Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Χτες βράδυ γύρω στις 9
-Βριλησσού 46 μια καινούργια κοπέλα με φουλ πρόγραμμα, αδιάφορη
-Βριλησσού 36Α η γεωργιανή Μαρκέλλα, ξανθό πετίτ, έκφυλο, σου την πέφτει στεγνά στο σαλόνι
-Βριλησσού 42 η Ρομίνα και η Λουίζα
-Βριλησσού 36Β η ελληνίδα (=αλβανίδα) Μαρία με φουλ πρόγραμμα, ξανθό τουμπανάκι.
-Βριλησσού 55 Εμμανουέλα, ωραίο ξανθό, και Μιλένα
-Εφέσσου 11 η Ελβίρα, πανέμορφο Μιλφ, ευγενέστατο και σέξυ. Ακόμα κι εγώ που είμαι του πετιτ και νεανικού παραλίγο να ενδώσω. Εύγε στην ευγένεια της υπηρεσίας αλλά και της Ελβίρας. Από εκεί να πάρουν μαθήματα οι αγενέστατες τσατσάδες. Παρόλο ότι δεν πέρασα με ενημέρωσαν και για το σημερινό πρόγραμμα και μια νέα κοπέλα που θα δουλεύει σήμερα μετά τις 5 την Λούλου. Την επόμενη θα περάσω για το Ελβιράκι πάντως.
-Αριστομένους 72 η Νατάσα όμορφο νεανικό με σγουρά μαλλιά. Κάνει και ποδολαγνεία με 60 ευρώ και ντύνεται και ωραία
-Πιπίνου 118 Ελλη και Μπέλα. Ακολουθεί κριτική.
Η Μπέλα είναι μια ροκαμπιλού από το Αμβούργο με πατσοκοιλιά, βυζιά κρεμαστά, τίγκα στα τατού, βαριά φωνή και γλυκύτατη-πονηρή φατσούλα. Φορούσε ένα ωραίο κορσέ και η τιμή που ανακοινώθηκε ήταν 80 για 'πρωκτολογικό'. Δωμάτιο χωρίς ντουσιέρα και νιπτήρα. Η Μπέλα ήρθε μετά από λίγο και αρχίσαμε μια συζήτηση περί γερμανίας και ελλάδας ενώ μου τον έπαιζε κι εγώ έπαιζα με την αδούλευτη τρυπούλα της. Το γκομενάκι ήταν πολύ ευχάριστο, τόσο που μου ήρθε να την πάρω και να πάμε να πιούμε καμμιά μπίρα στο Blue Fox, γνωστό ροκαμπιλάδικο επί της οδού Ασκληπιού. Πήγε να ξεκινήσει πίπα ακάποτη αλλά τη σταμάτησα. Φορέσαμε το προφυλακτικό με άτεχνο τρόπο και επιδοθήκαμε σε εκατέρωθεν χαμουρέματα. Μετά από λίγο, αλιφούλα και βουρ για a level με κάποια δυσκολία στην αρχή. Εκ των υστέρων μου είπε ότι ήταν η πρώτη φορά που το έκανε, αν και δεν νομίζω να ήταν αλήθεια. Πάντως δεν πρέπει να το κάνει συχνά. Το θέμα ήταν ότι δεν δυσανασχέτησε διόλου ακόμα και όταν παράλληλα με το άναλ έτριβα και δαχτύλιαζα το μουνάκι της. Το τέλος δεν άργησε και συνεχίσαμε τη συζήτηση που είχαμε αφήσει. Έχει μόλις τρεις μέρες στην ελλάδα και θέλει να μείνει εδώ γιατί της αρέσουν οι άνθρωποι, το φαί, η θάλασσα και ο ήλιος. Σε γενικές γραμμές πέρασα πολύ ευχάριστα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
-Αριστομένους 72 η Νατάσα όμορφο νεανικό με σγουρά μαλλιά. Κάνει και ποδολαγνεία με 60 ευρώ και ντύνεται και ωραία
-Πιπίνου 118 Ελλη και Μπέλα. Ακολουθεί κριτική.
Στην ενημερωση γραφεις οτι η Μπελλα ειναι στο Πιπινου 118, στην κριτκη στο Αριστομενους 72


Ποιο ειναι το σωστο ?
Οχι οτι εχει και μεγάλη σημασια, μιας και ειναι ιδια αλυσιδα, απλα για το τυπικο
Σημασια εχει οτι περασες καλά.

;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Κύριε Τσεγιέν έχετε απόλυτο δίκιο. Η Μπέλα ήτο στο Πιπίνου 118 αλλά εγώ είσα το μυαλό μου στο πιπινάκι Νατάσα που δεν τίμησα τελικώς. Γράψτε λάθος, και δεν ξέρω αν οι Mods μπορούν να κάνουν κάτι για να διορθωθεί το ατόπημα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο κανα διωρο..
Βριλησου 60ανω
Το ξανθο υπερθεαμα η Βικυ!
Βριλησου 60κατω
Μις Παολα!
Εφεσου 11
Αλεξια..μετριο κοντο μελαχρινο με τατου πανω απο τον λωκο!
Γνωστη φυσιογνωμικα απο την Φυλης
Πιπινου 118
Βερονικα...ψηλη λεπτη καστανη
Μπελα...ευτραφεστατη μαυρομαλλα με τατουαζ κ συμπαθητικη φατσα!
Περισσοτερα στις κριτικες των Μεγιστων ZeroTolerance κ heellover!!
www.bourdela.com/stountio/athina/aristomenous-72/#jr_review_24088]http://www.bourdela.com/stountio/athina/aristomenous-72/#jr_review_24088[/url]
www.bourdela.com/stountio/athina/aristomenous-72/#jr_review_26389]http://www.bourdela.com/stountio/athina/aristomenous-72/#jr_review_26389[/url]
Αριστομενους 72
Νατασα...συμπαθεστατο μελαχρινο ρωσιδι!
Ιωαννινων 3Α
Πολυ ομορφο το νεο στουντελακι!
Στο σαλοναρισμα η Ραδα συμφωνα με τις Κυριες...καλο κορμι...φατσα ψιλοκαλη!
Τιμες απο 30..
Κασσανδρας 3
Λαουρα...αν οχι η ομορφοτερη σιγουρα ενα απο τα 3-4 πιο εμφανισιμα μελαχρινα που κυκλοφορουν αυτη την στιγμη!
Κασσανδρας 6
Ιρενα..εχει φτιαξει ομορφυνει πολυ απο την τελευταια φορα που την ειδα!
Τζενη...καυλε φατσα,δυνατο σαλοναρισμα γενικα φαινεται να το εχει το ολο θεμα!
Καποιος που να εχει δοκιμασει?
Κασσανδρας 4 διπλα απο το 6
Νταιανα το ξανθο μιλφ
Κασσανδρας 4 παραδιπλα απο το 6
Μαριαννα η ξανθια Ρωσσιδαρα μαζι με μια ανθυπομετρια νεα αφιξη αγνωστων λοιπων στοιχειων
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Μιας και βρισκόμουν στην περιοχή πέρασα και απο το Φυλής 104.

Το ρόστερ περιλάμβανε 3 κοπέλες.
Ελένη, Νεφέλη και Σάρα.

Έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ τι μου θύμιζε η Σάρα. Τελικά θυμήθηκα.
Πρόκειται για την Σάρα με τα πολλά τατουάζ και το επιθετικό attitude που είχε θητεύσει στο παρελθόν στην αλυσίδα Βριλησσού 36 - Κων/πολεως 80 - Μεγ.Αλεξάνδρου 133.

Εαν θυμάμαι σωστά ήταν και με το όνομα Αθηνά ενα φεγγάρι.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 17/09  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα/Αμιρα[/URL] - www.kassandras4-kato.com/tzeni]Τζενη[/url] - Σουεντη/Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Λαουρα - Νταιανα - Κλαουντια/Τζενη
Κασσανδρας 4(πανω): Αλινα/Εμμανουελα - Μισελ/Νεα αφιξη - Μισελ/Νεα αφιξη
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/paola]Παολα[/url] - Λιντα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/zoi]Ζωη/Σευντα[/URL] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Σοφια/Εφη/Σευντα[/URL] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/ruslana]Ρουσλανα[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/mariza]Μαριζα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Βικυ
5 - 11 : www.studio50gr.com/nadia]Ναντια[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/aliki]Αλικη[/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα[/url]
5 - 11 : Τζενη + Αντζελα
11 - 8 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]+ Αντζελα

:-* :-* :-*
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μιας και βρισκόμουν στην περιοχή πέρασα και απο το Φυλής 104.

Το ρόστερ περιλάμβανε 3 κοπέλες.
Ελένη, Νεφέλη και Σάρα.

Έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ τι μου θύμιζε η Σάρα. Τελικά θυμήθηκα.
Πρόκειται για την Σάρα με τα πολλά τατουάζ και το επιθετικό attitude που είχε θητεύσει στο παρελθόν στην αλυσίδα Βριλησσού 36 - Κων/πολεως 80 - Μεγ.Αλεξάνδρου 133.

Εαν θυμάμαι σωστά ήταν και με το όνομα Αθηνά ενα φεγγάρι.

υπάρχουν ανάλογες κριτικές να ενημερωθούμε;
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
Καλημέρα  :-*

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

10.00 - 17.00  ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ
17.00 - 23.00  ΜΟΝΙΚΑ
23.00 - 06.00  ΕΜΙΛΥ-ΕΝΙΑ ΝΕΑ ΚΟΠΕΛΑ


ΚΗΦΙΣΟΥ 30

10.00 - 17.00  ΞΕΝΙΑ
17.00 - 23.00  ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΜΑΡΙΑΝΝΑ
23.00 - 06.00  ΝΑΤΑΛΙ-ΣΙΜΟΝΑ


Λ.ΑΘΗΝΩΝ 318

17.00 - 23.00  ΧΡΙΣΤΙΝΑ
23.00 - 06.00  ΜΑΡΙΑΝΝΑ


:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Επισκέπτης


επίσκεψη πρώτες πρωινές ώρες στο στούντιο Αριστοτέλους 5 ( κάθετος στη Συγγρού στο ύψος του άλλου στούντιο Συγγρού 144)...παρέλασαν τρεις κοπέλες και επέλεξα Αλίσια από Αγιο Δομήνικο...ψηλή με κωλάρα και βυζάρες...από απόδοση ξεπέτα και έπιπλο...για μία φορά δεν έκλαψα τα λεφτά μου....αλλά δεν θα υπάρξει δεύτερη.
 

Επισκέπτης
δεν βγαζεις νοημα

ίσως δεν ήμουν σαφής ή ίσως εσύ δεν καταλαβαίνεις...θέλω να πω ότι επειδή η κοπέλα ήταν μουνάρα δεν κλαίω τα λεφτά μου...επειδή όμως ήταν ξεπέτα δεν πρόκειται να την ξανατιμήσω!!! κατάλαβες τώρα?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο...
Βριλησου 36
Τζοβαννα!
Βριλησου 42
Πωλινα!
Σαβινα..πρωτοεμφανιζομενο ομορφο καστανο και
Ρομινα..για 2-3 βαρδιες ακομη στο βουνο κ μετα παλι πισω απο Νοεμβρη!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 18/09  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Κλαουντια - Βανεσσα - Σουεντη/Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Εμμανουελα - Νταιανα - Κλαουντια/Βανεσσα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Μισελ - Μισελ/Τζενη
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/tzeni]Τζενη[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αμιρα - www.vrilissou60-kato.com/sara]Σαρα[/url] - Λιντα
Βριλησου 60(πανω): Σοφια - Λιντα - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη/Αντριανα/Σοφια/Εφη/Σευντα[/URL] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ζωη[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Καλημερα σε ολους,Πηγα χτες μια μικρη στουντιότσαρκα, Κασσανδρας και στα  απεναντι Κων/πολεως και μετα Βουλιαγμενης.Αυτα που ειδα εν ολιγοις:
Η Λαουρα στο ισογειο Κασσάνδρας (3?) ειναι  ενα πραγματικο θεομουνο που παραμιλας και μονο αμα δεις τους βυζους της,εκει που εχανε ηταν το επαγγελματικα  ψυχρο υφος,που νομιζω  ξενερωνει.Στα  απεναντι (συγγνωμην,δεν κραταω τους αριθμους) τιποτε το ιδιαιτερο,καποιες παρουσιες πολυ κατωτερες και απο τις καλες  της Φυλης.Σε  ενα μονο βγηκαν δυο μελαχροινες μουναρες,( Ρουσλανα η μια ,νομιζω) που εκαναν και μικρη επιδειξη παρτουζας χαιδευοντας η μια τα βυζια της αλλης ( 22αρες).Κωνσταντινουπολεως  σε  ενα  ισογειο ηταν ενας κυπριος τσατσος,,παρουσιαζε την σερβα  Τζενη,20αρα την εκοψα,πολυ γλυκο προσωπακι, ωραιο  καυλιαρικο σωματακι,και  ειχε αυτο ακριβως που  ελειπε  απο την θεοκαβλομουναρα Λαουρα,γλυκεια και  προσχαρη  συμπεριφορα  στο σαλονι,υποθετω και μεσα πρεπει ναναι καλη  η κοπελλα  αυτη,λιαν  ερωτευσιμη...Μακραν  η  αξιολογώτερη παρουσια,ως  συνολο...Πιο πανω (με 30 ευρω) τιποτε το αξιολογο,επιπεδο Μεταξουργειου...
Βουλιαγμενης τωρα, στο 68 μπηκα να δω την απο φωτογρ. γνωστη  μου Λαιμα,δουλευε μαζι με μια  αλλη κοπέλλα,προσχαρη,στυλ  ουγγερεζικη  φοράδα,δυστυχως δεν ειχε γυμνα τα στηθη,πρεπει παντως απ οσο φαινοταν που ξεχειλιζαν απο το μαυρο σουτιεν να εχει βυζαρες,ηλικια 30+,προσχαρη και γελαστή,μου καθησε  στα ποδια και μου τριβόταν,της ειπα θα περασω  αλλη φορα ,οχι μου λεει ,τωρα που  ειμαι καυλωμενη θελω να με γαμησεις,αρκετα καλα  ελληνικα, , η αλλη κοπελλα  ηταν ελληνιδα,γελαστή  και  αυτη,αρκετα καλη  και  αυτη  ως εμφανιση.Στ νεοτευκτο της Μελαντιας δυο κοπελλες, ενα ξανθο,αδυνατο,χαρακτηριστικα  καζαχικα,προσχαρο,27-8 ετων,και μια μελαχροινη ,πολυ ομορφη κοπελλα,Τζενη,απ οσο θυμαμαι,γλυκεια  και προσεγμενη,ωραιο κωλαρακι,αλλα  τι κανει μεσα,οσοι την παρουν θα μας πουν...Πρωκτικο δεν κανουν παντως ,το  ρωτησε  αλλο  παιδι .
Οι τσατσαδες-τσατσοι  ευγενεστατοι παντου,να το σημειωσω και  αυτο...
Βουλιαγμενης καιθ Μπουζιανη,εισοδος απο τη Μπουζιανη,(ειναι διπλα  στη σταση Γαρδενια,οσοι  ψαξουν να ξερουν),εμφανιστηκαν δυο κοπελλες,μια  αρκετα  εμφανισιμη ,ευδιάθετη,καστανη,ψηλη,φαινοταν πολλα  υποσχομενη,απο 50  ευρω το βασικο, και μετα  απο καθυστερηση λιγης ωρας ,η τσατσα ,ευγενεστατη,μας παρουσιασε με καποιο  δεος  στη  φωνη,την σουπερ σταρ και καλα, Αντζελα,που για μενα τρωει παν-ακυρο,διοτι α) ειναι νομιζω ανεπιτρεπτο η δικη  της τιμη να  αρχιζει  απο  60 ευρω,οταν συν-εργαζεται με αλλη κοπέλλα που αρχιζει απο  50,αν ηταν μονη,ας το αρχισει και απο  150...ειναι υποτιμηση  και προσβολη  για την αλλη κοπελλα.Β) Βγηκε για μερικα μονο δευτερόλεπτα στο σαλονι ,χωρις χαμογελο,με  ενα περιφρονητικο και  φαντασμενο  σκατο-ύφος,που μου εκανε  εντυπωση,λες και  ηταν  η  ...Τζενιφερ Λοπεζ (επαιζε εκεινη την ωρα ενα βιντεοκλιπ της...) ,σα να ελεγε και μονο που με βλεπετε,θαπρεπε να πληρωνετε ,μαλακες!Σημειωτεον οτι τρια-τεσσερα  παιδια που βρισκοντουσαν στο σαλονι ηταν εξαιρετικα απο συμπεριφορα και καθαριότητα,ευγενη και καλοβαλμενα,το σημειωνω αυτο...Και ολα  αυτα χωρις να δικαιολογουνται,ουτε απο την  εμφανιση της  εστω, που ειναι πολυ  συνηθισμενη ( η αλλη  κοπελλα  ηταν εξ ισου ,αν οχι καλυτερη),μια  τυπικη ρωσιδα (1.70-2 την εκοψα),χωρις τιποτα ιδιαιτερο ουτε  σε  σωμα ,ουτε  σε προσωπο...(την κανω 33+).Προσπαθησε δε, να αποφυγει να πεσει  ο φωτισμος  στο προσωπο...
Αυτα απο εμενα,καλα  γαμισια και καλο  χειμωνα  σε ολους/ες
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Σε  ενα μονο βγηκαν δυο μελαχροινες μουναρες,( Ρουσλανα η μια ,νομιζω) που εκαναν και μικρη επιδειξη παρτουζας χαιδευοντας η μια τα βυζια της αλλης ( 22αρες)

Παιδιά, την Ρουσλάνα την βάζουν (ή μόνη της το ζητάει) καθημερινά 16ωρα. Επίσης μπορεί έξω να είναι νάζι αλλά μέσα
στο δωμάτιο μέγιστο έπιπλο και δείχνει ρολόι στα 4 λεπτά ΕΛΕΟΣ, μην πετάτε τα λεφτά σας). Εννοείται για παρτούζα της πλάκας δηλ ζητάνε 100 και πλέον ευρώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom