Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
388
Κριτικές
4
Like
951
Πόντοι
361
:kneel:
Υποκλινομαστε. θα σε κερασουμε και πουτανες αφού είσαι από Θεσσαλονίκη.

:kneel:
Υποκλινομαστε. θα σε κερασουμε και πουτανες αφού είσαι από Θεσσαλονίκη.
Έχω φράγκα αδερφέ αν έχεις θέμα κερνάω εσένα εγώ πάντως απλά βάζεις αμάξι
 

jantar98

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
7
Πόντοι
0
Μία Βλάντα στο deluxe αξίζει; Εμφανισιακά μου κάνει κάτι αλλά δεν μπορώ να βρω καμία κριτική
Την είχα πάρει για normal πρόγραμμα γιατί μου αρέσουν οι μπαμπάτσικες, δεν είχα προσέξει οτι σε κάποιες φωτογραφίες είναι με δερματινα και μαστιγια. Η τύπα με το που μπαίνει στο δωμάτιο νομίζει πως έχεις πάει για αυταρχικό. 'Οταν κατάλαβε οτι την είχα πάρει για normal πρόγραμμα μόνο που δεν πλακωθήκαμε στο ξύλο. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ !
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
556
Κριτικές
26
Like
1.895
Πόντοι
2.476
Την είχα πάρει για normal πρόγραμμα γιατί μου αρέσουν οι μπαμπάτσικες, δεν είχα προσέξει οτι σε κάποιες φωτογραφίες είναι με δερματινα και μαστιγια. Η τύπα με το που μπαίνει στο δωμάτιο νομίζει πως έχεις πάει για αυταρχικό. 'Οταν κατάλαβε οτι την είχα πάρει για normal πρόγραμμα μόνο που δεν πλακωθήκαμε στο ξύλο. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ !
δηλαδή αυτή πήγε για αυταρχικό με 50€ που κάνει το απλό?
 

jantar98

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
7
Πόντοι
0
δηλαδή αυτή πήγε για αυταρχικό με 50€ που κάνει το απλό?
Δεν το έγραψα σωστά. Της αρέσει να παίζει το παιχνίδι της dominas και του υποτακτικού. Εάν δεν είναι αυτό το στυλ σου εκνευρίζεται, ειρωνεύεται, γίνεται επιθετική, γενικά βγάζει κακία.
 

tapantaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
12
Like
379
Πόντοι
290
Πέρασμα με Αμάντα από Γερμανούς.Δυστηχως δεν έμεινα ικανοποιημένος θα γράψω κριτική κάποια στιγμή όταν έχω όρεξη
 

Kinodontas

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Μιας και καιρό είμαι στην ομάδα στα κρυφά είπα να ρωτήσω κάτι που με καίει για σήμερα. Εσείς οι μύστες εδώ καμία πρόταση για κάνα studio που να αξίζει κατά κέντρο μεριά? Ε
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.030
Κριτικές
14
Like
15.677
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα σε όλους. Μιας και καιρό είμαι στην ομάδα στα κρυφά είπα να ρωτήσω κάτι που με καίει για σήμερα. Εσείς οι μύστες εδώ καμία πρόταση για κάνα studio που να αξίζει κατά κέντρο μεριά? Ε
Εισαστε σε γραμμη προτεραιοτητας

Πειτε μας τα γουστα σας και ο πρωτος διαθεσιμος εκπροσωπος θα εξυπηρετησει το αιτημα σας:tooth:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Εισαστε σε γραμμη προτεραιοτητας

Πειτε μας τα γουστα σας και ο πρωτος διαθεσιμος εκπροσωπος θα εξυπηρετησει το αιτημα σας:tooth:
Στούντιο και κέντρο? Περιορισμένες επιλογές...
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Τα στούντιο που είναι κοντά στο κέντρο είναι κυρίως στην οδό Κωνσταντινουπόλεως , Κασσάνδρας , και Σπύρου Πάτση τα οποία δεν είναι και τα καλύτερα η αλήθεια είναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: hoftun

Bebis77

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2024
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα τα παιδιά. Να κάνω μια ερώτηση. Η αννα απο Φυλής 59 εχει σταματησει η θα γυρισει καποια στιγμη;
 

Messier31

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
5
Πόντοι
0
Τα στούντιο που είναι κοντά στο κέντρο είναι κυρίως στην οδό Κωνσταντινουπόλεως , Κασσάνδρας , και Σπύρου Πάτση τα οποία δεν είναι και τα καλύτερα η αλήθεια είναι
Και κατά την άποψη σου ποια είναι τα καλά?

Αν κάποιος έχει μια πρόταση για σήμερα ας προτείνει
 

♖REDROOK♖

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Μπέλα από τη γνωστή αλυσίδα Μελαντίας-Queens-Συγγρού 232;
Επισυνάπτω φωτο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
49
Like
5.241
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα τα παιδιά. Να κάνω μια ερώτηση. Η αννα απο Φυλής 59 εχει σταματησει η θα γυρισει καποια στιγμη;
βάλε την ερώτηση στο αντίστοιχο thread για τα μπουρδέλα.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
49
Like
5.241
Πόντοι
2.846
Γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Μπέλα από τη γνωστή αλυσίδα Μελαντίας-Queens-Συγγρού 232;
Επισυνάπτω φωτο.
Προβολή συνημμένου 1217288
κατά διαστήματα εξαφανίζεται για λίγο καιρό και μετά επανέρχεται. Το καλύτερο είναι να ρωτήσεις στα μαγαζιά, μπορεί να ξέρουν κάτι οι επί της υποδοχής.
 
  • Like
Αντιδράσεις: hoftun

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
4
Like
318
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς τι απέγινε η Μπέλα από τη γνωστή αλυσίδα Μελαντίας-Queens-Συγγρού 232;
Επισυνάπτω φωτο.
Προβολή συνημμένου 1217288

Κατά καιρούς εμφανίζεται στο πρόγραμμα όταν το studio θέλει να ψαρέψει πελάτες...άμα πας εκεί βέβαια η τσατσά θα σου ότι "δεν ήρθε σήμερα για δουλειά" ότι "είναι κλεισμένη με μεγάλο πρόγραμμα στο δωμάτιο". Γνώμη μου ξέχασε τη...όποιος πρόλαβε πρόλαβε. Η Bella και κανά 2 άλλες εμφανίσιμες είναι το δόλωμα , μόλις πας εκεί αυτές ως δια μαγείας λείπουν και η τσατσά σου παρουσιάζει τις άλλες που δεν βλέπονται. Εκείνη τη στιγμή πάνω την καύλα του όλο και κάποιος θα περάσει.
 

Fetishlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
35
Like
12
Πόντοι
0
καλησπερα ξερει κανεις η πωλινα τι προγραμμα κανει;; θυμαμαι καποτε εκανε και πρωκτικο!
 

limitup

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
0
Τι ξεφτιλίκια είναι αυτά ρε παιδιά στο Crystal Queens;

Πήγα εκεί και είδα δυο πρώην κορίτσια της φυλής που γαμουσες με 20 ευρώ (Σοφία , Λουσια) που τώρα το παίζουν στουντιοκοριτσα με 50αρια (Τζενιφερ, Τιφανυ)

Τι ρεζιλίκια… τι άλλαξε ξαφνικά στο μουνι τους και ανέβηκε η αξία ;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom