Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μεσα απο πηγες θα πηγαινε ενα φεγγαρι στην Ρωσσια για λιγο να ξεκουραστει.Τωρα απο εκει και περα αλλοι ισχυριζονται πως γυρισε για λιγο αλλοι δεν την ξαναειδανε(+ εμου συμπ/νου).Τωρα αν προλαβε και πηρε πρεφα την κριση-πουτσα που μαστιζει την χωρα μας και την εκανε με ελαφρα χαλαλι της γιατι ειναι απο τα καλα παιδια.αν δουλευει αλλου με αλλο ονομα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια.
:headbang: :headbang:γαμημενη δουλεια στα ξενα

πάντως μιλάμε για γυναικάρα....και μου φαινόταν πολύ καλό παιδί...αν και το κοιταγμα των ματιών της ήταν κάπως έντονο και σε μπέρδευε... :think:
 

hakeem

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
169
Like
249
Πόντοι
21
pathe αλλοτε σε μπερδευε,αλλοτε σε παιδευε,αλλοτε επαιζε αμυνα με τους καυλαντιδες που κυκλοφορουν αλλα οσους συμπαθησουσε τους φροντιζε καλα,σενια και εξηγημενα παρολο που ηταν ντιβα μαγαζιου.αλλα ΚΟΡΜΑΡΑ το κοριτσι με τα ολα της
 

hakeem

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
169
Like
249
Πόντοι
21
το κοιταγμα ηταν ψαρωτικο  καποιες ωρες κια το βλεμα για :s&m_2: :s&m_2:
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Μπραβο παντως παιδες στα στριπομαγαζα που εχουν πλεον το 10αρακι στην εισοδο αντι 15ευρου οπως οι ψωναρες σε Lido και Alca  :birdman:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
λοιπόν, επειδή πήγαμε στο γκραντ ριτόρνο με μεγάλη παρέα προσφάτως για κάποια γιορτή και κεράσαμε όλοι χορούς και ποτά σας λέω τί μάθαμε για τις γκόμενες.

νατάσα 30άρα λεπτή ρωσσίδα με φτιαχτό μικρό βυζί = ξεπέτα. αλλάζει διάθεση ωσάν ανεμοδείκτης. ξεπέτα ακόμα και στο πριβέ με το φίλο μου. προσοχή μεγάλη. αλλού το 50άρικο.

ελένα=ξεπέτα και ούκ ολίγον ντίβα. ζήτησε δεύτερο ποτό στα έξι λεπτά. φυσικά και της είπαμε όχι.

ίσως να μην είναι έτσι όταν τις γνωρίζεις καλύτερα, αλλά εμείς τις δώσαμε πελατεία καθημερινή όταν το μαγαζί δεν είχε καθόλου μα καθόλου κόσμο και μας έπριζαν για ποτά/χορούς. θα μπορούσαν να είχαν καλύτερες υπηρεσίες, οι ηλίθιες. η μεν πρώτη κατηγορεί τους έλληνες αλλά έχει υιοθετήσει πλήρως όλα τα αρνητικά που περιγράφει.

μετά, μια ξανθιά ονόματι άλλοτε μαρία, άλλοτε σάντρα, άλλοτε λουσία, άλλοτε ξένια - όχι ξεπέτα, τουλάχιστον μ'εμάς. αλλά περισσότερο ήθελε να της κάνω μασάζ (έχω σπουδάσει το άθλημα) και να την πληρώνω. δηλαδή... εγωίστρια. χοροί καλής διαρκείας, τουλάχιστον με μένα. πουλάει παραμύθια τύπου <<μ'αρέσεις πολύ πάρε μου κι'άλλο ποτό>>. μην τσιμπήσετε, θά σαστε βλάκες. τηλ μάλλον δε δίνει. για χορό, καλή είναι. εάν την βρείτε, ίσως να έχει αλλάξει όνομα μέχρι να πάτε. έχει καμπύλες.

ρουσλάνα, συμπαθητικό κορίτσι, ξεπέτα ελαφρώς μόνο αν κάνετε έναν μόνο χορό. από 'κει και πέρα, αυξάνεται η διάρκεια.

κάτι πολωνάκια που έχει (μάλλον) καινούρια, δεν ξέρω, δεν δοκιμάσαμε.

άν ξέρει κανείς κάτι, ας μας πει.

το προσωπικό ευγενικό για κατάστημα του είδους.

καλά ξεκαυλώματα.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Τώρα που το  αεροπλανοφόρο USS Enterprise είναι στο Φάληρο, θα δουν το χρώμα του $ οι κοπέλες άραγε?
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Αν ειναι τοσο χαζοι και πανε se stripoμαγαζα ναι κατι θα δουν και αυτες. Αν τους ανοιξει κανεις τα ματια και μαθουν τι παιζει ουτε απεξω δεν θα περασουν.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Αν ειναι τοσο χαζοι και πανε se stripoμαγαζα ναι κατι θα δουν και αυτες. Αν τους ανοιξει κανεις τα ματια και μαθουν τι παιζει ουτε απεξω δεν θα περασουν.
Κοίταξε το πρώτο κύμα της απόβασης πιθανον θα την πατήσει..αν προλάβουν και ειδοποιήσουν τους υπόλοιπους έχει καλώς..Φαντάσου όμως τί κλέψιμο έχει να πέσει στους λογαριασμούς τους..
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Κοίταξε το πρώτο κύμα της απόβασης πιθανον θα την πατήσει..αν προλάβουν και ειδοποιήσουν τους υπόλοιπους έχει καλώς..Φαντάσου όμως τί κλέψιμο έχει να πέσει στους λογαριασμούς τους..
κε ποσ θα γινουν τα μαγαζια ισομα αμα νεβριασουν τα αμερικανακια
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
κε ποσ θα γινουν τα μαγαζια ισομα αμα νεβριασουν τα αμερικανακια
θα είναι τόσο μεθυσμένα που δε θα το πάρουν χαμπάρι..εδώ κλέβουν άλλους και άλλους ,στα 18χρονα αμερικανάκια θα κολλήσουν?
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
θα είναι τόσο μεθυσμένα που δε θα το πάρουν χαμπάρι..εδώ κλέβουν άλλους και άλλους ,στα 18χρονα αμερικανάκια θα κολλήσουν?
καλα κρασια.... τα αμερικανακια ινε απο πορτορικο μεκσικανακια αραπακια θα κολοσουν...με τουσ κολογερουσ τον στριπ
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Εγω βλεπω να βαζουν και πουλμανακια.Παραλαβη απο το πλοιο παραδοση στο μαγαζι και πισω παλι  :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εγώ τα έχω κανονόισοι ώλα!τζοίρως 100000 αιυρώ σαι 3 μαίρες
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Τα αμερικανάκια ειναι βλαμμένα και στεγνά.....!!!!!

Τα κορίτσια πονταρουν πάνω μας φιλαρακια.

Γι αυτό καλή διαχείριση χρημάτων να τις στρώσουμε.

ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΡΟΥΜΑΝΕΣ δεν στρωνουν με τίποτα.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Ουτε στρωσιμο ουτε τιποτα αυτες δεν καταλαβαινουν Χριστο... Για χαβαλε και μεχρι εκει ειναι  ;) ;)
 

Επισκέπτης
έχω 150 ευρώ για σκότωμα ρίχτε καμιά ιδέα ρε μάγκες...
βαριέμαι να ψάχνω  :birdman:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
πηγαινε ρασπουτιν ι λιντο ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom