Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (3 μέλη και 3 επισκέπτες)

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Σωστός ο κάθε φορτωτής να ξέρει που κοιμενεται η τιμή κρέατος στην αγορά λευκής σαρκός !
Μην μπερδεύεστε..Ο pipis είναι συλλέκτης..και ένας συλλέκτης πληρώνει παραπάνω..τί εννοώ? θα πληρωνες εσύ για την αριστερή στη φώτο (όπως κοιτάμε)? Ο κάθε συλλέκτης πληρώνει για το πάθος του..Άλλος είναι μοντελοπνίχτης,άλλος πιπινοπνίχτης κτλ..
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Μην μπερδεύεστε..Ο pipis είναι συλλέκτης..και ένας συλλέκτης πληρώνει παραπάνω..τί εννοώ? θα πληρωνες εσύ για την αριστερή στη φώτο (όπως κοιτάμε)? Ο κάθε συλλέκτης πληρώνει για το πάθος του..Άλλος είναι μοντελοπνίχτης,άλλος πιπινοπνίχτης κτλ..
σωστα,οπως επισης και τα στριπ δεν εχουν προκαθορισμενο κοστος οπως τα μπουρδελα,στουντιο κτλ.οσο περισσοτερο χρημα διαθετεις, εμφανισιμος και ετυμολογος εισαι τοσο γρηγοροτερα γαμας ..καμμια εστω και τελειως πουτανα να ναι δεν σου εκδηλωνεται χωρις να κερασεις ενα ποτο τουλαχιστον..χιλιοειπωμενα αυτα,στο δια ταυτα επειδη και γω περασα απο το μαγαζι,ειναι οπως ακριβως τα λες,μπριζολα δεν παιζει μια και τ αναφεραμε,και τις γκομενες στις φωτο δεν τις ειδα...για αυτο και ρωταω
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Η δεξιά μέ σιλικόνη-περούκα-γόβα, τσοντού τού Σειρινάκη δέν είναι;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
δεξιά μέ σιλικόνη-περούκα-γόβα, τσοντού τού Σειρινάκη δέν είναι;

ροζα ροζιτα απο lido αν και τωρα εχει σταματησει.την επομενη βδομαδα θα ειναι στο baby o(καπως ετσι λεγεται) στην πειραιως,οσω για την ταριφα με ενα 200 εισαι κομπλε  :)
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
δεν ξερω αν εχει γυρισει ταινια αλλα εχει κανει κατι φωτογραφησεις για τον σιρινα πιθανον να εχει κανει και ταινια
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786

URL]]
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
ροζα ροζιτα απο lido αν και τωρα εχει σταματησει.την επομενη βδομαδα θα ειναι στο baby o(καπως ετσι λεγεται) στην πειραιως

Άρχισε το Baby O να κάνει μεταγραφές κ να χτίζει ρόστερ..? well, well, well... :rolleyes:
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Μην μπερδεύεστε..Ο pipis είναι συλλέκτης..και ένας συλλέκτης πληρώνει παραπάνω..τί εννοώ? θα πληρωνες εσύ για την αριστερή στη φώτο (όπως κοιτάμε)? Ο κάθε συλλέκτης πληρώνει για το πάθος του..Άλλος είναι μοντελοπνίχτης,άλλος πιπινοπνίχτης κτλ..

Συλλέκτης φωογραφιών από το facebook είναι και παπατζής μεγάλος. Τον πιάσανε στα πράσα (), αλλά μυαλό δεν βάζει...
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Τεταρτη βραδυ ανταποκριση απο αλκατραζ.. κοσμος πολυ λιγος..
ροστερ

ανκα, πανεμορφη καστανη απο ουκρανια που δεν χορευει στην πιστα, μοντελο
ανικα(/νικα) πολυ ομορφη ξανθια απο εσθονια, μοντελο, χορευει στην πιστα και συμμετεχει και σε 3 σοου!! * και στο καινουριο σοου με την εντατικη
εμμα(νουελα νο1) μελαχρινη ομορφη με πολυ καυλοφατσα, μοιαζει με νικολετα ρωμανου.. συμμετεχει στο τριπλο σοου με δονητες οντας στη σκηνη ενω οι  αλλες στα κλουβια
στελλα ομορφη κοντουλα μελαχρινη
μπιανκα κοντη μελαχρινη τουμπανιασμενη
ραισα ξανθια ομορφη , δειχνει ψιλομυτα
εμμα(νο2) ξανθια με σκυλοφατσα, συμμετεχει στο λαιβ σεξ
μαιρη 30αρα λευκορωσιδα με πολυ καλο χορο στην πιστα, μελαχρινη με κοτσιδα
ρωσιδα με σοβαρο προσωπο αδυνατη
η ξανθια κοντουλα με τα γυαλια
μια αλλη ξανθια οχι τπτ ιδιαιτερο
μια μελαχρινη εμφανισιμη που μου θυμιζει μια στη φυλης πιο παλια -μηπως ειναι αυτη
μια ψηλη καστανοξανθη με αγριο προσωπο αλλα μες τη χαρα
μια ψηλη μελαχρινη εμφανισιμη
μια καστανη ψηλη σχετικα νεα στο ιδρυμα
η μελαχρινη καπως γεματουλα που παιζει στο σοου με τις φυλακες κ κανει κ λαιβ σεξ
απουσιες σονια αλικα γκαμπριελα μιχαελα κλπ
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
o commando της ενημερωσης ξαναχτυπα!
Star live Mεταμορφωση πεμπτη βραδυ

εχει ξεκινησει μια προσφορα τις καθημερινες, στην εισοδο των 15 ευρω να σου δινουν δωρο μια καρτα γυναικειου ποτου.. το ειπα στην εισοδο  και μου την εδωσαν αμεσως..
το μαγαζι ωραιος χωρος, εχει τραπεζακια με καρεκλες, τραπεζακια ορθαδικα, μπαρ και καναπεδες, ο,τι γουσταρεις δηλαδη..
πελατες ελαχιστοι, οχι πανω απο 10.. φανταζομαι ομως οτι παρασκευη κ σαββατο θα γινεται ψιλοχαμος..
σοου ενα σολο με μια και το δονητη της.. και λογικο.. για ποιον να γινει το σοου? για τις κοπελες? παρασκευη κ σαββατο εχει  διαφορα ,μου ειπαν
απο προσωπικο πολυ καλες εντυπωσεις.. το γκαρσονι ευγενικοτατο κ εξυπηρετικοτατο, ο πορτιερης το ιδιο, η κοπελα στην εισοδο μια απ τα ιδια-με ρωτησε το λογο της γρηγορης αποχωρησης (παραμονη καμια ωρα και κατι)..
απο κοπελες αρχικη εντυπωση καλη, τελικη πολυ κακη..
συντομο ροστερ
σβετλανα, ρωσιδα, ομορφο προσωπο, σχετικα κοντο πιασμενο μαλλι μελαχρινο κοτσιδα.. ωραια παρουσια
νταρια, ξανθια κοπελα δεν μ κανε ιδιαιτερη εντυπωση
ρεμπεκα, ψηλη μελαχρινη ρουμανα, ωραια παρουσια
σονια, ψηλη μελαχρινη ρουμανα, ευχαριστη στην παρεα απ οσο μιλησαμε
καμελια, μελαχρινη εμφανισιμη
μαριανα, ρωσιδα μελαχρινη με κινεζοειδη χαρακτηριστικα, μαλλια κοτσιδα
ελενα, ξανθια λιθουανη, μου θυμισε λιγο στη φατσα σασα μπαστα στο χειροτερο..
γενικα η φιλοσοφια ειναι διαφορετικη απ το αλκατραζ.. ολες εκατσαν στα ποδια μου ή διπλα μου και πιασαμε λιγο κουβεντα πριν ζητησουν ποτο ή χορο.. στα συν αυτο
εδω αρχιζουν τα κακα..
η ελενα μου λεγε οτι δουλευει και σαν μοντελο και στη σιρινα και στην τηλεοραση κατα καιρους, χαζογελουσε κιολας, ηταν καλη στην παρεα.. δεχομαι να παω για χορο μαζι της και ηταν τρελη φολα, απ τους χειροτερους χορους που εχω παρει, ατσουμπαλος και συντομος, πεταμενο δεκαευρο, δεν το χει ή δεν ξερει
μετα ερχεται η σβετλανα, μαλλον η πιο ωραια εκει, μ λεει γ πριβε κτλ, επεμενε(μπορει να ναι καλη σ αυτο γτ εδειχνε να το γουσταρει-μαλλον τα 50 γιουρια βεβαια), της λεω γ το γυναικειο ποτο που ειχα απ την εισοδο, το φερνει ο σερβιτορος, ε ζητημα να κατσε 5 λεπτα, σαν νερακι το κατεβασε.. δευτερο ξενερωμα.. μετα απο λιγο αντε γεια..
θεωρω οτι πεταξα 25 ευρω.. εχει καλες προοπτικες αλλα πρεπει οι κοπελες  να παρουν ιδιαιτερα.. ισως εκανα κακες επιλογες και αλλες κοπελες να ναι αριστες αλλα εγω δεν νομιζω να διαθεσω αλλα για δοκιμες.. ας δοκιμασει και κανας αλλος κομμαντο αλλες κοπελες να πει.. συμπερασματικα ωραιο μαγαζι, εξυπηρετικο, παρουσιες αρκετα καλες αλλα μακρια απο χορο με ελενα και απο ποτο με σβετλανα.. χαιρετω.. μεχρι την επομενη εξορμηση..
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
puteen ....μηπως τα κοριτσια δεν υπαρχουν;;;;;;μηπως δεν φορτωνονται;;;; ποιο το προβλημα σου;;; λες γκομενες φορτωμενες και καλο-ταισμενες να μην βγαζουν φωτος για γενικη η δικη τους χρηση;;;....ξερεις τι φωτος εχουν βγαλει με λιγα λεφτα παραπανω και αναφερωμαι γενικως.....ξερεις ποσες εχω φιλες στο φβ και ποσες φωτος προσωπικες;;; εκανα μαλακια ναι αλλα μεχρι εκει......αν δε με πιστευεις οκ....οσοι εχουμε βγει απο εδω μεσα ξερουν και ολα οκ.....οσο για το παπατζης αν δεν ξερεις μη μιλας......εχω δωσει χρημα αρκετο σε αυτα τα κοριτσουδια και δεν αρκουμαι σε μπουρδελακια...... :headbang:
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Τεταρτη βραδυ ανταποκριση απο αλκατραζ.. κοσμος πολυ λιγος..
ροστερ

ανκα, πανεμορφη καστανη απο ουκρανια που δεν χορευει στην πιστα, μοντελο
ανικα(/νικα) πολυ ομορφη ξανθια απο εσθονια, μοντελο, χορευει στην πιστα και συμμετεχει και σε 3 σοου!! * και στο καινουριο σοου με την εντατικη
εμμα(νουελα νο1) μελαχρινη ομορφη με πολυ καυλοφατσα, μοιαζει με νικολετα ρωμανου.. συμμετεχει στο τριπλο σοου με δονητες οντας στη σκηνη ενω οι  αλλες στα κλουβια
στελλα ομορφη κοντουλα μελαχρινη
μπιανκα κοντη μελαχρινη τουμπανιασμενη
ραισα ξανθια ομορφη , δειχνει ψιλομυτα
εμμα(νο2) ξανθια με σκυλοφατσα, συμμετεχει στο λαιβ σεξ
μαιρη 30αρα λευκορωσιδα με πολυ καλο χορο στην πιστα, μελαχρινη με κοτσιδα
ρωσιδα με σοβαρο προσωπο αδυνατη
η ξανθια κοντουλα με τα γυαλια
μια αλλη ξανθια οχι τπτ ιδιαιτερο
μια μελαχρινη εμφανισιμη που μου θυμιζει μια στη φυλης πιο παλια -μηπως ειναι αυτη
μια ψηλη καστανοξανθη με αγριο προσωπο αλλα μες τη χαρα
μια ψηλη μελαχρινη εμφανισιμη
μια καστανη ψηλη σχετικα νεα στο ιδρυμα
η μελαχρινη καπως γεματουλα που παιζει στο σοου με τις φυλακες κ κανει κ λαιβ σεξ
απουσιες σονια αλικα γκαμπριελα μιχαελα κλπ

Thanks for all the info bro... :)

Για μένα από εκεί top η Έμμα...cheers
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
puteen ....μηπως τα κοριτσια δεν υπαρχουν;;;;;;μηπως δεν φορτωνονται;;;; ποιο το προβλημα σου;;; λες γκομενες φορτωμενες και καλο-ταισμενες να μην βγαζουν φωτος για γενικη η δικη τους χρηση;;;....ξερεις τι φωτος εχουν βγαλει με λιγα λεφτα παραπανω και αναφερωμαι γενικως.....ξερεις ποσες εχω φιλες στο φβ και ποσες φωτος προσωπικες;;; εκανα μαλακια ναι αλλα μεχρι εκει......αν δε με πιστευεις οκ....οσοι εχουμε βγει απο εδω μεσα ξερουν και ολα οκ.....οσο για το παπατζης αν δεν ξερεις μη μιλας......εχω δωσει χρημα αρκετο σε αυτα τα κοριτσουδια και δεν αρκουμαι σε μπουρδελακια...... :headbang:
φιλε εμενα μ αρεσει που βαζεις φωτο απλα στη συγκεκριμενη εχεις κανει φαουλ διοτι ποσταρεις μια φωτο απο το fb του καταστηματος με κοπελες λεγοντας οτι ειναι απο αυτο, οι οποιες δεν εχουν σχεση με το καταστημα την τρεχουσα χρονικη περιοδο,και χωρις να γνωριζεις η να μας λες ποιες ειναι .και οχι και τιποτα αλλο εσπαγα το κεφαλι μου να σκεφτω αν τις ειδα τις προαλλες που πηγα.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
εχω παρα πολυ καιρο να παω στο ιδρυμα με το οποιαδηποτε ονομα και ροστερ που εχει...απλα ξερω και σερβιτορο και καποιους αλλους απο εκει μεσα...με τον 1 ημουν φανταρος και μιλωντας στο φβ μου ειπε για τα κορασιδια!!!δεν ειπα οτι τα φορτωσα οτι τα πηδηξα τπτ.....γι'αυτο τρελαθηκα που μου την επεσαν....αν σου λεει καποιος με τις φωτος που τον ξερεις και ειναι μεσα στο μαγαζι εγω τι να κανω;;; παντως μακαρι να ειναι εκει η να πανε εκει γιατι γενικα ο φιλος μου με εχει φτιαξει τοσο χρονια αρκετες φορες..
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Επισκεψη στο μαγαζι κατα τις 4 παρα Σαββατο βραδυ.Εισοδος 15.Καποιες παρατηρησεις για το μαγαζι
Το αλκατραζ ειναι το W και το DC των στριπτηζαδικων.O ορισμος του mainstream, οσοι ψαχνετε κλασσικα στριπτηζαδικα ατυχησατε.Οι πελατες ειναι ολων των κοινωνικων ταξεων και ηλικιων αλλα το πιο εντυπωσιακο ειναι οι γυναικιες παρουσιες.Φαινεται οτι το μαγαζι αποπνεει μια ασφαλεια στις γυναικες πελατισσες γι αυτο το προτιμουν.Επισης το σαββατο το μαγαζι ηταν γεματο αλλα εντυπωση μου εκανε η υπαρξη παρεων κουλτουρο ατομων η οποια με σκοπο να αποδειξη στον εαυτο της την σεξουαλικη φιλελευθεροποιηση της επισκεφτεται το εν λογω ιδρυμα.Θελω να πω οτι το μαγαζι δεν εχει τον κλασικο πελατη στριπτηζαδικων αλλα ειναι ενα μπασταρδεμενο δειγμα απο λυκειοπαιδα,γυναικες που το παιζουν απελευθερωμενες,λουμπεν στοιχεια και τελικα τους κλασικους φιλους των εν λογω ιδρυματων.Στα κοριτσια τωρα ειναι οτι πιο καλο υπαρχει με τις περισσοτερες να ειναι πολυ ανω του μεσου ορου.Το ροστερ λιγο πολυ το ξερουμε ολοι,ενω να πω οτι στο μπαρ δεν ηταν η μιλενα αλλα η ξανθουλα(για οσους ξερουν).Οι χοροι στη πιστα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο μαλλον δεν δινουν σημασια και πολυ σε αυτον το τομεα.Αντιθετα στηριζονται πολυ στα διαφορα Show αλλωτε επιτυχημενα και αλλωτε οχι.Ακομη οι γυναικες περιφερονται χωρις να σου πιανουν πολυ τη κουβεντα αλλα ζητωντας σχεδον αμεσως χορο.
Τελικα το μαγαζι δεν ειναι τοσο για τον κλασικο θαμωνα των στριπτηζαδικων.Αξιζει μονο αν εχεις μεγαλη παρεα η θελεις να πας μαζι με γυναικα-ες(δυστυχως δεν εχω καταφερει καμια γνωστη μου να ερθει),διαφορετικα δεν υπαρχει λογος να πηγαινεις πανω απο μια φορα το μηνα και ισως παραπανω.
Κλεινωντας θα αναφερω την ατακα πιτσιρικα θαμωνα στον κολλητο του μπαινοντας στο μαγαζι:''Μαλακα ειναι σαν τις αμερικανικες ταινιες''.
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Επισκεψη στο μαγαζι κατα τις 4 παρα Σαββατο βραδυ.Εισοδος 15.Καποιες παρατηρησεις για το μαγαζι
Το αλκατραζ ειναι το W και το DC των στριπτηζαδικων.O ορισμος του mainstream, οσοι ψαχνετε κλασσικα στριπτηζαδικα ατυχησατε.Οι πελατες ειναι ολων των κοινωνικων ταξεων και ηλικιων αλλα το πιο εντυπωσιακο ειναι οι γυναικιες παρουσιες.Φαινεται οτι το μαγαζι αποπνεει μια ασφαλεια στις γυναικες πελατισσες γι αυτο το προτιμουν.Επισης το σαββατο το μαγαζι ηταν γεματο αλλα εντυπωση μου εκανε η υπαρξη παρεων κουλτουρο ατομων η οποια με σκοπο να αποδειξη στον εαυτο της την σεξουαλικη φιλελευθεροποιηση της επισκεφτεται το εν λογω ιδρυμα.Θελω να πω οτι το μαγαζι δεν εχει τον κλασικο πελατη στριπτηζαδικων αλλα ειναι ενα μπασταρδεμενο δειγμα απο λυκειοπαιδα,γυναικες που το παιζουν απελευθερωμενες,λουμπεν στοιχεια και τελικα τους κλασικους φιλους των εν λογω ιδρυματων.Στα κοριτσια τωρα ειναι οτι πιο καλο υπαρχει με τις περισσοτερες να ειναι πολυ ανω του μεσου ορου.Το ροστερ λιγο πολυ το ξερουμε ολοι,ενω να πω οτι στο μπαρ δεν ηταν η μιλενα αλλα η ξανθουλα(για οσους ξερουν).Οι χοροι στη πιστα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο μαλλον δεν δινουν σημασια και πολυ σε αυτον το τομεα.Αντιθετα στηριζονται πολυ στα διαφορα Show αλλωτε επιτυχημενα και αλλωτε οχι.Ακομη οι γυναικες περιφερονται χωρις να σου πιανουν πολυ τη κουβεντα αλλα ζητωντας σχεδον αμεσως χορο.
Τελικα το μαγαζι δεν ειναι τοσο για τον κλασικο θαμωνα των στριπτηζαδικων.Αξιζει μονο αν εχεις μεγαλη παρεα η θελεις να πας μαζι με γυναικα-ες(δυστυχως δεν εχω καταφερει καμια γνωστη μου να ερθει),διαφορετικα δεν υπαρχει λογος να πηγαινεις πανω απο μια φορα το μηνα και ισως παραπανω.
Κλεινωντας θα αναφερω την ατακα πιτσιρικα θαμωνα στον κολλητο του μπαινοντας στο μαγαζι:''Μαλακα ειναι σαν τις αμερικανικες ταινιες''.

spot on bro...προσυπογράφω κ εγώ..αν κ τα σωληνο-κόριτσα που έχει είναι μια κ μια το όλο κλίμα/φάση είναι ξενέρα κατά την γνώμη μου...βέβαια οι άνθρωποι έχουν βρει την χήνα με τα χρυσά αυγά (όσο μπορεί να υπάρξει κάτι τέτοιο σήμερα), σιγά μην αλλάξουν πλεύση τώρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom