Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
762
Κριτικές
60
Like
3.159
Πόντοι
2.666
Πάει να αγοράσει και 2ο διαμέρισμα μετά από την πρώτη

προφανώς κάποιες είναι κουτοπόνηρες. Κι αντί όπως λες να κοιτάνε να ευχαριστήσουν αυτόν που γίνεται πελάτης, τον θεωρούν δεδομένο κι αρχίζει να πέφτει το σέρβις.
Ε τοτε απλα την κοβεις...ειδικα τοτε..καλυτερα να σε ξεκιναει με καλο σερβις που τις επομενες φορες γινεται ακομη καλυτερο...εκει μαλιστα, συνεχιζεις!
 

Nanda

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2023
Μηνύματα
131
Κριτικές
18
Like
731
Πόντοι
311
1000000110.jpg


"Οι μνηστήρες της Πηνελόπης σκοτώνονται να μπουν δωμάτιο δέκα η ώρα το πρωί."
(Οδύσσεια, Έργο του Νταλί)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.350
Κριτικές
18
Like
20.318
Πόντοι
4.546

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.094
Κριτικές
14
Like
16.097
Πόντοι
3.246
1000000110.jpg


"Οι μνηστήρες της Πηνελόπης σκοτώνονται να μπουν δωμάτιο δέκα η ώρα το πρωί."
(Οδύσσεια, Έργο του Νταλί)
Επιστρεφει ομως ο οδυσσεας στην ιθακη και βαζει τους μνηστηρες στην θεση τους :tooth::tooth:
Και παιρνει την πηνελοπη σε φουλ προγραμμα :tooth::tooth:
 

Model88

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
22
Like
14
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς πρόσφατα στην Τριγγέτα 3; Φαίνεται να έχουν αρκετά κορίτσια αλλά κανείς δεν έχει δοκιμάσει;
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
432
Like
596
Πόντοι
81

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.877
Κριτικές
21
Like
11.100
Πόντοι
4.546
1000000110.jpg


"Οι μνηστήρες της Πηνελόπης σκοτώνονται να μπουν δωμάτιο δέκα η ώρα το πρωί."
(Οδύσσεια, Έργο του Νταλί)
Όταν τα κάναμε εμείς οι άλλοι ήταν στις σπηλιές
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
853
Κριτικές
11
Like
1.546
Πόντοι
496
Μια Ανδριάνα Ρουμάνα στο 318 τι λέει; Ήταν σε κανα άλλο μαγαζί πρόσφατα;
 

Voyiatz1

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς πρόσφατα στην Τριγγέτα 3; Φαίνεται να έχουν αρκετά κορίτσια αλλά κανείς δεν έχει δοκιμάσει;
Έχω περάσει πολύ καλά και συνήθως μικρές ηλικίες 20 -28 μαξ , ωστόσο στο εροτικ πόρταλ (στα αγγλικά) βλέπεις το πρόγραμμα της εβδομάδας.
 

delapicano

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2024
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Τι εννοείς θα μάζευε ρε τύπε, τώρα δηλαδή δεν το μαζεύει; 11 το πρωϊ 3 δωμάτια γεμάτα και αλλοί τέσσερις τύποι στους καναπέδες; Καλά ρε μαλάκες επισκέπτες, ξυπνάτε πρωϊ-πρωϊ και τρέχετε να πάρετε σειρά στα μπουρδέλα;:confused: Τι κατάντια πια σε αυτή τη χώρα!
Εγώ πάντως τελευταία φορά που πήρα την Καταλέγια μετά από πολύ καιρό την περασμένη άνοιξη κατά τις 15.00-16.00 δεν είχε κανένα δωμάτιο, όσο γαμούσα δεν άκουσα κανένα κουδούνι και όταν βγήκα δεν είδα κανέναν να περιμένει. Η Καταλέγια έχει πειράξει λίγο τα χείλη με κολλαγόνο η δεν ξέρω τι άλλη μαλακία και έχει βάλει πλαστικά βυζιά. Παρόλα αυτά παραμένει μουνάρα. Ούτε που με θυμόταν:confused: αν και ήταν η 7η η 8η επίσκεψή μου σε αυτήν
και φαντασου επειδη ειχα κανει πολλες συναντησεις μαζι της και ειχαμε πει πολλα εκανε 40 δωματια τη μερα ετσι μου ελεγε και ετσι ηταν και καλα περναγαμε τωρα μας πεφτει λιγο μακρυα τοκαλυτερο μουνι εβερ
 

Niikoss

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Καμια σχεση η Ντιαννα απο Τριγγετα και Κασσανδας σε σχεση με τις φωτογραφιες... Πηγα την ειδα σημερα Κασσανδρας, διπλη... Ειδικα προσωπο, κοιλια και κωλο... Ειχα ομως καυλωσει τοσο πολυ απο αυτο που ειχα δει στις φωτογραφιες που λεω -Ποσο ειναι με 69;
-Μονο απλο λεει η τσατσα...

Μαζι της ηταν και μια Εμιλυ... Εδω οι φωτογραφιες ηταν σχετικα κοντα με την πραγματικοτητα... Μαλιστα ηταν και πολυ ευδιαθετη στο σαλονι... Εκανε και στροφη στο στυλο και γελαγε... Κουστουμι εδω 70 για 69 80 νομιζω για ελευθερο...

Σε αυτες τις τιμες ειναι πολλα... Και γενικα αν δεν ειναι καποιος παντρεμενος να θελει κατι safe και να φυγει μετα, απορω ποιοι τα δινουν αυτα τα λεφτα...

(Αν η ντιαννα ηταν οπως στις φωτογραφιες, καθε μερα καταθεση, οκ, αλλα για την πραγματικη ντιαννα, ειναι πολλα)
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
49
Like
5.544
Πόντοι
2.846
-Ποσο ειναι με 69;
-Μονο απλο λεει η τσατσα...
όπου όταν σε στούντιο η τσα σου ανακοινώνει ότι η κοπέλα κάνει ΜΟΝΟ απλό, το πιθανότερο είναι ότι θα δώσεις 50αρικο και θα πάρεις σέρβις 20αρικου.
Το ξέρω, το έχω πάθει.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
49
Like
5.544
Πόντοι
2.846
Έχει πάει κανείς πρόσφατα στην Τριγγέτα 3; Φαίνεται να έχουν αρκετά κορίτσια αλλά κανείς δεν έχει δοκιμάσει;
συνάδελφε, από τη μικρή μου πείρα, αν δεν δοκιμάσεις ο ίδιος - με κίνδυνο πάντα και να πετάξεις χρήματα και να απογοητευτείς - δεν βγάζεις συμπέρασμα.
Εγώ την έχω πατήσει κάμποσες φορές διαβάζοντας θετικά σχόλια από άλλους.
Α, επίσης πλέον δίνω μεγαλύτερη σημασία στις αρνητικές κριτικές - όταν βέβαια δικαιολογούν τι δεν πήγε καλά με την κοπέλα - παρά στις θετικές.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
28
Like
20.133
Πόντοι
5.946
Καμια σχεση η Ντιαννα απο Τριγγετα και Κασσανδας σε σχεση με τις φωτογραφιες... Πηγα την ειδα σημερα Κασσανδρας, διπλη... Ειδικα προσωπο, κοιλια και κωλο... Ειχα ομως καυλωσει τοσο πολυ απο αυτο που ειχα δει στις φωτογραφιες που λεω -Ποσο ειναι με 69;
-Μονο απλο λεει η τσατσα...

Μαζι της ηταν και μια Εμιλυ... Εδω οι φωτογραφιες ηταν σχετικα κοντα με την πραγματικοτητα... Μαλιστα ηταν και πολυ ευδιαθετη στο σαλονι... Εκανε και στροφη στο στυλο και γελαγε... Κουστουμι εδω 70 για 69 80 νομιζω για ελευθερο...

Σε αυτες τις τιμες ειναι πολλα... Και γενικα αν δεν ειναι καποιος παντρεμενος να θελει κατι safe και να φυγει μετα, απορω ποιοι τα δινουν αυτα τα λεφτα...

(Αν η ντιαννα ηταν οπως στις φωτογραφιες, καθε μερα καταθεση, οκ, αλλα για την πραγματικη ντιαννα, ειναι πολλα)
για την Εμιλυ να γράψω πως οι φωτό που έχει στο πορταλ είναι γνωστού λάιτ πορνο μοντέλου, επονόματι Sonya Rose
αν είναι όντως αυτή και ευδιάθετη... τότε κανονικά πρέπει να έχει ουρά στο σαλόνι...

sonya-in-just-gorgeous-14.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom