Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
103
Like
149
Πόντοι
1
για την ιστορία.

από Αριστοτέλους 5.
η Σόνια μέτρια φάτσα, αδύνατο κορμί αλλά τέζα αδιάφορη σαν γενική εικόνα για μένα. οι φωτός παίζει και να ισχύουν ως προς το σώμα, ενώ η Βαλέρια είναι καμία σχέση με τις ανάλογες του πόρταλ, που είναι υπερφωτοσοπαρισμένες. έχει αρκετά κιλά και γενικώς αδιάφορη παρουσία και αυτή για μένα επίσης. είναι αυστηρά για φαν του ανάλογου σωματότυπου.

απέναντι στο 6 η κέητυ ήταν κλεισμένη για μισή και μια ώρα στα καπάκια. δεν την είδα πασαρέλα, αλλά ούτε μπορούσα να περιμένω τόση ώρα.
Για την ιστορία την Κέιτι και να καθόσουνα δεν θα την έβλεπες γιατί είναι στο de pari ήταν και Κλεισμένη….Αλλά λες ας κάνω μία διαφήμιση από σήμερα για αύριο που είναι εκεί και μιλώντας άσχημα για τις άλλες κοπέλες.αρε για το μεροκάματο τι κάνει ο άνθρωπος.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.126
Κριτικές
126
Like
51.291
Πόντοι
27.261
Για την ιστορία την Κέιτι και να καθόσουνα δεν θα την έβλεπες γιατί είναι στο de pari ήταν και Κλεισμένη….Αλλά λες ας κάνω μία διαφήμιση από σήμερα για αύριο που είναι εκεί και μιλώντας άσχημα για τις άλλες κοπέλες.αρε για το μεροκάματο τι κάνει ο άνθρωπος.
για κυριακη ηταν ουρσουλα, μην τρελενεσαι αδικως.
 

drewww

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ψαχνω στουντιο να ικανοποιησω την πατουσο λατρεια μου πραγματικα δεν με ενδιαφερει να γαμησω απλα να παω για 30-40 λεπτα να γλυψω πατουσες και να λαβω και κανα footjob εαν εχει κανεις κατι να μου προτεινει θα ειμαι ευγνωμων
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
14
Like
4.649
Πόντοι
3.715
Ψαχνω στουντιο να ικανοποιησω την πατουσο λατρεια μου πραγματικα δεν με ενδιαφερει να γαμησω απλα να παω για 30-40 λεπτα να γλυψω πατουσες και να λαβω και κανα footjob εαν εχει κανεις κατι να μου προτεινει θα ειμαι ευγνωμων
ξεκίνα τους δρόμους κι όποιο το προσφέρει αξιολόγησέ το κιόλας, μετά γράψε κι εδώ καμιά αράδα να γνωρίζει ο κάθε ενδιαφερόμενος. Α, και που είσαι παίκτη, ζήτα να τα πλύνει μπροστά σου, εκτός κι αν θες να τα καθαρίσεις εσύ είτε με γλώσσα ή στη ντουζιέρα.
 

Poutsokordelas

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
46
Like
134
Πόντοι
0
για την ιστορία.

από Αριστοτέλους 5.
η Σόνια μέτρια φάτσα, αδύνατο κορμί αλλά τέζα αδιάφορη σαν γενική εικόνα για μένα. οι φωτός παίζει και να ισχύουν ως προς το σώμα, ενώ η Βαλέρια είναι καμία σχέση με τις ανάλογες του πόρταλ, που είναι υπερφωτοσοπαρισμένες. έχει αρκετά κιλά και γενικώς αδιάφορη παρουσία και αυτή για μένα επίσης. είναι αυστηρά για φαν του ανάλογου σωματότυπου.

απέναντι στο 6 η κέητυ ήταν κλεισμένη για μισή και μια ώρα στα καπάκια. δεν την είδα πασαρέλα, αλλά ούτε μπορούσα να περιμένω τόση ώρα.
Για Βαλέρια επιβεβαιώνω ότι δεν έχει καμία σχέση το κορμί με φωτογραφίες από πόρταλ τουλάχιστον 15 κιλά παραπάνω είναι το κορίτσι στην πραγματικότητα (1 χρόνο πριν )
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.126
Κριτικές
126
Like
51.291
Πόντοι
27.261
Για Βαλέρια επιβεβαιώνω ότι δεν έχει καμία σχέση το κορμί με φωτογραφίες από πόρταλ τουλάχιστον 15 κιλά παραπάνω είναι το κορίτσι στην πραγματικότητα (1 χρόνο πριν )
γι'αυτό τα γράφουμε όπως είναι, μπας και κόψουν να βάζουν ψεύτικες φωτός και να παραμυθιάζουν τον κόσμο.
προσωπικά ξεσκαρτάρισμα κάνω, για να μην τρέχω τσάμπα.
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
301
Πόντοι
20
Καλησπέρα!!!Η Τατιάνα από Κασσάνδρας 3 τι λέει ρε παιδιά? Φαίνεται τρελό μουνι στις φωτό.αξιζει?την έχει πάρει κανείς?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
257
Like
11.817
Πόντοι
19.505
Οι φωτογραφίες της Ζλάτας στο Κροκεών 6 με οδήγησαν στο πολυτελές χαμαιτυπείο. Δυστυχώς οι προσδοκίες μου κατέρρευσαν απότομα. Συμπαθής ρωσσίδα αλλά επ΄ουδενί που θα σε οδηγούσαν στην απώλεια του 50ευρου.
Πετάχτηκα στο Κωνσταντινουπόλεως 128 όπου έχω χρόνια να πάω. Παρούσα η μιλφογκιλφ Ναταλία. Ουδέν σχόλιο.
 

Gibraltar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2023
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
211
Πόντοι
280
Οι φωτογραφίες της Ζλάτας στο Κροκεών 6 με οδήγησαν στο πολυτελές χαμαιτυπείο. Δυστυχώς οι προσδοκίες μου κατέρρευσαν απότομα. Συμπαθής ρωσσίδα αλλά επ΄ουδενί που θα σε οδηγούσαν στην απώλεια του 50ευρου.
Πετάχτηκα στο Κωνσταντινουπόλεως 128 όπου έχω χρόνια να πάω. Παρούσα η μιλφογκιλφ Ναταλία. Ουδέν σχόλιο.
Ζλάτα δηλαδή καμία σχέση με φωτογραφίες;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
257
Like
11.817
Πόντοι
19.505
Ζλάτα δηλαδή καμία σχέση με φωτογραφίες;
To σώμα αυτό είναι, χωρίς το καλσόν που μου αρέσει, και το πρόσωπο για το οποίο είχα κάποιες προσδοκίες δεν με ικανοποίησε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom