Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Και μετά δεν μιλάμε πολύ
γιατί το όνειρο ζει στη σιωπή
Με το βλέμμα στους περαστικούς
να ‘χα χίλιες σιωπές να ακούς

Καλό αλλά...
Όποιος δεν μιλάει
δεν ρωτάει.
Αν ρωτάει,
πρέπει ν'απαντάει!
 

Επισκέπτης
Το ξέρω.
Επί τη ευκαιρία εσύ έχεις άποψη για το θέμα;

Ομολογώ πως πλεον δεν ασχολούμαι με την αγοραστική ικανότητα των χρημάτων μου...

Όμως όταν το έκανα...δεν είχα πρόβλημα να επενδύσω...ακόμη κ σε φούσκες...κ κουτσάλογα...

Δοκίμασα...πέρασα καλά...πέρασα κι άσχημα...τα ξέχασα όλα...

Έχω πάει παρακάτω...

Τελικά,για να μην το φιλοσοφούμε κ πολύ...αν έχεις λεφτά,αγοράζεις οτι κινείται...αν δεν έχεις,ξεκινάς να ψάχνεις τι μπορείς να αγοράσεις με αυτά που έχεις...
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Τελικά,για να μην το φιλοσοφούμε κ πολύ...αν έχεις λεφτά,αγοράζεις οτι κινείται...αν δεν έχεις,ξεκινάς να ψάχνεις τι μπορείς να αγοράσεις με αυτά που έχεις...

Εν μέρη σωστός.
Νομίζω όμως πως και πολλά λεφτά να έχει κανείς, δεν τα έχει για να του τα φάνε οι πουτές.
Πρέπει να τίθενται όρια. Αυτά τα όρια ψάχνω.
Και δεν μιλάω για τα μπάζα, εννοώ αυτές που αξίζουν προσοχής.
Τα μπάζα να επιστρέψουν στις δουλειές που έκαναν πριν και που γνωρίζουν καλύτερα (καθαρίστριες, μοδίστρες κλπ.).
 

Επισκέπτης
Νομίζω όμως πως και πολλά λεφτά να έχει κανείς, δεν τα έχει για να του τα φάνε οι πουτές.
Πρέπει να τίθενται όρια. Αυτά τα όρια ψάχνω.

Καλώς η κακώς,μιας κ δεν μιλάμε για πουτάνες επ'ακριβώς,τα όρια...ορίζονται απο διάφορους παράγοντες...

Υπάρχουν : το προσωπικό ενδιαφέρον,το προσωπικό όφελος,η ομορφιά,η τύχη,ο χαρακτήρας...και δεκάδες άλλα χαρίσματα κ ελαττωματα..
τα οποία ανοίγουν πορτες (πόδια)...αλλά και κλείνουν πόρτες...

Αν θέλεις να μιλήσουμε ξεκάθαρα...πιστεύω πως 3-4 κατοστάρικα κάνουν τη δουλειά σε οποιαδήποτε περίπτωση...
απλά νομίζω πως με αυτά που κυκλοφορούν στην πιάτσα του αγοραίου,δεν αξίζει πλεον τον κόπο να ξενυχτάς...
 

walter

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω πως όσο μεγαλύτερο είναι το χαρτοφυλάκιό μας τόσο περισσότερες μετοχές υψηλού ρίσκου περιέχει. 
 

walter

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Τυχεροί δεν ξέρω αν είναι, αλλά χαλαροί και με πιο κρύο μάτι σίγουρα έχουν πλεονέκτημα.
 

Επισκέπτης
Μήπως γνωρίζει κάποιος πως είναι το όνομα της Ρωσσίδας με το μαύρο μαλλάκι...που δουλεύει στο Λιντο,σπάνια γελάει εντός μαγαζιού..κ τρώει κάθε μέρα στο Ciao ? Εμφανίστηκε στο μαγαζί νομίζω προ 2-3 εβδομάδων...δεν γνωρίζω αν είναι μεταγραφή...αλλά είναι ωραιότατο μουνάκι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom