Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μετα απο ενα καλο γευμα και αρκετο ποτο ειπαμε με την παρεα να παμε σε κανα στριπτιτζαδικο να χαλαρωσουμε λιγακι.Ειμασταν μπουρναζι και επειδη δεν ειμασταν να οδηγαμε μετα απο τοσο ποτο ειπαμε να παμε στο τοπικο μαγαζακι το illusions.Μπαινοντας μεσα βλεπω ενα στη πιστα ενα απιστευτο πιπινακι.Λεω καλα θα περασουμε.Το μαγαζι μεσα εχει φλομπες αλλα εχει και μερικα καλα κομματια και γνωστα.Τοπ του μαγαζιου η Ειρηνη,πιστευω οσο ασχολουνται ξερουν ποια ειναι η ''κυρια''.Η Κατια κι αυτη μιλφ και τελεια επαγγελματιας.Ειχε μεσα 3-4 σουπερ κορμακια και 2-3 χοντροβυζαρουδες για να τρυβονται στε γεροντια.Πηρα 2 prive την Ειρηνη και πραγματικα με εκανε νοικοκυρη!!!Αλλους δυο απλους χορους που πηραμε με κατι μικρουλες δεν ελεγαν πολλα,ειχαν ωραια :tits: ομως.

Γενικα το κλιμα στο μαγαζι μου αρεσε.Ειναι πολυ ''οικογενειακο'' και παρειστικο.Το προσωπικο πολυ καλο,τα κοριτσια ειχαν ορεξη για δουλεια για να βγαλουν κανα ευρουδακι.Τα ποτα ηταν καλα και οχι τιποτα μπομπες.

Τοπ της βραδιας η Ρωξανα.Μια νταρντανογυναικα που ανεβασε και ενα πιτσιρικα στη πιστα και τον εκανε μαγκα.Η συγκεκριμενη κυρια σε καθε τραπεζι που πηγαινε πεταγε εξω βυζια και μουνια και την εγλυφαν.Ξεγελαει ομως,για χορο που την πηρα δεν ελεγε τιποτα,ξεπετα!!!

Τιμη ποτου 12
Τιμη χορου 12
Prive 36
πριβε 50
γυναικειο 20
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
πριβε 50
γυναικειο 20

Η  κάποιον  πιάσανε  κορόιδο
Ή  καποιος  μας παραμυθιάζει
Ρε  παίχτες  ακόμη  με  το  ασανσέρ  ανεβαίνεις  στο ρετιρέ ?
Γαμώ  τη  μαλακία μου  παίζει  να  είναι  το  μόνο στριπ στον 6ο παγκοσμίως !
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
160
Like
114
Πόντοι
1
Ας γραψω και εγω κανα post...

Μεσα στο Μαιο πηγα μουσσες και gold. Παω παντα καθημερινες.

Μουσσες πηγα για πρωτη φορα. Μου εκανε εντυπωση ο αριθμος των κοριτσιων. Τριπλασιες απ'τους πελατες μπορει και παραπανω. Απο ονοματα θυμαμαι Ιβα (την εχω δει και στο γκολντ), Τζουλια (το χει πραγματικα το μπλα-μπλα), Ανιτα (βυζαρες) και Μια. Οι απλοι χωροι γινονται σε κατι καναπεδες που μονο τυφλος δε μπορει να σε δει. Εκανα με 2-3. Δε θυμαμαι με ποιες αλλα η μια (μια ξανθια με μαυρο εσωρουχο-σας φωτισα) εκανε ισως το πιο δυναμικο χορο που εχω κανει. Δυστυχως εγω προτιμω το αντιθετο... Σε μια φαση αρχισε να τριβει το μουνι της στη μουρη μου τοσο δυνατα που κοντεψε να μου ξεριζωσει τη μυτη.
Ολες ζητανε πριβε. Δε πηρα. Αλλες ειπαν για φραπε, αλλες οτι τα βγαζουν ολα και πιανεις παντου.
Γενικα δε μ'αρεσε και μαλλον δε θα ξαναπαω.

Gold. Δεν υπαρχουν λογια. Μπαινω μεσα και ημουν μονος μου. Δεν εννοω μονος πελατης. Ουτε μια κοπελα. Ουτε μουσικη δεν επαιζε! Μετα απο λιγο εμφανιστηκαν σιγα σιγα.
Μεχρι τις 3 που εφυγα το πολυ 5 πελατες να μπηκαν. Σονυα (εκανε φραπεδες παλια, τωρα δε ξερω-καθοταν συνεχεια), Νικη,Νικολετα και κατι αλλες δε θυμαμαι,μαλλον καινουριες.
ΜΗΔΕΝ!

Και στα 2 χορος 10 , πριβε 50.


Σημερα λεω να ξαναβγω.Επειδη δε προκειται να παω για πολυ καιρο εχει να προτεινει καποιος κατι καλο? Αν δε θελει να γραψει εδω εστω και σε πμ

 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
160
Like
114
Πόντοι
1
Τι εγινε ρε παιδια, ουτε μια προταση???
Τεσπα. Μενω διπλα στη συγγρου. Θα κατηφορισω προς τα εκει και θα κανω ενα α-μπεμπα-μπλομ.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Για συγγρού τα πράγματα είναι λίγο πολύ γνωστά..
λίντο - με παρεα για χαβαλέ ή μόνος για πριβέ..
για το μπ.γκολντ τα είπες μόνος σου.
κίνκυ όπερα - άμα θες να δεις μουσικοχορευτικά
και να τριφτείς με κανενα μωράκι που δούλευε
παλιά στα τριγύρω καταστήματα καλά είναι..
αφροδίτη - ποτοθεραπεία με εκπλήξεις..!..
αλκατράζ - τα ίδια περίπου με το κίνκυ στο πιο
αμερικάνικο..
παλιό νταιαμοντ ντολλς-νυν εξτρίμ λέιντιζ -
δεν πάω από ιδεολογία.. :)
απέναντι στο ανατολί(ή)..με περισσότερα
σκοτάδια, ξύδια, πατάρια..
η επιλογη δική σου κατά τα γούστα και
τα οικονομικά σου δεδομένα.. 
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδιά περάσαμε από Baby O Πειραιώς, ξέρει κανείς τι παίζει?? ο πορτιέρης καθόταν μόνος έξω (πελάτες λίγοι μάλλον)
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
160
Like
114
Πόντοι
1
Λοιπον μολις γυρισα απο Kinky. Πρωτη φορα στο μαγαζι. Σαν χωρος δε μου αρεσε καθολου. Η μουσικη απαραδεκτη και η ενταση της επισης. Ζαλιστηκα μεχρι να συνηθισω. Με διαφορα ειναι το πιο αντικαυλωτικο κλαμπ που εχω παει.
Η μονη καλη στιγμη ηταν στο σοου με τον νανο. Κατεβηκαν οι κοπελες κατω -μια εξ'αυτων ανεβηκε πανω μου- και κανανε διαφορα με δονητες...
Για χορο πηρα την Grace την οποια ηξερα απο το gold. Τα ιδια που εκανε και τοτε κανει και εχει και ενισχυμενα βυζια πλεον (καλη δουλεια ο γιατρος by the way). Κατι αλλες που ειδα στο πριβε δε κανανε τιποτα...
Αλλα ονοματα- Κρυσταλ,Μαρια,Αντζελα,Ηλεκτρα...αυτα συγκτρατησα.
Γενικα πολυ θορυβωδες μαγαζι,αδιαφορες και βαρετες κοπελες και αθλια ατμοσφαιρα.

Για μενα το κορυφαιο club ηταν το πρινσες της περιοδου 2006-2007.Τωρα ειναι το χειροτερο...
Καθε επισκεψη ηταν εμπειρια ζωης. Τετοια φουρνια κοριτσιων δεν εχει ξαναγινει. Τα οργια του διονυσου ειχα κανει εκει μεσα.
Υπαρχει ενα κλαμπ που εστω να το πλησιαζει?

Η αναζητηση συνεχιζεται...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290

Για συγγρού τα πράγματα είναι λίγο πολύ γνωστά..
λίντο - με παρεα για χαβαλέ ή μόνος για πριβέ..
για το μπ.γκολντ τα είπες μόνος σου.
κίνκυ όπερα - άμα θες να δεις μουσικοχορευτικά
και να τριφτείς με κανενα μωράκι που δούλευε
παλιά στα τριγύρω καταστήματα καλά είναι..
αφροδίτη - ποτοθεραπεία με εκπλήξεις..!..
αλκατράζ - τα ίδια περίπου με το κίνκυ στο πιο
αμερικάνικο..
παλιό νταιαμοντ ντολλς-νυν εξτρίμ λέιντιζ -
δεν πάω από ιδεολογία.. :)
απέναντι στο ανατολί(ή)..με περισσότερα
σκοτάδια, ξύδια, πατάρια..
η επιλογη δική σου κατά τα γούστα και
τα οικονομικά σου δεδομένα.. 


Ανηψιέ  Θεέ , πάρε  την ΠΑΕ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Λοιπον μολις γυρισα απο Kinky. Πρωτη φορα στο μαγαζι. Σαν χωρος δε μου αρεσε καθολου. Η μουσικη απαραδεκτη και η ενταση της επισης. Ζαλιστηκα μεχρι να συνηθισω. Με διαφορα ειναι το πιο αντικαυλωτικο κλαμπ που εχω παει.
Η μονη καλη στιγμη ηταν στο σοου με τον νανο. Κατεβηκαν οι κοπελες κατω -μια εξ'αυτων ανεβηκε πανω μου- και κανανε διαφορα με δονητες...
Για χορο πηρα την Grace την οποια ηξερα απο το gold. Τα ιδια που εκανε και τοτε κανει και εχει και ενισχυμενα βυζια πλεον (καλη δουλεια ο γιατρος by the way). Κατι αλλες που ειδα στο πριβε δε κανανε τιποτα...
Αλλα ονοματα- Κρυσταλ,Μαρια,Αντζελα,Ηλεκτρα...αυτα συγκτρατησα.
Γενικα πολυ θορυβωδες μαγαζι,αδιαφορες και βαρετες κοπελες και αθλια ατμοσφαιρα.

Για μενα το κορυφαιο club ηταν το πρινσες της περιοδου 2006-2007.Τωρα ειναι το χειροτερο...
Καθε επισκεψη ηταν εμπειρια ζωης. Τετοια φουρνια κοριτσιων δεν εχει ξαναγινει. Τα οργια του διονυσου ειχα κανει εκει μεσα.
Υπαρχει ενα κλαμπ που εστω να το πλησιαζει?

Η αναζητηση συνεχιζεται...

δερ γουόζ νοου κλαμπ λάικ μπιτζι κλάμπ το 2006-2007.
δυστυχώς μαζί με τις θεές που απεβίωσαν απεβίωσε κι αυτό.....
 

bozidar78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες.Χτες στην εκπομπη της Στεφανιδου εμφανιστηκε δικος μας ανθρωπος να πρωταγωνιστει στο μελοδραμα ¨Δεν ειπα στο συντροφο μου οτι ειμαι Στρηπτιζεζ και τον εχασα¨.Δηλωσε ονομα Αλμαζα εκ Ρωσιας ενεργη ακομα σε μαγαζι στη Συγγρου.Ξερουμε αν ισχυουν ονομα και προελευση γιατι μου θυμισε μια Ρουμανα που δουλευε στο ΒΑΒΥ πριν 2 χρονια με το ονομα Μονα.Η καταληξη της σχεσης της  μου ειναι αδιαφορη...
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες.Χτες στην εκπομπη της Στεφανιδου εμφανιστηκε δικος μας ανθρωπος να πρωταγωνιστει στο μελοδραμα ¨Δεν ειπα στο συντροφο μου οτι ειμαι Στρηπτιζεζ και τον εχασα¨.Δηλωσε ονομα Αλμαζα εκ Ρωσιας ενεργη ακομα σε μαγαζι στη Συγγρου.Ξερουμε αν ισχυουν ονομα και προελευση γιατι μου θυμισε μια Ρουμανα που δουλευε στο ΒΑΒΥ πριν 2 χρονια με το ονομα Μονα.Η καταληξη της σχεσης της  μου ειναι αδιαφορη...

ειχε ωραια κωλαρα
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Καλησπερα συναγωνιστες.Χτες στην εκπομπη της Στεφανιδου εμφανιστηκε δικος μας ανθρωπος να πρωταγωνιστει στο μελοδραμα ¨Δεν ειπα στο συντροφο μου οτι ειμαι Στρηπτιζεζ και τον εχασα¨.Δηλωσε ονομα Αλμαζα εκ Ρωσιας ενεργη ακομα σε μαγαζι στη Συγγρου.Ξερουμε αν ισχυουν ονομα και προελευση γιατι μου θυμισε μια Ρουμανα που δουλευε στο ΒΑΒΥ πριν 2 χρονια με το ονομα Μονα.Η καταληξη της σχεσης της  μου ειναι αδιαφορη...

Δεν έχω δει την εκπομπή αλλά αν θυμάμαι σωστά, υπήρχε μια κοπέλα μ' αυτό το όνομα παλιά στο Alcatraz. Για τώρα δεν ξέρω. Την έχω δει πρόσφατα σε φωτό από κλαμπάκια κλπ.
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.337
Πόντοι
6.195
πριβε 50
γυναικειο 20

Πάντως μέχρι πριν καναδυό μήνες το prive 36 ευρώ είχε. Μάλιστα μου είχε κάνει εντύπωση ουτε 35 ούτε 40 ... 36
Decadance οι κοπέλες και με προσπάθεια για να βρούν αγαπούληδες (το παραμύθι πάει σύννεφο)
Μου είχαν κάνει εντύπωση κανα-δυο και έφαγα κάμποσα ευρώ σε επισκέψεις.
 

stud studiator

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες.Χτες στην εκπομπη της Στεφανιδου εμφανιστηκε δικος μας ανθρωπος να πρωταγωνιστει στο μελοδραμα ¨Δεν ειπα στο συντροφο μου οτι ειμαι Στρηπτιζεζ και τον εχασα¨.Δηλωσε ονομα Αλμαζα εκ Ρωσιας ενεργη ακομα σε μαγαζι στη Συγγρου.Ξερουμε αν ισχυουν ονομα και προελευση γιατι μου θυμισε μια Ρουμανα που δουλευε στο ΒΑΒΥ πριν 2 χρονια με το ονομα Μονα.Η καταληξη της σχεσης της  μου ειναι αδιαφορη...

Γνωστή στο πανελλήνιο η Αλμάζα. Είχε πάει και στο Ελλάδα έχεις ταλέντο....
Προ 2 ετίας την πέτυχα σε μαγαζί με ρούχα στη Γλυφάδα να δοκιμάζει μπλούζάκια....και ξέχναγε συνέχεια να κλείσει την κουρτίνα του δοκιμαστηρίου....για σουτιέν ούτε συζήτηση...
τι να κάνω κι εγώ άραξα και απλά χάζευα
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες.Χτες στην εκπομπη της Στεφανιδου εμφανιστηκε δικος μας ανθρωπος να πρωταγωνιστει στο μελοδραμα ¨Δεν ειπα στο συντροφο μου οτι ειμαι Στρηπτιζεζ και τον εχασα¨.Δηλωσε ονομα Αλμαζα εκ Ρωσιας ενεργη ακομα σε μαγαζι στη Συγγρου.Ξερουμε αν ισχυουν ονομα και προελευση γιατι μου θυμισε μια Ρουμανα που δουλευε στο ΒΑΒΥ πριν 2 χρονια με το ονομα Μονα.Η καταληξη της σχεσης της  μου ειναι αδιαφορη...

Αλμαζα στο Αλκατραζ, ακομα εκει βοσκει  :zfuck:
 

Επισκέπτης
ξέρει κανείς τι ώρα ανοίγουν τα...ιδρύματα;
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
ξέρει κανείς τι ώρα ανοίγουν τα...ιδρύματα;

Η ερώτηση θα μπορούσε να διατυπωνόταν πιο ευστοχα ως εξής: "ξέρετε τι ώρα οι κοπέλες βρίσκονται στο πόστο τους;" Γιατί το μαγαζί μπορεί να ανοίγει πιο νωρίς, αλλά τι να το κάνεις αν οι κοπέλες είναι απούσες (είτε γιατί δεν έχουν έρθει ακόμα είτε γιατί αλλάζουν για να βαλουν τα ρούχα της δουλειάς κλπ). Για να μην πολυλογώ, πριν τις 12 τα μεσάνυχτα, νομίζω δεν έχει νόημα αν θέλεις να κάνεις κατάσταση (ποτό, χορό, κλπ) με κάποια απ' αυτές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom