Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
απορω ποτε τελειωνει η σκουπα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
καλημερα παθος μου ασιγαστο! :smitten:
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
από τότενες που προκηρύχθηκαν εκλογές οι στρουμφίτες έχουν βαλθεί να παίξουν κλέφτες κι αστυνόμους για όσο θα φοράνε ακόμα στολές..........

Η παλικαριά τους περιορίζεται στα εύκολα θύματα, τα κουρίτσια.
Τη στιγμή που στη χώρα οργιάζει η λαθρομετανάστευση, οι ληστείες είναι καθημερινό φαινόμενο και κανένας τρομοκράτης βομβιστής που διασύρει τη χώρα διεθνώς δεν έχει συλληφθεί.
Είναι αυτό που λέμε ότι αναλωνόμαστε να σώσουμε το δένδρο και την ίδια στιγμή το δάσος καίγεται.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
είναι δυνατόν να πηγαίνεις φορτωμένος σε κωλάδικο και να το βρίσκεις κλειστό?????

παρακαλούνται οι παίκτες και οι Mods να εκκινήσουν thread "Ημερήσια ενημέρωση για κλειστά κωλάδικα"

κάνουμε που κάνουμε ταρζανιές για να βρούμε διαδρομές χωρίς μπλόκα, βρίσκουμε κλειστά τελικά και τα κωλάδικα και αναγκαζόμαστε να κάνουμε άσκοπες επιπλέον βόλτες που στοιχίζουν άπειρο χρόνο...

παρακαλώ για τις ενέργειές σας

ευχαριστώ

:2funny: :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γύρω στις 2:00 μετά τα μεσάνυχτα περνούσα απ' τη Μιχαλακοπούλου και το σκηνικό είχε ως εξής:

Μια κλούβα και μερικά περιπολικά της αστυνομίας ήταν παρκαρισμένα έξω από το Grand Ritorno.
Οι πελάτες εγκατέλειπαν μαζικά το μαγαζί. Μέσα στο μαγαζί δεν ξέρω τι γινόταν.
Να υποθέσω ότι η κλούβα προοριζόταν για να μεταφέρει τις εργάτριες;
Δεν γνωρίζω περισσότερα...

Το  παραδοσιακό ντου  που  γίνεται  κάθε  χρόνο τέτοια  εποχή  σε  αυτό  το  μαγαζί ?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
είναι δυνατόν να πηγαίνεις φορτωμένος σε κωλάδικο και να το βρίσκεις κλειστό?????

παρακαλούνται οι παίκτες και οι Mods να εκκινήσουν thread "Ημερήσια ενημέρωση για κλειστά κωλάδικα"

κάνουμε που κάνουμε ταρζανιές για να βρούμε διαδρομές χωρίς μπλόκα, βρίσκουμε κλειστά τελικά και τα κωλάδικα και αναγκαζόμαστε να κάνουμε άσκοπες επιπλέον βόλτες που στοιχίζουν άπειρο χρόνο...

τίποτα ρε παίδες???

....έχουμε και κόσμο να βγάλουμε έξω....μην φάμε πάλι φόλα...ενημερώστε Please
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Mousses πρέπει να είναι ανοικτό
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
 Για το grand μου είπε ένα πουλάκι ότι αναμένουν πέσιμο για αυτό έχει και απουσίες. >:(
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
 Για το grand μου είπε ένα πουλάκι ότι αναμένουν πέσιμο για αυτό έχει και απουσίες. >:(

στο grand φοβούνται οι κοπέλες τον ανταγωνισμό από τους επισκέπτες/πελάτες.....γιαυτό το κλείνουν!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
 Για το grand μου είπε ένα πουλάκι ότι αναμένουν πέσιμο για αυτό έχει και απουσίες. >:(

Μαλακίες σου είπε...

Απουσίες έχει..γιατί μερικές καθαρίστριες...όντως είναι καθαρίστριες κ τα χαρτάκια τους βρωμάνε = καλή Δευτέρα στον κύριο αρχι-δικαστά...;)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
λειπει κ ο παθος που κραταει πρακτικα :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom