Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Μετά από πολύ καιρό και ενώ η αλήθεια είναι ότι ορκίστηκα να μη ξαναπατήσω στο συγκεκριμένο μαγαζί, ξαναπήγα λόγω ότι ένα φιλαράκι δέχτηκε κάποια καβλιάρικα μυνήματα από εργαζόμενη του ιδρύματος και πήγα να του κρατήσω το φανάρι. Ευτυχώς δεν είχα καμία δυσάρεστη συνάντηση (οι γνώστες κατάλαβαν τι εννοώ).

Το μαγαζί μέτριο το άφησα, χωρίς λόγο ύπαρξης το ξαναβρήκα. Οι εργαζόμενες περισσότερο σαν αγρίμια μοιάζουν παρά σαν τις μάγισσες των παραισθήσεων που θα θέλαμε να συναντήσουμε. Οι πελάτες λιγοστοί και αυτοί που θα κάνουν το λάθος να πατήσουν θα βρεθούν σε πολύ άσχημη θέση, με τις κοπέλες σχεδών να σε παρακαλάνε για ένα χορό. Όταν δε τις κεράσεις ποτό είσαι ο θεός. Δυστυχώς και η κρίση που είναι πλέον αισθητή και στα στριπτιτζάδικα έχει βάλει το χεράκι της, αλλά και σίγουρα η πολιτική των υπέυθυνων του καταστήματος. Όταν το μαγαζί ξεκίνησε δυναμικά τα λάθη ήταν απανοτά και κυρίως η λανθασμένη τσάτσικη πολιτική του να γίνει Νο.1 σε μια νύχτα. Αυτά δε γίνονται.

Κρίμα για τις κοπέλες πάντως. Μια παλιά γνωστή μου είπε ότι έχει υπάρξει βράδυ καθημερινής στο οποίο δε χτύπησε ούτε μια καρτούλα. Από την άλλη το παλμαρέ του μαγαζιού περιέχει ότι έχει ξεμήνει από τα υπόλοιπα του ομίλου. Είναι κριμά να βλέπεις τόσο κατάματα την κατάντια ενώς καγαζιού το οποίο κάποτε άφηνε πολλές υποσχέσεις για το μέλλον.
 

walter

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Και ποιό είναι αυτό το μαγαζί ρε φίλε?
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Vitsare, για το Γκολντ μιλας στο παραπανω μηνυμα σου ?
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Παίδες έχετε δίκιο. Για το Diamond Dolls μίλαγα.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Kama Sutra σημερα εγκαινεια στην Συγγρου .
Εχουμε ακουσει τι θα παιζει .
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Που  ρε  φιλαράκι ?
Ρόστερ ?
Κάτι  ενδιαφέρον ?

πςςςςςςςςςς δικό σου  είναι ?
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Διπλα στο Lido εαν δεν κανω λαθος .
Ειδα κατι πανο αναρτημενα .
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Α  καλά  νέο παράρτημα  του Λίντο .
Το πρώην  Ρόξυ , εβδομάς  υπολοίπων για  ινδοπακισ΄τανούς  μου  μοιάζει !
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
εμενα κλειστό μου φανηκε κατα τις 5 το πρωι που περασα απεξω
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Μετά από αρκετό καιρό, ας γράψω κ γω από μια μίνι περιοδεία σε strip της Αττικής..

Αρχίζω με την επίσκεψη προ 2 εβδομάδων στο STAR, στη Μεταμόρφωση. Σχετικά βελτιωμένο το ρόστερ, αρκετά καλά νιμού το μαγαζί, βέβαια κατά τις 4και που πήγα, δεν υπήρχε μεγάλη διάθεση, ούτε από την πλευρά μου, ούτε και από τας κορασίδας, κ όσον αφορά γνωστές φάτσες, πρέπει να ήταν η (γνωστή)Πάολα, κάπου πίσω αραγμένη με έναν τυπα και η Roxxi (αν δε κάνω λάθος), πρώην Grand Ritorno, γαλλικής προελεύσεως.. Για χορό πήρα 2, δε θυμάμαι ονόματα, μια με εμφάνιση πορνοστάρ κ μια ξανθούλα, καλές και οι 2 (φραπές δε παίζει πουθενά στο μαγαζί).. Από τα show στην πίστα αρκετά καλά, όχι σαν του παρελθόντος βέβαια, αλλά αρκετά καλά, αν και παρατήρησα πως αρκετές κοπέλες που κάναν show, δεν εμφανιζόντουσαν μετά πουθενά στο μαγαζί, όπως ένα καυλιάρικο σχιστομάτικο ψωλάκι που έκανε show με κάποιον μασκαρεμένο (ήταν κ απόκριες..) stripper..

Χθές βράδυ πέρασα μια βόλτα (κ πάλι μετά τις 4) από το Rasputin στην Κηφισιά, όπου πήγαινα για 1η φορά και μπορώ να πω πως σαν μαγαζί, αν και σε πολύ άβολη απόσταση, ήταν αρκετά συμπαθητικο, ωραίο μέσα, με ωραίες παρουσίες, αλλά.. Κέρασα μια κοπέλα ένα σφηνάκι, το οποίο κόστιζε... 25 euro!! Δηλαδή, αν έπαιρνε κανονικό ποτό, τι θα πλήρωνες?...!!  :o
Εντύπωση μου προκάλεσε, πάντως η συμπεριφορά όλων σχεδόν των χορευτριών στο μαγαζί, που με το καλώς ήρθες σε αρχίζαν στα γλωσσίδια και σε αφήναν να βάζεις δάχτυλα, πριν κάν της πάρεις χορό!!! Από παρουσίες ονόματα δεν συγκράτησα, πάντως είχε αρκετά δυνατό ρόστερ, εγώ για χορό πήρα μια μελαχροινή ονόματι Ειρήνη, η οποία μου είπε ότι ήταν μια από Ρωσία, μια από Γιουκοσλαβία (παίζει να ταν κ από καμιά Ρουμανία..!), την πήρα 2 απλούς χορούς, αρκετά καλή. Στα πριβε, είχε μια σχετική κίνηση, αλλά δεν πρόσεξα να δω τι παίζει..
Τιμές χορού: Απλός 12, Σπέσιαλ 50.

Αυτά..  ;)

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ρόξυ  έφυγε  από ΣΤΑΡ προς  άγνωστη  κατεύθυνση .
Καλό χθες βράδυ
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Ρόξυ  έφυγε  από ΣΤΑΡ προς  άγνωστη  κατεύθυνση .
Καλό χθες βράδυ

Άμα έφυγε η Ρόξυ προς άγνωστη κατεύθυνση βλέπω το Pur με ένα μπουκάλι ουίσκι αγκαλιά να τραγουδάει.

"Φοβάμαι πως, ακόμα σ'αγάπαω, φοβάμαι πως ποτέ δε ξεπέρασα"
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Άμα έφυγε η Ρόξυ προς άγνωστη κατεύθυνση βλέπω το Pur με ένα μπουκάλι ουίσκι αγκαλιά να τραγουδάει.

"Φοβάμαι πως, ακόμα σ'αγάπαω, φοβάμαι πως ποτέ δε ξεπέρασα"

ρε ανενημέρωτε ποτέ δεν  υπήρξε  η  αγάπη  μου . Μη βοθρίζεις !
 

weas1

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Για σας συνάδελφοι

Μήπως  πέτυχε κανείς σε κανά ίδρυμα,
μία ψιλή αδύνατη μελαχροινή στρίπερ εξ ρωσίας,
που δούλευε στο diamond dolls, Μάγια πρέπει να την λέγανε.
Καλή περίπτωση για να περνάμε καλά ...
Όποιος δει κάτι ας ενημερώσει ..
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
1. Pur, καλά με συγχωρείς

2. Φίλε μέχρι τώρα έχω γνωρίσει 5 κοπέλες με το όνομα Μάγια, οπότε τρεχαγυρευόπουλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom