Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

coachdr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
0
Παιδια γεια χαρα,
ξερει κανεις αν παιζουν στουντιοκοριτσα η και call girls να ειναι πρωην χορευτριες
να κανουν σπαγγατα ,ποδια πισω απ το κεφαλι και τετοια μπαλαρινιστικα???
ειναι η αρρωστια μου.ευχαριστω
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
τύπε τι μου θύμησες....είχα ένα 22άχρονο πέρισυ,αρκετούς μήνες και μου έκανε τέτοια περίεργα...κεφάλι στο πάτωμα,η μουνάρα να κοιτάει το ταβάνι,πόδι από δω,πόδι από κει κτλ...αυτή όμως δεν είναι επαγγελματίας πουτάνα,είναι απλά πουτανάκι...και το έχω χάσει κιόλας... :( :(
 

coachdr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
0
τύπε τι μου θύμησες....είχα ένα 22άχρονο πέρισυ,αρκετούς μήνες και μου έκανε τέτοια περίεργα...κεφάλι στο πάτωμα,η μουνάρα να κοιτάει το ταβάνι,πόδι από δω,πόδι από κει κτλ...αυτή όμως δεν είναι επαγγελματίας πουτάνα,είναι απλά πουτανάκι...και το έχω χάσει
Κριμα φιλε ειναι το ονειρο μου.τουλαχιστον εσυ το ζησες...
Βοηθειστε PLEASEEEEEEEEEEEEE
 

coachdr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
0
τύπε τι μου θύμησες....είχα ένα 22άχρονο πέρισυ,αρκετούς μήνες και μου έκανε τέτοια περίεργα...κεφάλι στο πάτωμα,η μουνάρα να κοιτάει το ταβάνι,πόδι από δω,πόδι από κει κτλ...αυτή όμως δεν είναι επαγγελματίας πουτάνα,είναι απλά πουτανάκι...και το έχω χάσει
Κριμα φιλε ειναι το ονειρο μου.τουλαχιστον εσυ το ζησες...
Βοηθειστε PLEASEEEEEEEEEEEEE
PLEAAAAAAAAAAAAAASEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
ρε παιδιά αυτή η Ελένη η ΕλληνοΑιγύπτια στο Φυλής 104 είναι τόσο όμορφη όσο δείχνουν οι φώτος?
ή έχει πέσει fhotoshop?

σέρνει κρουαζερόπλοιο με τέτοια εμφάνηση τι να πω!
στο απλό πρόγραμμα κάθεται κανα 15λεπτο μέσα?
το πρόγραμμα των 200ευρώ έχει και extra ball? γιατί με τέτοια γκαύλα που είναι κ άδειος να είσαι θα τελιώσεις γρήγορα...
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
τύπε....έφαγα φλασιά....Λίντα από Σπ. Πάτση 40
αυτή μου είχε κάνει κάτι περίεργα,το ΄χει φίλε μου και είναι και ξηγημένη και κάνει και καλό γαμήσι...έφυγες για το Λιντάκι...
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
ρε παιδιά αυτή η Ελένη η ΕλληνοΑιγύπτια στο Φυλής 104 είναι τόσο όμορφη όσο δείχνουν οι φώτος?
ή έχει πέσει fhotoshop?

σέρνει κρουαζερόπλοιο με τέτοια εμφάνηση τι να πω!
στο απλό πρόγραμμα κάθεται κανα 15λεπτο μέσα?
το πρόγραμμα των 200ευρώ έχει και extra ball γιατί με τέτοια γκαύλα που είναι κ άδειος να είσαι θα τελιώσεις γρήγορα...
Και πιο όμορφη μην σου πω  :P
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Μήπως ξέρεις και αν παίζει extra ball? :2funny:
 

coachdr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
0
τύπε....έφαγα φλασιά....Λίντα από Σπ. Πάτση 40
αυτή μου είχε κάνει κάτι περίεργα,το ΄χει φίλε μου και είναι και ξηγημένη και κάνει και καλό γαμήσι...έφυγες για το Λιντάκι...
Φιλε ευχαριστω πολυ.
και αλλες προτασεις επι του θεματος δεκτες
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
θυμάμαι σε κάτι 69 έχανα τον προσανατολισμό μου...μουνόχειλα από δω, πατούσες από κει,κάτι ακροβατικά η δικιά σου....εγώ λέω να πας και να της πεις,τι γουστάρεις, με το που μπει στο δωμάτιο,θεωρώ ότι θα σου κάνει κόλπα στα σίγουρα....είναι εγγύηση το Λιντάκι
 

Jupiter1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
25
Like
8
Πόντοι
11
ρε παιδιά αυτή η Ελένη η ΕλληνοΑιγύπτια στο Φυλής 104 είναι τόσο όμορφη όσο δείχνουν οι φώτος?
ή έχει πέσει fhotoshop?

σέρνει κρουαζερόπλοιο με τέτοια εμφάνηση τι να πω!
στο απλό πρόγραμμα κάθεται κανα 15λεπτο μέσα?
το πρόγραμμα των 200ευρώ έχει και extra ball? γιατί με τέτοια γκαύλα που είναι κ άδειος να είσαι θα τελιώσεις γρήγορα...
Στο πρόγραμμα των 200 έχει δύο τελειώματα...
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Παιδια γεια χαρα,
ξερει κανεις αν παιζουν στουντιοκοριτσα η και call girls να ειναι πρωην χορευτριες
να κανουν σπαγγατα ,ποδια πισω απ το κεφαλι και τετοια μπαλαρινιστικα???
ειναι η αρρωστια μου.ευχαριστω
αρκετες κοπελες δουλευαν σε στριπτιτζαδικα ως χωρευτριες
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ανεβαινω Αθηνα για ΠΣΚ. Βασικα απο Σαββατο ξημερωματα.Μπορει καποιος να με κατατοπισει που θα βρω ΞΑΝΘΙΑ, ΡΩΣΣΙΔΑ (ολες οι χωρες της πρωην Σοβιετικης Ενωσης) ή Πολωνεζα ή Τσεχα - Σλοβακα, σχετικα πιτσιρικα???
Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Βόλτα στην Κωνσταντινουπόλεως σήμερα και έπαθα σοκ, μπήκαμε σε 2-3 και όλα έχουν στύλο (σαν στριπ), τιμές 30-40-50 και τουλάχιστον έταζαν άριστες υπηρεσίες και αν ήθελες μπανάκι λολ. Καλά στον Κωνσταντινουπόλεως 92Α έπαιζε τέλειος τσάτσος, έλεγε επιστροφή χρημάτων αν δεν μείνεις ικανοποιημένος και είχε κοπέλα μία ξανθιά που ήσαν παλιά Alcatraz ( :P). Μετά τις ΠΟΛΥ ΦΤΩΧΕΣ υπηρεσίες των μπουρδέλων (με εξαίρεση Ντενίζα, Μιλένα, Αλεξία και ελάχιστες άλλες) μόνο στούντιο. Να τονίσω πως ο ανταγωνισμός βοηθά την περιοχή αρκετά θα έλεγα, παίρνεις μάτια στα μπαράκια και μετά  :humpleg:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μήπως ξέρεις και αν παίζει extra ball? :2funny:
Στο Φυλης 104 υπαρχει προγραμμα με 200 ευρω με δυο εκτονωσεις.

Οχι μονο για την Ελενη, αλλα με ολα τα κοριτσια.

Επισης και στα Κασσανδρας υπαρχει το αναλογο προγραμμα.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Στο Φυλης 104 υπαρχει προγραμμα με 200 ευρω με δυο εκτονωσεις.

Οχι μονο για την Ελενη, αλλα με ολα τα κοριτσια.

Επισης και στα Κασσανδρας υπαρχει το αναλογο προγραμμα.

Αν δεν κανω λαθος Ινδιανε τα 200 ειναι για μια ωρα...........οσες μπορεις.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 19/08  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Νταιανα - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - Καρμεν
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/sara]Σαρα/Καρμεν[/URL] - Μαρια Ψηλη/Ιζαμπελα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιρενα - Σαμπρινα - Σαρα
Κασσανδρας 4(πανω): www.kassandras4.com/ilona]Ιλονα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - Ελπιδα

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/zeta]Ζετα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/sabrina]Σαμπρινα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Ναταλι/Κατερινα/www.thiseos40.com/sara]Σαρα[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Εφη/Σοφια/Ναταλι/Κατερινα[/URL] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα/Εφη/Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μονικα - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εχει να γινει της κολασεως, το απόγευμα Άντζελα+Κέλλυ+Ελενη  :smitten: :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom