Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

foxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
10
Like
134
Πόντοι
11
Παίδες, ξέρει κανείς τι υπάρχει αυτόν το καιρό Ιπποκράτους 144;
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους. Την Ροζα που δουλεύει σήμερα στο Τριγγετα 3 την έχει δοκιμάσει κάποιος.Κάποια κριτική θέλω. Όχι οτι δεν θα πάω σήμερα..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
κολωνου  11 εχει παει κανεις εχθες ειδα ενα μικρο να μπαινει μεσα πολυ καλο και αμεσω βγηκε μια αλλη και εφυγε ηταν αλλαγη βαρδιας.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σήμερα 11/08:

Κασσάνδρας 3 (κατω): Μιχαέλα- Αμαντα- Ευα
Κασσανδρας 3(πανω): Καρινα- Αντζελα- Αννα η Σερβα
Κασσανδρας 4: Ρενατα-Μονικα- Στέλλα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σήμερα 12/08:

Κασσανδρας 3 (κάτω): Λιλιάνα- Αννα-Μαρία -Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω): Χριστινα- Αννα η Σερβα- Ευα
Κασσανδρας 4: Ναταλι-Μονικα- Στελλα
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Η τσατσά του 36 έβαλε την βόμβα! Την είδα λίγο μετά τις 2 να τρέχει στη Βριλλησού με κατεύθυνση προς τα κάτω!! Ήταν μαυρισμένη και η μούρη της!!! Φαίνεται η βόμβα έσκασε πριν προλάβει να φύγει!!!
ΜΑΘΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ?εκρηξη στη βρηλισσου 42
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.642
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.049
Πόντοι
17.085

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Επισκεψη στην Μιχ.Βοδα 192, χθες, περι ωρα 20.00'.Επιπεδο κοπελλας-MILFαψογο-υπηρεσιες της και καθαριοτητα, αριστα, ΕΥΡΩ 50 μονον. Οπως εχει επισημανθει ηδη, VFM.
Για την ιστορια, να σημειωσω, οτι στο σπιτι αυτο δουλευε, οταν ηταν μπουρδελο, η Ελληνιδα MILF Συλβια, μετακινουμενη εκει απο την Ιεροσολυμων.Μετα την "συνταξιοδοτηση", εργαστηκε λιγο σαν τανα και μετα σαν τσα2, στην Καλυμνου 46, ιδιοκτησιας της αδελφης της.
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
To Έρως έκλεισε για καλοκαίρι? Υπάρχει πληροφόρηση?
Το Λέλας το ίδιο?
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Λόγω απουσίας πολλών μηνών...να ρωτήσω το αντίστοιχε σε Ντορίν Καρολίνα του χειμώνα ποιό είνα τώρα?
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Τηλεφωνική ενημέρωση από Έρως, σήμερα ως τις 5 η Χριστίνα, και μετά η Εμμανουέλα.
Άρα δουλεύει απλά δεν είναι ενήμερο το site.

ε δεν νομιζω να εκλεισε για καλοκαιρι...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τώρα, Σοφία-Λιν στο Βουλιαγμένης 68 (το απόγευμα η Κάρμεν, για την οποία έχω γράψει κριτική).
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
παντως σημερα στο 55 και στο 57 στην βριλησου παραγγειλανε μασα την ιδια ωρα. και οι διο τσατσαδες δωσανε 50αρικο, ο αμοιρος ο πακης δεν ειχε να τους χαλασει στο 55 και εγινε το σωσε με την καργιολοτσατσα.περιμενα 15 λεπτα να βρει ο πακης ψιλα και η πουτανα ηταν μεσα και δεν εβγαινε. την εκανα γρηγορα, με πηρε και η μποχα απο τα σουβλακια, λεω θα γαμησω μετα το φαγητο θα μου τραβηξει και κανα ρεψιδι η πουτανα και θα δεσει το γλυκο. στο 55 μπαινω μετα απο εν;α λεπτο ο ιδιος πακης και τον αρχιζει η τσατσα στις φωνες αργησες εδω και μια ωρα παραγγειλαμε και να του πεις του αφεντηκου σου οτι δεν θα ξαναπαρουμε(σκεφτομαι εγω εαν δεν μεινω ευχαριστημενος απο την πουτσα που θα ριξω αραγε να της μιλησω ετσι????). τεσπα βγαινει η τανα εξω και τι κανει ρε παιδια????κανει ενα γρηγορο στριφογυρισμα αρπαζει το πακετο με τα γιουβαρλακια και την κανει μεσα....σκεφτομαι και εγω ασε να την κανω θα με γεμισει ρυζια και κιμαδες στα παπαρια μου.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
παντως σημερα στο 55 και στο 57 στην βριλησου παραγγειλανε μασα την ιδια ωρα. και οι διο τσατσαδες δωσανε 50αρικο, ο αμοιρος ο πακης δεν ειχε να τους χαλασει στο 55 και εγινε το σωσε με την καργιολοτσατσα.περιμενα 15 λεπτα να βρει ο πακης ψιλα και η πουτανα ηταν μεσα και δεν εβγαινε. την εκανα γρηγορα, με πηρε και η μποχα απο τα σουβλακια, λεω θα γαμησω μετα το φαγητο θα μου τραβηξει και κανα ρεψιδι η πουτανα και θα δεσει το γλυκο. στο 55 μπαινω μετα απο εν;α λεπτο ο ιδιος πακης και τον αρχιζει η τσατσα στις φωνες αργησες εδω και μια ωρα παραγγειλαμε και να του πεις του αφεντηκου σου οτι δεν θα ξαναπαρουμε(σκεφτομαι εγω εαν δεν μεινω ευχαριστημενος απο την πουτσα που θα ριξω αραγε να της μιλησω ετσι????). τεσπα βγαινει η τανα εξω και τι κανει ρε παιδια????κανει ενα γρηγορο στριφογυρισμα αρπαζει το πακετο με τα γιουβαρλακια και την κανει μεσα....σκεφτομαι και εγω ασε να την κανω θα με γεμισει ρυζια και κιμαδες στα παπαρια μου.

συγνωμη αλλα και θεα να με περιμενε

ολο αυτο το σκηνικο θυμιζει τατζικισταν

δεν θα μπορουσα να εχω διαθεση για σεξ με ολα αυτα που περιγραφεις.

φωνες,τσατσαδες,σουβλακια κλπ
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
συγνωμη αλλα και θεα να με περιμενε

ολο αυτο το σκηνικο θυμιζει τατζικισταν

δεν θα μπορουσα να εχω διαθεση για σεξ με ολα αυτα που περιγραφεις.

φωνες,τσατσαδες,σουβλακια κλπ
ρε σου λεω πολεμος εγινε για ενα πιατο φαϊ.γαμησε τα. αυτες ειναι πεινασμενες για γεμιστα και παστιτσιο οχι για πουτσα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom