Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 16/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/alexandra]Αλεξανδρα/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Αλεξια[/URL]
Κασσανδρας 3(πανω): Αμιρα - Ιλονα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras4-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Λολιτα[/URL] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Φλωρα - Ελπιδα/Σουεντη - Ελπιδα/Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Σαρα/www.kassandras4.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Σαρα - Λολιτα
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - Μαρια Ψηλη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μαντονα - Μαρια Ψηλη
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - Ζετα

Θησεως 40(κατω): Νεφελη/www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]/Νεφελη - Ζωη

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
Αλλαγη:

Κασσανδρας 3(κατω): Βικυ - Λαουρα - Μιχαελα/Αλεξια
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Σαρα - Λολιτα

Βριλησου 60(πανω): Σαρα - Ιρενα - Ζετα
Βριλησου 60(κατω): Μαριανα - Σουεντη - Μαρια Ψηλη
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : Βικυ
5 - 11 : www.studio40-gr.com/jessica-ruslana]Τζεσικα+Ρουσλανα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]


Στο Πειραιως 121 :


10 - 5 : www.studio40-gr.com/korina]Κορινα[/url]
5 - 11 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]+ www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα[/url]
11 - 8 : www.peiraios121.com/ruslana]Ρουσλανα [/url]+ Βικυ


Στο Σπυρου Πατση 50 :


10 - 5 : Χριστινα
5 - 11 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/mariza]Μαριζα [/url]+ www.studio40-gr.com/ivanna]Ιβαννα [/url]

:-* :-* :-*
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Αμίρα από κασάνδρας 4Β. Το κοριτσάκι απλά δεν το έχει. Ο ορισμός της αεροπίπας !
 

pseftoprofitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
αλανια για σας κ απο εμενα...κ εγω νεος στην παρεα κ επειδη ειμαι απο επαρχια ψαχνω απεγνωσμενα να βρω ενα μωρο που δουλευε αθηνα πριν απο καμια 3 με 4 χρονακια...μας ανεβηκε θεσσαλονικη για 2 χρονια κ τωρα την ξαναχασαμε...ελινα την λενε...2 μετρα γυναικα ξανθια φοβερο σωμα με βυζι τριαρι συλικονατο...αθηνα δουλευε κατω απο την πλατεια βικτωριας αλλα οχι με τα αλλα σπιτακια που ειναι παραλληλα αλλα στο τελειωμα απο τα μπουρδελα κ καθετα....(σορρυ για την ηλιθια περιγραφη μου αλλα απο αθηνα αν κ εμεινα 2 χρονια δεν εχς κ πολλες γνωσεις)αν ξερει κανεις που βρισκεται κ αν δουλευει καπου η καπελα....ευχαριστω
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
αν εχει καποιος ενημερωση για την χριστινα που δουλευε Αριστοτελους 177 στο στουντιο που εκλεισε θα τον παρακαλουσα να μου πει με πμ πως να την βρω.υπαρχει μια πληροφορια για κρυφο στουντιο εκει γυρω αλλα δεν εχω ενημερωση.οποιος ξερει ας μου στειλει!ευχαριστω!
κανεις??????????
 

Khan

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παίδες, μου είχε έρθει όρεξη για σοκολάτα προ καιρού και ήταν εύκολο να βρω, πέρασα ωραία με Τζοάνα στο Χαλκιδικής 83 και ακόμα πιο ωραία με Σίντυ στο Κων/πόλεως 130.

Κάποια στιγμή θέλω να δοκιμάσω και Πατρίσια στο Πειραιώς που έχω διαβάσει και εδώ καλά λόγια.


Τώρα τελευταία όμως συνεχίζοντας στα εξωτικά, μου έχει έρθει όρεξη για Asian και δυσκολεύομαι! Ήταν μία Νανά σε Παγκράτι/Νέο Κόσμο (Βουλιαγμένης) παλαιότερα ε, αλλά δεν την είχα πετύχει ποτέ και τώρα δεν την βλέπω κι αυτήν στις βάρδιες.


Έχει συναντήσει κανείς τελευταία τίποτα σε Asian; Θα είμαι ευγνώμων για οποιαδήποτε πρόταση!
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Τι εχει συμβει με το Αντιοχείας 64

Ξερει κανεις αν η Σαμπρινα δουλευει αλλου;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μάλλον δεν έχεις δει την κοπέλα. Γι' αυτό μιλάς... Τα βυζιά της κοπέλας δεν ήταν μεγάλα. Για 2ρια τα έκοψα
Εχεις ενα θεματακι opeth...
Tα 3-3,5αρια  :tits2: τα βλεπεις Τεραστια..
Κοιταξε το :thumbsup:
Μαλλον δεν διαβασες καλα τι σου εγραψα...!!!
Κασσάνδρας:

3 κάτω: 2 κοπέλες. Λάουρα, μελαχρινή με ΤΕΡΑΣΤΙΑ βυζια
Ετσι προχειρα..
Κασσάνδρας 4Α.  Νίνα=Μιρέλα. ΚΑστανή με τεράστιες σιλικονούχες βυζάρες.
Τα 3-4αρια δεν ειναι Τεραστια...
Φιλικα στo ειπα Σουλη μου!
Κασσάνδρας 6. Ιρένα, ψηλή μελαχρινή τσέχα με τεράστιες φυσικές βυζάρες, πολύ όμορφη κοπέλα.
Κασσάνδρας 4Γ. Μαρία η Σέρβα, ξανθιά με φτιαγμένα τσιμπουκόχειλα και τεράστιες σιλικονούχες βυζάρες, βγαλμένη από τσόντα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Έχει συναντήσει κανείς τελευταία τίποτα σε Asian; Θα είμαι ευγνώμων για οποιαδήποτε πρόταση!
Oι πιο κοντινες επιλογες στην αναζητηση σου ειναι η Εμμανουελα στο Κεφαλληνιας 75 και η Λυν στο Ιππονακτος 14 (Σιγουρα Σαββατο 3η βαρδια) ή αλλοιως σαν Μπετυ στο Φυλης 104 (τσεκαρε το προγραμμα στο banner)

Μελαχρινες , με πασιηματα και με ισια μαυρα μακρυα μαλλιά.
Και οι δυο εχουν εντονα Ασιατικα χαρακτηριστικα.

Εχω περασει πολυ καλα και με τις δυο.

ΥΓ: Και η Πατριτσια ειναι πολυ καλη επιλογη κατα την αποψη μου.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 17/05  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ/Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Αλεξια[/URL]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Ιλονα - www.kassandras3-pano.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα/Αμιρα[/URL] - Ελπιδα/Μαρια Ψηλη - Ναταλι
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Φλωρα - Μιχαελα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Σαρα - Σουεντη - Ελπιδα
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - Μαρια Ψηλη
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - Ζετα

Θησεως 40(κατω): Νεφελη/www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]/Ροζη - Ζωη/Σοφια

Σολωμου 32(κατω): www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url] - www.solomou32-isogeio.com/paola]Παολα[/url]
Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
:smitten: :smitten: :smitten:  Καλημέρα 17/5  :smitten: :smitten: :smitten:


Λέλας  Καραγιάννη  35            10.00 εως  20.00      ΣΟΝΙΑ                :fuck2:

                                       

Πιπίνου 118                        Πρωί        ΕΥΑ                          βράδυ        ΤΖΕΝΙΦΕΡ        :fuck1:

                             

Αριστομενους 72                Πρωί                  ΒΕΡΟΝΙΚΑ                βράδυ      ΧΡΙΣΤΙΝΑ            :tits:




 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : Χριστινα
5 - 11 : www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/izabella]Αλικη[/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/sandra]Σαντρα[/url]
5 - 11 : Ιζαμπελα + www.studio40-gr.com/ivanna]Ιβαννα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/mariza]Μαριζα [/url]+ Μαρινα

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια [/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]
11 - 8 : Ιζαμπελλα + www.studio40-gr.com/ruslana]Ρουσλανα [/url]

:-* :-* :-*
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
αλανια για σας κ απο εμενα...κ εγω νεος στην παρεα κ επειδη ειμαι απο επαρχια ψαχνω απεγνωσμενα να βρω ενα μωρο που δουλευε αθηνα πριν απο καμια 3 με 4 χρονακια...μας ανεβηκε θεσσαλονικη για 2 χρονια κ τωρα την ξαναχασαμε...ελινα την λενε...2 μετρα γυναικα ξανθια φοβερο σωμα με βυζι τριαρι συλικονατο...αθηνα δουλευε κατω απο την πλατεια βικτωριας αλλα οχι με τα αλλα σπιτακια που ειναι παραλληλα αλλα στο τελειωμα απο τα μπουρδελα κ καθετα....(σορρυ για την ηλιθια περιγραφη μου αλλα απο αθηνα αν κ εμεινα 2 χρονια δεν εχς κ πολλες γνωσεις)αν ξερει κανεις που βρισκεται κ αν δουλευει καπου η καπελα....ευχαριστω
Πιπινου 65 εννοεις....και μετα σε κανενα δυο ακομα πριν ανεβει σε εσας!!!
Απο τοτε ομως εχουμε χασει τα ιχνη της και δεν νομιζω να εχει εμφανιστει παλι πουθενα εδω!!!
Χωρις βεβαια να ειμαι και σιγουρος!!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Πολύ συμπαθητική η Ρουσλάνα από Σπύρου Πάτση!  ;)
Μικρή σε ηλικία και χαριτωμένη! Τσαχπίνικο προσωπάκι...  ;) :cheesy: :grin:
Αρνητικά ίσως το σχετικά μικρό της στήθος που εμένα βασικά δεν με ενόχλησε και το γεγονός ότι δεν κάνει κανένα σούπερ γαμήσι...!
Απλά πραγματάκια και για ήρεμες καταστάσεις!  ;)
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Μαλλον δεν διαβασες καλα τι σου εγραψα...!!!Ετσι προχειρα..Τα 3-4αρια δεν ειναι Τεραστια...
Φιλικα στo ειπα Σουλη μου!

Αν θεωρείς ότι τα βυζιά της Λάουρας και της Νίνας δεν είναι τεράστια τότε πάω πάσο...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Πολύ συμπαθητική η Ρουσλάνα από Σπύρου Πάτση!  ;)
Μικρή σε ηλικία και χαριτωμένη! Τσαχπίνικο προσωπάκι...  ;) :cheesy: :grin:
Αρνητικά ίσως το σχετικά μικρό της στήθος που εμένα βασικά δεν με ενόχλησε και το γεγονός ότι δεν κάνει κανένα σούπερ γαμήσι...!
Απλά πραγματάκια και για ήρεμες καταστάσεις!  ;)
Ήρθες "φορτωμένος" για να μας καταγαμήσεις τις κοπέλες ρε αλητάμπουρα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλως ήρθες Λατίνε!!!! :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom