Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες.Χτες στην εκπομπη της Στεφανιδου εμφανιστηκε δικος μας ανθρωπος να πρωταγωνιστει στο μελοδραμα ¨Δεν ειπα στο συντροφο μου οτι ειμαι Στρηπτιζεζ και τον εχασα¨.Δηλωσε ονομα Αλμαζα εκ Ρωσιας ενεργη ακομα σε μαγαζι στη Συγγρου.Ξερουμε αν ισχυουν ονομα και προελευση γιατι μου θυμισε μια Ρουμανα που δουλευε στο ΒΑΒΥ πριν 2 χρονια με το ονομα Μονα.Η καταληξη της σχεσης της  μου ειναι αδιαφορη...

Φαντασου να 'λεγε του γκομενου της ολη την αληθεια..Δηλαδη οτι πριν κανει την στριπτηζεζ δουλευε σε στουντιο που την γαμαγανε με 50 ευρω.. Ε ρε γλεντια..:2funny:
 

clan

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Μια και είμαι νέος στο thread θέλω να ρωτήσω τους πιο παλιούς, που παίζουν αυτόν τον καιρό τα πιο ωραία μωρά και σε πια μαγαζιά παίζουν φραπεδιές και με τι τίμημα  ;)
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
... ... ...
η επίσημη γύρα αρχίζει γύρω στη 1:00..
οι γνωστές φάτσες τσιμπάνε λίγο νωρίτερα..
οι καλύτερες ώρες πάντως είναι οι προχωρημένες
γιατί η διάθεση για κάρτες και η σούρα έχουν ανέβει.. :) 

Καλησπέρα παιδιά. Μια και είμαι νέος στο thread θέλω να ρωτήσω τους πιο παλιούς, που παίζουν αυτόν τον καιρό τα πιο ωραία μωρά και σε πια μαγαζιά παίζουν φραπεδιές και με τι τίμημα  ;)
το καλύτερο είναι να μην ακούσεις κανέναν παλιό, να βολτάρεις ανά εβδομάδα,
άμα έχεις τα φράγκα και τη διάθεση, σε όσα μαγαζιά υπάρχουν (έχουν απομείνει)
και να καταλήξεις σ' αυτό που σου αρέσει.. αν θα βρεθεί.. :)
μπορεί και να είναι κάποιο που να μην έχει πολύ ωραία μωρά ή/και
κάποιο που να μην παίζουν φραπεδιές...
 

Επισκέπτης
Ίσως φανεί παράξενη η ερώτηση αλλά: "Ξέρει κανείς πως γίνεται να πας σε μαγαζί να πιεις τα ποτάκια σου, να πάρεις λίγο μάτι, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;
1. Λες τη μία ότι δε θες συντροφιά και να το πει στις άλλες;
2. Το λες στο γκαρσόνι με το που πας;
3. Λες το dj να το κάνει ανακοίνωση; (να κάνουμε και λίγο πλάκα)
4. Κάτι άλλο;

Μερικές φορές είναι πργματικά ανυπόφορο, κάθε 2 λεπτά να έρχεται κοπέλα και ν αρχίζουν τα ίδια "πως σε λένε", "από που είσαι;", "τι ωραίο σώμα έχεις", κλπ, κλπ
Βέβαια τα κορίτσια τη δουλειά τους κάνουν και δεν κατακρίνω αυτές, ίσα ίσα που μας τιμάν κιόλας (δε σου τυχαίνει συχνά στην έξω ζωή να σου την πέφτουν καθημερινά 15 θεόμουνα και μάλιστα να τις ρίξεις και χυλόπιτα), αλλά απ την άλλη είναι ώρες που θες να πας να πιεις 2-3 ποτάκια, ήρεμα και να πάρεις λίγο μάτι το show, τα κορίτσια και γενικά το νταλαβέρι, χωρίς να είσαι αναγκασμένος να τρως κάθε τρεις και λίγο το τρυπάκι, γνωριμία-απόρριψη.
Στην εντέλει μπορεί εκείνη τη μέρα να μην έχεις και τα κέφια σου για να μιλάς όλη την ώρα, τυχαίνει στον καθένα.
Σόρρυ που κούρασα, αλλά αν το ζήσεις μια-δύο-τρείς, κάποια στιγμή σε κουράζει...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ίσα ίσα που μας τιμάν κιόλας (δε σου τυχαίνει συχνά στην έξω ζωή να σου την πέφτουν καθημερινά 15 θεόμουνα και μάλιστα να τις ρίξεις και χυλόπιτα), αλλά απ την άλλη είναι ώρες που θες να πας να πιεις 2-3 ποτάκια, ήρεμα και να πάρεις λίγο μάτι το show, τα κορίτσια και γενικά το νταλαβέρι, χωρίς να είσαι αναγκασμένος να τρως κάθε τρεις και λίγο το τρυπάκι, γνωριμία-απόρριψη.
Στην εντέλει μπορεί εκείνη τη μέρα να μην έχεις και τα κέφια σου για να μιλάς όλη την ώρα, τυχαίνει στον καθένα.
Σόρρυ που κούρασα, αλλά αν το ζήσεις μια-δύο-τρείς, κάποια στιγμή σε κουράζει...

αδερφέ μήπως να το ψάξεις λίγο στον εγκέφαλο;
οι ζούδες δεν στην πέφτουν μεροκάματο βγάζουν.....
πεσ τους στο καλό και θα φύγουν.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Ίσως φανεί παράξενη η ερώτηση αλλά: "Ξέρει κανείς πως γίνεται να πας σε μαγαζί να πιεις τα ποτάκια σου, να πάρεις λίγο μάτι, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;
1. Λες τη μία ότι δε θες συντροφιά και να το πει στις άλλες;
2. Το λες στο γκαρσόνι με το που πας;
3. Λες το dj να το κάνει ανακοίνωση; (να κάνουμε και λίγο πλάκα)
4. Κάτι άλλο;

Μερικές φορές είναι πργματικά ανυπόφορο, κάθε 2 λεπτά να έρχεται κοπέλα και ν αρχίζουν τα ίδια "πως σε λένε", "από που είσαι;", "τι ωραίο σώμα έχεις", κλπ, κλπ
Βέβαια τα κορίτσια τη δουλειά τους κάνουν και δεν κατακρίνω αυτές, ίσα ίσα που μας τιμάν κιόλας (δε σου τυχαίνει συχνά στην έξω ζωή να σου την πέφτουν καθημερινά 15 θεόμουνα και μάλιστα να τις ρίξεις και χυλόπιτα), αλλά απ την άλλη είναι ώρες που θες να πας να πιεις 2-3 ποτάκια, ήρεμα και να πάρεις λίγο μάτι το show, τα κορίτσια και γενικά το νταλαβέρι, χωρίς να είσαι αναγκασμένος να τρως κάθε τρεις και λίγο το τρυπάκι, γνωριμία-απόρριψη.
Στην εντέλει μπορεί εκείνη τη μέρα να μην έχεις και τα κέφια σου για να μιλάς όλη την ώρα, τυχαίνει στον καθένα.
Σόρρυ που κούρασα, αλλά αν το ζήσεις μια-δύο-τρείς, κάποια στιγμή σε κουράζει...

+1

Το έχω πει κι εγώ στο παρελθόν.

Είναι ίσως ο βασικότερος λόγος που έχω πάει 3-4 φορές σε στριπάδικο όλες κι όλες.


είσαι πολυ ευγενικός ή πολύ αγαπούλης ή πολύ όμορφος.

Εγώ που δεν είμαι τίποτα από τα τρία και δεν ξεκόλλαγε η άλλη από τα γόνατα μου?

-Φύγε δε θέλω
-Τέλεις, τέλεις.
-Φύγε δεν έχω λεφτά.
-Τα σου ντανείσει το φίλο σου (ο μαλάκας είχε λιώσει στα γέλια και δεν απαντούσε να με σιγοντάρει).
-Δε θέλω βρε καλό μου, πήγαινε σε κανάν άλλο έχει κόσμο το μαγαζί.
-Εγκώ εσένα τέλει.
-Ναι αλλά ντε σε τέλει εγκώ!

Μέχρι που της είπα ότι είμαι παντρεμένος και δε θέλω να κερατώσω τη γυναίκα μου και μου λέει "οκ. Ντείξει εσύ εμένα βέρα κι εγκώ φύγει" :2funny:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Είναι αλήθεια πως υπάρχουν αρκετές που είναι επίμονες (κυρίως οι μαύρες, αλλά όχι αποκλειστικά αυτές). Εύκολες λύσεις δεν υπάρχουν.  Το να πεις σε μια από αυτές π.χ. να πει και στις υπόλοιπες ότι δεν γουστάρεις είναι πρακτικα ανεφάρμοστο. Από την άλλη μεριά σκέψου ότι μερικές φορές δημιουργείται και η αντίστροφη κατάσταση. Δηλαδή να πας σε μαγαζί που οι κοπέλες βαριούνται που ζούνε και είναι αραγμένες συνέχεια στους καναπέδες κουβεντιάζοντας μεταξύ τους (ενώ εσύ θα ήθελες να κάνεις παιχνίδι μαζί τους).
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Είναι αλήθεια πως υπάρχουν αρκετές που είναι επίμονες (κυρίως οι μαύρες, αλλά όχι αποκλειστικά αυτές). Εύκολες λύσεις δεν υπάρχουν.  Το να πεις σε μια από αυτές π.χ. να πει και στις υπόλοιπες ότι δεν γουστάρεις είναι πρακτικα ανεφάρμοστο. Από την άλλη μεριά σκέψου ότι μερικές φορές δημιουργείται και η αντίστροφη κατάσταση. Δηλαδή να πας σε μαγαζί που οι κοπέλες βαριούνται που ζούνε και είναι αραγμένες συνέχεια στους καναπέδες κουβεντιάζοντας μεταξύ τους (ενώ εσύ θα ήθελες να κάνεις παιχνίδι μαζί τους).
μούσσες.. :)
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Μάγκες, προσεχώς κατεβαίνω Ελλάδα για καμμιά βδομάδααπό πάνω που μένω. Έχω να κατεβώ από τις γιορτές. Ως συνήθως λέω να πάω για κανά άραγμα σε στριπ τις καθημερινές που οι παρέες μου είναι πιο μαζεμένες λόγω γραφείου/μαγαζιού την επομένη. Δε θέω συμβουλές τόσο όσο πληροφορίες για τις πιο πρόσφατες εξελίξεις: τα μαγαζιά τα ξέρω (παραδοσιακά είμαι των ΒΠ αντί για τη Συγγρού - Σταρ, Τούτι, σπανιοτερα Στάτους και Ρασπούτιν). Πολλή κρίση, καταστροφή και συμφορά διαβάζω σ'αυτές τις σελίδες και έφτασα ν' αναρρωτιέμαι αν τα μαγαζιά υπάρχουν καν πια. Δε θα χω και το αυτοκίνητο, οπότε να μην παίρνω ταξί για να βρίσκω σκοτάδια στο κλαμπ. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Μάγκες, προσεχώς κατεβαίνω Ελλάδα για καμμιά βδομάδααπό πάνω που μένω. Έχω να κατεβώ από τις γιορτές. Ως συνήθως λέω να πάω για κανά άραγμα σε στριπ τις καθημερινές που οι παρέες μου είναι πιο μαζεμένες λόγω γραφείου/μαγαζιού την επομένη. Δε θέω συμβουλές τόσο όσο πληροφορίες για τις πιο πρόσφατες εξελίξεις: τα μαγαζιά τα ξέρω (παραδοσιακά είμαι των ΒΠ αντί για τη Συγγρού - Σταρ, Τούτι, σπανιοτερα Στάτους και Ρασπούτιν). Πολλή κρίση, καταστροφή και συμφορά διαβάζω σ'αυτές τις σελίδες και έφτασα ν' αναρρωτιέμαι αν τα μαγαζιά υπάρχουν καν πια. Δε θα χω και το αυτοκίνητο, οπότε να μην παίρνω ταξί για να βρίσκω σκοτάδια στο κλαμπ. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Σταρ,Τούτι και Ρασπούτιν υπάρχουν.Στάτους δε γνωρίζω..Τις προηγούμενες εβδομάδες πάντως το Τούτι αρκετές μέρες ήταν κλειστό ή άνοιγε και έκλεινε κατά τις 3 λόγω έλλειψης πελατών..Μην το ψάχνεις , παρακμή..
 

tex.trail

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Σταρ,Τούτι και Ρασπούτιν υπάρχουν.Στάτους δε γνωρίζω..Τις προηγούμενες εβδομάδες πάντως το Τούτι αρκετές μέρες ήταν κλειστό ή άνοιγε και έκλεινε κατά τις 3 λόγω έλλειψης πελατών..Μην το ψάχνεις , παρακμή..
Στάτους κλειστό εδώ και πάαααααρα πολύ καιρό.....
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Θενκς παιδιά. Σταρ επομένως που είναι κι ευκολότερο το ταξί της επιστροφής (αν και κάπου πήρε το μάτι μου ένα ποστ ότι την έπεσαν τα στρουμφάκια στο ομόσταυλο, ελπίζω να μην είναι γενικευμένο). Αυτά στη Μιχαλακοπούλου/Χίλτον υποθέτω υπάρχουν ακόμα; Έχω κάτι αιώνες να πάω σ'αυτά αλλά καλό είναι να υπάρχουν κι εναλλακτικές.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Θενκς παιδιά. Σταρ επομένως που είναι κι ευκολότερο το ταξί της επιστροφής (αν και κάπου πήρε το μάτι μου ένα ποστ ότι την έπεσαν τα στρουμφάκια στο ομόσταυλο, ελπίζω να μην είναι γενικευμένο). Αυτά στη Μιχαλακοπούλου/Χίλτον υποθέτω υπάρχουν ακόμα; Έχω κάτι αιώνες να πάω σ'αυτά αλλά καλό είναι να υπάρχουν κι εναλλακτικές.

Το Grand Ritorno είναι σταθερά εκεί.
 

τσολιας

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Χθεςινοβραδυνη αναβαση στη Συγγρου.EXTREME LADYS ηταν το πρωτο ιδρυμα που μπηκαμε.χαμηλες τιμες,οσο και η ποιοτητα των κορασιδων.Δυσκολα θα ξαναμπουμε.λιγο πιο πανω το APHRODITE για ακομα μια φορα κλειστο λογω "ανακαινισης".Ξερει κανεις κατι?προσπερασαμε το LIDO (ειχε ουρα μεχρι εξω),και καταληξαμε στο GRAND RITTORNO που ειναι σταθερη αξια. :s&m_3:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όσο  και  να  μπαίνεις  στο  τριπ  της  μεθαδόνης , η πρέζα  παραμένει πρέζα.
Τουράκι  βιαστικό  καθημερινής
Γενικά  τα  μαγαζιά βρίσκονται  σε  μια  κατάσταση  μεταξύ  φθοράς  και αφθαρσίας .
Τα  καλά  κομμάτια  απόντα .
Πάρα  πολλά  συνταξιοδοτημένα , άλλα  εκμεταλεύονται  τα  πλέον του  ενός  υποχρεωτικά , πλέον ,  ρεπό  για  διασκέδαση  με  sugar daddy ( Οι χορηγοί απέθαναν ) , για  να κάνουν το Γιώργο Κωνσταντίνου σε  χοροπηδάδικα , τσιτσερόνε  στυλ. Και άλλες  για  να  τσιμπήσουν καμμιά βιζιτούλα , όπου  ο Έλλην  γαμίκος  κάγκουρας , θα  εκλάβει  ως  κατάκτηση  και one night stand
Γενικά  υπάρχει  μια  πτώση  στην κατανάλωση  και  στο προσφερόμενο εμπόρευμα .
Μαγαζιά  όπου  οι κοπέλες  ανεβαίνουν στο στύλο ανα 10λεπτο  και  αν ...
Επιθετικότητα  για  ποτό - χορό
Πριβέ  απ΄όλα , με  το 1/2 του  αντιτίμου  την  περσινή  περίοδο
Μια  μαλακία  και μισή
Το τί  μπάζο  κυκλοφορεί  με  στρινγκ  και  τακούνια  είναι  απίστευτο .
Όλοι οι βλακοντιζέηδες  έχουνε  μάθει  το «σοκολάτα» ...
Οι τζούδες  έχουν  απελπιστεί  και  δίνουν τηλέφωνα , και  κάνουν  διαπραγματεύσεις  στο  τρίλεπτο . Φαΐ στο  σουβλατζίδικο  του  κυρ  Αλέκου , και ξενοδοχείο συν 50 -80 € μαξιμουμ

Σκατά  μελάτα ...

Όποιος  έχει  ζήσει  τις  παλιές καλές  εποχές  στα  λιγώτερο  ανυπόφορα  αντέχει  το πολύ  ένα 20άλεπτο καθαρό , στα  άλλα  στο 5λεπτο ...

Και  απορώ  μανάρι  μου
Τότε  που  κάναμε  τις  ζημιές  έτσι ήτανε  και δεν το βλέπαμε ?

Τελικά  η  καλύτερη  αποτοξίνωση  είναι  η  απομυθοποίηση .

Άντε  τώρα  που  κόβουμε  τις  αλανιάρες  να  δούμε  με  τί  θα  ασχολούμαστε !
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Α Και  απορώ  μανάρι  μου
Τότε  που  κάναμε  τις  ζημιές  έτσι ήτανε  και δεν το βλέπαμε ?

Β Τελικά  η  καλύτερη  αποτοξίνωση  είναι  η  απομυθοποίηση .

Γ Άντε  τώρα  που  κόβουμε  τις  αλανιάρες  να  δούμε  με  τί  θα  ασχολούμαστε !

Α Η απόσταση από το κέντρο των γεγονότων, τους δίνει άλλη ματιά και διάσταση...

Β Κάποιοι μύθοι όμως, μένουν ζωντανοί για πάντα!!! Δεν ξεφτίζουν απ' τις αισθήσεις μας ποτέ!!!

Γ Επιτρέψτε μου παρακαλώ να παραφράσω λιγάκι τον ποιητή: "και τώρα τι θα γένουμε χωρίς βαρβάρες; Οι κοπέλες αυτές ήσαν Η ΜΟΝΗ λύσις..."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom