυλανδη που γαμιεται για 50 ευρω, αν τη γαμησεις μεχρι και στα ματια aids θα βγαλεις.

Τζένιφερ την λενε και ειναι Φιλιππινεζα (δεν έχω δει διαβατηριο αλλα έτσι λενε οι ρουμανες συναδελφοι της). Παλια καραβανα του μαγαζιου. Πριν μερικά χρονια (προ κρισης) ζηταγε κατοσταρι για να  :fuck1:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Τζένιφερ την λενε και ειναι Φιλιππινεζα (δεν έχω δει διαβατηριο αλλα έτσι λενε οι ρουμανες συναδελφοι της). Παλια καραβανα του μαγαζιου. Πριν μερικά χρονια (προ κρισης) ζηταγε κατοσταρι για να  :fuck1:
Τρελο μπαζο. Στο fb μουχε πει 200 για παρτουζα με μια φιλη της ομοιως στριπερ. Νομιζω ρεμπεκα το ονομα της..
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Μιας και ολοι ειστε ειδικοι στο λιντο.. Δεν μου λετε η Mary rush τι κανει στο πριβε?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom