Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (5 μέλη και 6 επισκέπτες)

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδιά επίσκεψη στο Baby O εψές! πέρα από το μικρό Τοξοτάκι 1,59 μαυρομάλλα με ωραίο μάτι βαμμένο με μάσκαρα (λέει μισή Ισπανίδα-Ελληνίδα) καμία άλλη εκεί μέσα
δεν αξίζει (μάλλον θα έπρεπε να με πληρώσουν να τις πάρω χορό  :tits:)
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Παιδιά επίσκεψη στο Baby O εψές! πέρα από το μικρό Τοξοτάκι 1,59 μαυρομάλλα με ωραίο μάτι βαμμένο με μάσκαρα (λέει μισή Ισπανίδα-Ελληνίδα) καμία άλλη εκεί μέσα
δεν αξίζει (μάλλον θα έπρεπε να με πληρώσουν να τις πάρω χορό  :tits:)

μάν από την περιγραφή που δίνεις κ στην κριτική (κοντούλα κ πολύ αδύνατη) μου θυμίζει την Μέλεκ από το Ras, κ εκείνη δήλωνε μισή Ελληνίδα - μισή Ισπανίδα (από την Βαρκελώνη μάλιστα)..βέβαια έχω την αίσθηση ότι όσο είναι αυτή Ισπανίδα άλλο τόσο είμαι κ εγώ...  ;)
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
μάν από την περιγραφή που δίνεις κ στην κριτική (κοντούλα κ πολύ αδύνατη) μου θυμίζει την Μέλεκ από το Ras, κ εκείνη δήλωνε μισή Ελληνίδα - μισή Ισπανίδα (από την Βαρκελώνη μάλιστα)..βέβαια έχω την αίσθηση ότι όσο είναι αυτή Ισπανίδα άλλο τόσο είμαι κ εγώ...  ;)

Εγώ στο O την βρήκα, πάντως έχει τέλειο μικρό σώμα και πολύ ωραίο βλέμμα!! από χορό καλό θα έλεγα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
man ευχαριστώ για το Link..το εδώ info το έχω δει, έλεγα μήπως έχει πάει κάποιος πρόσφατα να μας πει τίποτα..
εχει το τιμ που ειχε το ιλουσιονς ...κοπελλες και προσωπικο και μερικες ακομα απο εδω και εκει...
σε γενικες γραμμες πανω απο το μετριο εμφανισιακα...
το μαγαζι ανακινισμενο ...καλη μουσικη θελει λιγο το νου σου στα ξυδια...καλυτερα να πιεις καμμια μπυρα  :grin:
20 το σφηνακι 10 ο απλος 40 το πριβε που αν ειναι και αλλος δεν και ακριβως πριβε αλλα παιζει και VIP ROOM οπου εισαι μονος σου με την κοπελλα και ειναι πραγματικο πριβε...
ζητανε τρια πριβε για να μπεις εκει αλλα με δυο θα χοροπηδανε...
για μενα αξιζουν αννα μαρια μονικα ντονα και καρινα...
δυο τρεις κλασσικες κωλλαρες μαυρες και οι αλλες μετριες προς το καλο με μερικα αναποφευκτα μπαζακια...
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
εχει το τιμ που ειχε το ιλουσιονς ...κοπελλες και προσωπικο και μερικες ακομα απο εδω και εκει...
σε γενικες γραμμες πανω απο το μετριο εμφανισιακα...
το μαγαζι ανακινισμενο ...καλη μουσικη θελει λιγο το νου σου στα ξυδια...καλυτερα να πιεις καμμια μπυρα  :grin:
20 το σφηνακι 10 ο απλος 40 το πριβε που αν ειναι και αλλος δεν και ακριβως πριβε αλλα παιζει και VIP ROOM οπου εισαι μονος σου με την κοπελλα και ειναι πραγματικο πριβε...
ζητανε τρια πριβε για να μπεις εκει αλλα με δυο θα χοροπηδανε...
για μενα αξιζουν αννα μαρια μονικα ντονα και καρινα...
δυο τρεις κλασσικες κωλλαρες μαυρες και οι αλλες μετριες προς το καλο με μερικα αναποφευκτα μπαζακια...

ευχαριστώ ρε man για το εξαιρετικά αναλυτικό info..με την τόση διαφήμιση κ τις εδώ κριτικές που ήταν "ύποπτες" ήμουνα δύσπιστος, αλλά από αυτά που μου είπες πρέπει να είνι αξιοπρεπες το μαγαζάκι...αν με βγάλει καμιά μέρα προς τα εκεί θα το τσεκάρω..cheers.. :)

υ.γ. φαντάζομαι λες την Μόνικα από τις Μούσσες, την Ουγγαρέζα με τα Λαπωνοειδή χαρακτηριστικά..δεν ήταν κακή περίπτωση αυτή...

 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
μάν από την περιγραφή που δίνεις κ στην κριτική (κοντούλα κ πολύ αδύνατη) μου θυμίζει την Μέλεκ από το Ras, κ εκείνη δήλωνε μισή Ελληνίδα - μισή Ισπανίδα (από την Βαρκελώνη μάλιστα)..βέβαια έχω την αίσθηση ότι όσο είναι αυτή Ισπανίδα άλλο τόσο είμαι κ εγώ...  ;)
Υπήρχει μια κοντή,μελαγχρινή,χαριτωμένη θα έλεγα κοπέλα που δήλωνω Ισπανίδα στο Κάμα Σούτρα,αυτό που ήταν δίπλα ακριβώς απο το λίντο,αλλά όνομα δεν θυμάμαι.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ευχαριστώ ρε man για το εξαιρετικά αναλυτικό info..με την τόση διαφήμιση κ τις εδώ κριτικές που ήταν "ύποπτες" ήμουνα δύσπιστος, αλλά από αυτά που μου είπες πρέπει να είνι αξιοπρεπες το μαγαζάκι...αν με βγάλει καμιά μέρα προς τα εκεί θα το τσεκάρω..cheers.. :)

υ.γ. φαντάζομαι λες την Μόνικα από τις Μούσσες, την Ουγγαρέζα με τα Λαπωνοειδή χαρακτηριστικά..δεν ήταν κακή περίπτωση αυτή...
ναι αυτην εννοω...με την ΥΠΕΡκωλαρα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ευχαριστώ ρε man για το εξαιρετικά αναλυτικό info..με την τόση διαφήμιση κ τις εδώ κριτικές που ήταν "ύποπτες" ήμουνα δύσπιστος, αλλά από αυτά που μου είπες πρέπει να είνι αξιοπρεπες το μαγαζάκι...αν με βγάλει καμιά μέρα προς τα εκεί θα το τσεκάρω..cheers.. :)

υ.γ. φαντάζομαι λες την Μόνικα από τις Μούσσες, την Ουγγαρέζα με τα Λαπωνοειδή χαρακτηριστικά..δεν ήταν κακή περίπτωση αυτή...
μονο τυπε το νου σου...ειτε πριβε ειτε βι αι πι παρεις πρωτα θα ξεκαθαρασισεις τι ΑΚΡΙΒΩΣ θα σου ξηγηθει η γκομενα...
αμα σου αρχισει τα αοριστα ''θα δεις'' θα περασεις καλα'' και τετοια μακρυα..
μπαμ μπαμ ...το'να τ'αλλο ...αλλοιως πουλο...
το νου σου μη χωσεις καμμια ογδονταρα και μεινεις αγαλμα....
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
μονο τυπε το νου σου...ειτε πριβε ειτε βι αι πι παρεις πρωτα θα ξεκαθαρασισεις τι ΑΚΡΙΒΩΣ θα σου ξηγηθει η γκομενα...
αμα σου αρχισει τα αοριστα ''θα δεις'' θα περασεις καλα'' και τετοια μακρυα..
μπαμ μπαμ ...το'να τ'αλλο ...αλλοιως πουλο...
το νου σου μη χωσεις καμμια ογδονταρα και μεινεις αγαλμα....

σωστά τα λές φίλε μου, έχω πάθει κ έχω μάθει κ εγώ..χαχα..είναι γνωστά κ συνήθως ξεκάθαρα τα σημάδια της ξεπέτας..

μαν ευχαριστώ για την απάντηση... :)
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
σωστά τα λές φίλε μου, έχω πάθει κ έχω μάθει κ εγώ..χαχα..είναι γνωστά κ συνήθως ξεκάθαρα τα σημάδια της ξεπέτας..

μαν ευχαριστώ για την απάντηση... :)

καλό είναι να τους λες τι θες, μερικές ξενερώνουν αλλά έχει πολλές στα πιο πολλά στριπ, μία στο Kinky σαβούρα (γαμψή μύτη) γυφτάκι Ρουμάνα μου λέει πάμε πριβέ με 50? της λέω πάω στούντιο με 30 (λολ), ε έφυγε με την μία βέβαια :zfuck:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Προς ενημέρωσή σας στο Mousses το ποτό 11 ευρω, απλός χορός 11 (πιθανόν λόγω εορτών)..
Χθες και παρά το γεγονός ότι έχουν ανοιξει τα μπουζούκια δίπλα ,λίγος κόσμος.Σόου της Μαγδαλένα με ντίλντο και προαναγγελία live sex show με το γνωστό ζευγάρι μαιντανών..
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Επιβεβαιώνω και εγώ 11 εισοδος 11 χορος το δωρο πάει για τους γορίλες του μαγαζιου που καθονται στην είσοδο θα κάνω καιρό να ξαναπάω εκεί .
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Προς ενημέρωσή σας στο Mousses το ποτό 11 ευρω, απλός χορός 11 (πιθανόν λόγω εορτών)..
Χθες και παρά το γεγονός ότι έχουν ανοιξει τα μπουζούκια δίπλα ,λίγος κόσμος.Σόου της Μαγδαλένα με ντίλντο και προαναγγελία live sex show με το γνωστό ζευγάρι μαιντανών..

σίγουρα λόγω εορτών γιατί πριν μια βδομάδα που πέρασα ήταν στα 10...ακόμα δώρο εορτων...? τελικά κάποιοι δεν βάζουν μυαλό με τίποτα...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
παντως χτες στο εροτικα η εισοδος κενη.....που ηταν ο φιλος μου;;; >:(
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Το erotica έχει το καλό ότι ποτε δεν έβαζε τέτοια κάπελα στις γιορτές αλλά το 15αρι Παρασκευή - Σαββάτο είναι χαράτσι για δώσε roster έφερε τίποτα
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
παντως χτες στο εροτικα η εισοδος κενη.....που ηταν ο φιλος μου;;; >:(
Θεός...απίστευτη φάτσα...

Φωνάζει η νύχτα πάνω του...

Τελευταία φορά που πήγα είχε γυναίκα...Πάγωσα όταν την είδα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom