Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
και πεμικάν για Ινδιάνους να πουλάτε.... Θα έχετε την αμέριστη στήριξη της φυλής μου :grin:

Σκόκε αν ανοίξεις δηλαδή κωλόμπαρο τί πρωτότυπο θα βρείς για να προσελκύσεις πελατεία????
(Μην πεταχτεί κανένας κακοπροαίρετος και πεί Ρουμάνες :s&m_1:)
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Πονηρίδη
ό,τι και να κάνεις δε μου χαλάς τη διαθεση....
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί νομίζεις οτι μπορείς χαλάσεις εσύ τη δική μου ?  :2funny: :2funny: :2funny:
Τη διάθεση σου και τ'αρχίδια σου δεν τα σπας για κανέναν/καμία και για τίποτα.
Πες μου πόσα ξέρεις ρεεεεεεεε
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Όλες αυτό νομίζουνε...
Αλλά Μαλλί μακρύ και Πούτσα σκληρή.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Λάθος  :cussing:

εξαφανίζομαιιιιιιι  :badair: :badair: :badair:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δε  με  λέτε  , με  παίρνετε  για  μαίτρ ?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
και πεμικάν για Ινδιάνους να πουλάτε.... Θα έχετε την αμέριστη στήριξη της φυλής μου :grin:

Σκόκε αν ανοίξεις δηλαδή κωλόμπαρο τί πρωτότυπο θα βρείς για να προσελκύσεις πελατεία????
(Μην πεταχτεί κανένας κακοπροαίρετος και πεί Ρουμάνες :s&m_1:)
θα πρέπει πρώτα να αφουγκραστώ τί ζητάει ο πολύς ο κόσμος και αυτό μπορεί να γίνει είτε πειραματικά(στο μαγαζί) αλλά αυτό εμπεριέχει και πολύ ρίσκο.......οπότε πρέπει να μου πείτε και σεις τί γουστάρετε στα show και θεωρείτε ότι δε προσφέρεται(ή προσφέρεται ανεπαρκώς).
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
θα πρέπει πρώτα να αφουγκραστώ τί ζητάει ο πολύς ο κόσμος και αυτό μπορεί να γίνει είτε πειραματικά(στο μαγαζί) αλλά αυτό εμπεριέχει και πολύ ρίσκο.......οπότε πρέπει να μου πείτε και σεις τί γουστάρετε στα show και θεωρείτε ότι δε προσφέρεται(ή προσφέρεται ανεπαρκώς).
εκτός από μεγάλη ποικιλία άπό πρωτότυπα live show στη πίστα....το πιο απλό που μπορεί να σκεφτεί κανείς να κάνει είναι επιπλέον  να επιτρέψει στο μαγαζί του πιο "extreme" χορούς για τους πελάτες με τη κατάλληλη τιμολόγηση βεβαίως βεβαίως.υπάρχουν πολλά που μπορεί να κάνει κάποιος για να "φτιάξει" μια καλή εικόνα στους πελάτες,η οποία φυσικά και θα διαδωθεί από στόμα σε στόμα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εκτός από μεγάλη ποικιλία άπό πρωτότυπα live show στη πίστα....το πιο απλό που μπορεί να σκεφτεί κανείς να κάνει είναι επιπλέον  να επιτρέψει στο μαγαζί του πιο "extreme" χορούς για τους πελάτες με τη κατάλληλη τιμολόγηση βεβαίως βεβαίως.υπάρχουν πολλά που μπορεί να κάνει κάποιος για να "φτιάξει" μια καλή εικόνα στους πελάτες,η οποία φυσικά και θα διαδωθεί από στόμα σε στόμα.

o νόμος περί μαστροπείας σου λέει κάτι;
το μόνο στριπ που θα δούλευε πλέον είναι το PMLFS (Private Mobile Live Fucking & Stripping).

Κοινώς θα δημιουργηθεί ομάδα S.W.A.T. από τον αφρό των strip και θα οργανώνονται private shows σε επιλεγμένους χώρους με livw sex και διαδραστική συμμετοχή των πελατών.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
o νόμος περί μαστροπείας σου λέει κάτι;
το μόνο στριπ που θα δούλευε πλέον είναι το PMLFS (Private Mobile Live Fucking & Stripping).

Κοινώς θα δημιουργηθεί ομάδα S.W.A.T. από τον αφρό των strip και θα οργανώνονται private shows σε επιλεγμένους χώρους με livw sex και διαδραστική συμμετοχή των πελατών.

ωραία ιδέα μωρή βαζέλω! :2funny:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Όπως ήταν αναμενόμενο τα ποσοστά ήταν μοιρασμένα....οπότε το συμπέρασμα που μπορεί να βγάλει κανείς είναι ότι:
ένα μαγαζί πρέπει να κάνει κάθε δυνατή προσπάθεια να καλύπτει τις απαιτήσεις των πελατών σε ΟΛΑ τα παραπάνω με το όσο δυνατόν καλύτερο τρόπο(δύσκολο μεν αλλά όχι ακατόρθωτο).
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
o νόμος περί μαστροπείας σου λέει κάτι;
το μόνο στριπ που θα δούλευε πλέον είναι το PMLFS (Private Mobile Live Fucking & Stripping).

Κοινώς θα δημιουργηθεί ομάδα S.W.A.T. από τον αφρό των strip και θα οργανώνονται private shows σε επιλεγμένους χώρους με livw sex και διαδραστική συμμετοχή των πελατών.
χα....μάλλον ξεχνάς ότι ζεις στην Ελλάδα όπου τα πάντα ισχύουν αλλά ταυτόχρονα και δεν ισχύουν.....εγώ΄ξέρω ότι στις περίσσότερες περιπτώσεις ο έλληνας δεν θα σταθεί στο εμπόδιο που λέγεται "Νόμος" αλλά θα ψάξει πλάγια μέσα  για να βρει την άκρη να κάνει αυτό που έχει στο μυαλό του
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
χα....μάλλον ξεχνάς ότι ζεις στην Ελλάδα όπου τα πάντα ισχύουν αλλά ταυτόχρονα και δεν ισχύουν.....εγώ΄ξέρω ότι στις περίσσότερες περιπτώσεις ο έλληνας δεν θα σταθεί στο εμπόδιο που λέγεται "Νόμος" αλλά θα ψάξει πλάγια μέσα  για να βρει την άκρη να κάνει αυτό που έχει στο μυαλό του
είσαι σίγουρος ότι την σκαπουλάρει;

και έχω μια απορία.... τόσα χρόνια στη νύχτα υπάλληλος γραμμή δεν πήρες; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom