Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

fireman30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny:
ωραιος ο παιχτης!!!!!!
κλαο το lido αλλα την γαζελα θελω να :knockinb: :knockinb: :pipa1: :pipa1: :pipa2: :pipa2: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :knockinb: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
δε ξερω αν με καταλαβαινεις.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
κουλουρι παιζει???
Υ.Γ ελπιζω να μην μας πλασαρεις & εσυ την τζετλινα για βραζιλιανα,γιατι θα πεσει το γελιο της αρκουδας λεμε..
Για τουτο ομιλουμε ?
Ωραια σεντονια για να σπαει η μαυριλα !!! :-
 

Συνημμένα

  • IMG_9957.jpg
    IMG_9957.jpg
    47,6 KB · Εμφανίσεις: 51

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Βραζιλιανες (αν σου κανει) στο Brasil house - Κωνσταντινουπολεως 130.
Οπως επισης και την Πατριτσια στο Πειραιως 193 - Κηφισου 30.

"Σοκολατι-Λατινοαμερικανες" κοπελες, διευκρινιζω.

Καθεαυτου γαζελες, πολυ δυσκολο αν οχι αδυνατον,  για studio μονο περιστασιακα, κατι που εμενα δεν εχει τυχει ποτε...

Η Πατρίτσια είναι εγγύηση ότι θα περάσεις καλά. Την είχα δοκιμάσει αρκετές φορές παλιότερα όταν δούλευε στο Brazil House. Δεν πάνε χαμένα τα ευρώ σου.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μινι τηλεφωνικο σκαουτινγκ λογω ασυλληπτης βαρεμαρας :P :P
Πειραιως 109
Aλεξια..www.bourdela.com/stountio/athina/peiraiws-109a/#jr_review_16787]http://www.bourdela.com/stountio/athina/peiraiws-109a/#jr_review_16787[/url]
      ..www.bourdela.com/stountio/athina/peiraiws-109a/#jr_review_16773]http://www.bourdela.com/stountio/athina/peiraiws-109a/#jr_review_16773[/url]
Βριλλησου 55
Ζλατα η επιστροφη!Μετα τις 12 καποια Λαουρα..πιθανοτατα εκ του Αντιοχειας 64 κλπ
Θησεως 79
Καποια μελαχρινη Ντανιελα αγνωστων λοιπων στοιχειων
Βριλλησου 42
Μαργκο και μετα Νανσυ
Βριλλησου 36
Τωρα η Αμαντα και λογικα μετα τις 9 η Πενυ
Κων/λεως 80
Αλισια.. η οποια δεν εχει καμια σχεση εμφανισιακα με την ξανθια πολωνεζα που εχουν στις φωτος οι Κυριες!
Μελαχρινο κ ομορφουλικο ειναι το κοριτσι αλλα θελει δουλεια ακομη συμφωνα με τις κριτικες
www.bourdela.com/stountio/athina/kwnstantinoupolews-80/#jr_review_16494]http://www.bourdela.com/stountio/athina/kwnstantinoupolews-80/#jr_review_16494[/url]
www.bourdela.com/stountio/athina/kwnstantinoupolews-80/#jr_review_16307]http://www.bourdela.com/stountio/athina/kwnstantinoupolews-80/#jr_review_16307[/url]
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Η τρελοΛίντα από Σπ.Πα 40 και Βουλιαγμέλης83, από βδομάδα πάει διακοπές και επιστρέφει μετά 4/9.

υγ.καλύτερα να κάτσεις για μπάνια φίλε μου, μα τον τουτάτι ;)
 

giorgos_eltoro

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Η τρελοΛίντα από Σπ.Πα 40 και Βουλιαγμέλης83, από βδομάδα πάει διακοπές και επιστρέφει μετά 4/9.

υγ.καλύτερα να κάτσεις για μπάνια φίλε μου, μα τον τουτάτι ;)

Που κολλανε τα μπανια για καντο λιανα
 

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Δυο ερωτήσεις:
Η Τανια στο Βριλ 60 είναι νέα ή έχει καμια σχέση με την μιλφ Τανια από Φυλής 69 ?
Η Αλίνα από Κασσάνδρας έχει σχέση με την γνωστή Αλίνα από Βουρβαχη κλπ ?

Ευχαριστώ.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Σύντομη βόλτα στο αμαρτωλό βουνό:

Βριλησσού 36: Το απόλυτο πιπίνι του βουνού που ακούει στο όνομα Πένυ! Με υποδέχθηκε με ένα άσπρο στριγκάκι μόνο! Περιγραφή δεν νομίζω ότι χρειάζεται!  :rockon: Γεμάτα δωμάτια οπότε δεν έκατσα!
Ρε κούκλα μου μην πηγαίνεις διακοπές, αφού σε χαλάνε, κομμάτια γύρισες!  :2funny:

Βριλησσού 57: Εάν δεν κάνω λάθος η υπηρεσία μου είπε πως εργαζόταν η Λάουρα. Ξανθιά, κανονική στο ύψος, αδύνατη όσο πρέπει. Το στήθος φαινόταν κανονικό προς μεγάλο αλλά με το σουτιέν δεν μπορείς να ξέρεις! Ενδιαφέρουσα περιφέρεια.
Στο μπάνερ λέει Δάφνη... Αν πήγε και κανένας άλλος ας επιβεβαιώσει.

Βριλησσού 55: Ζλάτα. Δεν έκατσα να την δω καθώς την ξέρω οπότε έφυγα. Όσο για εμφάνιση υπάρχουν οι φωτός που πιστεύω ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα!
Μετά τις 00:00 η υπηρεσία μου είπε πως δουλεύει η Λάουρα!

Βριλησσού 42: Μαργκό! Δεν την είχα πετύχει ξανά σε βόλτα. Αρκετά εμφανίσιμη. Αδύνατη με γλυκιά φατσούλα. Μεγάλο στήθος. Φορούσε ένα κόκκινο εσώρουχο με ένα διαφανές (τύπου παρεό). Για μετά δεν ρώτησα.

Βριλησσού 46: Καινούργια κοπέλα σύμφωνα με την υπηρεσία που ακούει στο όνομα Εύα! Όμορφο πρόσωπο, μελαχρινή, έχω την εντύπωση ότι την έχω δει ξανά αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ που! Αδύνατη με κανονικό στήθος, με υποδέχθηκε με μια μίνι φουστίτσα σε χρώμα παραλλαγής!?! Αν και μέσα στα σκοτάδια δεν βλέπεις καλά! Αξιοπερίεργο είναι πως η tv για ακόμα μια φορά έπαιζε ΝΕΤ όπως και κάθε φορά που έχω πάει!

Βριλησσού 60 Μαντόνα! Τι γυναίκα είναι αυτή ρε παιδιά;  :o Δεν ξέρω για εσάς αλλά όσων αφορά την εμφάνιση εμένα με κέρδισε! Φορούσε ένα τιγρέ εσώρουχο! Πλούσιο στήθος! Πολύ ωραία περιφέρεια. Δεν θυμάμαι να διάβασα καμία κριτική όμως και δεν είχα όρεξη να κάνω τον καμικάζι…
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δυο ερωτήσεις:
Η Τανια στο Βριλ 60 είναι νέα ή έχει καμια σχέση με την μιλφ Τανια από Φυλής 69 ?
Η Αλίνα από Κασσάνδρας έχει σχέση με την γνωστή Αλίνα από Βουρβαχη κλπ ?

Ευχαριστώ.
Xωρις να ξερω ειμαι σχεδον βεβαιος οτι δεν εχει καμια σχεση η μια Αλινα με την αλλη, ουτε η μια Τανια με την αλλη!!!

Σύντομη βόλτα στο αμαρτωλό βουνό:



Βριλησσού 46: Καινούργια κοπέλα σύμφωνα με την υπηρεσία που ακούει στο όνομα Εύα! Όμορφο πρόσωπο, μελαχρινή, έχω την εντύπωση ότι την έχω δει ξανά αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ που!
Ισμηνης 2!!!
 

Di Angelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συγνώμη παιδιά που σασ ξενερώνω αλλα θα ήθελα να μου πειτε ποια <<κοριτσια>> ειναι πρώην υδραυλικοί γιατι έχω δει να παραγίνετε το κακό και ξεφυτρώνουν παντου.Οχι τιποτα  αλλα μη φάμε καμια ήττα χωρίς να το καταλαβουμε. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Συγνώμη παιδιά που σασ ξενερώνω αλλα θα ήθελα να μου πειτε ποια <<κοριτσια>> ειναι πρώην υδραυλικοί γιατι έχω δει να παραγίνετε το κακό και ξεφυτρώνουν παντου.Οχι τιποτα  αλλα μη φάμε καμια ήττα χωρίς να το καταλαβουμε. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Βικη απο Κασσανδρας :badair:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τα τρανσάκια τα τονιζετε με μωβ χρωματάκι? :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom