Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Α, τέλεια! Ευχαριστώ, φίλε μου.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Επισης..
Συγγρου 144
Βανεσσα...μαυρομαλλα Γερμανιδα με καλο κορμι αλλα συνηθισμενη φατσα
Τριγγετα 3
Ναομι..πολυ σεξυ κοντοπουτανε μελαχρινο με περιεργο αλλα πολυ καυλωτικο προσωπο!!Α ρε spoon επρεπε να την χτυπησεις να μαθαιναμε ;)Κατι μου λεει οτι θα ναι δυνατο μεσα
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ναομι..πολυ σεξυ κοντοπουτανε μελαχρινο με περιεργο αλλα πολυ καυλωτικο προσωπο!!Α ρε spoon επρεπε να την χτυπησεις να μαθαιναμε ;)Κατι μου λεει οτι θα ναι δυνατο μεσα
Kατσε να περασει η σημερινη βραδια και αμα δεν κυλισει ομορφα αυριο θα ειμαι ο 1ος της!!! :grin:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Πέρασα από Βούρβαχη, να δω από περιέργεια την καινούργια, την ελληνίδα Εμμανουέλλα.
Σίγουρα έχει πολλά κιλά πάνω της! Αλλά κάνει υπέροχο κρεβάτι, είναι πολύ ευγενική και φιλική, και δεν το μετάνιωσα καθόλου το πενηντάρικο. Θα γράψω αργότερα και κριτική.
 

foxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
10
Like
134
Πόντοι
11
Έχει περάσει κανείς από Ιπποκράτους 144 τελευταία και αν ναι, καμιά ενημέρωση τι παίζει; Ευχαριστώ...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Τριγγετα 3
Ναομι..πολυ σεξυ κοντοπουτανε μελαχρινο με περιεργο αλλα πολυ καυλωτικο προσωπο!!Α ρε spoon επρεπε να την χτυπησεις να μαθαιναμε ;)Κατι μου λεει οτι θα ναι δυνατο μεσα
οπου ακους πολλα κερασια...
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.344
Like
3.400
Πόντοι
506
Τωρα στο Βριλησσου 57-Εμιλυ :-* :-* :-*
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
το Ναομι παντως φοριεται σαν ονομα τελευταια...
συναγωνιστες προσοχη με τις μελαχρινες, το παιζουν ολες Βραζιλιανες...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 14/08 εχουμε:

Κασσανδρας 3 (κάτω): Μιχαελα-Αμαντα-Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω):Πάολα-Παολα- (Νέα Άφιξη)
Κασσανδρας 4: Έρρικα-Μονικα-Χριστινα
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
πραγματικά, και η εμμανουέλα, και η τύπισσα στο Μ.Βόδα192, είναι για XXL γούστα.
Heavy Duties...

περασματακι σημερα μεσημερακι απο δροσοπουλου 95 η κοπελα εμμανουελα ελληνιδα ξανθια .προτεινεται για τους λατρεις των XXL, σε κιλα εννοω για να αποφυγουμε τις παρεξηγησεις,εγω δεν ειμαι φαν του ειδους και συνεχισα προς πιπινου 118 οπου και βρηκα την ευα μελαχρινο με ωραιο στηθος,πεντακαθαρη και με ιδιαιτερο κουρεματακι στο νακιμου,πολυ καλη συμμετοχη γενικα προτεινεται.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Συμπάθεια μου που μεταξύ άλλων εμφανίζεται στο ΣΠ40, σε συζήτηση για τις βάρδιες και για το ότι η βραδινή βάρδια έχει πολύ κόσμο και μεγάλη αναμονή στο σαλόνι μου λέει: "και μου λένε μερικές φορές να κάνω πιό γρήγορα αλλά πως να κάνω πιό γρήγορα όταν ο άλλος έχει πληρώσει 50€ δηλαδή ένα μεροκάματο;".
Η κοπέλα ξεκίνησε από Μετάξι και παρά το ότι δουλεύει ήδη μερικά χρόνια έχει ακόμη συναίσθηση της πραγματικότητας και δεν τάχει γράψει όλα στά @@ της
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
Συμπάθεια μου που μεταξύ άλλων εμφανίζεται στο ΣΠ40, σε συζήτηση για τις βάρδιες και για το ότι η βραδινή βάρδια έχει πολύ κόσμο και μεγάλη αναμονή στο σαλόνι μου λέει: "και μου λένε μερικές φορές να κάνω πιό γρήγορα αλλά πως να κάνω πιό γρήγορα όταν ο άλλος έχει πληρώσει 50€ δηλαδή ένα μεροκάματο;".
Η κοπέλα ξεκίνησε από Μετάξι και παρά το ότι δουλεύει ήδη μερικά χρόνια έχει ακόμη συναίσθηση της πραγματικότητας και δεν τάχει γράψει όλα στά @@ της

πες μας αν θέλεις και το όνομα αυτής.
αξίζει ρεσπεκτ η κοπέλα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom