Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.094
Κριτικές
49
Like
5.360
Πόντοι
2.846
Σήμερα Τετάρτη και ώρα 22.15 πέτυχα ανοιχτό το στούντιο Κασσάνδρας 8Γ1, τη δεξιά πόρτα όπως κοιτάμε. Ανοιχτά ήταν επίσης τα νο. 8Γ3, 3, 6, όπως επίσης και όλα στο νο.4 - και οι τέσσερεις πόρτες. Το 4Α υπόγειο μάλλον με λατινάκια
Έχω πολύ καιρό να πετύχω ανοιχτό το 8Γ1, από την άνοιξη του 2023 που δούλεψε για μικρό διάστημα με την Άνναμπελ του Κηφισού 30/60 (και πιο παλιά Φυλής) και κα'να δυο ασιάτισσες.
Στο άλλο σάιτ κάποιος έγραψε ότι μπήκε και είδε λατίνα.
Ήμουν εποχούμενος και δεν προλάβαινα να σταματήσω για αυτοψία. Εάν κανείς μπήκε, εάν έχει οποιαδήποτε πληροφορία για κορίτσια, ωράρια, αν είναι καινούριο ή παράρτημα αλυσίδας κ.λπ. ας γράψει δυο λόγια.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
14
Like
15.821
Πόντοι
3.246
Σήμερα Τετάρτη και ώρα 22.15 πέτυχα ανοιχτό το στούντιο Κασσάνδρας 8Γ1, τη δεξιά πόρτα όπως κοιτάμε. Ανοιχτά ήταν επίσης τα νο. 8Γ3, 3, 6, όπως επίσης και όλα στο νο.4 - και οι τέσσερεις πόρτες. Το 4Α υπόγειο μάλλον με λατινάκια
Έχω πολύ καιρό να πετύχω ανοιχτό το 8Γ1, από την άνοιξη του 2023 που δούλεψε για μικρό διάστημα με την Άνναμπελ του Κηφισού 30/60 (και πιο παλιά Φυλής) και κα'να δυο ασιάτισσες.
Στο άλλο σάιτ κάποιος έγραψε ότι μπήκε και είδε λατίνα.
Ήμουν εποχούμενος και δεν προλάβαινα να σταματήσω για αυτοψία. Εάν κανείς μπήκε, εάν έχει οποιαδήποτε πληροφορία για κορίτσια, ωράρια, αν είναι καινούριο ή παράρτημα αλυσίδας κ.λπ. ας γράψει δυο λόγια.
Εσυ ολο εποχουμενος εισαι δε σταματας και ποτε να μπεις να ριξεις μια ματια , τσαμπα ειναι δε σε χρεωνουν το ματι :tooth:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.094
Κριτικές
49
Like
5.360
Πόντοι
2.846
Εσυ ολο εποχουμενος εισαι δε σταματας και ποτε να μπεις να ριξεις μια ματια , τσαμπα ειναι δε σε χρεωνουν το ματι :tooth:
ε μα δεν προλάβαινα. Τις προάλλες μπήκα στο 4Α κι έκανα αυτοψία και στο υπόγειο όπου είχε ένα λατινάκι και στο πάνω με τις κινεζούλες. Έγραψα τίποτα; δεν θυμάμαι.
 

insnismj

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Σήμερα Τετάρτη και ώρα 22.15 πέτυχα ανοιχτό το στούντιο Κασσάνδρας 8Γ1, τη δεξιά πόρτα όπως κοιτάμε. Ανοιχτά ήταν επίσης τα νο. 8Γ3, 3, 6, όπως επίσης και όλα στο νο.4 - και οι τέσσερεις πόρτες. Το 4Α υπόγειο μάλλον με λατινάκια
Έχω πολύ καιρό να πετύχω ανοιχτό το 8Γ1, από την άνοιξη του 2023 που δούλεψε για μικρό διάστημα με την Άνναμπελ του Κηφισού 30/60 (και πιο παλιά Φυλής) και κα'να δυο ασιάτισσες.
Στο άλλο σάιτ κάποιος έγραψε ότι μπήκε και είδε λατίνα.
Ήμουν εποχούμενος και δεν προλάβαινα να σταματήσω για αυτοψία. Εάν κανείς μπήκε, εάν έχει οποιαδήποτε πληροφορία για κορίτσια, ωράρια, αν είναι καινούριο ή παράρτημα αλυσίδας κ.λπ. ας γράψει δυο λόγια.
Μπήκα εχτές κι εγώ από περιέργεια γιατι ειχα καιρο να το πετυχω ανοιχτο. Μια κοπελα λατινα και μια τσατσα που εχω πετυχει προσφατα Μελαντιας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom