Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.253
Κριτικές
256
Like
11.480
Πόντοι
19.505
Καλημέρα το συγκεκριμένο μαγαζί ειναι ο ορισμός της παρωδίας και δείγμα υποβάθμισης των στούντιο πραγματικα απορω πως είναι ακόμα ανοικτό.Αυτή τη Ρένα στην αρχή την έλεγαν Λωρα μεγάλη φολα δοκιμασμένη υπάρχει σχετική κριτική το πιο παράδοξο ή υπηρεσια αν ήταν αυτή που είχα δει εγώ πολύ καλιτερη από τις κοπέλες τζάμπα καίει ή λάμπα εκει.Ωραία ή γύρα σας και ή ενημερωση μπραβο

Η υπηρεσία είναι η γνωστή νεαρά που ήταν στο Θησέως 79. Πράγματι πολύ καλύτερη από τις κοπέλες.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.115
Κριτικές
491
Like
37.350
Πόντοι
41.447
Πολύ ωραία η ενημέρωση σου Ινδιανε!!!
 

The Chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Συγγρου 296 φρεσκος χωρος και πανευκολο παρκιν. καλη επιλογη και ωραιες κοπελες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Συγγρού 296 : Μελίνα, καστανή με ίσια μαλλιά αδύνατη σχετικά μικροκαμωμένη. Μπιάνκα ψηλή μελαχρινή με ωραίο σώμα, έχοντας την περιφέρεια της σαν δυνατό σημείο της.

Αρχηγέ μου  :kneel: :kneel:

Μια ερώτηση για το συγκεκριμένο. Η Αλεξάνδρα που εμφανιζόταν εδώ μας τελείωσε? Ή εμφανίζεται πουθενά αλλού?
 

natassa serbia

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
160
Like
0
Kalhmera sas! Sas euharisto gia wrea logia gia to 296  :)
Gia tin kiria Alexandra distihos den kserume tipota!
 

dr.proctor

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις εαν λειτουργει ακομα το κρυφο στουντιο σε οροφο πολυκατοικιας στη Συγγρου; Δεν θυμαμαι αριθμο αλλα πριν δυο χρονια εργαζοταν μεταξυ αλλων εκει η Κατερινα, μια νεαρη υπερβυζαρου Ελληνιδα, που ηταν το κατι αλλο στο κρεβατι. Και γενικα το σερβις ηταν καταπληκτικο, ισως το καλυτερο που εχω δει σε ελληνικο στουντιο. Θυμαμαι αμυδρα οτι υπηρχε και σχετικο θρεντ για το συγκεκριμενο στουντιο αλλα δεν μπορω να το βρω, γι' αυτο και ρωταω εδω.
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
μαγκες επαθα πλακα αρχικα ευχαριστω τους συναθλητες  απο εκει, εχω να πω
τα καλυτερα για τη μελαγχροινη εμμανουελα (GR) απ το μαγαζι στην βουρβαχη συμφωνα
παντα με τα γουστα μου, νταρντανομουνα με βυζαρες - κωλαρα -σουπερ αψογη συμπεριφορα δεν
εχει ουτε καν χνουδι πουθενα η κοπελα ειναι για γλυψιμο, οπως κ εκανα  :kissass2:
χωρις μη κ δεν μπραβο της μεγαλη καυλα
 

triggos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2014
Μηνύματα
39
Like
58
Πόντοι
0
καλησπερα, ξερει κανεις που εχει χαθει η μαρια (το μοντελο) που δουλευε θησεως 35. Εχω να την δω στις βαρδιες 2 εβδομαδες, μηπως εχει αλλαξει ιδρυμα;
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
796
Πόντοι
86
γνωριζει κανεις αν η Πενυ ειναι αποψε στο γκαζι σε κανα κων. 80 πχ ?
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Πρόσφατη επίσκεψη στην Αλεξία (Κηφισού 60, Θεσσαλίας 136), όμορφο κορίτσι, με πολύ καλό σέρβις και αβίαστο χαμόγελο, θα ακολουθήσει κριτική ; - ίδομεν, καλή Κυριακή και καλές τσάρκες  :sunglasses:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αρχηγέ μου  :kneel: :kneel:

Μια ερώτηση για το συγκεκριμένο. Η Αλεξάνδρα που εμφανιζόταν εδώ μας τελείωσε? Ή εμφανίζεται πουθενά αλλού?
Oχι, δεν εμφανιζεται σε studio  πλεον.
Επεστρεψε στην παραλιακή οπως διάβασα σε αλλο site.
Eγω προσωπικα δεν την εχω δει.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.160
Like
3.047
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42 - Λαιμα + Βλαντα. Αρτεμισ + Βαρβαρα. Μαργκω + Βαρβαρα  :-* :-* :-*

  :-* :-* :-*  Βαρβαρα  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • varvara3.jpg
    varvara3.jpg
    36,7 KB · Εμφανίσεις: 33

Επισκέπτης
χθες ειδα την παρις στο ισμηνης και λαλησα.εχει γινει αγαλμα,γερμανοι τελικα κι αγιος ο θεος,τι να λεμε τωρα;
αν εχει βελτιωθει και μεσα ειναι για πολυ γλεντι.εχει παει κανεις τωρα κοντα να δοκιμασει;
 

natassa serbia

Ιερόδουλη
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
160
Like
0
καλησπερα, ξερει κανεις που εχει χαθει η μαρια (το μοντελο) που δουλευε θησεως 35. Εχω να την δω στις βαρδιες 2 εβδομαδες, μηπως εχει αλλαξει ιδρυμα;


Kalispera. H Maria den ehi alachi idrima. Apla Twra lipi sti hora tis. Kai ta girisi peripou se deka meres. Ta eine ksekurasti na sas piripiti akoma pio kalitera.  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom