Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
735
Κριτικές
59
Like
3.073
Πόντοι
2.666
Γεια σας παιδιά, όταν επισκέπτεστε στούντιο, φέρνετε τα δικά σας προφυλακτικά ή χρησιμοποιείτε τα προφυλακτικά που παρέχονται από το στούντιο. Είναι αξιόπιστα;
Ωχ.. δε το χα σκεφτει ποτε αυτο...λετε να μην ειναι τα πριφυλακτικα των μαγαζιων αξιοπιστα...???
 

Model88

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Ωχ.. δε το χα σκεφτει ποτε αυτο...λετε να μην ειναι τα πριφυλακτικα των μαγαζιων αξιοπιστα...???
Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστα είναι τα προφυλακτικά του στούντιο. Ήμουν σε ένα στούντιο την περασμένη εβδομάδα και η σκέψη μου ήρθε στο μυαλό επειδή παρατήρησα ότι δεν χρησιμοποιούν ποτέ επώνυμα προφυλακτικά.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.062
Κριτικές
14
Like
15.917
Πόντοι
3.246
Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστα είναι τα προφυλακτικά του στούντιο. Ήμουν σε ένα στούντιο την περασμένη εβδομάδα και η σκέψη μου ήρθε στο μυαλό επειδή παρατήρησα ότι δεν χρησιμοποιούν ποτέ επώνυμα προφυλακτικά.
Απ οτι ξερω τα προφυλακτικα δεν τα παρεχει το στουντιο τα αγοραζουν μονες τους οι κοπελες οποτε ειναι μεγαλο το κοστος για επωνυμα ,εαν θες παρε δικα σου να σαι ησυχος

Επισης να κοιτατε εαν φερνει μαζι προφυλακτικο οταν ερχεται στο δωματιο
γιατι καποια στουντιο εχουν τα προφυλακτικα ηδη μεσα στο δωματιο και καποιος ψυχακιας ειχα ακουσει ειχε παει και τα τρυπαγε επιτηδες
 

Model88

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
Απ οτι ξερω τα προφυλακτικα δεν τα παρεχει το στουντιο τα αγοραζουν μονες τους οι κοπελες οποτε ειναι μεγαλο το κοστος για επωνυμα ,εαν θες παρε δικα σου να σαι ησυχος

Επισης να κοιτατε εαν φερνει μαζι προφυλακτικο οταν ερχεται στο δωματιο
γιατι καποια στουντιο εχουν τα προφυλακτικα ηδη μεσα στο δωματιο και καποιος ψυχακιας ειχα ακουσει ειχε παει και τα τρυπαγε επιτηδες
Εντάξει καταλαβαίνω. Χρησιμοποιείτε τα προφυλακτικά που σας παρέχουν οι κοπέλες πιστεύετε ότι είναι αξιόπιστα παρά το γεγονός ότι είναι φθηνότερα;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.062
Κριτικές
14
Like
15.917
Πόντοι
3.246
Εντάξει καταλαβαίνω. Χρησιμοποιείτε τα προφυλακτικά που σας παρέχουν οι κοπέλες πιστεύετε ότι είναι αξιόπιστα παρά το γεγονός ότι είναι φθηνότερα;
Εγω παιρνω τα δικα μου μονο αν αρνηθει βαζω τα δικα της
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
132
Κριτικές
4
Like
320
Πόντοι
1
Αυτά τα προφυλακτικά κόκκινου χρώματος που χρησιμοποιούν οι κοπέλες στα στούντιο εμένα μου είναι πολύ σφιχτά και έτσι πάντα έχω μαζί μου συγκεκριμέναdurex τα οποία μου είναι πιο άνετα και με βοηθάνε να κρατήσω λίγο περισσότερο λόγω του επιβραδυντικού. Στις τελευταίες μου επισκέψεις όμως, παρατηρώ ότι οι κοπέλες δεν τα δέχονται και επιμένουν στα δικά τους. Με έχει ψιλό ξενερώσει το γεγονός αυτό για να είμαι ειλικρινής.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hoftun

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.178
Κριτικές
14
Like
4.433
Πόντοι
3.715
Γεια σας παιδιά, όταν επισκέπτεστε στούντιο, φέρνετε τα δικά σας προφυλακτικά ή χρησιμοποιείτε τα προφυλακτικά που παρέχονται από το στούντιο. Είναι αξιόπιστα;
μου έχει τύχει ληγμένο προφυλακτικό, το οποίο κι επισήμανα
γενικώς παίρνω μαζί μου γιατί τα λάστιχα που χρησιμοποιούν δεν είναι άνετα για το δικό μου εργαλείο και πάω για να απολαύσω, να ξαλαφρώσω, όχι να νιώθω μια μέγγενη που με δυσκολεύει.
 

Model88

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
12
Πόντοι
0
μου έχει τύχει ληγμένο προφυλακτικό, το οποίο κι επισήμανα
γενικώς παίρνω μαζί μου γιατί τα λάστιχα που χρησιμοποιούν δεν είναι άνετα για το δικό μου εργαλείο και πάω για να απολαύσω, να ξαλαφρώσω, όχι να νιώθω μια μέγγενη που με δυσκολεύει.
Αυτό είναι κακό. Τελικά χρησιμοποίησες το ληγμένο προφυλακτικό;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom